KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Korak po korak na putu do bete +

+66
Orline
Simona
ivi
Struzzo
Erata
bulevarka
dzefri
nina :)
malena 92
mijaki
bundevica
Olja-B
tara01
zoxa
suzanasakii
Afrodita
Shizika
Mili
ragaco
djole42
OKacica
Vuchica
jovanka.draskic
fight&faith
laKole
masato
luckystar74
Endzi
ivanicasale
d77
MAAKKI
noja
ganedina
bak
missile
PalcicaBg
karakaca
ChillyVilly
Ema78
Ceca797
ninica2
hocukusurnecuzvaku
Niny
lilly13
jelena*mama2andjela*
mamadabudem
anasrce
BiKsi :)
saska1
annci
SladZana
neca73
snedra
JocY
insomnia
lenjivica
leptirko82
SoJa
JednaSova
Star77
lelas
Ninana
Petkana
Sofija Veks
sareni leptir
KoMetaK
70 posters

Strana 30 od 40 Prethodni  1 ... 16 ... 29, 30, 31 ... 35 ... 40  Sledeći

Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 30 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Vuchica 11/3/2014, 09:19

Ninana ::Bravo Niny, bas si me obradovala  igracice igracice igracice ljubav ljubav ljubav b b b vv vv vv vv d zagrljaj good job 
Inace ovo vam pisem dok cekam ET  srca 
Bas sam uzbudjena!
Ninana, srecno ma ET!! Pa da nas i ti obradujes za dve nedelje kao Niny danas!!!
Vuchica
Vuchica

Broj poruka : 3208
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 09.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 30 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od PalcicaBg 11/3/2014, 09:20

Niny draga,joj kako si me obradovala,kako mi je lepo pocelo jutro  d d d d d d d d d 

Cestitam draga,neka ti je laka i lepa trudnoca  bravo bravo bravo bravo 

Sofija srecno prekosutra,da iz praga doneses najlepsu uspomenu na svetu  beba beba 

Sovo sada cekamo tebe sa lepim vestima  roda roda roda 

Ninana jos malo i ti si nam  trudnica  Srecno!
PalcicaBg
PalcicaBg

Broj poruka : 4146
Location : Beograd
Datum upisa : 24.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 30 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Niny 11/3/2014, 09:24

Ninana, srećno na transferu, da se mrvice lepo ugnjezde  beba beba beba 

 roda  roda  roda  roda  roda  roda  roda  roda  roda 

 konfete  konfete  konfete  konfete  konfete  konfete  konfete  konfete  konfete  konfete
Niny
Niny

Broj poruka : 3309
Godina : 46
Location : Bgd
Datum upisa : 16.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 30 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od bak 11/3/2014, 09:26

Niny, i ovde moramm, nemas pojma kolkio si me obradovala  bravo bravo bravo bravo bravo bravo bravo bravo bravo bravo bravo bravo bravo bravo bravo bravo bravo bravo bravo bravo bravo bravo 

Stize Masi drustvo  beba u kolicima 

Ajmo koraci, veselo, da se nastavi u ovom ritmu  wavecrowd wavecrowd wavecrowd 
bak
bak

Broj poruka : 6802
Godina : 48
Location : Zemun
Datum upisa : 25.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 30 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od JednaSova 11/3/2014, 09:31

'Ajmo embrioni, kacite se za mama Ninanu sto pre  igra igra igra b b b 
JednaSova
JednaSova

Broj poruka : 245
Godina : 50
Datum upisa : 11.12.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 30 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od PalcicaBg 11/3/2014, 09:31

Sofija imas pp,ako je stigla uopste  Rolling Eyes 
PalcicaBg
PalcicaBg

Broj poruka : 4146
Location : Beograd
Datum upisa : 24.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 30 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od ivanicasale 11/3/2014, 09:31

niny Cestitam od srca draga,uzivaj sada i mazi tibu...
Gde si bese radela vto?Ja nesto razmisljam da treci put idem u Genezis,mada nema tu pravila kome je kad sudjeno tako je.Nekako sam htela tamo da idem jos od prve vto i sve se predomislim.Da li znate da li Vesna jos radi u Genezisu i koga biste mi preporucili od doktora?


Poslednji izmenio ivanicasale dana 11/3/2014, 09:36, izmenjeno ukupno 1 puta
ivanicasale
ivanicasale

Broj poruka : 2280
Godina : 36
Location : Zajecar
Datum upisa : 28.09.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 30 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od KoMetaK 11/3/2014, 09:33

Nino, duso, lepse vesti nisu mogle da me docekaju!!! Cestitke draga i neka ti trudnoca bude skolska!!!!! Bravo za JEvremovce!!!! Bravo za vas!!! Cuvajte se sad i neka ti dragi ugadja!!!  smajli angel osmeh srce osmeh srce osmeh srce srca srca srca srca srca sreca sreca sreca sreca sreca d d d d d d d d d bb bb bb bb bb bb d d d d bb bb bb bb bb v v v v x x x x x x g g g g jumping jumping jumping jumping 

KoMetaK
KoMetaK

Broj poruka : 7138
Godina : 50
Location : Italija
Datum upisa : 09.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 30 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od KoMetaK 11/3/2014, 09:34

Sovo, i ti mozes da uradis betu sutra, nije rano, sigurno! igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice


SOfija, drzim fige za sutra i ET!!!!  igracice  igracice  igracice  igracice  igracice  igracice  igracice 

NInana, za bebice i ugnjezdavanje!!! igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice
KoMetaK
KoMetaK

Broj poruka : 7138
Godina : 50
Location : Italija
Datum upisa : 09.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 30 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od JednaSova 11/3/2014, 09:42

Znam Kometak, ali sam nekako sebi odredila da ce to biti 15dpt, tj. dan pre nego odem u Front na betu i pridrzavam se toga, necu da zurim. Ako nisam trudna, da bar jos koji  dan uzivam u mislima kako jesam.  srca srca srca
JednaSova
JednaSova

Broj poruka : 245
Godina : 50
Datum upisa : 11.12.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 30 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Niny 11/3/2014, 09:42

ivanicasale ::niny Cestitam od srca draga,uzivaj sada i mazi tibu...
Gde si bese radela vto?Ja nesto razmisljam da treci put idem u Genezis,mada nema tu pravila kome je kad sudjeno tako je.Nekako sam htela tamo da idem jos od prve vto i sve se predomislim.Da li znate da li Vesn jos radi u Genezisu i koga biste mi preporucili od doktora?

Radili smo u Jevremovoj, kod prof.Tulića. Dr Kopitović radi u Genesisu, mi smo hteli kod njih, ali je ovako ispalo.

Molim te da uradiš još jednom betu i to što pre, jer si bez terapije. Držim pesnice jakoooo da je ipak greška u labu  osmeh srce
Niny
Niny

Broj poruka : 3309
Godina : 46
Location : Bgd
Datum upisa : 16.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 30 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Niny 11/3/2014, 09:46

JednaSova ::Znam Kometak, ali sam nekako sebi odredila da ce to biti 15dpt, tj. dan pre nego odem u Front na betu i pridrzavam se toga, necu da zurim. Ako nisam trudna, da bar jos koji  dan uzivam u mislima kako jesam.  srca srca srca

Ne lupaj Sovice, ti si sledeća  trudnica sasvim sigurno  osmeh srce 

I Maša je išla sa nama u lab i bila je srećne šape  osmeh srce
Niny
Niny

Broj poruka : 3309
Godina : 46
Location : Bgd
Datum upisa : 16.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 30 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od JednaSova 11/3/2014, 09:50

Daj mi Masu da je vodim sa nama u lab, sape joj se pozlatile  lol! lol! sreca sreca 
JednaSova
JednaSova

Broj poruka : 245
Godina : 50
Datum upisa : 11.12.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 30 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Niny 11/3/2014, 09:54

JednaSova ::Daj mi Masu da je vodim sa nama u lab, sape joj se pozlatile  lol! lol! sreca sreca 

Hi, hi, može  lol!  Maša je došla po mene sa mm-om nakon transfera i odmah mi sela u krilo  lol!

Inače svremena na vreme ima jedan crni brk, a ostali su beli, to je srećni brk  Very Happy  Jedno vreme kad joj bio otpao, izbacili su nas iz tramvaja, a inače se redovno vozimo  lol!
Niny
Niny

Broj poruka : 3309
Godina : 46
Location : Bgd
Datum upisa : 16.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 30 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od anasrce 11/3/2014, 09:57

Draga moja drugarice i danas se veselim u tvoje imeeee!!!!
Sreca neverovatna! Sve ste zasluzili!!! Uzivaj sad draga moja, opusti se!
 love  d  d  b  b  b  b  d  d  d  vv  vv  vv  vv  vv 

Ninana Sovo vi ste sledece pa Sofija!!!!

Vucem vas sveeeeee v 
anasrce
anasrce

Broj poruka : 444
Location : Beograd
Datum upisa : 15.07.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 30 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od JocY 11/3/2014, 09:58

Niny jeeeeeej bravo draga...  osmeh srce  osmeh srce  osmeh srce  osmeh srce  osmeh srce  osmeh srce  osmeh srce  osmeh srce
JocY
JocY

Broj poruka : 2090
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 20.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 30 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Petkana 11/3/2014, 10:46

Niny,draga osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce ,kakva divna beta!!!
 igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice Obradovala si nas sve! Cestitam ti,uzivaj u svakom sledecem danu trudnice nasa srca1 srca1 srca1 srca1 srca1 
Petkana
Petkana

Broj poruka : 436
Datum upisa : 16.02.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 30 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od ivi 11/3/2014, 10:55

Niny kakve divne vesti, čestitam draga  bb bb bb vv vv vv vv ff ff ff ff ff
ivi
ivi

Broj poruka : 322
Datum upisa : 31.01.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 30 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od SoJa 11/3/2014, 11:06

Niny ::I Maša je išla sa nama u lab i bila je srećne šape  osmeh srce

Jupiiii, jupiiii, jeeeeeejjjjjj, divna vest, Maša će dobiti malene drugare  d d d d d d 
 vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv 
 d d d d d d d d d d d d d d 
 jumping jumping jumping jumping jumping jumping jumping jumping jumping jumping jumping 
 jumping jumping jumping jumping jumping jumping jumping jumping jumping jumping jumping 
 zagrljaj poljubac bravo bravo bravo bravo bravo čestitamo čestitamo čestitamo čestitamo čestitamo 
 srcasti poljupci srcasti poljupci srcasti poljupci srcasti poljupci srcasti poljupci srcasti poljupci srcasti poljupci srcasti poljupci srcasti poljupci 
Bravoooo Niny!!!!  sreca sreca sreca sreca sreca

SoJa

Broj poruka : 2029
Godina : 46
Datum upisa : 02.08.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 30 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od SoJa 11/3/2014, 11:08

Ninana ::Bravo Niny, bas si me obradovala  igracice igracice igracice ljubav ljubav ljubav b b b vv vv vv vv d zagrljaj good job 
Inace ovo vam pisem dok cekam ET  srca 
Bas sam uzbudjena!

Ninana, navijam za uspešan ET, pa da nas i ti ovako obraduješ za dve nedelje  igracice igracice igracice igracice igracice 
 vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv 
 roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda 

SoJa

Broj poruka : 2029
Godina : 46
Datum upisa : 02.08.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 30 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od ragaco 11/3/2014, 11:10

Niny,neizmerno sam srećna zbog vas!!!!
Čestitam od sveg srca,uživajte,uživajte ,uživajte!!!!

ragaco

Broj poruka : 1821
Godina : 43
Location : Beograd
Datum upisa : 28.08.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 30 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od SoJa 11/3/2014, 11:17

Sovo  napred scuro beta beta beta beta beta navijači2 navijači2 
Sofija, srećno dušice  vv vv vv vv igracice igracice igracice igracice igracice 

Ja primila drugu turu boca  Very Happy  Zavirila sam u karton da vidim rez. hormona od juče (3.dc) FSH 8.2, LH 5.5, E2 88.9. Na uz levo folikul 9mm, treba li da brinem zbog toga?
Kupila sam još dva ananasa, grickam i brazilski, lešnike, suncokret (sirov), pijem kvas. Uzimam i Valerijanu (tinkturu), da umirim živce malo, jel smem?

SoJa

Broj poruka : 2029
Godina : 46
Datum upisa : 02.08.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 30 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od jelena*mama2andjela* 11/3/2014, 11:23

niny cestitam od srca,dobrodosla Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy 

jelena*mama2andjela*

Broj poruka : 968
Godina : 37
Location : Novi Sad
Datum upisa : 04.01.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 30 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Ninana 11/3/2014, 11:29

Drage moje, vracena su mi tri embriona  igra igra igra Sve je ok proslo  d  Sad sledi "najtezi" deo, cekanje  poljubci poljubci poljubci srca 
Ninana
Ninana

Broj poruka : 149
Datum upisa : 23.12.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 30 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od ganedina 11/3/2014, 11:33


Ninana , bravo . Sad se lepo opusti u uživaj sa 3 tvoje mrvice i mazi tibu. Od sad si nam trudna dok se ne dokaže suprotno !!!!!!!!!!!!
ganedina
ganedina

Broj poruka : 1049
Location : Beograd
Datum upisa : 17.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 30 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 30 od 40 Prethodni  1 ... 16 ... 29, 30, 31 ... 35 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu