KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Elenin i Nikolinin dnevnik

+21
zoxa
caci
Agata27
Jeckie
Gala
gogs-ii
Jelence
megica-pegica67
jul
adriatika
nadalina
vakic
maja76
mijica
maus
TetaSneki
Nekica
rsrce
Hitron-Luka
HappyGirl
Leta
25 posters

Strana 2 od 6 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Sledeći

Ići dole

dnevnik - Elenin i Nikolinin dnevnik - Page 2 Empty Re: Elenin i Nikolinin dnevnik

Počalji od HappyGirl 18/4/2008, 18:45

Leta draga, pa lepo mož da se ide na odmor i u Dučinu(moje selo). Moje selo lepše od Pariza lepo izdaleka još lepše iz bliza  b ... a i rođak mi ima sina od 3g. Wink usne
HappyGirl
HappyGirl

Broj poruka : 13681
Location : Uvek na oblacima :)
Datum upisa : 05.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Elenin i Nikolinin dnevnik - Page 2 Empty Re: Elenin i Nikolinin dnevnik

Počalji od Leta 18/4/2008, 19:43

A jok Happy, imam i ja selo tako da ne oskudevam u seoskom turizmu, samo van zemlje destinacije dolaze u obzir klizanje
Leta
Leta

Broj poruka : 52
Datum upisa : 08.04.2008

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Elenin i Nikolinin dnevnik - Page 2 Empty Re: Elenin i Nikolinin dnevnik

Počalji od HappyGirl 18/4/2008, 20:00

Au ova Leta opasna žeMska Wink Dobro, dobro naćićemo rešenje  b f usne
HappyGirl
HappyGirl

Broj poruka : 13681
Location : Uvek na oblacima :)
Datum upisa : 05.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Elenin i Nikolinin dnevnik - Page 2 Empty Re: Elenin i Nikolinin dnevnik

Počalji od HappyGirl 7/5/2008, 21:41

Leta šta nam rade lepotice? bebe bebe :aa47: usne
HappyGirl
HappyGirl

Broj poruka : 13681
Location : Uvek na oblacima :)
Datum upisa : 05.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Elenin i Nikolinin dnevnik - Page 2 Empty Re: Elenin i Nikolinin dnevnik

Počalji od Leta 7/5/2008, 22:03

Zezaju Happy samo tako Rolling Eyes porasle pa sve vise znaju i sve hoce po njihovom. A mama slaba na njih pa im popusti i ako znam da ce se meni obiti o glavu, al' sta cu Laughing
Bili malo za praznike kod baba i dede pa evo vam malo slicica

Elena, krade sestri od strica bicikl dok ova spava Laughing
[Only admins are allowed to see this image]

e onda je morala i Nikolina malo na biciklu Laughing
[Only admins are allowed to see this image]

Buduca "Mira" sto bi rekla jedna forumska teta  b
Baba okitila Elenu cvecem Rolling Eyes
[Only admins are allowed to see this image]

Nikolina i ja sa prvomajskog izleta
[Only admins are allowed to see this image]
Leta
Leta

Broj poruka : 52
Datum upisa : 08.04.2008

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Elenin i Nikolinin dnevnik - Page 2 Empty Re: Elenin i Nikolinin dnevnik

Počalji od HappyGirl 7/5/2008, 22:20

E i treba da ti se obije sve o glavu  b Nemoj da mi optužuješ dete da krade kad je samo pozajmila dok sestra lala. Pametno dete bre! A i Nikolina pametnica sestrinim koracima.Ljubi tetka Happy lepotice:poiuz: cmoka ff Baba i Elena su moji ljudi ! Ja kad sam se udavala nisam htela ništa na glavu da stavim, rekla šminkerki "e idi u dvorište molim te, naberi one male bele rade (ove koje ima Elena) i stavi mi njih u kosu. Tako da sam ja imala samo bele rade u kosi i bilo je baš lepo Very Happy A ti Leta si bila i ostala cica prva liga + što si u prirodi još lepša, i na slici si Epa ali u prirodi si još lepšIJA yes Nego jer mi se čini ili si sad tamnija žeMska zbunjen
HappyGirl
HappyGirl

Broj poruka : 13681
Location : Uvek na oblacima :)
Datum upisa : 05.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Elenin i Nikolinin dnevnik - Page 2 Empty Re: Elenin i Nikolinin dnevnik

Počalji od vakic 7/5/2008, 22:57

Auuuuuuuuuuuuuu mama pa curesu bas lepojke
Hvala ti stosi nas pocastila slikama da vidimo tvoje bonbonice kolike su cure narasle
Ma bas su medene
vakic
vakic

Broj poruka : 1583
Location : MACEDONIJA
Datum upisa : 29.03.2008

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Elenin i Nikolinin dnevnik - Page 2 Empty Re: Elenin i Nikolinin dnevnik

Počalji od Jelence 8/5/2008, 09:35

Jao pa tek sad vidim ove fotke,kako su ti slatke cerke.Mama neka su ti zive i zdrave,vidi molim te te bucmaste obrascice,odusevljena sam,a i mama je dobra zenska.
Znaci svaka cast,kao med su.
Leta cestitam ti na ova dva blaga koja si dobila.
Koliko one sad imaju i kako se snalazis?
Ljubac za lepotice
Jelence
Jelence

Broj poruka : 3155
Godina : 50
Location : Beograd
Datum upisa : 05.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Elenin i Nikolinin dnevnik - Page 2 Empty Re: Elenin i Nikolinin dnevnik

Počalji od adriatika 8/5/2008, 14:23

Kakve slike........fenomenalno smajli angel smajli angel
adriatika
adriatika

Broj poruka : 4040
Godina : 53
Datum upisa : 08.01.2008

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Elenin i Nikolinin dnevnik - Page 2 Empty Re: Elenin i Nikolinin dnevnik

Počalji od Hitron-Luka 10/5/2008, 08:31

Heppy daj prebaci ovo gore ako Leta nema nista protiv,da bi bilo preglednije...Ja tek sad videla

Leta devojcice su divne ,bas lepo napreduju .....Lepote male,ljubim ih u te sesirice.... yes yes


A za mamicu lepoticu veliki
usne
Hitron-Luka
Hitron-Luka

Broj poruka : 2221
Godina : 48
Location : Benelux
Datum upisa : 07.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Elenin i Nikolinin dnevnik - Page 2 Empty Re: Elenin i Nikolinin dnevnik

Počalji od HappyGirl 10/5/2008, 09:19

Hitron ovaj topik za sada nećemo prebacivati gore iz opravdanih razloga yes
HappyGirl
HappyGirl

Broj poruka : 13681
Location : Uvek na oblacima :)
Datum upisa : 05.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Elenin i Nikolinin dnevnik - Page 2 Empty Re: Elenin i Nikolinin dnevnik

Počalji od Hitron-Luka 10/5/2008, 09:25

Wink
Hitron-Luka
Hitron-Luka

Broj poruka : 2221
Godina : 48
Location : Benelux
Datum upisa : 07.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Elenin i Nikolinin dnevnik - Page 2 Empty Re: Elenin i Nikolinin dnevnik

Počalji od Leta 10/5/2008, 09:46

Happy, bas je mogu da zamislim kako su lepo isle bele rade na tvoju kosu, ako imas neku sliku davaj :cheers:
Vakic, hvala puno c
Jelence, hvala puno c
One imaju sada 8 meseci. A kako se snalazim ne pitaj, zamisli sve sto radis sa Andreom pa sve to puta dva Laughing
Salim se, da je lako sa dve bebe nije, ali imam srecu pa su dobrice i nisu nesto puno zahtevne tako da se nekako lepo organizujem i uspevam da izadjem na kraj sama sa njih dve. Videcemo kako ce biti kad prohodaju, to me plasi jos da preguramo, ostalo cemo lako. A mozda mama konacno i skine kilograme i stomak koji ostali posle porodjaja kad one prohodaju  b
Adriatika, hvala puno c
Hitron hvala puno c
Ja se izvinjavam, ali bih da slike ostanu ovde na zasticenom delu ako nije problem, svakavih prica sam se naslusala i ne bih da slike vidi svako i pokupi svako ko svrati uz put a nema bas dobre namere :|
Hvala jos jednom devojke na lepim recima :aa1:
Leta
Leta

Broj poruka : 52
Datum upisa : 08.04.2008

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Elenin i Nikolinin dnevnik - Page 2 Empty Re: Elenin i Nikolinin dnevnik

Počalji od HappyGirl 10/5/2008, 10:33

Leta ::Happy, bas je mogu da zamislim kako su lepo isle bele rade na tvoju kosu, ako imas neku sliku davaj :cheers:
Evo ovako su išle Laughing
[Only admins are allowed to see this image]
U svakom slučaju pozdravi mi babu i Elenu Laughing
HappyGirl
HappyGirl

Broj poruka : 13681
Location : Uvek na oblacima :)
Datum upisa : 05.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Elenin i Nikolinin dnevnik - Page 2 Empty Re: Elenin i Nikolinin dnevnik

Počalji od vakic 10/5/2008, 11:02

Au pa ti si imala tako lepu kosu tek bele rade
Ovom tvojom slikom si me odusevila:king: queen smajli angel
vakic
vakic

Broj poruka : 1583
Location : MACEDONIJA
Datum upisa : 29.03.2008

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Elenin i Nikolinin dnevnik - Page 2 Empty Re: Elenin i Nikolinin dnevnik

Počalji od maja76 10/5/2008, 16:16

Bele rade, bele rade, ova masta radi svasta... cmoka
maja76
maja76

Broj poruka : 3181
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 03.01.2008

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Elenin i Nikolinin dnevnik - Page 2 Empty Re: Elenin i Nikolinin dnevnik

Počalji od maus 11/5/2008, 07:19

Leta slike su prelepe. Cerkice su kao andjeli, a i ti mama nisi losa likeit
Happy, belerade lepo idu na tvoju kosu likeit
maus
maus

Broj poruka : 14046
Location : Loznica
Datum upisa : 07.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Elenin i Nikolinin dnevnik - Page 2 Empty Re: Elenin i Nikolinin dnevnik

Počalji od TetaSneki 11/5/2008, 09:29

Leta, bogami i ti si extra riba. Heppy te je opisala kao sitnu. Ovde mi ne izgledas sitno. A i kako bi, rodila si dve bombonice odjednom. Treba to izgurati. Svaka cast. Sve tri ste ko slike smajli angel
TetaSneki
TetaSneki

Broj poruka : 1357
Godina : 54
Location : Beograd
Datum upisa : 11.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Elenin i Nikolinin dnevnik - Page 2 Empty Re: Elenin i Nikolinin dnevnik

Počalji od Leta 11/5/2008, 19:56

Hvala devojke srca1
Teta Sneki bese to davno kad ja bejah sitna Laughing sad nikako da skinem viska kg posle porodjaja Rolling Eyes

Happy, tacno sam znala da je izgledalo super :bounce:
Hvala ti sto si okacila cvet
Leta
Leta

Broj poruka : 52
Datum upisa : 08.04.2008

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Elenin i Nikolinin dnevnik - Page 2 Empty Re: Elenin i Nikolinin dnevnik

Počalji od vakic 26/5/2008, 12:21

JELENA :heart: NIKOLINA :heart: JELENA :star: NIKOLINA :star: JELENA :heart: NIKOLINA :heart: JELENA :star: NIKOLINA :star: NIKOLINA :heart: JELENA :heart: NIKOLINA sunny JELENA sunny NIKOLINA queen JELENA queen NIKOLINA :star: JELENA :star: NIKOLINA :heart: JELENA :heart: NIKOLINA sunny JELENA sunny NIKOLINA queen JELENA queen NIKOLINA :star: JELENA :star: NIKOLINA :flower: JELENA :flower: NIKOLINA :aa47: JELENA :aa47: NIKOLINA usne JELENA usne NIKOLINA usne JELENA usne NIKOLINA usne JELENA usne NIKOLINA usne JELENA usne NIKOLINA usne JELENA usne usne usne usne usne usne usne usne usne usne usne
vakic
vakic

Broj poruka : 1583
Location : MACEDONIJA
Datum upisa : 29.03.2008

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Elenin i Nikolinin dnevnik - Page 2 Empty Re: Elenin i Nikolinin dnevnik

Počalji od adriatika 29/5/2008, 10:12

Gde ste majke.Nema novih slicica.......... b
adriatika
adriatika

Broj poruka : 4040
Godina : 53
Datum upisa : 08.01.2008

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Elenin i Nikolinin dnevnik - Page 2 Empty Re: Elenin i Nikolinin dnevnik

Počalji od Jelence 30/5/2008, 10:51

Leta daj neku fotkicu od devojcica sa najlepsim imenima usne
Jelence
Jelence

Broj poruka : 3155
Godina : 50
Location : Beograd
Datum upisa : 05.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Elenin i Nikolinin dnevnik - Page 2 Empty Re: Elenin i Nikolinin dnevnik

Počalji od Leta 3/6/2008, 22:46

joj, devojke drage, nesto se nismo ni slikali posebno.
Evo par fotki iz zoo vrta od pre 2 nedelje.

[Only admins are allowed to see this image]
Leta
Leta

Broj poruka : 52
Datum upisa : 08.04.2008

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Elenin i Nikolinin dnevnik - Page 2 Empty Re: Elenin i Nikolinin dnevnik

Počalji od vakic 3/6/2008, 23:07

leta ove tvoje princeze su prvi smajli angel smajli angel verujmi ali znase i na koga su i mama im nelaze sa lpotom i ona je super zemska osmeh srce osmeh srce
Ljubi princezice i umesto mene usne usne usne
vakic
vakic

Broj poruka : 1583
Location : MACEDONIJA
Datum upisa : 29.03.2008

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Elenin i Nikolinin dnevnik - Page 2 Empty Re: Elenin i Nikolinin dnevnik

Počalji od maus 4/6/2008, 08:36

smajli angel smajli angel smajli angel smajli angel smajli angel smajli angel smajli angel smajli angel smajli angel smajli angel smajli angel smajli angel smajli angel smajli angel smajli angel smajli angel smajli angel smajli angel smajli angel smajli angel smajli angel smajli angel smajli angel smajli angel smajli angel smajli angel smajli angel smajli angel
maus
maus

Broj poruka : 14046
Location : Loznica
Datum upisa : 07.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Elenin i Nikolinin dnevnik - Page 2 Empty Re: Elenin i Nikolinin dnevnik

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 2 od 6 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu