KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Korak po korak na putu do bete +

+69
lilly13
najdi10
Simona
zoxa
twinsi
Shizika
mijaki
Vanilla
srculence4me
dzefri
nadalica
ninica2
mamadabudem
Stenli
SannI-AlL
Ninche
insomnia
InNaturaVeritas
Struzzo
neca73
sandrolina
Orline
OKacica
Erata
zvoncica36
malena 92
annci
makac71
Ceca797
Strpljiva86
Likoli
anasrce
masato
Strumfeta78
MAAKKI
ivanicasale
Smrdica
bundevica
karakaca
KoMetaK
d77
ChillyVilly
saska1
BiKsi :)
suzanasakii
lelas
lenjivica
JednaSova
jelena*mama2andjela*
SoJa
noja
SladZana
ganedina
Star77
sareni leptir
Mili
bak
Ninana
Niny
Vuchica
PalcicaBg
leptirko82
Petkana
Sofija Veks
tara01
jovanka.draskic
hocukusurnecuzvaku
ragaco
JocY
73 posters

Strana 22 od 40 Prethodni  1 ... 12 ... 21, 22, 23 ... 31 ... 40  Sledeći

Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 22 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Vuchica 20/3/2014, 08:27

Sovo, neka su ti misli na drugoj strani, tako vreme brze ide..

Vidim vec da ce i sledeca nedelja biti divna na Kutku, cucemo puno novih srculen(a)ca  srce  srce srca1 srce srce srce srce srce
Vuchica
Vuchica

Broj poruka : 3208
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 09.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 22 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Ninana 20/3/2014, 08:33

Poskocicu odjednom za sve cekalice sta god da cekaju-komisije, bocke, uz, aspiraciju, et, betu ili otkucaje malih srca  d jumping konfete konfete konfete navijači1 igra igra igra igra igra igra 
Samo moram Kusurku da posaljem veliki  zagrljaj Zelim ti da se brige brzo razrese i da sve bude dobro  poljubac 
Moj izvestaj je cekalica 9. dan od et, brojim sitno do bete  Very Happy 
Ninana
Ninana

Broj poruka : 149
Datum upisa : 23.12.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 22 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Vuchica 20/3/2014, 08:36

Ninana,  navijam za jednu doooobruuuu beta i da ti proleti jos ovih par dana cekanja
 wavecrowd wavecrowd wavecrowd wavecrowd wavecrowd wavecrowd wavecrowd 
Vuchica
Vuchica

Broj poruka : 3208
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 09.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 22 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Niny 20/3/2014, 09:06

Jao koliko dešavanja na Kutku  osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce 

Najpre mojoj dragoj Žvakici da kažem da mm oba puta kad je imao tumor nije imao nikakvu kvržicu koja bi se mogla napipati. Tako da ne brini draga, sigurno je nešto bezazleno, ali i treba da ode do dr, da budete mirni  Very Happy Kod kog urologa idete?

Ganedina, navijamo jakooooooooo  wavecrowd wavecrowd wavecrowd 

Ninana, još malo do  beta roda roda roda Sofi i ti isto  roda  beta  beta  roda

I mi treba sledeće nedelje da idemo na uz, još nismo zakazali, ali najverovatnije 27.ili 28.3. pošto 26. mm ima kontrolu na onkologiji, Samo da to prođe i da dobijemo potvrdu da je zdrav yes  Sve će nam onda biti lakše.

Ljubim vas sve redom  ljubav ljubav ljubav
Niny
Niny

Broj poruka : 3309
Godina : 46
Location : Bgd
Datum upisa : 16.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 22 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od saska1 20/3/2014, 09:13

[quote="BiKsi :)



Saška, jedva čekam i tvoj postupak, ako nas do tada ne iznenadiš pozitivnom betom iz prirodnih radova!



To bi tek bilo iznenađjenje ali nikad se nezna, nebih se bunila ljubac za tebe i malog Arsu  ljubav ljubav 
saska1
saska1

Broj poruka : 2530
Datum upisa : 04.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 22 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od saska1 20/3/2014, 09:16

Ninana,Sofi navijam za debele bete  beta beta beta beta beta beta beta beta beta beta beta beta beta beta beta beta beta beta beta beta roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda 

Niny još malo pa ćete čuti najljepšu muzikicu  sunny 
saska1
saska1

Broj poruka : 2530
Datum upisa : 04.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 22 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Sofija Veks 20/3/2014, 09:51

Saskice  osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce 

Zenske odoh na teren, grlim vas sve!!!
Sofija Veks
Sofija Veks

Broj poruka : 2743
Location : Beograd
Datum upisa : 05.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 22 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od bak 20/3/2014, 10:21

Samo da poskocim za Ganedinu  radost radost radost radost radost 

Sta je novih  srce srce srce sledece nedelje! Divno!

Videla sam kad sam dolazila na posao rodu! Na keju, kod Siv-a na banderi! Kad se nisam slupala, nikad nisam videla rodu u Beogradu .

Zelim da verujem da je dosla bas zbog nas sa Kutka!  srca 
bak
bak

Broj poruka : 6802
Godina : 48
Location : Zemun
Datum upisa : 25.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 22 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lelas 20/3/2014, 10:25

bak ::Samo da poskocim za Ganedinu  radost radost radost radost radost 

Sta je novih  srce srce srce sledece nedelje! Divno!

Videla sam kad sam dolazila na posao rodu! Na keju, kod Siv-a na banderi! Kad se nisam slupala, nikad nisam videla rodu u Beogradu .

Zelim da verujem da je dosla bas zbog nas sa Kutka!  srca 
Jeste Bak ,to je neka nasa roda!!!!Poranila i eto u centu grada zalutala.Bravo za rodu!!!!! d d d d d d 
lelas
lelas

Broj poruka : 1644
Datum upisa : 18.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 22 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od sandrolina 20/3/2014, 11:08

devojke moje drage, izgubih se u citanju, pa vam ovako grupno svima drzim fige da nam uspe bockanje, bete, pripreme, i da drage moje koje cekate, konacno zasvira najlepsa muzika otkucaja srca bebaca....ljubim vas sveeeeeeeeeeee i samo napred, borba je sve jaca i bolja...

sandrolina

Broj poruka : 450
Datum upisa : 06.01.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 22 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od karakaca 20/3/2014, 11:10

Erata ::Karakaca, koju komisiju si odabrala? Ja imam drugostepenu u Frontu zakazanu za 01.04. Zvacu u utorak da otkazem, pa ako mozemo iskombinovati da ti ides u tom terminu umesto mene, da ne cekate 3 meseca na komisiju.
Hvala mila moja ali ja sam zavrsila sa komisijama sad cekam poziv sa klinike
karakaca
karakaca

Broj poruka : 777
Godina : 41
Datum upisa : 04.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 22 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od SladZana 20/3/2014, 11:17

Drugari da poskocim za sve  navijači2 navijači2 navijači2 navijači2 navijači2 vv vv vv vv vv bb bb bb bb bb 
SladZana
SladZana

Broj poruka : 2915
Godina : 40
Datum upisa : 23.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 22 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od insomnia 20/3/2014, 11:51

bundevica ::Jel to znaci da i u drzavnim ustanovama moze da se radi ako se plati? Koliko je Betanija jeftinija od Genesisa?
U Betaniji može, mislim da je cena 200.000,00 ( možda i manje) a Genesis je bio pre godinu dana 220.000,00
Drugarica radi sada vto u genesisu, kaže da je haos, ogromna gužva, dodje na terapiju u 10h , primi je u 13h, pitala je Crnogorac za Kopitovićku i kaže da sve ređe radi u Genesisu....

Žvakice moja...  srca1 srca1 srca1 
insomnia
insomnia

Broj poruka : 243
Location : Novi Sad
Datum upisa : 15.03.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 22 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Ninana 20/3/2014, 12:34

Hvala drage moje na navijanju, sitno, sitno...  Very Happy
Prošle nedelje sam mislila da ću izludeti od čekanja jer sam se dobro osećala i nisam imala druge brige, a ove nedelje su mi bolovi u stomaku odvukli misli i snagu pa mi vreme brže prolazi  b 
Danas mi je stomak značajno bolje, imam pritisak u jajnicima i neko zatezanje iznutra kad stojim, kao da mi se sve unutra zgrčilo pa boli kad se isteže, ali sve je ovo sitno naspram muka u protekla tri dana. Sve se nadam da tih simptoma ne bi bilo da se nešto dobro ne dešava, a znam da je moguće da je sve od terapija...
Aj da još malo poskočim za sve drage Koračaljke  igracice igracice ljubav ljubav ljubav ljubav d d d d b b b b f f f vv vv vv vv 
Ninana
Ninana

Broj poruka : 149
Datum upisa : 23.12.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 22 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lelas 20/3/2014, 12:44

Sandrolina,Ninana za dobre bete! igracice igracice igracice igracice igracice igracice 
Ganedina love 


Poslednji izmenio lelas dana 20/3/2014, 13:52, izmenjeno ukupno 1 puta
lelas
lelas

Broj poruka : 1644
Datum upisa : 18.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 22 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od KoMetaK 20/3/2014, 12:50

Da znamatram za Genedinu, da su se danas lepo formirali embrioncici i da ih sutra vrate kod mame!  navijači1 navijači1 

Ninana, Sofija, da ostatak vremena do bete prodje sto lakse i da slavimo opet ovde za koji dan! navijači1navijači1navijači1navijači1
Karakaca, da te sto pre pozovu!!! navijači1navijači1
Anasrce, proletece vreme i do srculenca, ne brini!
Jovanka, da zamantram i za tebe, da bude puno lepih jc! navijači1navijači1navijači1:hdwmvg:Jesi li se raspitala za transport kasnije?
Kusurko, verujem da nije strasno, i mm ima nesto, to prati na 6 meseci, kazu da je neka cista. Drzim fige da je sve ok!
Brbljivi leptirko, verovatno postoji i ta mogucnost, porazgovaraj sa Kopitovickm kad je vidis. Dragani je prosle godine savetovala da ide preko fonda u Betaniju, ona je vodila, rezultat znas! Ne znam kolika je razlika u ceni i da li vredi da zbog 20-30000 dinara da se ide u Betaniju. VErovatno je i tamo jos veca guzva zbog onih preko fonda, a moj utisak je i da je pristup drugaciji, da su u Genezisu mnogo ljubazniji, iako imaju i oni sad guzvu. Tu je i embriolog u Genezisu koji je odlican. VIdi sv opscije, pa razmisli sta ti se vise isplati.
IVV, ti si blesava, ali, tako i treba!  love Sad opustencija kad si prosla remont!  vođenje ljubavi 
Nove trudnice, Zvoncica i Erata su mi ulepsale i danasnji dan!  sreca  sreca 

NAvijam curice od srca za sve! navijači1navijači1navijači1navijači1
KoMetaK
KoMetaK

Broj poruka : 7138
Godina : 51
Location : Italija
Datum upisa : 09.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 22 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od mamadabudem 20/3/2014, 13:10

Juuu, kako je ovde lepooooo i veseloooooo!!!  sunny sunny sunny I ja se spremam da, ako Bog da, od aprila krenem vašim stopama...... igracice igracice igracice igracice sreca sreca sreca trudnica trudnica trudnica trudnica roda roda roda roda 
Čekalicama bete šaljem  roda roda roda roda roda roda  , koračaljkama  igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice  trudnicama  srca1 bebe bebe trudnica trudnica trudnica trudnica f 
mamadabudem
mamadabudem

Broj poruka : 2253
Location : Beograd
Datum upisa : 12.02.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 22 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Erata 20/3/2014, 13:39

Hvala vam na čestitkama. Još jednom vučem za noseve sve čekalice, pozdravljam sve trudnice i mamice.
Razlog mog povlačenja sa foruma nije bio postupak, već neke druge stvari koje su se izdešavale na forumu, a na koje neću da se vraćam i da objašnjavam, ali su mogle da utiču i na postupak, jer negativna energija mi ne treba.

Ja ću napisati svoje iskustvo sa PFC klinike i pokušati da dam realnu sliku i dobre savete. Imam još nekih dodatnih analiza, koje se rade posle neuspešnih VTO, a koje nisu na našem spisku i to treba da protumačimo, jer meni mnogo toga nije jasno. Imam niz istraživanja i dosta materijala vezanog za UZ dijagnostiku u trudnoći, pa je i to korisno da se pročita, razmisli i nad svim tim zamisli, iako ta priča može možda da uznemiri, jer se kosi sa ustaljenom praksom, ali sigurno je korisna, jer treba da se pogleda i sa druge strane medalje. Ipak mi teškom mukom i dugim čekanjem dolazimo do trudnoće i treba dobro da otvorimo oči i čuvamo svoju trudnoću. I same znamo koliko grešaka su napravili doktori u lečenju steriliteta i postupcima vto...prave oni greške i u vođenju trudnoće, a naše je da se debelo informišemo o svemu.

Ja sam dosta naučila na ovom forumu. Trudila sam se da nešto i ostavim, da prenesem svoja iskustva i zapažanja, koliko god to nekima smetalo, ili ih uznemiravalo, ali ja smatram da makar ovaj virtualni svet može biti oaza istine i saznanja, kada već u realnosti ovih naših VTO priča, priča o trudnoći, rađanju, usvajanju, vlada mrak pojedinaca i institucija koje proždiru ovu nesrećnu zemlju. Čast izuzecima.
I to je razlog da se ovde zadrzim još neko vreme i napišem još ponešto.

Ovde sam upoznala i nekoliko dragih cura, sa kojima ću se sigurno i dalje družiti.

Danas sam samoj sebi dala progesteron depo injekciju, što mi je bilo nezamislivo pre par meseci. I moram priznati da je ovo bilo ubedljivo najbolje i najbezbolnije primanje boce do sada, tako da ostajem sam svoj majstor.

Ljubim vas
Erata
Erata

Broj poruka : 2458
Datum upisa : 21.06.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 22 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lelas 20/3/2014, 13:57

Erata,bravo za samodavanje injekcije progesterona!Ljubim te!!!! srca srca srca srca
Uzivaj i mi smo puno naucili od tebe! srca srca srca srca srca 
lelas
lelas

Broj poruka : 1644
Datum upisa : 18.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 22 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od leptirko82 20/3/2014, 14:24

Ganedina, srecno!
Erata, drago mi je sto si ovde i nadam se da ces cesce svracati!
leptirko82
leptirko82

Broj poruka : 2897
Godina : 41
Datum upisa : 30.04.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 22 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od jovanka.draskic 20/3/2014, 14:43

Karakaca , hvala mila moja i tebi puno srece i uspeha  ljubav 
jovanka.draskic
jovanka.draskic

Broj poruka : 212
Godina : 33
Location : čačak
Datum upisa : 31.05.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 22 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od jovanka.draskic 20/3/2014, 14:51

Kometa, osmeh srce  draga samo da bude jc. pa ako nista drugo radicemo kod Radulovica drugu opciju nemamo, jer skupljacemo novac za ostatak postupka

Genedina, prosla sam kroz sve to isto u pragu,nadam se da ce biti puno lepih embriona i da ces ovoga puta biti najsrecnija i najdivnija trudnica sa  beba beba 
Vucice i za tebe jedan veliki zagrljaj 
jovanka.draskic
jovanka.draskic

Broj poruka : 212
Godina : 33
Location : čačak
Datum upisa : 31.05.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 22 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Star77 20/3/2014, 15:35

Erato, svaka cast i nadam se da cemo te sada cesce ' vidjati '. Od tebe uvijek naucim nesto novo :-)

Genedina, drzim fige :-)

Veliki pozdrav za sve :-)
Star77
Star77

Broj poruka : 980
Godina : 46
Location : BiH, Sarajevo
Datum upisa : 23.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 22 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od SoJa 20/3/2014, 15:46

KoMetaK ::Da znamatram za Genedinu, da su se danas lepo formirali embrioncici i da ih sutra vrate kod mame!  navijači1 navijači1 

Ninana, Sofija, da ostatak vremena do bete prodje sto lakse i da slavimo opet ovde za koji dan! navijači1navijači1navijači1navijači1
Karakaca, da te sto pre pozovu!!! navijači1navijači1
Anasrce, proletece vreme i do srculenca, ne brini!
Jovanka, da zamantram i za tebe, da bude puno lepih jc! navijači1navijači1navijači1:hdwmvg:Jesi li se raspitala za transport kasnije?
Kusurko, verujem da nije strasno, i mm ima nesto, to prati na 6 meseci, kazu da je neka cista. Drzim fige da je sve ok!
Brbljivi leptirko, verovatno postoji i ta mogucnost, porazgovaraj sa Kopitovickm kad je vidis. Dragani je prosle godine savetovala da ide preko fonda u Betaniju, ona je vodila, rezultat znas! Ne znam kolika je razlika u ceni i da li vredi da zbog 20-30000 dinara da se ide u Betaniju. VErovatno je i tamo jos veca guzva zbog onih preko fonda, a moj utisak je i da je pristup drugaciji, da su u Genezisu mnogo ljubazniji, iako imaju i oni sad guzvu. Tu je i embriolog u Genezisu koji je odlican. VIdi sv opscije, pa razmisli sta ti se vise isplati.
IVV, ti si blesava, ali, tako i treba!  love Sad opustencija kad si prosla remont!  vođenje ljubavi 
Nove trudnice, Zvoncica i Erata su mi ulepsale i danasnji dan!  sreca  sreca 

NAvijam curice od srca za sve! navijači1navijači1navijači1navijači1

Prosvestila sam se od anestezije posle A, iščitala sve, pa mi se čini da je Meta napisala ono što bih i ja, zato potpisujem  smiledraw , navijam, grlim i ljubim moje drage cure  d ljubav ljubav ljubav ljubav

SoJa

Broj poruka : 2029
Godina : 47
Datum upisa : 02.08.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 22 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od KoMetaK 20/3/2014, 15:46

Hocu sa vama da podelim ovaj divan video koji sa naucne strane govori o placebo efektu i o moci pozitivnog misljenja. Mislim da dobar deo ovih principa moze da se primeni i na nasu borbu da postanemo roditelji. Imamo i primere prirodnih trudnoca, onda kad su se ljudi okrenuli drugim stvarima u zivotu, bili zadovoljni, a godinama se lecili od idiopatskog ili bilo kog steriliteta. Odlicno je za cekalice da skrate vreme i misle pozitivno, a odlicno je i za one koje su u postupku ili krecu, da prboaju da promene svoj tok misli.
Ja sam to prosle godine uradila uz pomoc psihologa, malo dodala persena da zacinim i da dodatno opustim organizam i - uspelo je! Tvrdim i dalje da je nas mozak velika prepreka ponekad da dodjemo do trudnoce i bebe.
I sada mi je ovaj video dosta pomogao, da se podsetim nekih stvari, da naucim nove i da pocnem da menjam svoj stav, koji je do juce bio katastrofa! Pisala sam na psiho temi o sterilitetu, da se ne ponavljam i ovde.
NAdam se da ce vam koristiti!  Very Happy 

KoMetaK
KoMetaK

Broj poruka : 7138
Godina : 51
Location : Italija
Datum upisa : 09.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 22 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 22 od 40 Prethodni  1 ... 12 ... 21, 22, 23 ... 31 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu