KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

SoJa- rodila se nova nada, ideeeeemoooo :D

+56
zvoncica36
dragmilk
bulevarka
Star77
ganedina
Endzi
fight&faith
Erata
SamoPozitivno
ninica2
insomnia
noja
JocY
jelena*mama2andjela*
missile
twinsi
Ema78
maus
jovanka.draskic
Ninche
anasrce
tatjana2
dragana76ns
lilly13
sareni leptir
Strumfeta78
djole42
saska1
Shizika
hocukusurnecuzvaku
Sofka
Mili
MAAKKI
mamadabudem
Sofija Veks
Tangerine
Petkana
KoMetaK
Simona
nina :)
d77
BiKsi :)
fmala
Vuchica
JednaSova
Ninana
bak
leptirko82
Smrdica
lelas
PalcicaBg
Niny
SladZana
ragaco
ChillyVilly
SoJa
60 posters

Strana 19 od 22 Prethodni  1 ... 11 ... 18, 19, 20, 21, 22  Sledeći

Ići dole

SoJa- rodila se nova nada, ideeeeemoooo :D - Page 19 Empty Re: SoJa- rodila se nova nada, ideeeeemoooo :D

Počalji od missile 3/4/2014, 11:43

Tako mi i treba kad izostajem sa casova!  v  Sad tek otkrih ovaj dnevnik, a Soja vec do bete stigla!!! v

Sad sta je tu je, vazno je da se i prikljucim navijackim redovima, i unesem jos malo osmeha i pozitivne energije pred vadjenje bete!  b b b 

Soja, mislim na tebe i jedva cekam da se radujem i ja ovde tvojoj trudnickoj beti! Ja imam teoriju da uspeva iz 4 puta, to znaci da cemo se radovati!  yes yes yes 
 ljubav 
missile
missile

Broj poruka : 8014
Godina : 54
Location : Beograd
Datum upisa : 24.10.2011

Nazad na vrh Ići dole

SoJa- rodila se nova nada, ideeeeemoooo :D - Page 19 Empty Re: SoJa- rodila se nova nada, ideeeeemoooo :D

Počalji od anasrce 3/4/2014, 11:55

Sojcice navijam za sutra prasim i vuceeeeeem  srca srca srca srca srca d d d d d b b b b b vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv bb bb bb bb bb bb bb bb bb bb bb d d d d d d d d d 

Trudnice nasa  c 
anasrce
anasrce

Broj poruka : 444
Location : Beograd
Datum upisa : 15.07.2013

Nazad na vrh Ići dole

SoJa- rodila se nova nada, ideeeeemoooo :D - Page 19 Empty Re: SoJa- rodila se nova nada, ideeeeemoooo :D

Počalji od fight&faith 3/4/2014, 12:44

Sojcice, otvaraj prozor!  roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda

fight&faith

Broj poruka : 1852
Location : Beograd
Datum upisa : 17.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

SoJa- rodila se nova nada, ideeeeemoooo :D - Page 19 Empty Re: SoJa- rodila se nova nada, ideeeeemoooo :D

Počalji od lilly13 3/4/2014, 14:26

Iako ja vec znam da si ti nasa trudnica evo i od mene jedno jato  ljubav 

 roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda 
 roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda 
 roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda
lilly13
lilly13

Broj poruka : 1504
Godina : 42
Location : Banja Luka
Datum upisa : 29.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

SoJa- rodila se nova nada, ideeeeemoooo :D - Page 19 Empty Re: SoJa- rodila se nova nada, ideeeeemoooo :D

Počalji od sareni leptir 3/4/2014, 16:47

soja .,.ma da NASA NOVA TRUDNICA ! ljubav  ljubav  ljubav  ljubav  ljubav  beta  beta  beta  beta  beta  beta  beta
sareni leptir
sareni leptir

Broj poruka : 3884
Godina : 48
Location : SRBIJA
Datum upisa : 27.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

SoJa- rodila se nova nada, ideeeeemoooo :D - Page 19 Empty Re: SoJa- rodila se nova nada, ideeeeemoooo :D

Počalji od leptirko82 3/4/2014, 16:55

Sojce , devojce, jos malko samo!  wavecrowd wavecrowd wavecrowd wavecrowd wavecrowd wavecrowd wavecrowd wavecrowd wavecrowd wavecrowd wavecrowd wavecrowd wavecrowd wavecrowd wavecrowd wavecrowd wavecrowd wavecrowd wavecrowd wavecrowd wavecrowd wavecrowd wavecrowd konfete konfete konfete konfete konfete konfete 
leptirko82
leptirko82

Broj poruka : 2897
Godina : 41
Datum upisa : 30.04.2013

Nazad na vrh Ići dole

SoJa- rodila se nova nada, ideeeeemoooo :D - Page 19 Empty Re: SoJa- rodila se nova nada, ideeeeemoooo :D

Počalji od noja 3/4/2014, 17:40

leptirko82 ::Sojce , devojce, jos malko samo!  wavecrowd wavecrowd wavecrowd wavecrowd wavecrowd wavecrowd wavecrowd wavecrowd wavecrowd wavecrowd wavecrowd wavecrowd wavecrowd wavecrowd wavecrowd wavecrowd wavecrowd wavecrowd wavecrowd wavecrowd wavecrowd wavecrowd wavecrowd konfete konfete konfete konfete konfete konfete 
 jumping  jumping  jumping  jumping  jumping  jumping  jumping 
joS malkiceeeee do velike beturineeeee

Djole tnx
noja
noja

Broj poruka : 6242
Godina : 45
Location : tamo gde Dunav teče
Datum upisa : 24.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

SoJa- rodila se nova nada, ideeeeemoooo :D - Page 19 Empty Re: SoJa- rodila se nova nada, ideeeeemoooo :D

Počalji od SoJa 3/4/2014, 18:23

Missile, nikad nije kasno  Very Happy Dobrodošla ti meni u najbitnijim trenucima  cvet 

Drage moje, hvala vam od srca  love Učinile ste da se osećam kao prava trudnica baš, baš  Very Happy 

Ja se danas se baš umorila, bila ponovo kod hematologa u Nišu (išla busom  Rolling Eyes ), trebalo je da mi pogleda rez. od juče i napiše izveštaj, ali juče došlo do tehničkih problema tako da analize nisu odrađene, pa su morali opet da mi vade krv danas i da čekam rezultate  Shocked 
Što se rezultata tiče ATIII je o.k. LAC (neg), SCT (poz), ostaje ista terapija, za 4-6 meseci ponavljamo analize. Ukoliko bude trudnoće (što mi je dr. poželela  Very Happy ) za deset dana se vidimo opet (daće Bog)
Danas 12. dpt. Stomak me boluca, par puta me seknulo. Sike idalje bole. Noćas sam se totalno preznojila ponovo, a uz to mi je bilo hladno, drhtala sam ko malo štene i privila se kod mog dragiše da me zgreje. Jako, jako čudan osećaj, ne znam šta se desilo  Shocked 

Maločas sam se čula sa curom koja je bila samnom na ET, radila kućni test i pojavila se bleda crta  radost radost radost Radiće sutra betu, ali nema sumnje, biće lepa betica  yes  radost 

Htede i moj dragiša da otrči u apoteku po test, ali ne dam se ja, ne, ne...  lol! lol! lol! 

Ljubim vas sve, nadam se veselom nastavku na ovim mojim stranama  d love

SoJa

Broj poruka : 2029
Godina : 46
Datum upisa : 02.08.2013

Nazad na vrh Ići dole

SoJa- rodila se nova nada, ideeeeemoooo :D - Page 19 Empty Re: SoJa- rodila se nova nada, ideeeeemoooo :D

Počalji od lelas 3/4/2014, 20:01

Soja,ljubim i navijam jako za sutrasnju trocifrenu betu! roda roda roda roda roda roda roda roda beta beta beta beta beta beta beta navijači2 navijači2 navijači2 navijači2 navijači2 navijači2 navijači2 
lelas
lelas

Broj poruka : 1644
Datum upisa : 18.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

SoJa- rodila se nova nada, ideeeeemoooo :D - Page 19 Empty Re: SoJa- rodila se nova nada, ideeeeemoooo :D

Počalji od SannI-AlL 3/4/2014, 21:13

SoJo navijamoooo!!!  b  b  b  b  b  b  b  b  b  b  b  b  b  b  navijacica  navijacica  navijacica  navijacica  navijacica  navijacica  navijacica  navijacica 
 roda  roda  roda  roda  roda  roda  roda  roda  roda  roda  roda  roda  roda  roda  roda  roda  roda  roda  roda 
SannI-AlL
SannI-AlL

Broj poruka : 1531
Godina : 53
Datum upisa : 02.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

SoJa- rodila se nova nada, ideeeeemoooo :D - Page 19 Empty Re: SoJa- rodila se nova nada, ideeeeemoooo :D

Počalji od saska1 3/4/2014, 22:25

Sojo za sutra, za veliku debelu trocifrenu betu navijam ,navijam,navijam  igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice 
saska1
saska1

Broj poruka : 2530
Datum upisa : 04.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

SoJa- rodila se nova nada, ideeeeemoooo :D - Page 19 Empty Re: SoJa- rodila se nova nada, ideeeeemoooo :D

Počalji od karakaca 3/4/2014, 22:40

 Sojice do sutra da stignu sve ove rode do tebe i da beta bude  beta beta beta 
 roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda 
karakaca
karakaca

Broj poruka : 777
Godina : 41
Datum upisa : 04.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

SoJa- rodila se nova nada, ideeeeemoooo :D - Page 19 Empty Re: SoJa- rodila se nova nada, ideeeeemoooo :D

Počalji od Vuchica 3/4/2014, 22:43

Sojcice navijam za sutra najjače!!!
 srca srca srca srca srca d d d d d b b b b b vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv bb bb bb bb bb bb bb bb bb bb bb d d d d d d d d d
Vuchica
Vuchica

Broj poruka : 3208
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 09.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

SoJa- rodila se nova nada, ideeeeemoooo :D - Page 19 Empty Re: SoJa- rodila se nova nada, ideeeeemoooo :D

Počalji od d77 4/4/2014, 07:07

Sojo, navijam jakooo  b b b b b b b b b 

d77

Broj poruka : 1742
Datum upisa : 01.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

SoJa- rodila se nova nada, ideeeeemoooo :D - Page 19 Empty Re: SoJa- rodila se nova nada, ideeeeemoooo :D

Počalji od SoJa 4/4/2014, 08:06

Ko ne može da spava  lol! lol! lol! 

Drage moje drugarice, osvanuo je i taj dan  Very Happy Iskreno da vam kažem ja bih ga odložila jedno mesec dana, kad bi moglo Very Happy Sve vreme sam uživala u ovom postupku, zahvaljujući vama  love I vreme mi je proletelo, kao da se nije radilo o meni  yes 

Posle tri neuspela pokušaja, gotovo da sam odustala, jer u svakom je bila ista priča, loše j.ć. kao i loša deoba istih. U uvodnom delu mog dnevnika boldirana je rečenica koja govori sve. Provodeći dosta vremena uz naš divni Kutak, otkrila sam niz stvari koje bi mogle da budu uzrok svega toga. Hvala Kutku, tj. hvala vama na tome  love love love Rodila se nova nada, a otud i naslov dnevnika Very Happy Nakon adekvatnih terapija, konačno smo dobili dobre ćelije i odlične embrione. Ogroman pomak za nas.
Da li je i sreća umešala svoje prste ovaj put, otkrićemo vrlo brzo... Oko 9h idem u lab, a rezultat javljam čim oni meni jave.
Jako sam uzbuđena, mada to i ne moram da vam govorim, poznat je i vama taj osećaj.

Ljubim vas i grlim najjače  love love love d ljubav ljubav ljubav 

SoJa

Broj poruka : 2029
Godina : 46
Datum upisa : 02.08.2013

Nazad na vrh Ići dole

SoJa- rodila se nova nada, ideeeeemoooo :D - Page 19 Empty Re: SoJa- rodila se nova nada, ideeeeemoooo :D

Počalji od lelas 4/4/2014, 08:07

Soja,cekamo rezultate! igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice roda roda roda roda roda roda roda 
lelas
lelas

Broj poruka : 1644
Datum upisa : 18.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

SoJa- rodila se nova nada, ideeeeemoooo :D - Page 19 Empty Re: SoJa- rodila se nova nada, ideeeeemoooo :D

Počalji od d77 4/4/2014, 08:12

Sojo, navijam jakooo za ogromnu betu  radost radost radost radost radost 

d77

Broj poruka : 1742
Datum upisa : 01.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

SoJa- rodila se nova nada, ideeeeemoooo :D - Page 19 Empty Re: SoJa- rodila se nova nada, ideeeeemoooo :D

Počalji od zvoncica36 4/4/2014, 08:41

Sojo vučem za nos.Navijamo svi za ogromnu betu.

zvoncica36

Broj poruka : 2090
Datum upisa : 23.02.2012

Nazad na vrh Ići dole

SoJa- rodila se nova nada, ideeeeemoooo :D - Page 19 Empty Re: SoJa- rodila se nova nada, ideeeeemoooo :D

Počalji od Star77 4/4/2014, 09:13

Soja, grlim jako i navijam za veeeliku betu :-)
Star77
Star77

Broj poruka : 980
Godina : 46
Location : BiH, Sarajevo
Datum upisa : 23.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

SoJa- rodila se nova nada, ideeeeemoooo :D - Page 19 Empty Re: SoJa- rodila se nova nada, ideeeeemoooo :D

Počalji od fmala 4/4/2014, 09:24

Divan datum za betu, nadam se da ces imati DEBEO razlog da ga dugo pamtis!

 beta beta beta beta beta beta beta beta beta beta beta beta beta beta beta beta beta beta beta beta beta beta beta beta beta beta beta beta wavecrowd wavecrowd wavecrowd wavecrowd wavecrowd wavecrowd wavecrowd wavecrowd wavecrowd wavecrowd wavecrowd wavecrowd wavecrowd wavecrowd wavecrowd wavecrowd wavecrowd wavecrowd wavecrowd wavecrowd beta beta beta beta beta beta beta beta beta beta beta beta beta beta beta beta beta beta beta beta beta beta beta beta beta beta beta beta beta beta beta roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda 
fmala
fmala

Broj poruka : 1989
Datum upisa : 25.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

SoJa- rodila se nova nada, ideeeeemoooo :D - Page 19 Empty Re: SoJa- rodila se nova nada, ideeeeemoooo :D

Počalji od SamoPozitivno 4/4/2014, 10:05

igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda b b b b b b b b b b b jumping jumping jumping jumping jumping jumping jumping jumping jumping beta beta beta beta beta beta beta beta konfete konfete konfete konfete konfete konfete konfete konfete konfete konfete konfete konfete konfete konfete konfete konfete 
Šaljem svu moju pozitivnu energiju  usne usne usne usne usne
SamoPozitivno
SamoPozitivno

Broj poruka : 9
Datum upisa : 14.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

SoJa- rodila se nova nada, ideeeeemoooo :D - Page 19 Empty Re: SoJa- rodila se nova nada, ideeeeemoooo :D

Počalji od PalcicaBg 4/4/2014, 10:06

Dosla da poskocim za tvoju betu,mada ne sumnjam da ce biti velika ko kuca
 navijači2 navijači2 navijači2 navijači2 navijači2 navijači2 navijači2 
PalcicaBg
PalcicaBg

Broj poruka : 4146
Location : Beograd
Datum upisa : 24.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

SoJa- rodila se nova nada, ideeeeemoooo :D - Page 19 Empty Re: SoJa- rodila se nova nada, ideeeeemoooo :D

Počalji od KoMetaK 4/4/2014, 10:16

Sojice, nisam znala da je danas dan D! Navijam za ogromnu betu, iako necu moci da vrikam do veceras!!! I saljem ti ove Londonske rodice, malo i iz ovih hladnih krajeva!

 roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda rodarodarodarodarodarodarodarodarodarodarodarodarodarodarodarodarodarodarodarodarodarodarodarodarodarodarodarodarodarodarodarodarodarodarodarodarodarodarodarodarodarodarodarodarodarodarodarodarodarodaroda rodarodarodarodarodarodarodarodarodarodarodarodaroda


Poslednji izmenio KoMetaK dana 4/4/2014, 10:17, izmenjeno ukupno 1 puta
KoMetaK
KoMetaK

Broj poruka : 7138
Godina : 50
Location : Italija
Datum upisa : 09.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

SoJa- rodila se nova nada, ideeeeemoooo :D - Page 19 Empty Re: SoJa- rodila se nova nada, ideeeeemoooo :D

Počalji od Mili 4/4/2014, 10:17

Navijammmmmmmmmm igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice b b b b b b b b b konfete konfete konfete konfete konfete wavecrowd wavecrowd wavecrowd wavecrowd wavecrowd navijači2 navijači2 navijači2 navijači2 navijači2 navijači2 navijači2 navijači2 srcasti poljupci 
Mili
Mili

Broj poruka : 194
Datum upisa : 10.02.2014

Nazad na vrh Ići dole

SoJa- rodila se nova nada, ideeeeemoooo :D - Page 19 Empty Re: SoJa- rodila se nova nada, ideeeeemoooo :D

Počalji od Niny 4/4/2014, 10:19

Soja navijam jakoooo i držim pesnice  bravo bravo bravo beta beta beta beta 

Neka ti ovo bude divan dan za pamćenje  roda
Niny
Niny

Broj poruka : 3309
Godina : 46
Location : Bgd
Datum upisa : 16.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

SoJa- rodila se nova nada, ideeeeemoooo :D - Page 19 Empty Re: SoJa- rodila se nova nada, ideeeeemoooo :D

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 19 od 22 Prethodni  1 ... 11 ... 18, 19, 20, 21, 22  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu