KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

+67
Star77
Mili2
Mili
neris8
Sofija Veks
mamadabudem
d77
karakaca
jelena*mama2andjela*
caci
Likoli
ivka
anasrce
veki1
smarija
Ninche
Erata
zvoncica36
Orline
tetreb
ChillyVilly
kockicaaa
makica1984
buby
Vuchica
KoMetaK
mrsbg
ninica2
Ema78
MAAKKI
Klarica
JocY
lilly13
pluton1
dragana76ns
Botox
hocukusurnecuzvaku
noja
neca73
lenabeograd
BiKsi :)
Stenli
fmala
lelas
Endzi
bulevarka
cufta
fight&faith
saska1
missile
leptirko82
cicsa80
ragaco
SladZana
zoxa
bak
ganedina
SoJa
PalcicaBg
Niny
Strumfeta78
Simona
vivijen
lenjivica
Struzzo
LaFolie
nina :)
71 posters

Strana 6 od 40 Prethodni  1 ... 5, 6, 7 ... 23 ... 40  Sledeći

Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 6 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od BiKsi :) 25/2/2014, 23:42

Lafe, drzim fige da to verovatno bude sto posto!
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 6 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Vuchica 26/2/2014, 09:35

mrsbg ::Dobar dan da se priključim temi. Posle druge IUI dobili smo betu as, sad smo 8a nedelja, u iščekivanju drugog UZ.  
mrsbg, neka ti je sa srecom prelazak na trudnicke strane! I neka ti trudnoca bude skolska  osmeh srce 

Endzi ::Zurka pocinje izgleda... lol! Bili smo kod doce,bogme kontrakcije su tu,i ako se nastave ovim tempom,ostacu u bolnici...Za sad lezanje,kontrola za 7 dana,nisam otvorena,al mi grlic skracen i mekan...uh evo upravo kontrakcija nailazi...sad cu da mjerim...Bebac je ko krsna crnogorka  lol!  ima 3.300kg,vrpolji se,i otvara stalno usta,bice guta plodovu vodu,samo papa  lol! ,tu neces moc skinit sa sise  lol! ...MM bio samnom i rece-kolika usta brate ko ce ovo nahraniti...doktor crko od smjeha  sunny  sunny  sunny EEEE nadam se da cu pretec jos sedam dana bar...A status -noz ili prirodno-jos uvjek NEPOZNAT....SPRDNJA al ajde  Rolling Eyes
stvarno ti je muz  king 
Navijam da porodjaj protekne glatko, pa bilo noza ili ne...  yes 


LaFolie ::srcasti poljupci srcasti poljupci srcasti poljupci srcasti poljupci 
verovatno ce sutra kuci, ne mogu da docekam!!!
to sutra je DANAS!!! jedva cekam izvestaj  srca1 
Vuchica
Vuchica

Broj poruka : 3208
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 09.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 6 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od LaFolie 26/2/2014, 09:53

Nesto nije ok; pomracila sam! Izgleda da je u bolnici dobila neku infekciju!!! Idemo sada tamo; bojim se da nece sisati dok dodje kuci :-(((((
A doktorka krajnje bezobrazna; jutros me nabudzala zasto zovem tako rano (u pola 9) da pitam za otpust
LaFolie
LaFolie

Broj poruka : 3412
Datum upisa : 20.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 6 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Endzi 26/2/2014, 12:34

LaFolie ::Nesto nije ok; pomracila sam! Izgleda da je u bolnici dobila neku infekciju!!!  Idemo sada tamo; bojim se da nece sisati dok dodje kuci :-(((((
A doktorka krajnje bezobrazna; jutros me nabudzala zasto  zovem tako rano (u pola 9) da pitam za otpust
STA BI LAFO  Crying or Very sad  Crying or Very sad  Crying or Very sad  Crying or Very sad U BOLNICI?
Endzi
Endzi

Broj poruka : 646
Godina : 46
Datum upisa : 30.06.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 6 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od JocY 26/2/2014, 12:42

I bre Lafe pa kako sad to... Nadam se da nije ništa ozbiljno... Javi nam...
JocY
JocY

Broj poruka : 2090
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 20.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 6 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od LaFolie 26/2/2014, 13:19

Beba sa slicnim prezimenom je na putu za bg; crp visok... Greskom su mi digli pritisak. Nadam se da ce biti ok! moja beba je ok; kuci ce uskoro.
LaFolie
LaFolie

Broj poruka : 3412
Datum upisa : 20.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 6 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od JocY 26/2/2014, 13:26

Au jbm im sve samo da te iscimaju, idioti....
JocY
JocY

Broj poruka : 2090
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 20.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 6 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od SladZana 26/2/2014, 13:36

Kako bi im ja po usima dala za te greske  c c c 

Lafice sve je hvala Bogu dobro, cekamo da nas pocastis slicicom i izvjestajem od kuce  d 
SladZana
SladZana

Broj poruka : 2915
Godina : 40
Datum upisa : 23.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 6 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Endzi 26/2/2014, 14:30

LaFolie ::Beba sa slicnim prezimenom je na putu za bg; crp visok... Greskom su mi digli pritisak. Nadam se da ce biti ok! moja beba je ok; kuci ce uskoro.
Stvarno su kreteni,boze moj,od kada sam u ovoj prici,svega sam se nagledala i naslusala,i sita sam doktora za 2 zivota cini mi se.....al jbg,cutis i trpis RADI CILJA.... roda  Bitno je da ja Ana dobro  angel  i sad sljede najljepsi dani ... srca  srca  srca  srca
Endzi
Endzi

Broj poruka : 646
Godina : 46
Datum upisa : 30.06.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 6 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Sofija Veks 26/2/2014, 14:59

Auh Lafe, zaista su vise nego neprofesionalni!
Mogu da zamislim koliko su te sokirali!

Pusti taj period iza sebe, sledi uzitak dveju smizli - mame i bebe Lafice
 d d d 
Sofija Veks
Sofija Veks

Broj poruka : 2743
Location : Beograd
Datum upisa : 05.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 6 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Klarica 26/2/2014, 16:29

LaFo, i ja sam se presekla na vest a tek ti  Crying or Very sad Stvarno im je profesionalnost ravna nuli, to me baš ljuti. Uskoro mazenje i uzivanje, divnooooo  osmeh srce 

Endzi, čekamo sa tobom  lol! 
Klarica
Klarica

Broj poruka : 522
Location : Novi Sad
Datum upisa : 28.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 6 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od buby 26/2/2014, 17:06

Embarassed Embarassed 
ja nikako da se javim,s'vremena na vreme ispratim desavanja.... love love nauzivam se u slikama vase divne decice...al nista ne napisem..
udjosmo i mi u osmi,prosle nedelje bilo virkanje,deckonja tek kilo iPo  Razz  pitam ja doktora pa gde su ostali kilogrami  Rolling Eyes lol! ...osim snaznih udaraca,al ni sestra mu nije bila bolja sve je ok..treba samo da uradim urinokulturu zbog bakterija,pa za 3 nedelje opet kontrola...
elem ja sam sinoc uspela kobila da padnem na beton ispred prodavnice...odose pomorandze...mleko,prosto samo mi klecnula noga i prosula sam se u ravnim patikama,uspela sam da podmetnem ruku pa sam zavrsila krvavih kolena i laktova...ma majmun,to samo meni moze da se desi  affraid  ne znam kako sam ustala od straha i bolova,samo da sto pre udjem u zgradu i dodjem kuci da legnem,pa me dusa moja Dudinja lecila...ljubila...mazala hidrogen..mami su oci ovakve bile affraid  kaze "sto me nisi vodila da te drzim za ruku" dusa moja... Sad 
...iskreno jedva cekam da se porodim i pokrenem ..rece 16.04 je termin,pitao me koliko smo ranije radili CR sa Dunjom...pa ne znam sta ce odluciti...ali polovina aprila je nasa :)
buby
buby

Broj poruka : 4093
Godina : 45
Datum upisa : 19.11.2009

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 6 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od leptirko82 26/2/2014, 19:10

Lafe, da covek zivce pogubi od kretena, ali ti cuvaj svoje, jer uzivanje tek dolazi posle svega sto si prosla.
Endzi, jos si 2 u 1. Jos malko!!!
Buby, bas mi zao sto si tako prosla. Srecom, rane ti je zalecila tvoja cura lepa. Izdrzi i ti jos malo.
leptirko82
leptirko82

Broj poruka : 2897
Godina : 41
Datum upisa : 30.04.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 6 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od BiKsi :) 26/2/2014, 20:13

Uh Lafe, strasno, kakvi kreteni da te tako iscimaju. Kod nas na odeljenju neonatologije su svi stvarno fenomenalni, mi bas danas bili na kontrolici, tako su srdacni i normalni, odeljenje za svaku pohvalu, za razliku od ostalih.

Buby, sestro slatka, samo kad si sada dobro. Meni se desavalo dok sam bila trudna da ne mogu da koraknem, samo spici grc kroz celu nogu, najgore kad si negde van a sama. Prvi put kad mi se to desilo, bas sam se ufrkenisala, posle vise nigde bez pratnje isla nisam. Bebac neki fit! LJubim te u Dunju~!

Cicosi macosi, sve vas cmacem!
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 6 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od noja 27/2/2014, 12:05

Lafe kako lepotica Anica princezica

Endzi jos malkice ti si bas u finishu cekamo lepoticu

Buby ta nespretnost u trudnoci mi je poznata ispadanje iz ruku i sto kaze bixi grcevi i ostale prppratne stvari cuvaj se sad obazrivije bravo za malisana malog fudbalera i tebi je ostao jos mesec i po
Vreme Leti

Mrs dobrodosla na ove prelepe strane

Ljubim vas
noja
noja

Broj poruka : 6242
Godina : 45
Location : tamo gde Dunav teče
Datum upisa : 24.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 6 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od LaFolie 27/2/2014, 16:58

Beba Laf je stigla kuci!! Malo je lenja da sisa; tamo su je spricem hranili... Ima li neko savet?
LaFolie
LaFolie

Broj poruka : 3412
Datum upisa : 20.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 6 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od SoJa 27/2/2014, 17:20

Lafe, ja nemam savet, ali se jako radujem što je beba stigla kućici svojoj, da se mazite i volite  radost srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca 
ljubac veliki za vas  ljubav 

SoJa

Broj poruka : 2029
Godina : 46
Datum upisa : 02.08.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 6 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od PalcicaBg 27/2/2014, 17:34

LaFolie drago mi je da je smizla stigla kucici  sreca 

Javice se vec iskusna mama da te posavetuje.
PalcicaBg
PalcicaBg

Broj poruka : 4146
Location : Beograd
Datum upisa : 24.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 6 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od leptirko82 27/2/2014, 18:23

Lafica malena stigla kuci...  srca srca srca srca srca srca 
leptirko82
leptirko82

Broj poruka : 2897
Godina : 41
Datum upisa : 30.04.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 6 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Endzi 27/2/2014, 18:40

srca  srca  srca  srca  srca  srca Beba Laf stigla  srca  srca  srca  srca  srca  igracice  igracice  igracice  igracice za sisanje,nek se javi iskusna mama,trebat ce i meni po koji savjet  love
Endzi
Endzi

Broj poruka : 646
Godina : 46
Datum upisa : 30.06.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 6 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od KoMetaK 27/2/2014, 19:21

Lafe, tek sad videh sta si prosle juce i prekjuce. Sad je sve za vama, mazite se i uzivajte u svom domu.
Nemam savet za dojenje, ali mislim da je stavljanje na siku najbolji nacin da se navikne. Mozda dohrana posle sike cisto da ne bude gladna. Ali verujem da ce se i podoj srediti vrlo brzo. Ljubim vas puno!

Buby, pazi se draga, ostalo je jos malkice do upoznavanja, deckonja napreduje polako ali sigurno!
KoMetaK
KoMetaK

Broj poruka : 7138
Godina : 50
Location : Italija
Datum upisa : 09.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 6 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od BiKsi :) 27/2/2014, 20:33

Meni je Arsa bas dugo provodio vreme na siki, sve dok nije ojacao. Mozda da je stavljas cesce, stipkaj je po nogicama.
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 6 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od LaFolie 27/2/2014, 21:13

Hvala vam puno! Inace; sisala je lepo sada Very Happy
LaFolie
LaFolie

Broj poruka : 3412
Datum upisa : 20.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 6 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od SoJa 27/2/2014, 21:14

LaFolie ::Hvala vam puno! Inace; sisala je lepo sada Very Happy

likeit  Bravo, ANA  bravo srca srca srca srca srca srca srca srca srca 

SoJa

Broj poruka : 2029
Godina : 46
Datum upisa : 02.08.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 6 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od hocukusurnecuzvaku 27/2/2014, 21:17

Lafe  radost za Ančicu i njen dolazak kućici  srca srca srca  uživajte  d d d 
hocukusurnecuzvaku
hocukusurnecuzvaku

Broj poruka : 1595
Godina : 41
Location : Beograd
Datum upisa : 03.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 6 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 6 od 40 Prethodni  1 ... 5, 6, 7 ... 23 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu