KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

+67
Star77
Mili2
Mili
neris8
Sofija Veks
mamadabudem
d77
karakaca
jelena*mama2andjela*
caci
Likoli
ivka
anasrce
veki1
smarija
Ninche
Erata
zvoncica36
Orline
tetreb
ChillyVilly
kockicaaa
makica1984
buby
Vuchica
KoMetaK
mrsbg
ninica2
Ema78
MAAKKI
Klarica
JocY
lilly13
pluton1
dragana76ns
Botox
hocukusurnecuzvaku
noja
neca73
lenabeograd
BiKsi :)
Stenli
fmala
lelas
Endzi
bulevarka
cufta
fight&faith
saska1
missile
leptirko82
cicsa80
ragaco
SladZana
zoxa
bak
ganedina
SoJa
PalcicaBg
Niny
Strumfeta78
Simona
vivijen
lenjivica
Struzzo
LaFolie
nina :)
71 posters

Strana 7 od 40 Prethodni  1 ... 6, 7, 8 ... 23 ... 40  Sledeći

Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 7 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Sofija Veks 27/2/2014, 22:00

Divno, Lafe!!  igra igra igra 
Sofija Veks
Sofija Veks

Broj poruka : 2743
Location : Beograd
Datum upisa : 05.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 7 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Endzi 27/2/2014, 22:44

LaFolie ::Hvala vam puno! Inace; sisala je lepo sada Very Happy
 radost  radost  radost  radost  radost  radost  likeit  zagrljaj  srca1 divnoooooo Lafe  srca1  srca1  srca1  srca1
Endzi
Endzi

Broj poruka : 646
Godina : 46
Datum upisa : 30.06.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 7 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Klarica 27/2/2014, 23:43

Divno LaFo i Ana devojčice hrabra  smajli angel Što više da siki, malo je usporena i lenja i zbog zutice. Mozda i da je nudiš dohranom posle sike, dok se lepo ne uhodate. Samo što više da ručka, to je lek za sve  srca srca srca 
Klarica
Klarica

Broj poruka : 522
Location : Novi Sad
Datum upisa : 28.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 7 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od fight&faith 28/2/2014, 08:37

Ančica devojčica došla svojoj kućici.  srca srca srca srca 
Endzice usitnilo ..... likeit 
Buby, dečko je baš porastao. Kao što kažu trudnice i mame, verovatnoti nedostaje magnezijum, pa se mišići grče. Biće dve ok.  Very Happy

fight&faith

Broj poruka : 1852
Location : Beograd
Datum upisa : 17.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 7 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od ragaco 28/2/2014, 09:56

Lafe,Ančica je kao bombonica!Verujem da ćete se brzo uhodati i da vam slede predivni zajednički dani!
Pozdrav svim trudnicama-starim i novim!!!
Endži,još malkiceeeeee!!!!
Bila sam neki dan kod mojih,mužić renovirao stan,još uvek je krš i lom na sve strane,priključismo internet,pa da se javnem i da iščitam šta sam propustila.
CMOK za sve!

ragaco

Broj poruka : 1821
Godina : 43
Location : Beograd
Datum upisa : 28.08.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 7 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od LaFolie 28/2/2014, 11:06

Fmala i mali Boris su u bolnici.... Dobila sam porukicu od nje :-((
" Od sinoc smo u bolnici, Boris ima urinarnu infekciju i prosiren neki kanal u bubregu. Placem kao godina, on je s bebama na neonatologiji, ja sam sa porodiljama, idem samo na po pola sata svaka tri sata da ga dojim, tamo ga kljukaju vestackim mlekom, onda ne moze da sisa, samo spava, ja u sobi izmuzam i bacam svoje mleko, prolazim pakao i nista, ali nista u zivotu mi nije bilo teze od ovoga. Nocas sam sanjala da grlim prazan smotuljak od pelena, bebe non-stop placu, mog malog misa poslednji put vidim u 9 i do ujutru umirem "
LaFolie
LaFolie

Broj poruka : 3412
Datum upisa : 20.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 7 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od bak 28/2/2014, 11:29

O Fmala i Borise zelim vam da sto pre prodje ova mora. Drzi se Mala, mogu samo da zamislim kako vam je  osmeh srce 

Lafe, super sto ste kuci skupa, joj puna kuca bebinog mirisa  srca srca srca

Trudnjace  osmeh srce 
bak
bak

Broj poruka : 6802
Godina : 48
Location : Zemun
Datum upisa : 25.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 7 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Endzi 28/2/2014, 11:50

JOJ STA JE OVO,svaki dan neka trauma ovdje...Fmala nedaj se,mora biti Borisu bolje,da vise ova mora prestane....Bas me rastuzi  Crying or Very sad  Crying or Very sad  Crying or Very sad  Crying or Very sad  Sad  Sad  Sad  Sad  Sad  No  No  zagrljaj  zagrljaj
Endzi
Endzi

Broj poruka : 646
Godina : 46
Datum upisa : 30.06.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 7 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od pluton1 28/2/2014, 11:55

Fmala i Borise,da prodje sto pre!
pluton1
pluton1

Broj poruka : 319
Datum upisa : 12.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 7 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Sofija Veks 28/2/2014, 12:11

Auuh bas mi je zao sto Borisu nije dobro  No   Sad 

Lafe, porcuci Fmaloj da mislimo puno na nju, i navijamo da mu sto pre bude bolje, i da uskror idu zajedno kucici...  zagrljaj 
Sofija Veks
Sofija Veks

Broj poruka : 2743
Location : Beograd
Datum upisa : 05.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 7 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Vuchica 28/2/2014, 12:22

Lafe, stipni malo svoju princezu u moje ime  cvet neka je ona lepo sikila, samo tako nek nastavi  usne 

I prenesi Fmaloj nase pozdrave. Drzimo fige da sve prodje brzo  c 

Vuchica
Vuchica

Broj poruka : 3208
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 09.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 7 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od SladZana 28/2/2014, 12:25

Mislimo na vas drugari, bice sve dobro  ljubav ljubav ljubav 
SladZana
SladZana

Broj poruka : 2915
Godina : 40
Datum upisa : 23.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 7 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Ema78 28/2/2014, 12:30

Lafe, uzivaj sa svojom princezom, a sto se tice saveta oko dojenja, izbaci sva pomagala, i samo joj ponudi dojku... sama ce ona da regulise podoje, ne brini.

A sto se tice Borisa i Fmale, pozdravi ih puno,znam da je pakao ( bila sa Petrom na institutu), ali nije tako strasno kao sto sada izgleda. I Petar ima slican problem, i samo ga prate, pije antibiotike svaki dan...taj period oko ispitivanja i  postavljanja konacne dijagnoze je gadan, ali neka insistira da da iskljucivo doji, bas zbog antibiotika koje mu daju.

 srca1
Ema78
Ema78

Broj poruka : 4233
Location : Beograd, Srbija
Datum upisa : 23.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 7 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od SoJa 28/2/2014, 12:41

Sofija Veks ::Lafe, porcuci Fmaloj da mislimo puno na nju, i navijamo da mu sto pre bude bolje, i da uskror idu zajedno kucici...  zagrljaj 

 smiledraw 

SoJa

Broj poruka : 2029
Godina : 47
Datum upisa : 02.08.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 7 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od PalcicaBg 28/2/2014, 13:18

Fmala bas mi je zao,zelim sto brzi oporavak malom Borisu.
Cerkica moje drugarice je imala isti problem,dobila urinarnu infekciju eserihijom na porodjaju i onda na ultrazvuku vide taj prosireni kanal na bubregu.Samo su pratili,to prosirenje se kasnjije smanjivalo,mozda se vec povuklo skroz,treba da idu za 2 meseca na kontrolu.
I ona je pila antibiotike mesec,dva dok se u urinu nije pokazalo da nema bakterija.
PalcicaBg
PalcicaBg

Broj poruka : 4146
Location : Beograd
Datum upisa : 24.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 7 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od mrsbg 28/2/2014, 13:31

Hvala svima na lepoj dobrodošlici. Mi smo sad slobodni do double-testa :)

Za sad je sve (pu pu pu) u redu.

Novopečenim mama i njihovim bebama želim sve najlepše i da se što pre družite kod svojih kuća :*
mrsbg
mrsbg

Broj poruka : 65
Datum upisa : 18.11.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 7 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od leptirko82 28/2/2014, 13:54

Uh, Fmala, zao mi je sto prolazite kroz sve to. Ljubim vas oboje jako.
leptirko82
leptirko82

Broj poruka : 2897
Godina : 41
Datum upisa : 30.04.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 7 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od BiKsi :) 28/2/2014, 14:18

Lafe, bravo za smizlu! Samo nek tako nastavi!

Pozdravi puno fmalu, mnogo mi je zao kad cujem takve stvari, bas je zeznuto kad je mama odvojena od bebe, i kad beba ima neki problem. Nek se samo potrudi da ne place previse, beba to oseca, znam da je tesko, al ja sam tako sebe bila ubedila dok mi je beba bila na neonatologiji. Pritom sam ga vidjala samo jednom dnevno po tri minuta. I isto prosipala moje mleko. Bedak bas. Em te lupaju hormoni, em ti dete nije tu, ma da presvisnesh. Da joj pozelim da sto pre opet budu kuci skupa.
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 7 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od KoMetaK 28/2/2014, 22:10

Uh, bre, pa zar nista ne moze da bude lagano i bez problema! Pozdravi Fmalu i od mene, nadam se da ce uskoro biti kuci oboje! Drzim fige jako!
KoMetaK
KoMetaK

Broj poruka : 7138
Godina : 51
Location : Italija
Datum upisa : 09.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 7 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od makica1984 1/3/2014, 12:51

Drage moje,evo javljam vam se sa ginekologije u Paracinu.Isla sam u sredu ovde,odradila eksp.uz i dabl i sve bilo u najboljem redu dok u cetvrtak ujutru ne odoh u wc i imala sam sta i da vidim,ja prokrvarila bas,bas.Za pola sata smo stigli ovde,dali su mi pregnil 1500 i azaran kroz infuziju.Stane krvarenje pa uvece krene ponovo.UZ pokazao da je plod vitalan.Od juce popodne hvala bogu nema vise krvarenja,ali ja i dalje lezim i primam terapiju i do kad tako ne zna se.Eto toliko od mene.Grlim vas sve i nadam se najboljem.
makica1984
makica1984

Broj poruka : 116
Godina : 39
Location : Beograd
Datum upisa : 09.11.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 7 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od LaFolie 1/3/2014, 13:24

Makice, nadam se da ce sve biti odlicno sto pre  molitva 
LaFolie
LaFolie

Broj poruka : 3412
Datum upisa : 20.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 7 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od pluton1 1/3/2014, 13:38

Makice,drzi se!bitno je da je krvarenje stalo i da je sa plodom ok sve.Ja sam imala nenormalna krvarenja,tako da te razumem.Nadam se da ce biti sve u redu,veliki je stres,ali izdrzi!
pluton1
pluton1

Broj poruka : 319
Datum upisa : 12.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 7 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od LaFolie 1/3/2014, 13:39

Fmala i Boris sutra stizu kuci  sunny sunny sunny 
Infekcija mu je sanirana  as 
LaFolie
LaFolie

Broj poruka : 3412
Datum upisa : 20.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 7 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Endzi 1/3/2014, 13:47

LaFolie ::Fmala i Boris sutra stizu kuci  sunny sunny sunny 
Infekcija mu je sanirana  as 
 osmeh srce  osmeh srce  osmeh srce  osmeh srce jeeeeeeeeeeeeeee super...Lafonja kako je Ana?siki li? smajli angel
Endzi
Endzi

Broj poruka : 646
Godina : 46
Datum upisa : 30.06.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 7 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od SladZana 1/3/2014, 13:48

LaFolie ::Fmala i Boris sutra stizu kuci  sunny sunny sunny 
Infekcija mu je sanirana  as 

Eto lijepih visjesti sa prvim danom marta  d d d d d 

Trudnicice drage otvorite dnevnike da vas lakse bodrimo u  trudnica 
SladZana
SladZana

Broj poruka : 2915
Godina : 40
Datum upisa : 23.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 7 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 7 od 40 Prethodni  1 ... 6, 7, 8 ... 23 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu