KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Korak po korak na putu do bete +

+60
neris8
malena 92
bulevarka
lilly13
Afrodita
Likoli
InNaturaVeritas
anasrce
noja
JednaSova
djole42
neca73
jovanka.draskic
SladZana
ChillyVilly
hocukusurnecuzvaku
Petkana
Mili
Sofka
Ceca797
saska1
Ninche
mamadabudem
Endzi
KoMetaK
ragaco
OKacica
Strumfeta78
ganedina
ninica2
Star77
fight&faith
nadalica
insomnia
Vuchica
karakaca
sareni leptir
annci
Ninana
MAAKKI
ariadne69
lelas
jelena*mama2andjela*
SoJa
Erata
bak
SannI-AlL
d77
mijaki
JocY
Sofija Veks
BiKsi :)
leptirko82
PalcicaBg
ivanicasale
Niny
bundevica
najdi10
zvoncica36
srculence4me
64 posters

Strana 30 od 40 Prethodni  1 ... 16 ... 29, 30, 31 ... 35 ... 40  Sledeći

Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 30 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od najdi10 2/4/2014, 10:29

d77 ::Najdi, grlim te jakooo  zagrljaj i dobro mi je poznat taj secaj.

Nisam se ja razocarala sto nisam ostala trudna, nego sto su sve jc propale, a toliko ih je bilo, i da nista nije bilo za zamrzavanje. Prosto da ne povjerujes da se to moze desiti.
Odgovor je doktorke da sam trebala da pijem Aspirin........a ne da primam Fragmin...Ma nemam rijeci. Fragmin sam pocela da primam tek pred ET. A to sto je profulala sa jc kaze da ide sa godinama.
najdi10
najdi10

Broj poruka : 152
Location : Beograd
Datum upisa : 24.03.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 30 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od sareni leptir 2/4/2014, 10:34

najdi ,ja pijem aspirin do aspiracije ,(tako sam i proslu vto ) ,i onda se tada ukida aspirin a pocinje se sa fraxiparinom.tako ce i ovaj put biti ...
 mada na nalazu hematologa Elezovica mi pie da fraxiparin pocnem na dan ET i nakon 5,6 ati od ET pocinjem sa fraxiparinom....nadalje proveram u trudnoci i d dimer jer ume da raste i cula sam se juce sa endokrinologom u bg ,ogtt cu raditi opet u trudnoci .
 nemoj da se preispitujes sta je bilo ,,,sad se odmori ..pa u nove pobede ...nadji dobrog docu koji ce ti pogledati papire i reci sta i kako dalje ...
sareni leptir
sareni leptir

Broj poruka : 3884
Godina : 48
Location : SRBIJA
Datum upisa : 27.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 30 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od OKacica 2/4/2014, 10:35

najdi10 ::
d77 ::Najdi, grlim te jakooo  zagrljaj i dobro mi je poznat taj secaj.

Nisam se ja razocarala sto nisam ostala trudna, nego sto su sve jc propale, a toliko ih je bilo, i da nista nije bilo za zamrzavanje. Prosto da ne povjerujes da se to moze desiti.
Odgovor je doktorke da sam trebala da pijem Aspirin........a ne da primam Fragmin...Ma nemam rijeci. Fragmin sam pocela da primam tek pred ET. A to sto je profulala sa jc kaze da ide sa godinama.

Najdi, ja sam imala 25 j.c., a samo jedan embrion... Beta nazalost negativna...
OKacica
OKacica

Broj poruka : 1352
Location : Beograd
Datum upisa : 13.06.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 30 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od OKacica 2/4/2014, 10:36

Leptiricu, koliko ces fraxija primati od ET-a, 1 ili 2 dnevno?
OKacica
OKacica

Broj poruka : 1352
Location : Beograd
Datum upisa : 13.06.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 30 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od sareni leptir 2/4/2014, 10:44

ma jedan dnevno sam i ranije primala a i sada ...ranije je bio fraxi od 0,4 a sada ce mi dati od 0,3 ...a uz to sam i malo smrsala---- ::))
sareni leptir
sareni leptir

Broj poruka : 3884
Godina : 48
Location : SRBIJA
Datum upisa : 27.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 30 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Likoli 2/4/2014, 10:44

Drugarice treba mi jedan savet, zvala danas Betaniju i rekli mi da ponovim betu za 5 dana da bi tada trebala da bude dupla a vidim da sve ponavljate posle dva dana. Ne znam sta da radim?
Likoli
Likoli

Broj poruka : 427
Godina : 35
Datum upisa : 10.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 30 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od najdi10 2/4/2014, 10:46

[quote="OKacica"]
najdi10 ::
d77 ::Najdi, grlim te jakooo  zagrljaj i dobro mi je poznat taj secaj.

Nisam se ja razocarala sto nisam ostala trudna, nego sto su sve jc propale, a toliko ih je bilo, i da nista nije bilo za zamrzavanje. Prosto da ne povjerujes da se to moze desiti.
Odgovor je doktorke da sam trebala da pijem Aspirin........a ne da primam Fragmin...Ma nemam rijeci. Fragmin sam pocela da primam tek pred ET. A to sto je profulala sa jc kaze da ide sa godinama.

Najdi, ja sam imala 25 j.c., a samo jedan embrion... Beta nazalost negativna...[/quote

Ja mislim da je to veliki promasaj, bacati tako plemeniti materijal, Pa to se nigdje ne radi, to je prestrasno.  v 
najdi10
najdi10

Broj poruka : 152
Location : Beograd
Datum upisa : 24.03.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 30 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od OKacica 2/4/2014, 10:51

Da najdi, najgore je sto ja ne znam zasto se tako desilo, svaki dan razmisljam da moj materijal nije dovoljno kvalitetan, da imam neki problem, svasta mi pada napamet... Ali jedino sto mogu da uradm jeste da nastavim dalje, kao i svi mi  Very Happy ... Jednom mora upaliti... Naravno, kliniku menjam  lol! !

Devojke, poljubac za sve!
OKacica
OKacica

Broj poruka : 1352
Location : Beograd
Datum upisa : 13.06.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 30 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od ragaco 2/4/2014, 11:05

Likoli,trebalo bi da se podupla beta u roku od 48-72h,mada naravno bude odstupanja,a sve bude ok.
Ovo za 5 dana mi je baš nepoznato!Možda su pogrešili...
Ti u svakom slučaju možeš i sama proveriti za sebe,pa onda opet tog njihovog petog dana.

ragaco

Broj poruka : 1821
Godina : 43
Location : Beograd
Datum upisa : 28.08.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 30 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od ragaco 2/4/2014, 11:05

Likoli,trebalo bi da se podupla beta u roku od 48-72h,mada naravno bude odstupanja,a sve bude ok.
Ovo za 5 dana mi je baš nepoznato!Možda su pogrešili...
Ti u svakom slučaju možeš i sama proveriti za sebe,pa onda opet tog njihovog petog dana.

ragaco

Broj poruka : 1821
Godina : 43
Location : Beograd
Datum upisa : 28.08.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 30 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od najdi10 2/4/2014, 11:06

Okacica ja biram ili Prag ili NS, svejedno mi je. IDEMO DALJE* ff 
najdi10
najdi10

Broj poruka : 152
Location : Beograd
Datum upisa : 24.03.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 30 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lilly13 2/4/2014, 11:11

Likoli beta se dupla na dva dana, nakon 5dana eventualno moze da se vidu kako raste alu bu svakako trebali da je vise nego uduplana. Ja licno nisam ponavljala (jer sam sebi rekla da necu ako bude pozitivna). U svakom slucaju trebaju proci bar 2 dana prije ponavljanja a di tebe je kad ces raditi
lilly13
lilly13

Broj poruka : 1504
Godina : 42
Location : Banja Luka
Datum upisa : 29.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 30 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od OKacica 2/4/2014, 11:15

najdi10 ::Okacica ja biram ili Prag ili NS, svejedno mi je. IDEMO DALJE* ff 

I ja isto  smajli angel 
OKacica
OKacica

Broj poruka : 1352
Location : Beograd
Datum upisa : 13.06.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 30 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od zvoncica36 2/4/2014, 11:28

Čestitam novim trudnicama.Onima kojima je beta negativna želim uskoro pozitivnu betu,a naše čekalice da nam ulepšaju April.

zvoncica36

Broj poruka : 2090
Datum upisa : 23.02.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 30 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od BiKsi :) 2/4/2014, 11:56

Likoli, mora da si ih loše čula, verovatno su ti rekli za dva dana, pa tako i proveri!

Ceco, navijam jako za tvoju betu danas!
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 30 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Likoli 2/4/2014, 12:13

Biksi vrlo je moguce da nisam dobro cula, jer je veza bila uzasna, jedva da sam cula da se neko javio, tako cu i uraditi odo sutra da vadim krv. hvala vam svima na savetu..... ljubav 
Likoli
Likoli

Broj poruka : 427
Godina : 35
Datum upisa : 10.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 30 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od karakaca 2/4/2014, 12:48

Likoli bravo za betu sutra da bude duplo veca  vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv 

Ceco da se dupla beta  vv  vv  vv  vv  vv  vv  vv  vv  vv  vv  vv  vv  vv 

Najdi zao i je draga, uspece sledeci put sigurno narocito sto vidim da si vec odabrala dobre klinike sad odmori pa u nove pobede  poljubac 

Afrodita mila  sretan početak  bravo  bravo 

Ganedina, Soja, devojke da bete budu kao kuce velike
i za sve puno rodica
 roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda 
karakaca
karakaca

Broj poruka : 777
Godina : 41
Datum upisa : 04.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 30 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Ninana 2/4/2014, 13:02

Drage moje zene, prosao prvi ultrazvuk, jedna bebica je dobro i vidi joj se srcana radnja, ali kod druge nema srcane radnje i doktorka je bila prilicno zabrinuta, sledece nedelje idem ponovo pa cemo videti kakva je situacija. Da me je neko na pocetku pitao rekla bih da bi bila najsrecnija sa jednom bebom, a sad se toliko brinem za tu drugu, samo mi suze naviru, haos od emocija, naravno nadam se da ce sve biti ok.
Ninana
Ninana

Broj poruka : 149
Datum upisa : 23.12.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 30 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lelas 2/4/2014, 13:03

Bice sve ok Ninana ,mozda je samo bilo rano za prvi uz!
lelas
lelas

Broj poruka : 1644
Datum upisa : 18.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 30 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od jelena*mama2andjela* 2/4/2014, 13:05

draga Ninana bice sve u redu. Koja si sad nedelja? ja sam isto bila zabrinuta jer se na prvom UZ nisu cula srculenca a na sledecem prava muzika za usi...tako ce biti i kod tebe ne brini...

jelena*mama2andjela*

Broj poruka : 968
Godina : 37
Location : Novi Sad
Datum upisa : 04.01.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 30 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od najdi10 2/4/2014, 13:05

Ninana ::Drage moje zene, prosao prvi ultrazvuk, jedna bebica je dobro i vidi joj se srcana radnja, ali kod druge nema srcane radnje i doktorka je bila prilicno zabrinuta, sledece nedelje idem ponovo pa cemo videti kakva je situacija. Da me je neko na pocetku pitao rekla bih da bi bila najsrecnija sa jednom bebom, a sad se toliko brinem za tu drugu, samo mi suze naviru, haos od emocija, naravno nadam se da ce sve biti ok.


Draga, mislm da smo imali vec takvih slucajeva i da je i kod druge bebe posle bio sve ok. Prodji malo po forumu. U svakom slucaju nemoj da places , bice to ok. Bebe su borci i to veliki, samo da znas. Ljubim te  usne 
najdi10
najdi10

Broj poruka : 152
Location : Beograd
Datum upisa : 24.03.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 30 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od d77 2/4/2014, 13:06

Bice sve ok, Ninana. A koliko je proslo vremena od pozitivne bete?

d77

Broj poruka : 1742
Datum upisa : 01.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 30 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od ganedina 2/4/2014, 13:15


Ninana , ne moj da se sekiras i da stresiras bebice . Proradice i drugo srculence , mozda je se ta druga beba kasnije prikacila i zato malo kaska za prvom . Drzim palceve i za drugo srculence .
ganedina
ganedina

Broj poruka : 1049
Location : Beograd
Datum upisa : 17.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 30 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Ninana 2/4/2014, 13:24

Hvala vam puno na razumevanju i podrsci!  ljubav ljubav ljubav I ja verujem da ce sve biti ok, znam da je bilo puno slicnih situacija a da je posle sve bilo u redu, ali podivljali hormoni  Very Happy Verovatno je i uzbudjenje tome doprinelo. Znala sam da nije sigurno da se zapazi srcana radnja u sestoj nedelji i da bebe mogu razlicitom brzinom da se razvijaju, zapravo zabrinula me je najvise doktorkina reakcija tj. njena zabrinutost, ali mozda je samo normalna predostroznost u pitanju.
Kad sam tu da ne propustim da zaprasim za nase cekalice  vv vv vv vv vv vv  Da nam april na kutku bude veseo i vise nego mart!  cveće cveće cveće 
Ninana
Ninana

Broj poruka : 149
Datum upisa : 23.12.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 30 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od jelena*mama2andjela* 2/4/2014, 13:30

Draga ninana nemoj da brines,normalno je da se srculenca cuju od 6-9 nedelje tako da bez brige,a kao i sto devojke kazu,jedan plod se mozda kasnije zakacio,sto je potpuno normalno,meni je od prvog UZ jedna beba veca i starija od druge pa samim tim i bolje razvijenija. Bice to sve ok yes yes 

jelena*mama2andjela*

Broj poruka : 968
Godina : 37
Location : Novi Sad
Datum upisa : 04.01.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 30 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 30 od 40 Prethodni  1 ... 16 ... 29, 30, 31 ... 35 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu