Prague fertility centre - dr. Sonja Lazarovska

Strana 11 od 40 Prethodni  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 25 ... 40  Sledeći

Ići dole

Prague fertility centre - dr. Sonja Lazarovska - Page 11 Empty Re: Prague fertility centre - dr. Sonja Lazarovska

Počalji od Sofija Veks taj 17/7/2014, 11:09

Tebi, potpisujem Eratu. I mi smo tako isli, preko airbnb.com oba puta, i prezadovoljni smo. Imas sjajne stanove za 30-35 evra po nocenju, na lokaciji koju vi izaberete, mozete da kuvate, osecate se kao kod kuce, komfor i sve, kafica na terasi...ali prevashodno najveca je usteda oko spremanja klope, tako da od srca preporucujem, mi airbnb koristimo za odsedanje na skoro svim nasim putovanjima, jer je odlican veliki izbor stanova, kao i odnos cena-kvalitet...

Srecno, navijam za vas postupak!!
Sofija Veks
Sofija Veks

Broj poruka : 2743
Datum upisa : 05.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Prague fertility centre - dr. Sonja Lazarovska - Page 11 Empty Re: Prague fertility centre - dr. Sonja Lazarovska

Počalji od millena taj 18/7/2014, 11:18

Molim savet,spremam se ovih dana u Prag,cekam samo gospodju vesticu i da sve drugo bude u redu.Danima vec gledam neke hotele u blizini klinike i naisla sam na hotel Pivovar koji je relativno blizu,cini mi se da je ok,ali dobro bi mi doslo ako je vec neko bio tamo.Mislim da nisam videla da ga spominjete iako je blizu klinike,1 km, zato sam skepticna.Ako znate neki drugi koji je prihvatljiv,(u pogledu higijene,cene)molim neki komentar.Napominjem da ne bih preko bookinga(nikad nisam koristila te usluge),nego direkt kad odem tamo.Zato mi treba par sigurnih adresa.Ako sve bude u redu,nadam se iduce nedelje sam vec tamo.
millena
millena

Broj poruka : 209
Datum upisa : 18.06.2014

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od lela1984 taj 18/7/2014, 11:33

Milena,ne znam koliko ostajes,ali ja sam oba puta odsedala u hotelu "Carol" i vrlo sam zadovoljna,kao i mm.Ja sam isla na donaciju jajne cel.,onda se svakako krace boravi,ali ako idem i 3-i put,opet cu tu odsesti.Svakom bi ga preporucila.Rezervacija je preko klinike.3 zvezd.,dorucak-svedski sto,higijena vrhunska,ali nema klimu i preko klinike je 58 eura nocenje s doruckom za dvoje.10-ak min. peske do klinike.

lela1984

Broj poruka : 3630
Datum upisa : 01.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od millena taj 18/7/2014, 11:45

lela 1984,hvala na odgovoru,ostala bih u zavisnosti od procesa,uglavnom 8.dc vec bih bila kod njih,racunajuci s tim 8-9 dana,nisam upoznata kakve su cene sa rezervacijom preko klinike,mozes li da mi okvirno kazes sumu na dnevnom nivou
millena
millena

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od lela1984 taj 18/7/2014, 12:28

millena ::lela 1984,hvala na odgovoru,ostala bih u zavisnosti od procesa,uglavnom 8.dc vec bih bila kod njih,racunajuci s tim 8-9 dana,nisam upoznata kakve su cene sa rezervacijom preko klinike,mozes li da mi okvirno kazes sumu na dnevnom nivou

Pa,napisala sam,58 eura je dnevno za dvoje preko klinike.Ne placa se doplata u slucaju promene ili pomeranja termina,to sve klinika regulise.Pustis mail koordinatorki i ona ti rezervise.

lela1984

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od millena taj 18/7/2014, 12:38

lela 1984,sory,previdela sam info o ceni,letam po informacijama i pokusavam sve organizirati,prvi put mi je i moram priznati da je svaka pomoc dobrodosla,a kutak je nepresusan izvor informacija
millena
millena

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Tebi taj 18/7/2014, 12:42

Milena evo ti adrese hotela Pivovar
Freyova 12/1,Praha 9 - Vysočany,190 00 .
Ovo ti je njihov email contact@hotel-pivovar.cz.Najbolje bi bilo ako si izabrala njih,da im posaljes email sa datumom rezevracije i objasnis zasto ides u Prag,nama su do sada hoteli u kojima smo bili izlazili u susret da platimo sve tamo u kesu kad dodjemo kad smo im objasnili zasto idemo u Prag.
Tebi
Tebi

Broj poruka : 656
Godina : 34
Datum upisa : 20.11.2013

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od millena taj 18/7/2014, 12:50

Tebi,hvala na informacijama,adr i email zabelezeni,probacu da im pisem,engleski ne znam,ali sluzim se nemackim,mozda se sporazumemo.
millena
millena

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od lela1984 taj 18/7/2014, 12:56

millena ::lela 1984,sory,previdela sam info o ceni,letam po informacijama i pokusavam sve organizirati,prvi put mi je i moram priznati da je svaka pomoc dobrodosla,a kutak je nepresusan izvor informacija

Slazem se i znam kako je.I mi smo zahvaljujuci kutku odabrali hotel i nismo pogresili.

lela1984

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od millena taj 18/7/2014, 13:44

Moram da prijavim da su mi iz hotela Pivovar odgovorili u roku 20min,na Nemackom,deluju mi ok,kako si i rekla,Tebi,u dogovoru pristaju na placanje po dolasku
millena
millena

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od makac71 taj 19/7/2014, 15:48

Millena, kad bi otprike trebalo da si u Pragu? Ja bi trebalo negde oko 2. avgusta i racunam da ostanem 9 dana. Juce sam bukirala hotel na 9. dana 289 evra za jednu osobu sa doruckom. Volela bih da budemo u kontaktu ako smo tamo u isto vreme.
Jesu li ti rekli da se dr Sonja vraca pocetkom avgusta sa odmora?
makac71
makac71

Broj poruka : 226
Datum upisa : 31.05.2013

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od millena taj 19/7/2014, 15:59

Makac 71,jutros rano je stiglo,osmi dan sam planirala biti u PFC,tako da je to iduca subota,meni se skratio ciklus,prosli i ovaj,tako da sam poranila 4 dana.Licno dr Sonja mi je odgovorila da ce biti tamo pocetkom avgusta,ali Hlinka ima odmor u avgustu.Ja sam htela oboje,ali ne mogu cekati.Rado bih ostala u kontaktu i svakako cu se javiti.Ja jos nisam nista uzela,moram videti od ponedeljka gde cu,taj hotel mi deluje dosta povoljno,znas li koliko je udaljen od klinike i kakva je higijena?
millena
millena

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od makac71 taj 19/7/2014, 16:41

Millena, kada sam planirala da idem prvi put u Prag, nisam razumela zasto devojke ne traze hotele blizu klinike nego blize gradu. Posle prvog odlaska shvatila sam zasto, zato sto ne ides svaki dan na kliniku i zato sto je gradski prevoz najbolji u Evropi. Vazno je samo da si blizu prevoza. Brzo sve shatis, sve pise na tablama. Moj hotel vidi ovde je pet minuta peske od grada, a 15 metroom, sa pesacenjem 20 min do klinike. Pogledaj hotel i uveri se sama. A i velika je razlika u ceni u odnosu na one koje oni preporucuju. Za bukiranje sam dala br kartice ali se placa kada stignem, moze i u kesu. Takodje mogu da kancelujem ili promenim datum bez dodatnih troskova.
makac71
makac71

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od millena taj 19/7/2014, 16:58

Makac 71,hotel izgleda jako lepo,tj predivno.Ja planiram takodje,nesto oko 8-9dana,zavisno od potrebe.Nemam iskustvo s bookingim preko neta,ali probacu nazvati.Bas mi se svidja,jos uvek radim pa mi je sve teze organizirati.Sutra moram kontrolirati FSH pa cu onda sve znati.Mozda se i sretnemo tamo,ne verujem da cu zavrsiti do 2.8.Ovo je bas tesko,istovremeno imam i veliki strah i radost.
millena
millena

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Tebi taj 19/7/2014, 18:12

Nama su javili da je doktorica Sonja ceo avgust u klinici,vraca se valjda 30.07. sa odmora.Nismo ni znali da moze da se zahteva da embriolog bude Hlinka.Jos cu se sad baciti u razmisljanje.Mi idemo 10.avgusta jer meni ciklus seta,pa treba da dobijem u periodu od 8 do 13 avgusta.
Mozda se svi sretnemo tamo :)
Tebi
Tebi

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od millena taj 19/7/2014, 18:38

Sad mi je lakse,meni je dr rekla pocetkom avgusta se vraca pa me unervozio raniji ciklus jer sam prosli propustila bas zbog tog sto nije bila tu.Ni ja ne znam da li moze da se zahteva odrdjeni embriolog,ali ja sam htela i dr Sonju i Hlinku,zato sam pisala mail doktorici.Naime,bas zbog njih dvoje sam se i odlucila za PFC,a i kutak je odigrao svoje.
millena
millena

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Tebi taj 19/7/2014, 23:21

Mi smo bili jednom na konsultacijama kod njih sa embriologom i bila je tada tamo embriolog Irena Hamplova,i moram priznati da deluje vrhunski i posle sam citala o njoj malo i do ono sto sam citala je super,ona je valjda embriolog sa zvanicnim sertifikatom Svetske zdravstene organizacija,to se valjda kaze senior embriolog i mislim da bih birala nju kad bih mogla jer se videlo kad smo bili tamo da je i vise nego strucnjak.
Tebi
Tebi

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od lela1984 taj 20/7/2014, 00:09

Irena je meni bila embriolog za donaciju jajne celije i u FET-u s doniranom jajnom celijom je doslo do implantacije,ali je bila biohemijska trudnoca,na zalost.Nisam izricito trazila Hlinku,niti cu ako opet budem isla na novu donaciju,jer smo Irenom jako zadovoljni mm i ja,odlican embriolog.

lela1984

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od millena taj 20/7/2014, 00:21

Drago mi je cuti takve preporuke,ulivaju poverenje,verovatno ce i biti neko drugi,ali sigurno svi odlicno rade svoj posao.Jos nikog nisam upoznala licno,nadam se pozitivnim utiscima.
millena
millena

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od lela1984 taj 20/7/2014, 00:25

Uslovi su vrhunski zaista,laboratorija,embriolozi,lekari,sve je u full-u.Ako budem isla i na trecu donaciju,samo cu kod njih.Jedni su od najboljih klinika za IVF u zapadnoj Evropi.

lela1984

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Tebi taj 20/7/2014, 00:47

Ne znam kako cu ja proci sada u avgustu,ali se molim Bogu za trudnocu.Sada smo u aprilu,kad smo nesto uspeli da izvucenom,trudom naseg urologa isli na zamrzavanje i na pregled kod dr.Sonje,tada smo je i upoznali.Pruzila je ruku i rekla prosto i skoro necujno ,,Sonja,, ,kao je ona jedna od milion Sonja na svetu,a  kroz moju glavu prolazi jedna prica sa foruma koju sam procitala kad sam sam trazila kako da biram kliniku.
Parafraziracu pricu :,,Sta god Sonja kaze poslusajte je,ta zena je cudo ginekologije.18 godina borbe, 15 neuspesnih VTO sirom bivse Jugoslavije,odem kod nje i dogovorimo se i uspelo je iz prve i evo pre tri meseca sam rodila sina Nikolu.
I sada kad se setim te price krenu mi suze....
Tebi
Tebi

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od makac71 taj 20/7/2014, 14:11

Drage moje, imam jedno pitanje. U Pragu su mi trazili, a vidim i nekima od vas da uradite FSH 2. dc i da se od tada pocinje stimulacija. Ja sam prosli put imala samo dva folikula kada sam stigla u Prag i ne bi zelela da mi se to opet dogodi.
Moje pitanje je, kada najranije mogu uraditi UV pre nego sto krenem, da vidim da li ima vise folikula, pa tek onda da kupim avionsku kartu. Inace planiram da 8. dc budem u Pragu. Nadam se da nisam bila konfuzna.
makac71
makac71

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od millena taj 20/7/2014, 14:19

Makac 71,ja uopste nisam iskontrolirala FSH jutros,(i mene su trazili nalaz,ako je nizi od 15 pocinje se sa stimulacijom)ovde gde zivm nemoguce je pronaci lab koji radi vikendom,u bolnici iako imam uput od gin,su me glatko odbili.U dogovoru s Ivanom,pocecu stimulaciju bez kontrole FSH jer mi dosad nije bio kritican,pre dva meseca 6.8.S tim da mi je danas odgovorila da vec u petak,7dc budem kod njih na uz.Nadam se da sam pomogla malo.
millena
millena

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od makac71 taj 20/7/2014, 15:29

Millena, hvala. Meni je samo jednom FSH bio visok pa su mi sledeci put trazili proveru. Tada mi je bilo krivo sto me u Pragu nisu primili sa 15,6, a maksimum je bio 15, ali sledeci mesec sam sa 6,0 imala samo dva folikula, od kojih je ostao samo jedan koji nije bio zreo, pa sam shvatila da je to za moje dobtro da proverim. Inace ja 2 dc idem u BG po terapiju, tako da pre toga obavim i proveru FSH. Nasla sam lab gde je rezultat gotov oko podne.
makac71
makac71

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od millena taj 20/7/2014, 15:50

Makac 71,najverovatnije cu u tvoj hotel ako bude mesta,bas je divan.Ukoliko sutra idem da napravim visa kartu na dopunu,ne mogu bukingovati bez karte,a ja sam u tripu da ce mi skinuti sve sa banke ako dam br regularne karte.Ja sam morala na rizik,nisam imala gde da proverim, jos sam i na poslu.Upravo sam dala sebi prvi put u zivotu spricu,dipferelin,malo osecam peckanje,da li je to normalno?
millena
millena

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Sponsored content

Sponsored content

Nazad na vrh Ići dole

Strana 11 od 40 Prethodni  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 25 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu