KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

SoJa- rodila se nova nada, ideeeeemoooo :D

+56
zvoncica36
dragmilk
bulevarka
Star77
ganedina
Endzi
fight&faith
Erata
SamoPozitivno
ninica2
insomnia
noja
JocY
jelena*mama2andjela*
missile
twinsi
Ema78
maus
jovanka.draskic
Ninche
anasrce
tatjana2
dragana76ns
lilly13
sareni leptir
Strumfeta78
djole42
saska1
Shizika
hocukusurnecuzvaku
Sofka
Mili
MAAKKI
mamadabudem
Sofija Veks
Tangerine
Petkana
KoMetaK
Simona
nina :)
d77
BiKsi :)
fmala
Vuchica
JednaSova
Ninana
bak
leptirko82
Smrdica
lelas
PalcicaBg
Niny
SladZana
ragaco
ChillyVilly
SoJa
60 posters

Strana 3 od 22 Prethodni  1, 2, 3, 4 ... 12 ... 22  Sledeći

Ići dole

SoJa- rodila se nova nada, ideeeeemoooo :D - Page 3 Empty Re: SoJa- rodila se nova nada, ideeeeemoooo :D

Počalji od MAAKKI 16/3/2014, 12:11

Soja i meni se cini da sve to ide kako treba, uzivaj u danasnjem danu  osmeh srce 
MAAKKI
MAAKKI

Broj poruka : 4783
Godina : 56
Location : ravnica
Datum upisa : 08.09.2010

Nazad na vrh Ići dole

SoJa- rodila se nova nada, ideeeeemoooo :D - Page 3 Empty Re: SoJa- rodila se nova nada, ideeeeemoooo :D

Počalji od KoMetaK 16/3/2014, 12:21

Sojcice, sve je to super, ujednacavaju se, a to je vazno! Endo odlican! NE brigaj, bice to kraj kao kod Bixi ili doplo bolji!  yes yes sreca sreca b b b b b b b b b 
KoMetaK
KoMetaK

Broj poruka : 7138
Godina : 51
Location : Italija
Datum upisa : 09.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

SoJa- rodila se nova nada, ideeeeemoooo :D - Page 3 Empty Re: SoJa- rodila se nova nada, ideeeeemoooo :D

Počalji od SoJa 16/3/2014, 12:31

MAAKKI, Meta  osmeh srce osmeh srce love 
Umalo da zaboravim na Binga v I sa njim danas pada maženje  igra 
Niny je BIGLICA-Maša bila srećne šape, valjda će i meni moja ljubav BIGLIĆ-Bingo Very Happy

SoJa

Broj poruka : 2029
Godina : 47
Datum upisa : 02.08.2013

Nazad na vrh Ići dole

SoJa- rodila se nova nada, ideeeeemoooo :D - Page 3 Empty Re: SoJa- rodila se nova nada, ideeeeemoooo :D

Počalji od Ninche 16/3/2014, 12:37

Sojcice, devojcice, idemooooooooooo!!!!!
To je TAJ postupak!!!!
SRETNO!!!!
 b b b b b b b b b b 
Ninche
Ninche

Broj poruka : 1085
Godina : 52
Datum upisa : 11.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

SoJa- rodila se nova nada, ideeeeemoooo :D - Page 3 Empty Re: SoJa- rodila se nova nada, ideeeeemoooo :D

Počalji od leptirko82 16/3/2014, 14:42

Zelim ti da ti Bingova sapica bude srecna!!!!  srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca love 
leptirko82
leptirko82

Broj poruka : 2897
Godina : 41
Datum upisa : 30.04.2013

Nazad na vrh Ići dole

SoJa- rodila se nova nada, ideeeeemoooo :D - Page 3 Empty Re: SoJa- rodila se nova nada, ideeeeemoooo :D

Počalji od jovanka.draskic 16/3/2014, 14:46

Puno puno srece i uspeha igracice igracice srca srca b b 
jovanka.draskic
jovanka.draskic

Broj poruka : 212
Godina : 33
Location : čačak
Datum upisa : 31.05.2013

Nazad na vrh Ići dole

SoJa- rodila se nova nada, ideeeeemoooo :D - Page 3 Empty Re: SoJa- rodila se nova nada, ideeeeemoooo :D

Počalji od Petkana 16/3/2014, 16:28

Sojce,pre 10 dana mi je Tsh bio 2,88 inace varira od 1,5 do 4,5 pa uzimam terapiju.Moj endokrinolog.dr. Stokic mi je rekla da je to ok za VTO,da se preteruje s nasilnim spustanjem Tsh pre postupka i nije htela da mi poveca terapiju al bih ja ipak da ispostujem to sto mi je dr.Crnogorac rekla,a to je da bude 2-2,5 maksimum,a imam jos kade ihaha..E sad za povisena antitela uzimam selen a ni jedna ni druga dr. ih nisu nesto komentarisale,pa ne znam koliki su ona problem,mozda i meni prepisu prednizon,pitacu dr. kad mi bude davala semu.
Petkana
Petkana

Broj poruka : 436
Datum upisa : 16.02.2014

Nazad na vrh Ići dole

SoJa- rodila se nova nada, ideeeeemoooo :D - Page 3 Empty Re: SoJa- rodila se nova nada, ideeeeemoooo :D

Počalji od PalcicaBg 16/3/2014, 17:00

Soja meni je izvestaj skroz ok,bice sve to super.  bb bb bb 

Pomazi Binga i od mene,ja obozavam kuce  ff 
PalcicaBg
PalcicaBg

Broj poruka : 4146
Location : Beograd
Datum upisa : 24.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

SoJa- rodila se nova nada, ideeeeemoooo :D - Page 3 Empty Re: SoJa- rodila se nova nada, ideeeeemoooo :D

Počalji od lelas 16/3/2014, 19:20

SoJa ,da zalijemo malo folikule!!! zalivanje zalivanje zalivanje zalivanje zalivanje zalivanje 
i da poskocimo za srecne sapice! radost radost radost radost 
lelas
lelas

Broj poruka : 1644
Datum upisa : 18.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

SoJa- rodila se nova nada, ideeeeemoooo :D - Page 3 Empty Re: SoJa- rodila se nova nada, ideeeeemoooo :D

Počalji od SladZana 16/3/2014, 20:03

Soja za folikule da rastu  zalivanje zalivanje zalivanje zalivanje zalivanje 
SladZana
SladZana

Broj poruka : 2915
Godina : 40
Datum upisa : 23.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

SoJa- rodila se nova nada, ideeeeemoooo :D - Page 3 Empty Re: SoJa- rodila se nova nada, ideeeeemoooo :D

Počalji od Niny 16/3/2014, 21:26

soja, meni izvestaj deluje odlicno :) jos ako je palo mazenje sa devojcicama i bingom, onda je to prava stvar :)
Niny
Niny

Broj poruka : 3309
Godina : 46
Location : Bgd
Datum upisa : 16.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

SoJa- rodila se nova nada, ideeeeemoooo :D - Page 3 Empty Re: SoJa- rodila se nova nada, ideeeeemoooo :D

Počalji od SoJa 16/3/2014, 22:29

Divne moje  love Uz vas mi je ovaj postupak laganica, ovako  f 

Maženje palo  srca  srca  srca  srca Sa Bingom sam se izigrala i izjurila za medalju, a onda smo se mazili, mazili, mazili... srca  srca  srca  srca  srca  srca  srca  srca  srca  srca 

A onda dođem kući, odem na Kutak i veseeeeloooo  vv  vv  v  v  v  igra  igra  igra 
 sreca  sreca  sreca  sreca  sreca  sreca  sreca  sreca  sreca 
Radujem se zbog lepih vesti. d77, Sovice  ljubav  ljubav  ljubav 


Petkana ::Sojce,pre 10 dana mi je Tsh bio 2,88 inace varira od 1,5 do 4,5 pa uzimam terapiju.Moj endokrinolog.dr. Stokic mi je rekla da je to ok za VTO,da se preteruje s nasilnim spustanjem Tsh pre postupka i nije htela da mi poveca terapiju al bih ja ipak da ispostujem to sto mi je dr.Crnogorac rekla,a to je da bude 2-2,5 maksimum,a imam jos kade ihaha..E sad za povisena antitela uzimam selen a ni jedna ni druga dr. ih nisu nesto komentarisale,pa ne znam koliki su ona problem,mozda i meni prepisu prednizon,pitacu dr. kad mi bude davala semu.

Meni su tireoidni hormoni dobri, TSH mi je ispod 2, varira ali od 1.3-1.8. Nemam terapiju. A što se tiče antitela, meni je moj endokrinolog rekao da ona napadaju isključivo štitnu, pa vremenom slabi njena funkcija. U svakom slučaju se konsultuj sa dr. jer imaš problem i sa TSH

SoJa

Broj poruka : 2029
Godina : 47
Datum upisa : 02.08.2013

Nazad na vrh Ići dole

SoJa- rodila se nova nada, ideeeeemoooo :D - Page 3 Empty Re: SoJa- rodila se nova nada, ideeeeemoooo :D

Počalji od Niny 17/3/2014, 08:57

Soja, vreme je baš divno, za šetnju i uživanciju  osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce 
A onda na leto da šetaš stomačić  trudnica as 

 navijači2  srca  navijači2  srca  navijači2  srca  srca 
 roda  roda  roda  roda  roda  roda  roda  roda 
 vv  vv  vv  vv  vv  vv  vv  vv  vv 
 vv  vv  vv  vv  vv  vv  vv  vv  vv  vv
Niny
Niny

Broj poruka : 3309
Godina : 46
Location : Bgd
Datum upisa : 16.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

SoJa- rodila se nova nada, ideeeeemoooo :D - Page 3 Empty Re: SoJa- rodila se nova nada, ideeeeemoooo :D

Počalji od Vuchica 17/3/2014, 09:14

Bravo, SoJo, za divno proveden dan u mazenju!!!!

Ja imam ''samo'' jednu bratanicu, i to nije uopste mazna, ali je prava tetkina pametnica, i toooliko mi daje pozitivne energije. Doduse, ovih dana samo telefonskim putem, jer su i ona i brat zahvatili neki grip....

a evo i malo zalivanjaaa  zalivanje  zalivanje  zalivanje  zalivanje  zalivanje  zalivanje  zalivanje  zalivanje  zalivanje  
Vuchica
Vuchica

Broj poruka : 3208
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 09.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

SoJa- rodila se nova nada, ideeeeemoooo :D - Page 3 Empty Re: SoJa- rodila se nova nada, ideeeeemoooo :D

Počalji od SoJa 17/3/2014, 10:01

Niny, iskoristiću vreme za šetnju, sigurno. U mojoj sobi miriše zumbul, koji mi je mama juče nabrala, pa me tako asocira na proleće da se sva topim  srca srca srca 
Obožavam proleće, cvrkut ptica, miris koji se širi sa grana voćkica u cvatu... Lepota  srca1 

Vuchice, biti tetka je divna stvar. Ja imam jednu "ludaču" i jednog "mazuljka". Starija je totalni otkačitis, sa njom se valjam od smeha, a mlađa je takva maza, da se i sama topi i pretvara u baricu kad krene da priča i da se umiljava. Tako da sam u svakom pogledu ispunjena Very Happy
A Bingo je jednan neverovatan kucov, ludak 100% Very Happy

Uzgred, vratila sam se sa UZ, pa evo izveštaja

Levo 15, 15, 15 i 19mm
Desno 11, 12 i 15mm
Endo 9mm (idalje)
E2 1026.7

Primila Puregon 150, Menopur 150 i Cetrotide 0.25
Vadili ponovo E2 i LH, rez. sutra

Dr. Nebojša računa da će sutra biti STOP. Prvo UZ ujutru, pa ćemo videti. Ja se idalje plašim da ne poranimo sa stopiranjem, jer su mi u prošlom postupku kod njih, na folikule od 17-19mm, bile nezrele ćelije. Ali, držim se čvrsto za optimizam, ovako  b Very Happy
Kupila kvas, mada mi nešto ne radi posao, ranije mi je endo bio 10-11mm, ali neka, pijem ga zato što mi se dopađa, ako ništa drugo Very Happy
Sutra je novi dan, a ovaj ću iskoristiti za uživanje  sunny 

P.S. Imam porudzbinu za heklanje, što će mi skrenuti malo misli na drugu stranu...

Ljubim vas  ljubav

SoJa

Broj poruka : 2029
Godina : 47
Datum upisa : 02.08.2013

Nazad na vrh Ići dole

SoJa- rodila se nova nada, ideeeeemoooo :D - Page 3 Empty Re: SoJa- rodila se nova nada, ideeeeemoooo :D

Počalji od sareni leptir 17/3/2014, 10:19

soja ,heklaj ,heklaj i isheklaj sada za tvoje bebce ! sunny  sunny  sunny  sunny 
 nemoj da brines ,valjda ce sada biti sve ok ...bezobzira na moje nerviranje zbog njih ,ja ne mislim da su nestrucni -daleko od toga ,nego prosto neko od doktora(mislim na ladu doktorku ) me nije lepo upisao i zeznuo stvar,a ona mi je sama rekla da cemo biti marta ili aprila kada smo se januara cule ,dr nebojsa je jos novembra reko da cim izlecimo ureaplazmu bacaju e u proces bez kontracepcije .
 sve u svemu ti si u procesu i ja ti od srca zelim dve bebe ! znaju oni sta rade nebrini ...
sareni leptir
sareni leptir

Broj poruka : 3884
Godina : 48
Location : SRBIJA
Datum upisa : 27.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

SoJa- rodila se nova nada, ideeeeemoooo :D - Page 3 Empty Re: SoJa- rodila se nova nada, ideeeeemoooo :D

Počalji od SoJa 17/3/2014, 10:30

Leptire, daleko od toga da mislim da su nestručni, jer da mislim, ne bih bila tu gde jesam. Problem je što sam ja specifičan slučaj, hormoni mi budu super, što bi trebalo da znači da su ćelije zrele, ali tek pod mikroskopom se vidi da su nezrele, što baš i nije logično... Videćemo sutra, možda oni i narastu još, pa neće biti razloga za brigu  Wink

SoJa

Broj poruka : 2029
Godina : 47
Datum upisa : 02.08.2013

Nazad na vrh Ići dole

SoJa- rodila se nova nada, ideeeeemoooo :D - Page 3 Empty Re: SoJa- rodila se nova nada, ideeeeemoooo :D

Počalji od SoJa 17/3/2014, 10:33

Moguće da su tebe zeznuli tako što nisu upisali lepo, a što se Nebojše tiče, moslim da te ne bi namerno ispalio. Ali, ponavljam, stalno moraš da ponavljaš to što imaš, previše nas je da bi mogao svega da se seti...

SoJa

Broj poruka : 2029
Godina : 47
Datum upisa : 02.08.2013

Nazad na vrh Ići dole

SoJa- rodila se nova nada, ideeeeemoooo :D - Page 3 Empty Re: SoJa- rodila se nova nada, ideeeeemoooo :D

Počalji od BiKsi :) 17/3/2014, 10:39

SOjče, ovo je za sada sve onako, pu, pu,pu, usrale te koke. Reci Neci za stopiranje od prošlog puta i nezrele jc, ne možeš ništa da izgubiš, on je sigurno zaboravio, da mu se ne desi opet, bolje i taj najveći da pukne, a ostali da budu ok.
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

SoJa- rodila se nova nada, ideeeeemoooo :D - Page 3 Empty Re: SoJa- rodila se nova nada, ideeeeemoooo :D

Počalji od SoJa 17/3/2014, 10:56

BiKsi :) ::SOjče, ovo je za sada sve onako, pu, pu,pu, usrale te koke. Reci Neci za stopiranje od prošlog puta i nezrele jc, ne možeš ništa da izgubiš, on je sigurno zaboravio, da mu se ne desi opet, bolje i taj najveći da pukne, a ostali da budu ok.

Rekla sam mu, ja inače imam slobodu da mu otvoreno kažem šta mislim. Uporedio je onaj izveštaj od pre sa današnjim i kaže da je prošli put na A E2 bio 900+nešto, a od juče mi je 1026, plus sam i danas primila boce. Jutrošnji bi trebalo da bude veći. Sve zavisi od današnjih hormona, jer on obično vadi E2 i LH, sačeka rez. u toku dana pa javljaju uveče za stopku, a mene će, ipak, i sutra da pogleda na UZ.

SoJa

Broj poruka : 2029
Godina : 47
Datum upisa : 02.08.2013

Nazad na vrh Ići dole

SoJa- rodila se nova nada, ideeeeemoooo :D - Page 3 Empty Re: SoJa- rodila se nova nada, ideeeeemoooo :D

Počalji od SladZana 17/3/2014, 11:05

Bravo Soja ne sumnjam u u spjeh  navijači2 navijači2 navijači2 
SladZana
SladZana

Broj poruka : 2915
Godina : 40
Datum upisa : 23.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

SoJa- rodila se nova nada, ideeeeemoooo :D - Page 3 Empty Re: SoJa- rodila se nova nada, ideeeeemoooo :D

Počalji od BiKsi :) 17/3/2014, 11:07

Da, da, znam. Treba i lh da padne. I ja sam s njim tako o svemu otvoreno, na kraju krajeva, tolike pare im ostavljamo, naopako da ne učestvujemo u celoj priči.
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

SoJa- rodila se nova nada, ideeeeemoooo :D - Page 3 Empty Re: SoJa- rodila se nova nada, ideeeeemoooo :D

Počalji od maus 17/3/2014, 11:58

Soja svim srcem navijam za najlepse moguci kraj ovog dnevnika igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice 
maus
maus

Broj poruka : 14046
Location : Loznica
Datum upisa : 07.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

SoJa- rodila se nova nada, ideeeeemoooo :D - Page 3 Empty Re: SoJa- rodila se nova nada, ideeeeemoooo :D

Počalji od d77 17/3/2014, 12:02

Soja  igracice igracice igracice igracice 

d77

Broj poruka : 1742
Datum upisa : 01.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

SoJa- rodila se nova nada, ideeeeemoooo :D - Page 3 Empty Re: SoJa- rodila se nova nada, ideeeeemoooo :D

Počalji od SoJa 17/3/2014, 12:34

BiKsi :) :: I ja sam s njim tako o svemu otvoreno, na kraju krajeva, tolike pare im ostavljamo, naopako da ne učestvujemo u celoj priči.

 yes  yes  yes 

d77, Maus, SladZana, hvala cure moje drage, podrška mi mnogo znači, jer kad verujete u uspeh vi- moram da verujem i ja Very Happy

Ljubim vas jako, najjače, da pukne  poljubac

SoJa

Broj poruka : 2029
Godina : 47
Datum upisa : 02.08.2013

Nazad na vrh Ići dole

SoJa- rodila se nova nada, ideeeeemoooo :D - Page 3 Empty Re: SoJa- rodila se nova nada, ideeeeemoooo :D

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 3 od 22 Prethodni  1, 2, 3, 4 ... 12 ... 22  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu