KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Prague fertility centre - dr. Sonja Lazarovska

+88
makateca
tatjanica
Dreamerka
jelena*mama2andjela*
Strumfeta78
ella82
winni
loly
greeneye
Meri01
Zmajuška
ivabuku
Blanka
Amna84
bonafides 77
AriesGirl
PalcicaBg
Ancica 87
noja
lenjivica
sunny.tp
flebodia
dzenica
sretnazvijezda
KoMetaK
annci
zvoncica36
pegaz
mikica023
mirka14
Mimi12
pufana
tamarako
alo-alo
Iva79
lela1984
JocY
millena
BabyBear
ShareLove
mata
Sofija Veks
sandrolina
Dora1
mamadabudem
ne gubim nadu
ariadne69
Tinche
milivoj73
snedra
Malena88
mildra
Stenli
stela
Bubica28
krol
Krastavica
missile
breskva
SoJa
bundevica
ChillyVilly
najdi10
Vuchica
ivi
pereca82
Vanilla
Erata
makac71
MAAKKI
allure
Struzzo
fight&faith
leptirko82
hocukusurnecuzvaku
bak
Endzi
Gogoli
pavlovic_miljana
Magnolie
Tebi
Iva01
LaFolie
ganedina
zoxa
mijaki
lelas
Olja-B
92 posters

Strana 12 od 40 Prethodni  1 ... 7 ... 11, 12, 13 ... 26 ... 40  Sledeći

Ići dole

Prague fertility centre - dr. Sonja Lazarovska - Page 12 Empty Re: Prague fertility centre - dr. Sonja Lazarovska

Počalji od lela1984 20/7/2014, 16:00

Normalno je,Milena,hoce malo da pecka od diferelina i malo bude crveno.

lela1984

Broj poruka : 3646
Datum upisa : 01.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

Prague fertility centre - dr. Sonja Lazarovska - Page 12 Empty Re: Prague fertility centre - dr. Sonja Lazarovska

Počalji od makac71 20/7/2014, 20:38

Milena nadam se da ce nam taj hotel biti talican. Takodje sam gledala da ima lift, jer ako dodje do embriotransfera, necu moci vuci kofer niz stepenice.
Inace ja sam u inostranstvu cesto koristila karticu za razna placanja, nikada mi se nista neprijatno nije desilo. Ovo je veliki hotel i ne verujem da bi tu doslo do neke prevare. Treba se cuvati kad se karticom placa u restoranima. Uostalom stavi samo malo novca, pa neces mnogo brinuti. I obavezno pitaj u banci da ti daju onaj drugi pin broj ili kako se zove za proveru online, pa mozes odmah da proveris stanje.
Jos samo da te pitam cime ides, i koja je cena s obzirom da nisi znala dan polaska?

Puno srece ti zelim, da se iz Praga vratis  trudnica
makac71
makac71

Broj poruka : 226
Datum upisa : 31.05.2013

Nazad na vrh Ići dole

Prague fertility centre - dr. Sonja Lazarovska - Page 12 Empty Re: Prague fertility centre - dr. Sonja Lazarovska

Počalji od millena 21/7/2014, 00:00

Makac 71 sad videh,hvala na lepim zelja,trebao bi me voziti buduci otac,ako Bog da,ja i nisam tako daleko,400 km,ali mi je jako tesko,jer radim do poslednjeg dana.Ni sama ne znam kako cu pokriti ove dame, a da ne dobijem otkaz.Moram jos i to smisliti.
millena
millena

Broj poruka : 209
Datum upisa : 18.06.2014

Nazad na vrh Ići dole

Prague fertility centre - dr. Sonja Lazarovska - Page 12 Empty Re: Prague fertility centre - dr. Sonja Lazarovska

Počalji od millena 21/7/2014, 00:00

Makac 71 sad videh,hvala na lepim zelja,trebao bi me voziti buduci otac,ako Bog da,ja i nisam tako daleko,400 km,ali mi je jako tesko,jer radim do poslednjeg dana.Ni sama ne znam kako cu pokriti ove dame, a da ne dobijem otkaz.Moram jos i to smisliti.
millena
millena

Broj poruka : 209
Datum upisa : 18.06.2014

Nazad na vrh Ići dole

Prague fertility centre - dr. Sonja Lazarovska - Page 12 Empty Re: Prague fertility centre - dr. Sonja Lazarovska

Počalji od makac71 21/7/2014, 12:24

Upravo se preracunavam koliko evra da ponesem za kliniku. Imam pred sobom cenovnik, ali mi to malo pomaze, vise me zbunjuje. Ne znam sta ce sve biti neophodno da se radi, a nemam mnogo viska para da ponesem. MM je vec zamrznut i dobrog je kvaliteta, ja sam poor responder (i uglavnom nisam bila dobrog kvaliteta, mislim ja jesam nego jajasca su mi slaba).
Koliko ste vi nosile ili planirate da nosite? Jesu li vam na klinici rekli orijentaciono koliko? Prosli put nismo stigli do transfera, pa je iznosilo 1.050.
makac71
makac71

Broj poruka : 226
Datum upisa : 31.05.2013

Nazad na vrh Ići dole

Prague fertility centre - dr. Sonja Lazarovska - Page 12 Empty Re: Prague fertility centre - dr. Sonja Lazarovska

Počalji od millena 21/7/2014, 14:16

U pravu si Makac 71,cenovnik zbunjuje i mene,ali zbog sume do koje sam dosla,moram priznati da je ogromna,uz sve troskove,s lekovima,ja sam dosla do zbira od oko 5500€.Iskreno se nadam da sam pogresila.Na visa card reload moram cekati 2,3 nedelje,moracu ipak dati br moje karte.Kazes,stalno placas tako i nisi imala dosad problema?Moram jos isprazniti konto da bih bila mirnija.Nigde nisam videla mail adr hotela.I jos jedno pitanje za sve koje su to prosle?Inace nisam placljivica bez dobrog razloga,ali jutros sam se rasplakala na reklamu rosa vode gde sam videla par sa detetom i od tad sve nesto placem na svaku misao.Da li je to mozda pod uticajem dodatnih hormona?Necu valjda takva biti naredne dve nedelje,smrc,smrc.
millena
millena

Broj poruka : 209
Datum upisa : 18.06.2014

Nazad na vrh Ići dole

Prague fertility centre - dr. Sonja Lazarovska - Page 12 Empty Re: Prague fertility centre - dr. Sonja Lazarovska

Počalji od lela1984 21/7/2014, 14:44

To je od hormonalne terapije,raspolozenje varira.Pojacana je osetljivost.Bice bolje,opusti se koliko mozes.

lela1984

Broj poruka : 3646
Datum upisa : 01.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

Prague fertility centre - dr. Sonja Lazarovska - Page 12 Empty Re: Prague fertility centre - dr. Sonja Lazarovska

Počalji od makac71 21/7/2014, 18:43

Evo meni su javili da za kliniku treba da odvojim od 2.100-3.000.
Do sada sam placala velikim i poznatim firmama karticom, u Americi je uobicajeno da se telefonom karticom placaju racuni. Zato i ovde u Evropi ne brinem ako se radi o nekm poznatim firmama.

Milena evo meil i telefon, inace na google map iz 2012 mozes da vidis da se tada gradio ovaj hotel:
B&B Hotel Prague City
Address Prvního pluku 29
Prague 08
Praha, 18600 Czech Republic
Phone +420224284788
Email prague-city@hotelbb.com

A to sto si osetljiva jeste od hormona, ali verovatno i od tvoje velike zelje i nade da ti budes sledeca mama.
makac71
makac71

Broj poruka : 226
Datum upisa : 31.05.2013

Nazad na vrh Ići dole

Prague fertility centre - dr. Sonja Lazarovska - Page 12 Empty Re: Prague fertility centre - dr. Sonja Lazarovska

Počalji od BabyBear 21/7/2014, 22:23

Millena, nista ne brini, to ti je sad od hormonalne terapije. Ja sam bila nemoguca (i inace sam). Ali kad dodjes tamo dobices Utrogestan, hormon progesteron. da stavljas vaginalno od prvog dana. Meni su ga dali kad sam bila u maju prvi put, na zalost neuspesno, pa 18. avgusta idem drugi put. E taj Utrogestan ti sredjuje raspolozenje samo tako. Ja sam bila tako smirena i nista nije moglo da me iznervira. Nisam ukapirala zbog cega sam tako mirna, dok nisam procitala uputstvo u kome je pisalo da progesteron utice na sredjivanje raspolozenja, i kad sam vratila malo film uvidela sam da sam se smirila od kad sam pocela da ga koristim, tako da... ;-)
BabyBear
BabyBear

Broj poruka : 4268
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 19.06.2014

Nazad na vrh Ići dole

Prague fertility centre - dr. Sonja Lazarovska - Page 12 Empty Re: Prague fertility centre - dr. Sonja Lazarovska

Počalji od BabyBear 21/7/2014, 22:34

Btw, ja sam preko bookinga rezervisala hotel Inturprag koji ima 3* (108e dvokrevetna soba za 4 nocenja za nas dvoje, bez dorucka), blizu klinike je i nikad ranije nisam bila u njemu. Jel bio neko?
Prvi put smo bili u hotelu Esprit blizu klinike, isto 3*, ali nam se nije svideo i ne preporucujem ga.
Gledala sam na airbnb, ali tamo nisam mogla da nadjem stan za 30-35e za vece (kao sto neko ovde rece), a da je ok i da mu je lokacija ok.
Sto se lokacije tice, nije bitno da je smestaj iskljucivo blizu klinike, jer je gradski prevoz, a posebno metro, odlicno organizovan, tako da je meni bilo bitno da smestaj bude blizu metro stanice koja je na zutoj liniji metroa, jer zuta linija ide do klinike
BabyBear
BabyBear

Broj poruka : 4268
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 19.06.2014

Nazad na vrh Ići dole

Prague fertility centre - dr. Sonja Lazarovska - Page 12 Empty Re: Prague fertility centre - dr. Sonja Lazarovska

Počalji od BabyBear 21/7/2014, 22:35

Btw, ja sam preko bookinga rezervisala hotel Inturprag koji ima 3* (108e dvokrevetna soba za 4 nocenja za nas dvoje, bez dorucka), blizu klinike je i nikad ranije nisam bila u njemu. Jel bio neko?
Prvi put smo bili u hotelu Esprit blizu klinike, isto 3*, ali nam se nije svideo i ne preporucujem ga.
Gledala sam na airbnb, ali tamo nisam mogla da nadjem stan za 30-35e za vece (kao sto neko ovde rece), a da je ok i da mu je lokacija ok.
Sto se lokacije tice, nije bitno da je smestaj iskljucivo blizu klinike, jer je gradski prevoz, a posebno metro, odlicno organizovan, tako da je meni bilo bitno da smestaj bude blizu metro stanice koja je na zutoj liniji metroa, jer zuta linija ide do klinike
BabyBear
BabyBear

Broj poruka : 4268
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 19.06.2014

Nazad na vrh Ići dole

Prague fertility centre - dr. Sonja Lazarovska - Page 12 Empty Re: Prague fertility centre - dr. Sonja Lazarovska

Počalji od Sofija Veks 21/7/2014, 22:40

Tebi,

Evo nekoliko, jedan je 28, drugi 38, treci 41 sto su po meni zanimljivi, neki centralniji, neki blizu klinike, 28 je manji ali mislim da je ok cena-kvalitet, a ovaj or 41 je tik uz bolnicu/arenu...

https://www.airbnb.com/rooms/2378216

https://www.airbnb.com/rooms/1061796

https://www.airbnb.com/rooms/989498
Sofija Veks
Sofija Veks

Broj poruka : 2743
Location : Beograd
Datum upisa : 05.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Prague fertility centre - dr. Sonja Lazarovska - Page 12 Empty Re: Prague fertility centre - dr. Sonja Lazarovska

Počalji od millena 21/7/2014, 22:41

Hvala svima na umirujucim porukama,u medjuvremenu je pala i svadja,sad mi je lakse.Vise razumevanja dobijem na kutku nego u kuci.A i on izgubljen,sklanja mi se s puta.Bice super kad dobijem taj Utogestan.Danas sam se tri puta bola dok sam savladala gonal u penu.Makac 71 sve sobe su zauzete,a pogledala sam bar jos 50-ak hotela i ni jedan nije tako nov i dobar.Nazvacu ih sutra,mozda ima nesto sakriveno.Bas sam se sad zalepila za njega.Ja sam u cenu procesa racunala lekove,put,smestaj,troskove i neke metode sto nude,smrzavanje i jos po nesto.Videcu na kraju sve.Molim Boga da sve izadje na dobro,radujem se svakoj beti za koju cujem..za sve nas
millena
millena

Broj poruka : 209
Datum upisa : 18.06.2014

Nazad na vrh Ići dole

Prague fertility centre - dr. Sonja Lazarovska - Page 12 Empty Re: Prague fertility centre - dr. Sonja Lazarovska

Počalji od BabyBear 21/7/2014, 23:07

Sofija, gledala sam te stanove cije linkove si postavila, a posebno mi se svideo ovaj treci, za koji je navedeno da mu je cena 41e.
Naime, to nisu te cene koje su prikazane, jer vec u drugom koraku dobijete punu cenu u koju je ukljucena i obavezna naknada za uslugu (service fee), a cesto i naknada za ciscenje (cleaning fee), tako da zene vodite racuna.
Konkretno, za ovaj treci stan navedena je i service fee od 20 evra, tako da za 4 noci, koliko meni treba, cena po danu nije 41e (164e) vec 46e (184e). Ovaj stan npr. nema cleaning fee, sto jos vise povecava cenu. Eto jos malo korisnih info
BabyBear
BabyBear

Broj poruka : 4268
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 19.06.2014

Nazad na vrh Ići dole

Prague fertility centre - dr. Sonja Lazarovska - Page 12 Empty Re: Prague fertility centre - dr. Sonja Lazarovska

Počalji od Sofija Veks 21/7/2014, 23:58

Ako nema cleaning fee, nista se dodatno ne placa, vecina ih nema.

A service fee naravno postoji, izvinjavam se ukoliko to nisam pomenula, to Airbnb naplacuje uslugu svog sajta, nije isto koncept kao recimo booking.com. Fee im dodje negde oko 12% na ukupan znos, ukoliko se dobro secam...po meni i dalje mnogo povoljnija opcija, jer se u tim stanovima prakticno zivi, kada ste u hotelu osim dorucka se treba snaci za hranu, ili uplatiti pun pansion, sto opet podize znacajno cenu. Ali opet, sve zavisi od osobe, ko sta vise zeli. Ja prednost uvek dajem stanovima naspram sobe u hotelu, zbog komfora najvise, a naravno i zbog osecaja da "zivim" u tom gradu tih makar nekoliko dana. Ali opet kazem, stvar ukusa. Ja n.pr. ne volim da putujem preko turistickih agencija, vec sebi volim da nadjem let i smestaj koji ja zelim i pronadjem, a neko vise voli "all inclusive" :) No, u svakom slucaju, lepo je cuti informaciju, mozda nekome i bude od koristi :)
Sofija Veks
Sofija Veks

Broj poruka : 2743
Location : Beograd
Datum upisa : 05.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Prague fertility centre - dr. Sonja Lazarovska - Page 12 Empty Re: Prague fertility centre - dr. Sonja Lazarovska

Počalji od Magnolie 22/7/2014, 12:11

Babybear mi smo bili u hoteli Intruprag jjednu noc i meni je skroz ok i jako je blizu klinike, nekih 5 mnuta setnje. Ja sam zadovoljna sobe su skroz super i platili smo neki 27 eura za nas dvoje. Slijedeci put kad budemo isli cu prvo poledati kod njih da li ima slobodno.
Svim curama koje su u postupku i koje planiraju to uskoro, zelim svu srecu i javljajte nam kako ide  srca1

Magnolie

Broj poruka : 37
Datum upisa : 18.02.2014

Nazad na vrh Ići dole

Prague fertility centre - dr. Sonja Lazarovska - Page 12 Empty Re: Prague fertility centre - dr. Sonja Lazarovska

Počalji od BabyBear 22/7/2014, 12:17

Hvala Magnolie. Tako ce i nas izaci, 27e za noc :-)
On je i blizu stanice metroa Ceskomoravska, sto mi je takodje bitno ;-)
BabyBear
BabyBear

Broj poruka : 4268
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 19.06.2014

Nazad na vrh Ići dole

Prague fertility centre - dr. Sonja Lazarovska - Page 12 Empty Re: Prague fertility centre - dr. Sonja Lazarovska

Počalji od Magnolie 22/7/2014, 12:24

Jeste i u centru si za 10tak minuta . sve je blizu a smjestaj je skroz ok Very Happy sretnoooooooooo

Magnolie

Broj poruka : 37
Datum upisa : 18.02.2014

Nazad na vrh Ići dole

Prague fertility centre - dr. Sonja Lazarovska - Page 12 Empty Re: Prague fertility centre - dr. Sonja Lazarovska

Počalji od BabyBear 22/7/2014, 12:26

Ma sve znam. Idem drugi put ;-)
Samo ne znam kako da skinem kilograme :-(
Hvala puno :*
BabyBear
BabyBear

Broj poruka : 4268
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 19.06.2014

Nazad na vrh Ići dole

Prague fertility centre - dr. Sonja Lazarovska - Page 12 Empty Re: Prague fertility centre - dr. Sonja Lazarovska

Počalji od Erata 22/7/2014, 12:36

Sofija Veks ::Ako nema cleaning fee, nista se dodatno ne placa, vecina ih nema.

A service fee naravno postoji, izvinjavam se ukoliko to nisam pomenula, to Airbnb naplacuje uslugu svog sajta, nije isto koncept kao recimo booking.com. Fee im dodje negde oko 12% na ukupan znos, ukoliko se dobro secam...po meni i dalje mnogo povoljnija opcija, jer se u tim stanovima prakticno zivi, kada ste u hotelu osim dorucka se treba snaci za hranu, ili uplatiti pun pansion, sto opet podize znacajno cenu. Ali opet, sve zavisi od osobe, ko sta vise zeli. Ja prednost uvek dajem stanovima naspram sobe u hotelu, zbog komfora najvise, a naravno i zbog osecaja da "zivim" u tom gradu tih makar nekoliko dana. Ali opet kazem, stvar ukusa. Ja n.pr. ne volim da putujem preko turistickih agencija, vec sebi volim da nadjem let i smestaj koji ja zelim i pronadjem, a neko vise voli "all inclusive" :) No, u svakom slucaju, lepo je cuti informaciju, mozda nekome i bude od koristi :)

Potpisujem sve!  lol! 
U hotelu bih poludela posle 3 dana, i ja i mm, a agencije i ona unapred isplanirana putovanja su mi kao kazna :)
Ja preporucujem svima koji idu u Prag da razmisle o ovoj opciji sa stanovima, jer nije fora otici i odraditi VTO, vec biti i maksimalno opusten, ziveti tamo, osetiti se na neki nacin kao kod kuce. I to pomaze postupku sigurno :)
Erata
Erata

Broj poruka : 2458
Datum upisa : 21.06.2012

Nazad na vrh Ići dole

Prague fertility centre - dr. Sonja Lazarovska - Page 12 Empty Re: Prague fertility centre - dr. Sonja Lazarovska

Počalji od BabyBear 22/7/2014, 13:35

Pre transfera setas po Pragu sve vreme i najmanje budes u sobi/stanu. Posle transfera lezis, a gde lezis...manje vise je bitno. Bitno je da je krevet udoban, tako da... ;-)
E sad, ako ostajes 2-3 nedelje, kao sto su neki koliko vidim ostajali, onda stan i ok. Ali ako ostajes 4-6 dana, onda mislim da je hotel sasvim ok, imajuci u vidu ono sto sam napisala na pocetku ove poruke. Takodje, izbor zavisi i od toga sa koliko finansija raspolazete :-)
BabyBear
BabyBear

Broj poruka : 4268
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 19.06.2014

Nazad na vrh Ići dole

Prague fertility centre - dr. Sonja Lazarovska - Page 12 Empty Re: Prague fertility centre - dr. Sonja Lazarovska

Počalji od Erata 22/7/2014, 14:08

Mi smo ostali 10 dana, od toga 5 dana nakon ET. Nama je znacilo da budemo sami, da se ne srecemo sa nasim ljudima koji su u postupku, da nema recepcije, da zaboravimo na sve...
Da imamo ladno pivce u frizideru u 2 ujutro, spreman sporet za kojekakve djakonije, kaficu, caj...
Da se zezamo i uzivamo kao kod kuce, a vlasnici stana su se potrudili da naprave prijatan ambijent. Znacilo mi je da posle ET lencarim 2 dana u prostoru koji ima toplinu. Znacilo mi je da grejem so i sedim na vrucoj soli pre ET  lol! 
Sve ovo je manje vazno, kako ko voli. Ima opcija za svaciji ukus i dzep. Najvaznije je da vas Bog pogleda i sreca posluzi i da vam Prag ostane u najlepsem secanju, kao grad u kojem ste se ponovo zaljubili i u kojem se zacelo vase cedo. Vucem za nosice sve Prazanke i zelim puuuuuuuno srece  trudnica ljubav
Erata
Erata

Broj poruka : 2458
Datum upisa : 21.06.2012

Nazad na vrh Ići dole

Prague fertility centre - dr. Sonja Lazarovska - Page 12 Empty Re: Prague fertility centre - dr. Sonja Lazarovska

Počalji od BabyBear 22/7/2014, 14:13

A koja je to fora sa solju pre ET?
BabyBear
BabyBear

Broj poruka : 4268
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 19.06.2014

Nazad na vrh Ići dole

Prague fertility centre - dr. Sonja Lazarovska - Page 12 Empty Re: Prague fertility centre - dr. Sonja Lazarovska

Počalji od Magnolie 22/7/2014, 14:16

heh sad ja bas hocu da pitam za foru sa solju Very Happy

Magnolie

Broj poruka : 37
Datum upisa : 18.02.2014

Nazad na vrh Ići dole

Prague fertility centre - dr. Sonja Lazarovska - Page 12 Empty Re: Prague fertility centre - dr. Sonja Lazarovska

Počalji od Tebi 22/7/2014, 15:02

Da li mozda neko zna da li ima da se kupi mesecna karta za gradski prevoz koja ujedno vazi i za bus,tramvaj i metro i kako se krece njena cena ?
Tebi
Tebi

Broj poruka : 656
Godina : 38
Location : Serbia
Datum upisa : 20.11.2013

Nazad na vrh Ići dole

Prague fertility centre - dr. Sonja Lazarovska - Page 12 Empty Re: Prague fertility centre - dr. Sonja Lazarovska

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 12 od 40 Prethodni  1 ... 7 ... 11, 12, 13 ... 26 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu