Svi su sa Zemlje, samo je Arsa s Marsa! :)

Strana 1 od 42 1, 2, 3 ... 21 ... 42  Sledeći

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole

Svi su sa Zemlje, samo je Arsa s Marsa! :)

Počalji od BiKsi :) taj 2014-02-25, 13:45

srce  srce  srce  srce  srce 

A tek što me san uhvatio, eto njega, oglašava se iz kreveca, kenjkanjem i plačem. Ustajem, uzimam ga u naručje, privijam uz sebe, smiruje se. Jedva na oči gledam, spuštam se ponovo da legnem, sa njim u rukama, uz misao da neće hteti da leži tako, a on, sklupčan uz mene, nastavlja mirno da spava. Glava mu na mojoj mišici, telo tik uz moje, udišemo se medjusobno, ja njega, on mene, kome li je lepše i sladje, samo da mi je znati?! Dok ga šašoljim po kosi, srce mi ubrzano lupa, iz grudi bi od sreće i ljubavi iskočilo! Konačno suze, al ovaj put radosnice! Moj je, samo moj, samo naš, toliko željen, toliko čekan! Čini mi se da se stapam s krevetom, da se razlivam od miline, trudim se da ne zaboravim nijednu sekundu, potpuno sam svesna da je ovo onaj momenat koji se mora otrgnuti od zaborava, koji će se pamtiti do kraja života!
[Only admins are allowed to see this image]

Nas dvoje ležimo, i piljimo u njega, a on, spava u krevecu, tik do našeg kreveta.  Face nam razvučene u nesvesne osmehe. Ja predložih, a on pristade, i samo ga prebacismo izmedju nas. Eksplodiraću, eksplodiraću, majke mi! Suza suzu stiže, to smo mi, naša mala porodica! Rodjeni me gleda, vidi da plačem, pa se obraća malom: O bebo, hoćeš li i ti biti pita i emotivac kao ova tvoja mama?! LOL Mazimo ga, jedno s jedne, drugo s druge strane. Kažu, ne prebacujte ga u krevet kod vas, navadiće se! Ej, ma nek se navadi, za to smo se borili tolike godine, da udišemo njegov divni miris, da slušamo kako diše, da ga cmačemo i mazimo, da mu pružimo svu ljubav koju imamo, i koju smo čuvali za njega! A ljubavi se skupljalo, svih prethodnih godina, prava mala hidroelektrana ljubavi se stvorila, i sad se ta akumulacija prenosi na njega! A on, kao da traži još poljubaca, a da li samo zna koliko smo ga puta do sada poljubili, a koliko ćemo tek?! Mi moramo da nadoknadimo poljupce za sve prethodne godine, a on mora istrpeti nas, nema mu druge!

Držim ga uspravno, čekam da podrigne, a on, ušnjuvio se u mene, u moj vrat, osećam mu dah, jednu rukicu mi stavio na mišicu, a drugu mi prebacio preko vrata, i malenim prstićima provlači kroz moju kosu, ma je li on to mene šašolji?! A ja, ma u baricu pretvorena, istopljena, razbijena u paramparčad, uživam i mislim se, ma nemoj još da podrigneš, molim te!

Drage moje drugarice, saborke i lavice, dobrodošle u naš roditeljski dnevnik!

BiKsi :)

Broj poruka : 20379
Godina : 36
Datum upisa : 09.05.2010

Pogledaj profil korisnika

Nazad na vrh Ići dole

Re: Svi su sa Zemlje, samo je Arsa s Marsa! :)

Počalji od JocY taj 2014-02-25, 13:49

Jao Biksi upropasti me... Toliko emocija, osećanja... ma svega. Zelim ti srecno otvaranje dnevnika, a Arsa je jedan med medeni... Plačem draga ali od sreće...  srca  srca  srca  srca  srca  srca  srca

JocY

Broj poruka : 2091
Godina : 40
Datum upisa : 20.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od bak taj 2014-02-25, 14:01

Bixi i Arso, srecno vam otvaranje ovog najlepseg dnevnika, da ga ispunite ljubavlju i srecom  srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca 

Skroz sam se raspilavila, ne smem vise na poslu da citam  Embarassed sva se zarozah  smajli angel 

bak

Broj poruka : 6807
Datum upisa : 25.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od KoMetaK taj 2014-02-25, 14:10

Dosla sam u pravi cas, pravi dan, taman da se raspilavim od ljubavi i lepote!!!!!
 srca  srca  srca  srca  srca  srca  srca  srca  srca  srca  srca  srca  
Arso, dugoocekivani, dugo zeljeni, voljen odavde do Marsa, neka ti je srecno otvaranje dnevnika i da u njega mama samo lepe stvari upisuje!!!
srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca
Bixi, Rodjeni, uzivajte u vasoj sreci i ljubavi koju ste docekali! Uzivajte i radujte se sa Arsom do Marsa!!!
srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca

A ja odoh da odcmizdrim zbog srece!  osmeh srce smajli angel love love 

KoMetaK

Broj poruka : 7149
Godina : 43
Datum upisa : 09.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od SoJa taj 2014-02-25, 14:37

Biksi, srećno otvaranje najlepšeg dnevnika

Tvoje emocije pogađaju pravo u srce  srca srca srca srca srca srca srca srca 
Suze radosnice su nezaustavljive, uživam čitajući tvoje postove  osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce 
Arsa s Marsa je medić, slatkić, ljubim mu okice malene i te prstiće što šašolje maminu kosu srcasti poljupci srcasti poljupci srcasti poljupci srcasti poljupci srcasti poljupci srcasti poljupci srcasti poljupci srcasti poljupci srcasti poljupci srcasti poljupci 
 love

SoJa

Broj poruka : 2004
Godina : 39
Datum upisa : 02.08.2013

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od leptirko82 taj 2014-02-25, 14:38

Raspadoh se u prevozu. Srecom imam suncane...
Predivan pocetak dnevnika jednog preslatkog decaka koji ima divne roditelje!!!!

leptirko82

Broj poruka : 2914
Godina : 34
Datum upisa : 30.04.2013

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od lenabeograd taj 2014-02-25, 15:11

Jaoj zeno draga  osmeh srce  dobro dosla napakon joj kako si upravu t/o sam i ja neki dan rekla iako ga razmazim pa sta? Ja tj mi smo ga cekali 6 godina dugo moja stvar je dal ce ili nece  Very Happy  ne brini se ovde kazu do punog 4 meseca nemoze se navici evo mateo je do pre neki dan spavao u nasem krevetu sad vec par noci u svom ali u nasoj sobi ovde se i preporucuje do godinu dana dete u roditeljsku sobu i ako bude duze ma briga te tvoje tj vase je  sunny  
Mnogo je lep biksi  srca  angel  angel

lenabeograd

Broj poruka : 1920
Godina : 32
Datum upisa : 26.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od bubi80 taj 2014-02-25, 15:37

Dobro dosao Arsa misicu mali slatki! angel 

srca srca srca srca srca srca srca 

Bixi srecno otvaranje dnevnika!Divan je Arsa!
Te tvoje emocije gadjaju pravo u srce i teraju suze na oci!

Uzivajte draga,razmazi ga,cmaci udisi toliko ste to cekali.
Nece da mu skodi.

srca1 ljubav ljubav ljubav

bubi80

Broj poruka : 522
Datum upisa : 07.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Shizika taj 2014-02-25, 15:47

Ja morala prvo pogledati slike, pa se rasplakala, sad ne mogu chitati. Vracam se kasnije sa kutijom maramica.
Ljubimo vas do Marsa i natrag, mili mali djechak, zamotuljak dragocijeni, bobazici zaobljeni ...  love 
Sretno otvaranje najljepsheg dnevnika!
 ljubav 

Shizika

Broj poruka : 5407
Godina : 47
Datum upisa : 14.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Ema78 taj 2014-02-25, 15:53

Arsa je bas med medeni....sto bih ga ja gnjavila !!! Mili mali decak!!! Sa divnim imenom !

Pu, pu pu...

ljubav  ljubav  ljubav 

Ema78

Broj poruka : 4258
Datum upisa : 23.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od SladZana taj 2014-02-25, 17:22

I ja cu ko Shizz, gledam slike a citam u djelovima jer cmizdrim  srca srca srca srca srca divno divno divno!!!

SladZana

Broj poruka : 2745
Godina : 32
Datum upisa : 23.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od pcelica taj 2014-02-25, 17:33

Predivno Biksi  srca srca srca srca srca srca srca 
Svaka rec dira u srce. A slike... Arsa je prekrasan decak  love !
Uzivajte u docekanoj sreci!
Ljubimo vas puno, puno.

pcelica

Broj poruka : 282
Godina : 38
Datum upisa : 17.10.2011

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Tangerine taj 2014-02-25, 18:37

Srećno otvaranje najlepšeg dnevnika! Jako sam se raznežila. I nama je bilo isto, isto, isto!!! Samo ga vi naučite da spava s vama, nema ništa lepše nego kad mu u mraku ljubiš obraze tople, nosić, usnice... Uživajte jedni u drugima. Jedva sam čekala da otvoriš dnevnik i divno pišeš, divno opisuješ, a tek slike kakve su -- predivne!

Tangerine

Broj poruka : 337
Godina : 31
Datum upisa : 25.08.2012

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od nena beba taj 2014-02-25, 18:47

Biksi divan je! Divni ste! 
Recima je nemoguce opisati tu srecu, ali ti si nam je priblizila maksimalno moguce.
Zelim vam da uzivate u zivotu uvek kao sad!

nena beba

Broj poruka : 4741
Datum upisa : 08.04.2009

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od MAAKKI taj 2014-02-25, 20:59

Srecno otvaranje dugoocekivanog dnevnika, neka ove strane budu ispisane samo lepim stvarima  osmeh srce 

Biksi divno si opisala svoje emocije, uzivajte jedni u drugima zasluzili ste, Arsa je medic medeni usrale ga koke pu pu pu  srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca 

MAAKKI

Broj poruka : 4805
Godina : 48
Datum upisa : 08.09.2010

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Niny taj 2014-02-25, 21:44

Joj biksi, rasplaka me totalno. Arsa je predivan, mali, slatki, umiljati, dugo cekani decak :) samo ga mazite i ljubite, neka se razmazi :)
Ljubim vas punooo

Niny

Broj poruka : 3279
Godina : 38
Datum upisa : 16.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od ninica2 taj 2014-02-25, 22:26

Bixi unistila si me...Koliko emocija,joooj kakav mali dasa pu,pu,pu ma sta da ti kazem slivam se sa stolice  srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca love sreca ljubav ljubav ljubav 

ninica2

Broj poruka : 1826
Godina : 37
Datum upisa : 26.08.2011

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od hocukusurnecuzvaku taj 2014-02-25, 22:26

Božanstvena  d d d d d  srećno otvaranje predivnog dnevnika,raspilavila sam se srcasti poljupci  da ga krase osmeh, sreća i suze radosnice  vv vv vv 

ljubav ljubav ljubav 

hocukusurnecuzvaku

Broj poruka : 1598
Godina : 34
Datum upisa : 03.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Shizika taj 2014-02-25, 22:49

Auhhh, jedva prochitah sve nakupljene emocije sada izruchene. Arsenije medeni rastopi nas sve. Takva me milina prozhme dok vas gledam i chitam.
Neka su, i ovaj dnevnik, i Arsin zhivot, ispunjeni samo lijepim dogadjajima.
Samo vi njega obasipajte ljubavlju, nikome nece shkoditi.
 srca d beba d srca 
 srca1 

Shizika

Broj poruka : 5407
Godina : 47
Datum upisa : 14.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Struzzo taj 2014-02-25, 23:02

Kakav mačak mali!
Kakvo njuškanje! Kakva idila u krevetu!
Mamice, prosto divno...
Znam da znaš da uživaš u svakom deliću sekunde i ne opterećuj se sa zajedničkim spavanjem (treba ili ne)...brzo porastu (neće sigurno do fakulteta sa vama spavati) a kad su tako male pufne ništa lepše od tog udisanja jedni drugih...

Naslov dnevnika je odličan!!!

Ljubimo vas Marsovci!

Struzzo

Broj poruka : 7196
Godina : 41
Datum upisa : 27.09.2008

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od BiKsi :) taj 2014-02-25, 23:35

Hvala vam drage drugarice i tete, drago mi je da sam bar delić onoga što osećam uspela preneti i ovde.

srce r srce s srce e srce n srce i srce j srce e je rodjen 14.12.2013. godine, hitnim carskim rezom, jer mi je pukao vodenjak. Ubedjena sam da ga je on nekako probio, jer se tu noć šutirao i prosto više nije hteo da bude unutra, želeo je da nas upozna, da vidi koja ga to ekipa očekuje.  Laughing  Sve se odigralo brzinski, filmski, u roku od sat ipo vremena.

Taj dan mu se tata dva puta napio.  as  Jednom prepodne, tek što se on rodio, drugi put uveče, kad je terevenku u kafiću pravio. Tata se pola ljudi sa terevenke ne seća, al mamina kuma je bila odličan paparaco, pa je aparatom sve zabeležila. Tati su pocepali sve majice, čak i jedne gaće!  lol!  Srećom pa su tati na peglanju kod kuće ostale bile tri majice! Naravoučenije, ne treba sve stvari popeglati, valja nešto i za drugi put ostaviti!  Laughing 
Mene su to veče zvali iz kafane, snajka i jetrva, al je meni baterija na telefonu bila prazna, da mi kažu kako su konačno srećne što lumpuju i što su deo te priče, da nisu one u porodilištu! A ja, ja konačno srećna što više nisam ja na terevenkama, već u porodilištu, što se konačno drugi zbog nas i sa nama raduju!  yes A radovali su se svi, to sam tek nekako tada shvatila. I oni od kojih sam očekivala, a bome i drugi, očito su svi čekali s nama ovu našu sreću. Toliko se to u svakom razgovoru sa rodbinom, prijateljima, komšijama, poznanicima, videlo i osetilo.
Ujutru, nakon te tatine žurke, i mog napunjenog telefona, dobila sam pregršt poruka koje sam čitala i čitala i čitala. A suze se samo nizale. Koliko su me emocije tada zdrmale, ne mogu rečima opisati.

Arsica je na rodjenju dobio ocenu osam, iako je rodjen u 34. nedelji trudnoće. Težio je 2700 g, dužine 48 cm, obim glave 34 cm. Na neonatologiji je proveo deset dana, i kući je stigao 24.12.2013. godine, kad su mene razbile emocije, pa sam pola dana preplakala, srećna, što imamo krevetac, bebu u njemu, ormar sa bebećim stvarima, pelene na sušaču za veš, igračke, stikere na zidu! srca

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od BiKsi :) taj 2014-02-25, 23:40

Deda mu tepa Arči, mada je mama javno rekla da je to na kera podseća, pa ga deda sve češće zove Mikula.  lol! 
Babino je Dono, neće baka da kaže govno, kao što majka kaže da je govance. Druga baka kaže da je on njeno Sunce. Tatin je Mališa, Malik, Šećer i Med medeni. Mamina je beba dlaga, a tata mu priča kako mama kaže da je on beba dlakava, a ne beba dlaga  lol! , mamina je i Guza meduza i Smrdušica prdušica, pilence jarence mačence telence, Macan, Zgodniša, Kokan, Koka...

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Vuchica taj 2014-02-26, 09:16

Biksiiii, napravicu potop po tastaturi!  srca srca srca srca srca srca 
Kako ti umes da preneses emociju, neverovatno....

Neka vam je sa srecom otvaranje dnevnika!
Uzivajte u svakom momentu njuskanja sa vasom Smrdusicom prdusicom! Divni ste!

Arsa je meedeeen pupupupu
 love  love  love  love  love 

Vuchica

Broj poruka : 3162
Datum upisa : 09.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od djole42 taj 2014-02-26, 09:22

Arsenije ,dušo mila ,ova tvoja mama bas voli da razbija ljude bez udaraca,samo rečima ,ljubavlju koju tako opisuje da se prosto moras raspilaviti i rasplakati .

Porodico vesela ,volite se svakog dana sve više i jače ,mazite se i rastite a ja ću uzivati čitajući Arsin dnevnik .

love 

Ljubi vas teta Djole što vas voleeeeeeeeeeeeeeee!

djole42

Broj poruka : 6398
Godina : 45
Datum upisa : 15.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od maus taj 2014-02-26, 10:03

hahahahahahah kakav originalan naslov lol! lol! lol! lol! lol! lol! 
Arso, duso mila i tetka Mima izgleda k`o pala s` Marsa dok se kreveljim gledajuci tvoje slike.
Lepoto nad lepotama, slatkisu jedan medeni. Kao secer si!!! osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce 

Mama Biksi, druze moj, neka su srecne ove stranice i sa nestrpljenjem ocekujem svaki tvoj sledeci raport naravno, propracen slikama.
Ljubim vas srecna porodico i jako, jako sam srecna sto je Arsa sa vama u krevetu. Nista lepse i sladje nema. I Ana je sa nama spavala u krevetu.
Cmacemmmmmmmmmmmmmmmmm sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca 

maus

Broj poruka : 14076
Datum upisa : 07.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Sponsored content Danas u 16:54

Sponsored content

Nazad na vrh Ići dole

Strana 1 od 42 1, 2, 3 ... 21 ... 42  Sledeći

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu