KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

+67
Star77
Mili2
Mili
neris8
Sofija Veks
mamadabudem
d77
karakaca
jelena*mama2andjela*
caci
Likoli
ivka
anasrce
veki1
smarija
Ninche
Erata
zvoncica36
Orline
tetreb
ChillyVilly
kockicaaa
makica1984
buby
Vuchica
KoMetaK
mrsbg
ninica2
Ema78
MAAKKI
Klarica
JocY
lilly13
pluton1
dragana76ns
Botox
hocukusurnecuzvaku
noja
neca73
lenabeograd
BiKsi :)
Stenli
fmala
lelas
Endzi
bulevarka
cufta
fight&faith
saska1
missile
leptirko82
cicsa80
ragaco
SladZana
zoxa
bak
ganedina
SoJa
PalcicaBg
Niny
Strumfeta78
Simona
vivijen
lenjivica
Struzzo
LaFolie
nina :)
71 posters

Strana 40 od 40 Prethodni  1 ... 21 ... 38, 39, 40

Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 40 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od d77 1/5/2014, 17:28

Kometice, ne radim ja-na bolovanju sam.
Hvala, dunjice...mislila sam da ti saljem sms, jer znam da si to pominjala. Kod nas je bilo da ginekolog izda nalog za fraxi za 30dana, ja odem u intervencije i sestra uz gunjdjanje da na ruke injekcije i ja se sama bockam. Ali, vidim da su ih nesto pojurili i ovi "bas savesni" odbijaju da nam daju.
Videcu od ponedeljka, a ukoliko se i dalje natezem sa sestrama, neka mi iz kucne nege daju svakodnevno fraxi i tako neka obavljaju savesno svoj posao...a uvek upadnem u grupu nekih finih i poslusnih trudnica, koje samo aminuju sta im sestre kazu...prosto me sramota, jer samo ja nesto histerisem.

d77

Broj poruka : 1742
Datum upisa : 01.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 40 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od neris8 1/5/2014, 18:49

Ja idem svake nedelje kod izabranog ginekologa i čekam red da bi mi dali nalog za 7 injekcija fraxiparina. Onda taj nalog nosim u drugi dom zdravlja u kom je načelnik ginekologije i tu mi daju injekcije za 7 dana. Nema šanse da na nalogu piše više od 7 injekcija, ili da mi daju više od jednog naloga. Svaka procedura u zdravstvu je napravljena tako da odustanete. Ovo je par sati cimanja za, u mom slučaju, 14 evra. Trenutno sam lagana, pa idem. Za posle ću da vagam da li mi se isplati.
neris8
neris8

Broj poruka : 82
Location : Beograd
Datum upisa : 04.12.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 40 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Strumfeta78 2/5/2014, 10:45

Pozz za sve trudnicice i mame koje nas posecuju, a i one buduce!!!

Imam jedno pitanjce...Od juce imam neke cudnjikave bolove u stomaku, koji se javljaju kad se beba okrece. Traju sekund-dva ali je vrlo intenzivno, i onda prodje do njenog sledeceg pokreta. Verujem da to nije kontrakcija, jer bi to zgrcilo celu matericu, a ovo je tacno od njenog mrdanja, posto je poprilicno nemirna...
E sad da li ona naleze na neki zivac ili je nesto drugo ne znam, da li da panicim ili ne?
Da li je to normalno?
Strumfeta78
Strumfeta78

Broj poruka : 957
Godina : 45
Location : Beograd
Datum upisa : 08.11.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 40 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od d77 2/5/2014, 14:49

Strumfeta, materija mi je nepoznata, ali javice se neka iskusnija cura.
A ja imam pitanje-koliko vazi uput ginekologa za KKS u lab.?

d77

Broj poruka : 1742
Datum upisa : 01.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 40 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od buby 2/5/2014, 15:49

d77 ::Strumfeta, materija mi je nepoznata, ali javice se neka iskusnija cura.
A ja imam pitanje-koliko vazi uput ginekologa za KKS u lab.?
kod nas (obrenovac) vazi 3 meseca...al sobzirom da rade do 9h ja sam sve to privatno odradjivala..oko 1200 je kks sa proteinima,gvodje,glukoza jos neke stavke plus urin
buby
buby

Broj poruka : 4093
Godina : 45
Datum upisa : 19.11.2009

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 40 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od d77 2/5/2014, 16:50

Hvala, buby...mislila sam da vazi mesec dana.

d77

Broj poruka : 1742
Datum upisa : 01.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 40 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od pluton1 2/5/2014, 20:00

Strumfeta,ne znam ni ja.Meni se isto ponekad zategne jedan deo stomaka,ne boli,nisam nacisto jesu li kontrakcije.Mislim ipak da se beba nekako skoncetrise u tom delu.
pluton1
pluton1

Broj poruka : 319
Datum upisa : 12.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 40 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Sofija Veks 2/5/2014, 23:49

Uuuh ja sam malocas prokrvrila...  No Nocas sam po prvi put imala uzasan san da sam izgubila bebu, i danas krvarenje  Sad 

Isla sam sada da primim progesteron depo, sutra idem na preged...bice ovo noc bez sna... tuga 
Sofija Veks
Sofija Veks

Broj poruka : 2743
Location : Beograd
Datum upisa : 05.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 40 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od SladZana 2/5/2014, 23:55

Je li puno? Bice dobro. :-*
SladZana
SladZana

Broj poruka : 2915
Godina : 40
Datum upisa : 23.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 40 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od ChillyVilly 3/5/2014, 00:20

Sofija,bice sve ok...mislim na tebe
ChillyVilly
ChillyVilly

Broj poruka : 140
Godina : 46
Location : Beograd
Datum upisa : 03.02.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 40 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Sofija Veks 3/5/2014, 00:22

Nadam se, drage moje...

Bilo je ceo dnevni ulozak mokar plus je sve preslo i na gacice...posle progesterona curka rozikasto-svetlo braon po malo...
Sofija Veks
Sofija Veks

Broj poruka : 2743
Location : Beograd
Datum upisa : 05.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 40 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Botox 3/5/2014, 08:25

cao cure, nadam se da ste sve dobro
sofija, posebno za tebe drzim fige danas, da bude sve ok

mi presli na dvocifreno odbrojavanja, sve mi nekako prebrzo prolazi...
vremena malo, al zato neki period tezak mi naisao, necu da mracim ovde...
moj V. je moje zlato i zbog njega cu i zvezde s neba da skinem
Botox
Botox

Broj poruka : 4342
Godina : 37
Location : Novi Sad
Datum upisa : 10.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 40 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od pluton1 3/5/2014, 08:44

Sofija,miruj i ne brini.Ja sam imala cesta krvarenja,pogotovo u tom periodu.
Bitno je da staje i da te ne boli nista.:-*
pluton1
pluton1

Broj poruka : 319
Datum upisa : 12.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 40 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Smrdica 3/5/2014, 08:49

Sofija bice to sve u redu videces..
Smrdica
Smrdica

Broj poruka : 293
Godina : 40
Location : Novi Sad
Datum upisa : 04.01.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 40 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od d77 3/5/2014, 08:53

Sofija, samo miruj i bice sve ok.  zagrljaj 

d77

Broj poruka : 1742
Datum upisa : 01.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 40 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Star77 3/5/2014, 09:59

Sofija., desava se to, znas i sama. Bitno je da je stalo, samo miruj. Bice to sve u redu. Mislim na tebe  cvet cvet 

-------

https://kutak.forumotion.com/viewtopic.forum?t=2872
Star77
Star77

Broj poruka : 980
Godina : 46
Location : BiH, Sarajevo
Datum upisa : 23.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 40 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 40 od 40 Prethodni  1 ... 21 ... 38, 39, 40

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu