KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Korak po korak na putu do bete +

+69
lilly13
najdi10
Simona
zoxa
twinsi
Shizika
mijaki
Vanilla
srculence4me
dzefri
nadalica
ninica2
mamadabudem
Stenli
SannI-AlL
Ninche
insomnia
InNaturaVeritas
Struzzo
neca73
sandrolina
Orline
OKacica
Erata
zvoncica36
malena 92
annci
makac71
Ceca797
Strpljiva86
Likoli
anasrce
masato
Strumfeta78
MAAKKI
ivanicasale
Smrdica
bundevica
karakaca
KoMetaK
d77
ChillyVilly
saska1
BiKsi :)
suzanasakii
lelas
lenjivica
JednaSova
jelena*mama2andjela*
SoJa
noja
SladZana
ganedina
Star77
sareni leptir
Mili
bak
Ninana
Niny
Vuchica
PalcicaBg
leptirko82
Petkana
Sofija Veks
tara01
jovanka.draskic
hocukusurnecuzvaku
ragaco
JocY
73 posters

Strana 20 od 40 Prethodni  1 ... 11 ... 19, 20, 21 ... 30 ... 40  Sledeći

Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 20 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od MAAKKI 19/3/2014, 20:33

Ganedina se javila iz Praga, danas je bila aspiracija donatorke, sutra ce znati koliko su embriona dobili i ona se nada da ce u petak ili subotu biti ET, s tim da ona ima let u subotu uvece, endo joj je 11 mm, trolinijski i ona kaze da joj je prvi put takav.

Ganedina srecno navijam najjace  igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice


Poslednji izmenio MAAKKI dana 19/3/2014, 20:42, izmenjeno ukupno 1 puta
MAAKKI
MAAKKI

Broj poruka : 4783
Godina : 56
Location : ravnica
Datum upisa : 08.09.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 20 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od jovanka.draskic 19/3/2014, 20:36

Zvoncice,Erata   divno  ČESTITAM  od srce  odusevljena  sam  uzivajte  u trudnica beba beba   obozavam  ovakve  price
Suzanasaki,  divna  beta,  cucete  srculence  za  jedno 10  dana,   srca srca   uzivacete   slusajuci  tu  divni  muziku
Palcice,da  majski  FET  bude  vasa  sreca  najveca  i  vasa  pobeda  i beba beba   zelim  svim  srcem
Jelenice,  ja  sam  sigurna  da  ce  sve  nadalje  biti  dobro,  ti  leskari,  odmaraj  mazi  i trbu  zagrljaj  poljubac   

Brbljivi  Leptiru,  bravo  srecu  i  uspeh  ti  zelim  i  jako b b b 
Sandrolina,  da  u  ponedeljak  bude  beta čestitamo navijači2 
Saskice,  brzo  ce  maj,  oa  da  se  radujemo  pocetku  i    velikoj  beti b b igracice 

Sofijice  trudnicice ljubav

INV igracice igracice  za remont


Poslednji izmenio jovanka.draskic dana 19/3/2014, 20:41, izmenjeno ukupno 1 puta
jovanka.draskic
jovanka.draskic

Broj poruka : 212
Godina : 33
Location : čačak
Datum upisa : 31.05.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 20 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od jovanka.draskic 19/3/2014, 20:38

Genedina, navijam svim srcem najjace b b b srca srca igracice igracice igracice  da nam se vratis bogatija za  trudnica beba beba 
jovanka.draskic
jovanka.draskic

Broj poruka : 212
Godina : 33
Location : čačak
Datum upisa : 31.05.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 20 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od jovanka.draskic 19/3/2014, 20:43

e da i zaboravih da kazem juče sam isla u BG isli da uzmemo tabletice i sutra krecem da pijem kontracepciju
jovanka.draskic
jovanka.draskic

Broj poruka : 212
Godina : 33
Location : čačak
Datum upisa : 31.05.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 20 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od suzanasakii 19/3/2014, 21:03

sandrolina :: cestitam drage moje devojke svima, toliko lepih vesti i velikih beta na kutku da cu pomisliti da je zavladao virus...hhahahhahha, presrecna sam zbog vas, uzivajte, odmarajte i budite najsrecnije i najlepse trudnice.... mene moja beta ceka u ponedeljak, mozda ovaj virus dodje i do mene radost roda sreca ::
I ja cu te zaraziti.
Cestitam Erata...osecala sam da se sa tobom nesto desava,jer te bas dugo nema a bila si jako aktivna. Drago mi je da si ostvarila svoj san....
Hvala svim koracaljkama na lepim recima..
suzanasakii
suzanasakii

Broj poruka : 77
Datum upisa : 18.01.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 20 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od suzanasakii 19/3/2014, 21:12

Hvala Noja... ljubav 
Hvala Jelence....drago mi je da je krvarenje stalo.... ljubav ff 
suzanasakii
suzanasakii

Broj poruka : 77
Datum upisa : 18.01.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 20 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od suzanasakii 19/3/2014, 21:22

sareni leptir ....rekose da se dogovorimo gde cemo raditi ,dali betanija ili Genesis ,ja sam izricito trazila Kopitovicku ,ali neznam zasto mi sada spomenuse Betaniju,koja je cena icsi metode tamo i zasto bi mi rekle tamo da radimo ?..sta mislite ....Jeco ...noja ,..kometak ...??? ::

Leptiricu...ja sam 2007 radila u Betaniji a i u Genezisu istovremeno...Duga je prica.Slobodno mozes u Betaniji,bitno da je dr Vesna Kopitovic ta koja ti vodi ceo postupak.Izuzetna zena.
suzanasakii
suzanasakii

Broj poruka : 77
Datum upisa : 18.01.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 20 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od suzanasakii 19/3/2014, 21:28

Hvala Jovanka..puno mi znace utesne reci...Srecan pocetak sa tableticama i da ceo proces dovedes do kraja lagano i maksimalno opusteno sa krajnjim srecnim ishodom.
neka na sve koracaljke predje virus koji danas vlada kutkom... trudnica beba u kolicima konfete konfete 
suzanasakii
suzanasakii

Broj poruka : 77
Datum upisa : 18.01.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 20 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od jelena*mama2andjela* 19/3/2014, 21:36

jovanka  sretan početak 

jelena*mama2andjela*

Broj poruka : 968
Godina : 37
Location : Novi Sad
Datum upisa : 04.01.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 20 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od saska1 19/3/2014, 21:36

Erata čestitam e baš si me obradovala jeeeeeeee  igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice i ti i Zvončica stvarno iznenađenje dana navijam za vas da sve bude super do kraja  igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice 

Brbljivice super za odgovor iz N.S.ubrzo i ti startuješ navijam da se uskoro i ti pridružiš ovim novim  trudnica trudnica trudnica 

Ivanice neznam šta da ti kažem za histero opet vidi sa Dr kako je najbolje
Ganedina navijam za tebe jako,jako da se vratiš sa  beba beba 
Cure hvala vam za podršku  d 
saska1
saska1

Broj poruka : 2530
Datum upisa : 04.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 20 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od sareni leptir 19/3/2014, 21:39

saska jel je tebi  med sestra ili bilo ko kada si bila preksinoc u NS -ponudila Betaniju ,mozda ? mada iskreno verujem ,da je meni Betaniju ponudila zato sto je videla da nikad nisam radila u NS vto ..bar mislim ..ali videcu kakav je raspored u Genesisu i ,jednostavno sta Kopitovicka predlaze .
sareni leptir
sareni leptir

Broj poruka : 3884
Godina : 48
Location : SRBIJA
Datum upisa : 27.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 20 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od saska1 19/3/2014, 21:43

sareni leptir ::saska jel je tebi  med sestra ili bilo ko kada si bila preksinoc u NS -ponudila Betaniju ,mozda ? mada iskreno verujem ,da je meni Betaniju ponudila zato sto je videla da nikad nisam radila u NS vto ..bar mislim ..ali videcu kakav je raspored u Genesisu i ,jednostavno sta Kopitovicka predlaze .

Nisu mi ni spominjali Betaniju.Ma vidjećeš kad odeš na konsultacije sve ćete se dogovoriti ne brini ništa.
saska1
saska1

Broj poruka : 2530
Datum upisa : 04.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 20 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od sareni leptir 19/3/2014, 21:50

..ma bitno mi je da se pokrenem vise i da su me zvali ...videcu kad odem naravno .
sareni leptir
sareni leptir

Broj poruka : 3884
Godina : 48
Location : SRBIJA
Datum upisa : 27.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 20 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od jovanka.draskic 19/3/2014, 21:59

Suzana,Jelena zagrljaj hvala puno
jovanka.draskic
jovanka.draskic

Broj poruka : 212
Godina : 33
Location : čačak
Datum upisa : 31.05.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 20 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od anasrce 19/3/2014, 22:07

Kakav divan dan na Kutku  d d d d d d d d 

Erata i Zvoncice zelim vam lake i dosadne trudnoce!!! Uzivajte maksimalno i konacno se opustite!!! Hvala vam na divnim pricama!!!! b b b b b b

Jovanka srecno!  osmeh srce 

Sve druge koracaljke vucem za nosiceeeeee
anasrce
anasrce

Broj poruka : 444
Location : Beograd
Datum upisa : 15.07.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 20 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od noja 19/3/2014, 22:10

Anasrrce kad je uz
noja
noja

Broj poruka : 6242
Godina : 45
Location : tamo gde Dunav teče
Datum upisa : 24.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 20 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od sareni leptir 19/3/2014, 22:10

erata i zvoncica su najvece iznenadjenje dana .....
 suzanasaki,kad ce UZ ? saljem ti hiljadu  usne  usne  usne  usne  usne  usne  usne  usne  usne 
 sojaaa ,cekamo izvestaj nakon STOP inekcije ...
 ivanice ,ja ti rekoh kako sa ja ,ali poslusaj jos neke cure ,histeroskopija ne skodi -sao uvek i scvakako moze pomoci .
ganedina ,evo da zaprasim vv  vv  vv  vv 
 joko ,dusice jedna -plako i ti ulazis u proces ,nemoj previse brinuti -bice j celija . ff 
 jelena ,eto vidis -lepo su ti rekle cure ...samo miruj i sve polako prestaje a bebe napreduju ....jos jednom odusevljena sam tvojom pricom o Genesisu ,nebih volela ja da se pokajem sto sam svoj pravac usmerila ka njima ,...nadam se da necu  molitva 
 noja ,kometak  queen  king  queen  queen  queen  queen 
 sofija ,d77,bak bundevice ,i ostale cure ... ff  ff  ff
sareni leptir
sareni leptir

Broj poruka : 3884
Godina : 48
Location : SRBIJA
Datum upisa : 27.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 20 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Ninche 19/3/2014, 22:11

Zvoncice, Erata, BRAVO!!!!

Ganedina, navijam jakoooooooooooooooooooo!!!!!

Svima ostlaima puno srece u narednom koraku, bockanju, cekanju.... ne mogu sve da pohvatam!!!

Vidim da se zahuktalo, svidja mi se to, svidja... Very Happy

Ninche
Ninche

Broj poruka : 1085
Godina : 52
Datum upisa : 11.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 20 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Vuchica 19/3/2014, 22:15

Jovanka,  sretan početak  sretan početak  sretan početak
Ganedina, navijam za dooobre embrioneeeee  osmeh srce 


Ja sutra konacno idem na UZ, pa da zavirimo malo sta se desava.... Za sada mi se jajnici slabo javljaju, s vremena na vreme zigne... 

Ljubim sve koracaljke, i samo mogu da pozelim da se nastavi da bude ovako lepo i veselo na Kutku!!!  navijači2  navijači2  navijači2
Vuchica
Vuchica

Broj poruka : 3208
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 09.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 20 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od sareni leptir 19/3/2014, 22:15

ninche ,pa gde si ti sa tvojom lepoticom ?! bas je prelepa ,a preslatka ..pu,pu ... ljubav  ljubav  ljubav  ljubav  ljubav  ljubav  ljubav  ljubav 
 anasrce ,,, ff  ff
sareni leptir
sareni leptir

Broj poruka : 3884
Godina : 48
Location : SRBIJA
Datum upisa : 27.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 20 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od hocukusurnecuzvaku 19/3/2014, 22:16

Zvončice čestitam na  d d d d d d  želim ti laganu i školsku trudnocu  vv vv vv 

Erataaaa  vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv trudnica  naša  igra igra igra igra igra  baš si me obradovala  ljubav ljubav ljubav   čestitamo 

Sofi trudnica roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda poljubci poljubci poljubci 

Koračaljke drage, srećni vam koraci  ff


Poslednji izmenio hocukusurnecuzvaku dana 19/3/2014, 22:35, izmenjeno ukupno 1 puta
hocukusurnecuzvaku
hocukusurnecuzvaku

Broj poruka : 1595
Godina : 41
Location : Beograd
Datum upisa : 03.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 20 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od SannI-AlL 19/3/2014, 22:21

Erata ČESTITAM!!!! Bravo draga moja,bravo.Kakva divna vest srca  srca  srca  Želim ti mirnu i laganu trudnoću i hvala ti što si nas obradovala i podelila vašu sreću i sa nama  love .
INV  queen  yes 


Koliko novih trudnica,koliko lepih vesti na ovim stranama.Diiivno.
Čekalice želim vam iste ovakve ishode,ogromantne bete i lagane trudnoće.
A trudilicama i koračaljkama da im koraci budu lagani i uspešni i plodonosni.
 
Ljubim vas koraci i navijam za sve vas i kad me nema. cveće  cveće  cveće 
SannI-AlL
SannI-AlL

Broj poruka : 1531
Godina : 53
Datum upisa : 02.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 20 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od PalcicaBg 19/3/2014, 22:24

Joko srecan pocetak ti zelim  ljubav 

Suzana beta je odlicna,cucete i srculence za par dana,ne sekiraj se.  grljenje 

Ganedina mislimo na tebe i drzimo palceve!


PalcicaBg
PalcicaBg

Broj poruka : 4146
Location : Beograd
Datum upisa : 24.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 20 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od jovanka.draskic 19/3/2014, 22:26

Devojke divne ste osmeh srce ljubav love 
jovanka.draskic
jovanka.draskic

Broj poruka : 212
Godina : 33
Location : čačak
Datum upisa : 31.05.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 20 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Sofija Veks 19/3/2014, 22:26

Kusurko - medenjaku pravi!!

 osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce 

INV bravo na koracima, draga, i sto si ostavila institucija sa stilom iza sebe! Wink

Grlim te puno!!  zagrljaj 
Sofija Veks
Sofija Veks

Broj poruka : 2743
Location : Beograd
Datum upisa : 05.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 20 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 20 od 40 Prethodni  1 ... 11 ... 19, 20, 21 ... 30 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu