KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Prague fertility centre - dr. Sonja Lazarovska

+88
makateca
tatjanica
Dreamerka
jelena*mama2andjela*
Strumfeta78
ella82
winni
loly
greeneye
Meri01
Zmajuška
ivabuku
Blanka
Amna84
bonafides 77
AriesGirl
PalcicaBg
Ancica 87
noja
lenjivica
sunny.tp
flebodia
dzenica
sretnazvijezda
KoMetaK
annci
zvoncica36
pegaz
mikica023
mirka14
Mimi12
pufana
tamarako
alo-alo
Iva79
lela1984
JocY
millena
BabyBear
ShareLove
mata
Sofija Veks
sandrolina
Dora1
mamadabudem
ne gubim nadu
ariadne69
Tinche
milivoj73
snedra
Malena88
mildra
Stenli
stela
Bubica28
krol
Krastavica
missile
breskva
SoJa
bundevica
ChillyVilly
najdi10
Vuchica
ivi
pereca82
Vanilla
Erata
makac71
MAAKKI
allure
Struzzo
fight&faith
leptirko82
hocukusurnecuzvaku
bak
Endzi
Gogoli
pavlovic_miljana
Magnolie
Tebi
Iva01
LaFolie
ganedina
zoxa
mijaki
lelas
Olja-B
92 posters

Strana 32 od 40 Prethodni  1 ... 17 ... 31, 32, 33 ... 36 ... 40  Sledeći

Ići dole

Prague fertility centre - dr. Sonja Lazarovska - Page 33 Empty Re: Prague fertility centre - dr. Sonja Lazarovska

Počalji od Amna84 23/5/2015, 12:37

Lela , ja ne mogu protiv sebe I inace u zivotu sam takva ..Ja bih isto da znam, evo I primjera..Da radim u Austriji moram da znam o donatorki sve..Ja I muz tamni a donatorka tipic a austrijanka zuto-narandjasta????
Jako mi se svidja Anci tvoj izvjestaj ...ja bi isto da znam toliko meni dovoljno i opet anonimnost nije narusena
Amna84
Amna84

Broj poruka : 1022
Datum upisa : 15.02.2015

Nazad na vrh Ići dole

Prague fertility centre - dr. Sonja Lazarovska - Page 33 Empty Re: Prague fertility centre - dr. Sonja Lazarovska

Počalji od lela1984 23/5/2015, 13:08

Ma,batalite tu genetiku,onda se upada u vrzino kolo.Sto manje razmisljamo o tome,bolje za nas.S genetikom nema pravila,kakva god da je jajna celija u pitanju.I ja cu opet do godine,ako ove opet bude corak s mojom.Aako ne bude moglo ni da se radi,onda odmah Praha na jesen po 3-i put.

lela1984

Broj poruka : 3646
Datum upisa : 01.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

Prague fertility centre - dr. Sonja Lazarovska - Page 33 Empty Re: Prague fertility centre - dr. Sonja Lazarovska

Počalji od ivabuku 23/5/2015, 13:29

annci draga, uživaj, odmaraj I šetaj. Navikavaj se to ti je glavni posao narednih meseci
ljubav ljubav ljubav ljubav ljubav ljubav

ivabuku

Broj poruka : 24
Datum upisa : 13.02.2014

Nazad na vrh Ići dole

Prague fertility centre - dr. Sonja Lazarovska - Page 33 Empty Re: Prague fertility centre - dr. Sonja Lazarovska

Počalji od lela1984 23/5/2015, 13:50

Amna84 ::Lela , ja ne mogu protiv sebe I inace u zivotu sam takva ..Ja bih isto da znam, evo I primjera..Da radim u Austriji moram da znam o donatorki sve..Ja I muz tamni a donatorka tipic a austrijanka zuto-narandjasta????
Jako mi se svidja Anci tvoj izvjestaj ...ja bi isto da znam toliko meni dovoljno i opet anonimnost nije narusena

Ja ne bi ni slucajno da znam nesto o njoj,a jos manje da je poznajem,to mi je fuj!U Ceskoj to rade na pravi nacin,onako kako treba da bude.

lela1984

Broj poruka : 3646
Datum upisa : 01.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

Prague fertility centre - dr. Sonja Lazarovska - Page 33 Empty Re: Prague fertility centre - dr. Sonja Lazarovska

Počalji od greeneye 23/5/2015, 15:38

Da i ja dodam neku svoju kad se vec vodi tema o "znati ili ne znati". Sasvim je razumljivo sto nas interesuje ko je i sta je. Pa ljudi smo i rijec je o nasem djetetu.
Kad bi moglo (kao sto ne moze) ja licno bih voljela da upoznam ne NJU vec nekog ko nju poznaje. Tek da mi kaze "ne brini, normalna je".
Mi smo juce dobili podatke o donatorki i onako na papiru sve izgleda super - mlada, zdrava, prava. Fenotip slican nasem. Ali ja bojim onog izmedju redova, ne daj Boze nekih nedijagnoziranih mentalnih poremecaja ili tako nesto. Ali da ne pravimo sad bauk, daleko bilo...
Sto se tice fenotipa, ovdje u Australiji se vodi jako interesantna polemika - klinike razmatraju da li da parovima koji idu na donaciju omoguce da vide slike donatora/donatorki iz doba kad su bili bebe/djeca. Na taj nacin ne mozes ih identikovati ali ipak imas neku predstavu kakav fenotip ta osoba ima.

Annci, budi strpljiva i opustena, sigurna sam da se embrioni razvijaju punom parom. Tvoj posao je sad da pripremis svoje tijelo za njih tako sto ces da se opustis i nakupis puno pozitivne energije pa kad oni udju unutra da misle da su u raju igracice igracice

Saljem ti pozitivne energije cak iz Australije, a to ti se udupla dok obleti oko svijeta pa ti sad vidi vv vv vv

greeneye

Broj poruka : 18
Location : Melbourne
Datum upisa : 15.05.2015

Nazad na vrh Ići dole

Prague fertility centre - dr. Sonja Lazarovska - Page 33 Empty Re: Prague fertility centre - dr. Sonja Lazarovska

Počalji od lela1984 23/5/2015, 16:13

To je pogresno,ne treba nista da se.zna.Prirodno jeste,ali ne treba.sebi otezavati,vec olaksati,koliko je to moguce.Donacija je,sama po sebi veliki stres,ne treba da bude jos veci.Olaksajte sebi.

lela1984

Broj poruka : 3646
Datum upisa : 01.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

Prague fertility centre - dr. Sonja Lazarovska - Page 33 Empty Re: Prague fertility centre - dr. Sonja Lazarovska

Počalji od Amna84 23/5/2015, 19:02

Greeneye bas si dobro spomenula tu mentalnu stranu, ja sam to pitala doktoricu kaze da rade psiho testove, ali ja sam mislIla na nesto drugo , a sad vidim da me razumjes na sto idem sa tim blagim poremecajem ili cudnom naravi..
dosla sam kuci I skontala da od tog ni u vlastitoj porodici ne mozes pobjeci..ja imam strica koji ima tu cudnu narav a ima zdrav potomak I porodicu..
muz ima brata koji je ko vuk samotnjak I tetku sa oceve strane koja ima 8 brakova iz sebe jako teske naravi I pogleda na svijet I zivi sa mamom I u 45godini.Totalno odljepila ne komunicira ni sa rodbinom ni komsijama..
Pa sam se smirila jer eto i u vlastitoj lorodici djete moze povuc na nekog izroda u familiji
Muz mi je kopija pradida sa oceve stranr..cudno...
Mene vise interesuju bolesti njene i famelije,fizicki izgled cisto da nam lici a ostalo cemo sami oblikovat I zdrava porodica.
Amna84
Amna84

Broj poruka : 1022
Datum upisa : 15.02.2015

Nazad na vrh Ići dole

Prague fertility centre - dr. Sonja Lazarovska - Page 33 Empty Re: Prague fertility centre - dr. Sonja Lazarovska

Počalji od annci 23/5/2015, 20:33

Hihihihiii..Amna, ta tetka me interesuje. Cek, cek, 8 puta se udavala do 45!!! Alal vera! ja ne uspeh ni jednom do 40te lol! lol! lol!

Ma naravno da nema garancije. I ja bih se mogla pohvaliti po nekom budaletinom u porodici radost , ali to zaista nista ne znaci. Osnovnu genetiku oni proveravaju, a sve ostalo je u bozijim rukama. Pa zato postoje i raznorazni testovi. Sto se tice naravi, evo meni svi u porodici kazu da sam baksuz na tetku, a ja pravi andjelak angel. A moja porodica, moja majka. Ja sam od njene celijice sigurno. Kad opet, omiljena izjavaj joj je "ista si tetka" (ne mogu bas da vam docaram taj ton, ali verujte da nije meden...hihihiii). A tetku i mene boli uvce za sve d . Nakrvimo kapu i zezamo krizu u Parizu ( i to me je tetka naucila kada sam bila mala Very Happy ).

Salu na stranu, genetika ima svog ozbiljnog udela u onom delu naslednih bolesti, ali tu neka nam je svima Bog u pomoci. Nece se desiti nama! I tacka!
Sto se tice kraktera, ma svaka porodica ima svoje crne i bele ovce. Detetu cemo przuziti svu ljubav i paznju ovog sveta...a i po neku cvrgu kada zasluzi. Tako da ce postati divan covek, pa ciji god materijal da nosi.

Jesam li vec rekla da Ivane nema?...
Da nisam karakter, odustala bih od bezalkoholnog piva...

Devojke
srcasti poljupci srcasti poljupci srcasti poljupci
annci
annci

Broj poruka : 1805
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 14.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

Prague fertility centre - dr. Sonja Lazarovska - Page 33 Empty Re: Prague fertility centre - dr. Sonja Lazarovska

Počalji od pegaz 23/5/2015, 21:50

Da li ima neko predlog za smeštaj u Pragu?
Ja sam već tri puta išla i svaki put mi je danica rezervisala hotel. Npr zadnji put smo plaćali 40 eur noćenje sa doručkom u hotelu Step (imali smo parking) bio je mesec novembar. Obavezno idemo sa autom. inače polovinom juna idemo tamo.
pegaz
pegaz

Broj poruka : 694
Datum upisa : 27.12.2011

Nazad na vrh Ići dole

Prague fertility centre - dr. Sonja Lazarovska - Page 33 Empty Re: Prague fertility centre - dr. Sonja Lazarovska

Počalji od annci 23/5/2015, 22:06

Pegaz, mi smo u sjajnom stanu. Ali nije bas jeftin. 80 eur/dan. Nalazi se u Pragu 5. Mogu ti poslati link, ako si zainteresovana. Posto dolazite kolima, kao mi, onda ti nije problem sto nisi u komsiluku sa klinikom. Sorry, naravno, ukoliko ides na donaciju. Ako se bockas ovde, ili moras vise puta da ides, def je bitno da budes blizu.
Mi cemo ovde biti ukupno 10 dana. Nije nam Ivana javila na vreme da se pomera transfer, i vec krenuli. Tako da je meni zaista bilo bitno da imamo vise prostora od obicne hotelske sobe. I volim da imam kuhinju i normalan frizider. Hranimo se napolju, jer su restorani stvarno pristupacni (u odnosu na cene u Beogradu), ali mogu da nam spremim dobar dorucak, da imam voce u dovoljnim kolicinama, salate, sladoled...

Verovatno stanovi mogu i jeftinije da se nadju, sam smo mi cekali poslednji trenutak, jer nismo bili sigurni kada dolazimo. I ipak omasismo lol!
annci
annci

Broj poruka : 1805
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 14.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

Prague fertility centre - dr. Sonja Lazarovska - Page 33 Empty Re: Prague fertility centre - dr. Sonja Lazarovska

Počalji od JocY 23/5/2015, 22:06

Pegaz probaj na ovom sajtu www.airbnb.com ima stanova svih cena i veličina i uvek se nađe nešto što nama odgovara. Mi smo tako prošli put i super smo prošli. 230 eura smo platili za 7 dana.
JocY
JocY

Broj poruka : 2090
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 20.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Prague fertility centre - dr. Sonja Lazarovska - Page 33 Empty Re: Prague fertility centre - dr. Sonja Lazarovska

Počalji od annci 23/5/2015, 22:08

U Jocy, super ste prosli. Nije sada bilo na airbnb-u. Jbg, mi u nedelju gledali za rezervacije od utorka. Ali i mislila sam da moze dosta jeftinije. Sta da se radi. Za prosutim mlekom...
annci
annci

Broj poruka : 1805
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 14.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

Prague fertility centre - dr. Sonja Lazarovska - Page 33 Empty Re: Prague fertility centre - dr. Sonja Lazarovska

Počalji od annci 23/5/2015, 22:11

Greeneye, bas me sada pogodi taj uduplan talas dobre australijske energije igra igra igra igra igra igra igra igra igra igra igra igra

d d d b b b d d d b b b

Ivabuku, ljubav
annci
annci

Broj poruka : 1805
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 14.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

Prague fertility centre - dr. Sonja Lazarovska - Page 33 Empty Re: Prague fertility centre - dr. Sonja Lazarovska

Počalji od pegaz 23/5/2015, 22:33

A joj annci hvala ti ali to mi je stvarno skupo. Idemo na donaciju jć, ali mi svakako hodamo i obilazimo grad po ceo dan, doručkujemo u hotelu i onda jedemo negde u gradu tako da nam smeštaj nije nešto specijalno važan, hotel Steep je bio ok sasvim.
Jocy pogledaću sajt ako ne nađem ništa opet ću zamoliti Danicu da mi nešto rezerviše.
pegaz
pegaz

Broj poruka : 694
Datum upisa : 27.12.2011

Nazad na vrh Ići dole

Prague fertility centre - dr. Sonja Lazarovska - Page 33 Empty Re: Prague fertility centre - dr. Sonja Lazarovska

Počalji od greeneye 24/5/2015, 02:47

[quote="annci"]Greeneye, bas me sada pogodi taj uduplan talas dobre australijske energije igra igra igra igra igra igra igra igra igra :aa51: igra igra

Annci, ma ja sve cekam da kazes, ja sam nesto racunala vremenska razlika minus brzina slobodnog leta Melburn-Prag i bas skontah "e sad ce je..."  igra igra igra b b bb bb

greeneye

Broj poruka : 18
Location : Melbourne
Datum upisa : 15.05.2015

Nazad na vrh Ići dole

Prague fertility centre - dr. Sonja Lazarovska - Page 33 Empty Re: Prague fertility centre - dr. Sonja Lazarovska

Počalji od millena 24/5/2015, 11:31

Pegaz,prvi put kad sam bila u Pragu,ostala sam 9 nocenja,bio je jul i velike vrucine,trebalai je soba sa frizoderom zbog sprica,nasli o sobu u Pensionu Praga,10 min najvise od bolnice,solidan smestak,oko 40 evra za dve osobe,bilo je ok,a i stalno smo bili napolju,imaju i parkiraliste gratis.Drugi put u Carolu,razlika je u dorucku jer je u Carolu bas na nivou,ali na duzi period isplatilo nam se u jeftinijem smestaju,a razliku smo trosili na rucak,veceru i sitnice
millena
millena

Broj poruka : 209
Datum upisa : 18.06.2014

Nazad na vrh Ići dole

Prague fertility centre - dr. Sonja Lazarovska - Page 33 Empty Re: Prague fertility centre - dr. Sonja Lazarovska

Počalji od greeneye 24/5/2015, 11:39

Amna, potpuno se razumijemo, bas na to sam i ja mislila. Ono sto se ne moze staviti na papir, a opet svima zapada za oko. Dok smo hodali po klinikama u Australiji i raspitivali se o donaciji, sjecam se jedna od medicinskih sestara nam je pricala kako su jednom imali nekog donatora sperme koji je sve uslove ispunjavao i na papiru sve super izgledalo, ali njima u klinici svima nesto nije bas sjedalo. Jednostavno cudan. I posle duzeg razmisljanja su odlucili da ga odbiju jer se nisu osjecali komotno da preuzmu odgovornost za neki nezeljeni ishod.
E pa ja se nadam da su i ovi u Pragu isto tako savjesni.

greeneye

Broj poruka : 18
Location : Melbourne
Datum upisa : 15.05.2015

Nazad na vrh Ići dole

Prague fertility centre - dr. Sonja Lazarovska - Page 33 Empty Re: Prague fertility centre - dr. Sonja Lazarovska

Počalji od Ancica 87 24/5/2015, 12:46

Annci...desava li se sta? Vucem za nos!

Ancica 87

Broj poruka : 1382
Datum upisa : 05.09.2014

Nazad na vrh Ići dole

Prague fertility centre - dr. Sonja Lazarovska - Page 33 Empty Re: Prague fertility centre - dr. Sonja Lazarovska

Počalji od annci 24/5/2015, 13:13

Nista, ime moje... b

Odosmo u skitanjac da ne izludimo ovde...
annci
annci

Broj poruka : 1805
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 14.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

Prague fertility centre - dr. Sonja Lazarovska - Page 33 Empty Re: Prague fertility centre - dr. Sonja Lazarovska

Počalji od Amna84 24/5/2015, 13:37

greeneye ::Amna, potpuno se razumijemo, bas na to sam i ja mislila. Ono sto se ne moze staviti na papir, a opet svima zapada za oko. Dok smo hodali po klinikama u Australiji i raspitivali se o donaciji, sjecam se jedna od medicinskih sestara nam je pricala kako su jednom imali nekog donatora sperme koji je sve uslove ispunjavao i na papiru sve super izgledalo, ali njima u klinici svima nesto nije bas sjedalo. Jednostavno cudan. I posle duzeg razmisljanja su odlucili da ga odbiju jer se nisu osjecali komotno da preuzmu odgovornost za neki nezeljeni ishod.
E pa ja se nadam da su i ovi u Pragu isto tako savjesni.

E BAS TO....Nadati se, da paze na takve stvari...
Amna84
Amna84

Broj poruka : 1022
Datum upisa : 15.02.2015

Nazad na vrh Ići dole

Prague fertility centre - dr. Sonja Lazarovska - Page 33 Empty Re: Prague fertility centre - dr. Sonja Lazarovska

Počalji od ganedina 24/5/2015, 14:15

Pegaz, I ja sam 3 puta bila u hotelu Step Welnes, poslednji put u decembru 2014. god. I mogu ti reci da je u odnosu na prethodna 2 puta kojom jednom prilikom smo se I upoznale u njemu hrana za dorucak neuporedivo losija u smislu izbora hrane koji je sada vrlo , vrlo suzen I ja sam bila bas,bas razocarana . Ali su zato uradili neke pokretne poluautomatske paravane u tom restorano za koje ne vidim svrhu cemu sluze I tako neke slicne gluposti .

Moja preporuka ti je da ti posaljem u pp broj tel Sime taxiste Danicinog muza jer on moze dosta da pomogne oko smestaja u hotelu u centru za oko 50 do 60 e po danu, s obzirom da cete zbog donacije ostati tamo oko 7 dan I da cete na klinici trebati da odete svega 2 puta . Ostalo vreme treba po meni iskoristiti za setnje I uzivanje po centru po lepem vremenu koje ce pretpostavljam biti u narednom periodu .
ganedina
ganedina

Broj poruka : 1049
Location : Beograd
Datum upisa : 17.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

Prague fertility centre - dr. Sonja Lazarovska - Page 33 Empty Re: Prague fertility centre - dr. Sonja Lazarovska

Počalji od lela1984 24/5/2015, 14:41

58 eura je nocenje s doruckom za dvoje u hotelu Carol preko klinike isto.Mi smo prezadovoljni,oba puta smo tamo odseli,i treci put cemo.Svedski sto,sasvim ok hrana.

lela1984

Broj poruka : 3646
Datum upisa : 01.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

Prague fertility centre - dr. Sonja Lazarovska - Page 33 Empty Re: Prague fertility centre - dr. Sonja Lazarovska

Počalji od lenjivica 24/5/2015, 15:42

60 e za dvoje sa parkingom u Clarionu. Taj hotel je stvarno ludnica! Carol je slicna cena, mali, sladak, ukusno namesten, ali Clarion je za njega Hajat. Mislim, kome je bitno kakav je hotel, eto cisto káem, a kostaju skoro isto.
lenjivica
lenjivica

Broj poruka : 617
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 06.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Prague fertility centre - dr. Sonja Lazarovska - Page 33 Empty Re: Prague fertility centre - dr. Sonja Lazarovska

Počalji od lela1984 24/5/2015, 15:56

Nama Carol sasvim ok.U Clarion nismo hteli,zato sto je zatvorenog tipa,a md voli da otvori prozor.Ali,da nije bilo mesta,u Clarionu bi odseli.Taj Wellnes-step je otpao u startu,daleko nam bilo.Iz ovih se ide peske na kliniku,to nam bilo bitno.

lela1984

Broj poruka : 3646
Datum upisa : 01.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

Prague fertility centre - dr. Sonja Lazarovska - Page 33 Empty Re: Prague fertility centre - dr. Sonja Lazarovska

Počalji od annci 24/5/2015, 21:44

Samo da prijavim da se ni danas niko nije javio...
Ja nisam zvala ivanu, jer prosto mi je glupo da maltretiram devojku vikendom, ali sutra cu je zvati oko 11 ako se do tada ne javi. Ovo cekanje ubija. b b b


A jadna moja deca, pate za mnom... d
annci
annci

Broj poruka : 1805
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 14.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

Prague fertility centre - dr. Sonja Lazarovska - Page 33 Empty Re: Prague fertility centre - dr. Sonja Lazarovska

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 32 od 40 Prethodni  1 ... 17 ... 31, 32, 33 ... 36 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu