KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Zapisi iz srecnog doma <3<3<3

+30
bobica83
JAmajka
Sofija Veks
maus
PalcicaBg
Erata
Orline
dragmilk
ragaco
pcelica
KoMetaK
LaFolie
bulevarka
missile
buby
Stenli
SladZana
hocukusurnecuzvaku
nina :)
zoxa
bak
BiKsi :)
ninica2
MAAKKI
Niny
SoJa
Struzzo
Vuchica
leptirko82
fmala
34 posters

Strana 8 od 11 Prethodni  1, 2, 3 ... 7, 8, 9, 10, 11  Sledeći

Ići dole

Zapisi iz srecnog doma <3<3<3 - Page 8 Empty Re: Zapisi iz srecnog doma <3<3<3

Počalji od BiKsi :) 8/5/2014, 18:23

Meni baš osetno nadodje mleko posle klope. Tako da sigurno ima veze. Za vjek i vjekova. Amin.
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Zapisi iz srecnog doma <3<3<3 - Page 8 Empty Re: Zapisi iz srecnog doma <3<3<3

Počalji od LaFolie 8/5/2014, 18:36

BiKsi :) ::Meni baš osetno nadodje mleko posle klope.

 lol! lol! lol! to od radosti Very Happy
Ja nemam mleka kad ne unosim tecnosti....
LaFolie
LaFolie

Broj poruka : 3412
Datum upisa : 20.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Zapisi iz srecnog doma <3<3<3 - Page 8 Empty Re: Zapisi iz srecnog doma <3<3<3

Počalji od BiKsi :) 8/5/2014, 18:58

Čiste radosti!  lol! 
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Zapisi iz srecnog doma <3<3<3 - Page 8 Empty Re: Zapisi iz srecnog doma <3<3<3

Počalji od buby 8/5/2014, 22:08

Od tecnosti kvas kvas baby  lol! lol! 
Boza  lol! 
I bezalkoholno pivo lol! 
I tona vode....inace prazne sise  Rolling Eyes 
buby
buby

Broj poruka : 4093
Godina : 45
Datum upisa : 19.11.2009

Nazad na vrh Ići dole

Zapisi iz srecnog doma <3<3<3 - Page 8 Empty Re: Zapisi iz srecnog doma <3<3<3

Počalji od fmala 12/5/2014, 06:11

Jutroooo!
Opet je prespavao noc, ne znam koji vec put, evo ga, sisao i opet spava  lol! 
Davala sam mu do sada D3 navece, kad sam vec navijala sat za profilaxu, pa sam sve odjednom. Neko mi rece da hoce stomak od njih, pa sam sad pocela da mu ih dajem ujutru. Ne znam da l manje kenjka uvece, posle kupanja, par puta se javi, pa nastavi da spava, al sam se ja bas iskidala od sekiracije, da li je moguce da sam toliko glupa, da mi se dete onoliko u pocetku kidalo zbog gupih kapi?!!!!
Za tri dana mikcija, pa i vakcina neka s kojom kasnimo zbog onih kurinokultura, jbm ih ja! Ako mora revakcinacija za mesec dana, ne znam sta cu, ja za 19 dana palim u Srbiju..
Danas 13. dan kako nije kakio!!! Niti place, niti se muci, nista, smeje se, jede i spava, stomak mu je mekan, a juce posle jednog od dosta osetnih i cestih prdenja, na maramci je ostalo onako, zlatno zuto, znaci da nema govora o nekom zatvoru. Ne da napreduje, nego slika govori hiljadu reci..
[Only admins are allowed to see this image]
 ljubav 
fmala
fmala

Broj poruka : 1989
Datum upisa : 25.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Zapisi iz srecnog doma <3<3<3 - Page 8 Empty Re: Zapisi iz srecnog doma <3<3<3

Počalji od hocukusurnecuzvaku 12/5/2014, 08:54

Ljubim ga u krofnice  srca srca srca srca srca likeit 
hocukusurnecuzvaku
hocukusurnecuzvaku

Broj poruka : 1595
Godina : 41
Location : Beograd
Datum upisa : 03.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Zapisi iz srecnog doma <3<3<3 - Page 8 Empty Re: Zapisi iz srecnog doma <3<3<3

Počalji od SladZana 12/5/2014, 09:07

Gusar pravi slatki  srca 
SladZana
SladZana

Broj poruka : 2915
Godina : 40
Datum upisa : 23.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

Zapisi iz srecnog doma <3<3<3 - Page 8 Empty Re: Zapisi iz srecnog doma <3<3<3

Počalji od LaFolie 12/5/2014, 09:20

Dobro jutro!!! Kako smo slatki!!!!!!! Vidi te butkice lepe!!!
Ista situacija sa kakanjem... ja sam na kraju kupila klizmu za decu, ali taj pipak je veliki za malu bebu pa sam iscedila sa strane i umocila toplomer u to i stavila joj jer nije kakila 15 dana.... Da ne pricam da je par dana pre toga prdela bas bas, ali je dosta plakala, mucio je stomak... na kraju kada je kakila, toga je bilo za jedan sapun, na primer... i to meka stolica. Ja ne mogu da verujem da vecina dece kaki vise puta dnevno, a Ana tako malo nakon 15 dana - stvarno sam ocekivala 2 pune pelene... a stomak joj je stalno mek. Ne znam da li ce biti bolje kada uvedemo kasice.
Ljubac veliki od nas!!!!  osmeh srce  Kako ide sa dijetom  lol! lol! lol!  ja ni gram da maknem
LaFolie
LaFolie

Broj poruka : 3412
Datum upisa : 20.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Zapisi iz srecnog doma <3<3<3 - Page 8 Empty Re: Zapisi iz srecnog doma <3<3<3

Počalji od bak 12/5/2014, 09:27

Ljubim u krofnice malog bega  osmeh srce 
bak
bak

Broj poruka : 6802
Godina : 48
Location : Zemun
Datum upisa : 25.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Zapisi iz srecnog doma <3<3<3 - Page 8 Empty Re: Zapisi iz srecnog doma <3<3<3

Počalji od fmala 12/5/2014, 10:01

Ljube i krofnice vas!
Lafe, evo, moj se prirodno nateze vec pola sata, mislim da ce biti nesto  lol! 
Nezgodno je ako je bas muci stomacic, a to sto malo kaki nema nikakve veze, niti razloga za brigu, to samo znaci da ti je mleko extra i da nema niceg sto tvoja beba ne moze da iskoristi, pa sve prima u sebe. Ja ni kamilicu zasecerenu necu da mu dajem, nesto mi taj secer bljak za male bebe..
fmala
fmala

Broj poruka : 1989
Datum upisa : 25.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Zapisi iz srecnog doma <3<3<3 - Page 8 Empty Re: Zapisi iz srecnog doma <3<3<3

Počalji od fmala 12/5/2014, 10:15

Kakio! Smrdi za medalju! Cak malo kiselo. Ev, muz mi kaze da mu kolega kaze (to je ta neka muska bebi-konsultacija, ne razumem ja kako oni dotaknu sve te teme, al detaljniji su od zena) da kad smrdi na kiselo, to su zubici  lol! lol! lol! Videcemo Very Happy Ajoj, moje srece kad sam videa govno!  lol! 
fmala
fmala

Broj poruka : 1989
Datum upisa : 25.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Zapisi iz srecnog doma <3<3<3 - Page 8 Empty Re: Zapisi iz srecnog doma <3<3<3

Počalji od missile 12/5/2014, 13:24

fmala ::Kakio! Smrdi za medalju! Cak malo kiselo. Ev, muz mi kaze da mu kolega kaze (to je ta neka muska bebi-konsultacija, ne razumem ja kako oni dotaknu sve te teme, al detaljniji su od zena) da kad smrdi na kiselo, to su zubici  lol! lol! lol! Videcemo Very HappyAjoj, moje srece kad sam videa govno!  lol! 

Joj, fmala, nasmeja me slatko!!!  lol! lol! lol! 

Inace, bas su ti lepi sinovi, a I Boris lici dosta na tebe!  Wink Very Happy osmeh srce 
missile
missile

Broj poruka : 8014
Godina : 54
Location : Beograd
Datum upisa : 24.10.2011

Nazad na vrh Ići dole

Zapisi iz srecnog doma <3<3<3 - Page 8 Empty Re: Zapisi iz srecnog doma <3<3<3

Počalji od SoJa 12/5/2014, 13:36

Fmala  queen 
Boris je ko šećer, krofnica malena  osmeh srce Sa batom su mi neodoljivi  osmeh srce osmeh srce 
Javi se kad kreneš na jug Srbije Very Happy

SoJa

Broj poruka : 2029
Godina : 47
Datum upisa : 02.08.2013

Nazad na vrh Ići dole

Zapisi iz srecnog doma <3<3<3 - Page 8 Empty Re: Zapisi iz srecnog doma <3<3<3

Počalji od leptirko82 12/5/2014, 14:13

Joj, vidi ga sa batom, kako su medeniiiii!
Ljubim butkice najsladjeeee!!!
leptirko82
leptirko82

Broj poruka : 2897
Godina : 41
Datum upisa : 30.04.2013

Nazad na vrh Ići dole

Zapisi iz srecnog doma <3<3<3 - Page 8 Empty Re: Zapisi iz srecnog doma <3<3<3

Počalji od fmala 13/5/2014, 08:34

Nocas spavao opet u komau od ponoci do pre pola sata, punih osam sati! Plus, kakio opet!  affraid  Nece valjda da zaredja sad svaki dan!  lol! 
fmala
fmala

Broj poruka : 1989
Datum upisa : 25.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Zapisi iz srecnog doma <3<3<3 - Page 8 Empty Re: Zapisi iz srecnog doma <3<3<3

Počalji od SladZana 13/5/2014, 11:39

Sad mora da izbaci 13 dana  Very Happy 
SladZana
SladZana

Broj poruka : 2915
Godina : 40
Datum upisa : 23.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

Zapisi iz srecnog doma <3<3<3 - Page 8 Empty Re: Zapisi iz srecnog doma <3<3<3

Počalji od BiKsi :) 13/5/2014, 22:58

Ćuti, samo kad spava, šta radiš sa sisama, sestro slatka? Meni bi eksplodirale sada, a kamoli u tom periodu ranije!

A butke su mu vrh! Šeik, razbaškario se i uživa!
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Zapisi iz srecnog doma <3<3<3 - Page 8 Empty Re: Zapisi iz srecnog doma <3<3<3

Počalji od fmala 14/5/2014, 07:15

Bixi, nista, neces verovati, ali onog momenta kad pocnu da cure, on pocne da se meskolji i probudi se u roku od pet minuta. Ima neka taja veza! Regulise se to samo, kako dete smanjuje nocne obroke, tako i mleko sorije nadolazi, a ujutru budu taman pune da se napije kao da nije pio tri dana Very Happy I odmah brzo nadodje da za sat vremena moze opet da sisa, da nadoknadi. Sinoc je zaspao tacno u pola devet i probudio se tacno u tri, popio obe sise i bacio se na spavanje. Srce me bolelo sto moram da ga probudim da mu perem pisu i jurim urin u 6, al evo, opet je sisao i zaspao kao da ga nisam ni budila.
Danas puna doza antibiotika, sutra mikciona!
fmala
fmala

Broj poruka : 1989
Datum upisa : 25.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Zapisi iz srecnog doma <3<3<3 - Page 8 Empty Re: Zapisi iz srecnog doma <3<3<3

Počalji od fmala 23/5/2014, 13:28

Evo nas. Umorni smo od poplava, od tuge zbog unesrecenih ljudi, a jos umorniji od svakakvih prica koje se kao prebijene macke vuku za ovom nesrecom.. Skolujte svoju decu, ko boga vas molim!!!

Bili smo pre par dana u savetovalistu i dobili prvu vakcinu. Kasnilo se zbog tih urinokultura, a sad je problem hocu li uspeti da ga revakcinisem u Srbiji, jer cu doci ovde tek srednom avgusta. Kaze dr: da se ne kasni vec ovoliko, pa i da prolongiramo, ali trebalo bi.. Nauci me sestra na koju foru njih hvataju, kao doselili smo se, jos nismo sredili papire.. Nazvah ja ipak niski DZ, rekoh iskreno sta je i kako je, da dolazim kuci na odmor, da sam udata i zivim ovde i da mi je dete osiguranik RS, da ne mogu da putujem 1000 km tri puta tokom leta zbog vakcina, itd. kaze mi zena, mrtva ladna: aaaa, pa ne mozemo mi to, gospodjo, mi bi onda vama dali vakcine od nase dece! Kazem ja da bih platila tu vakcinu, kaze ona da vakcina ne moze da plati i da nece detetu nista da fali ako ne dobije vakcinu. Napomena, vodim dete koje ne sme da dobije nikakvu infekciju u podrucje kome prete tolike zaraze!!! Strasno.. Razmisljam da poslusam ovu sestru odavde, nacrtam sebi sljivu na oku, odem i kazem da sam s detetom pobegla kuci od pijanog muza i ne smem da se vratim, cak ni po vakcinu. On se smeje i kaze da mi je ideja extra. Mama kaze da nisam normalna, jbg, ona u tom Nisu ipak treba da zivi, a ja nenormalno licim na nju Very Happy

Nego, imamo 6 400 gr!!! Dugacki smo 60 cm! Pitala sam dr sto mi tako kratko sisa, kaze da sad vec treba da moze da sve izvuce za tri min! Profilaksa ostaje, kaze da smem da mu dajem od 4 puna meseca cvrstu hranu, dade mi neke reklamne brosure ovih proizvodjaca adaptirane, ali ja program uvodjenja cvrste hrane imam jos od Milana, davala sam mu slani popodne, pa posle mesec dana vocni ujutru, pa posle jos mesec dana mlecni obrok navece, sve umesto po jednog podoja, bez da "zasladi" sisanjem, nit sam imala problema sa prihvatanjem hrane, nit sa skidanjem sa dojke, tako da ja tu ne bih vise nista menjala. Uobrocili smo se, jede na tri sata, spava non stop jos uvek, izmedju spavanja je budan po oko pola sata maximum i tacno e obraduje kad ga spusitm u krevet, stavim mu cuclu, i pokrijem ga, samo sto ne kaze: Jupiiii, spavanje! Voli da spava! Milan nije podnosio, iako ga nisam bas puno pitala, al ovaj bas voli..

Nosimo 74-orku, poceli smo da se meljamo razgaceni po kuci, samo u bodicu, prava letnja atmosfera. Cekamo sledecu nedelju da podjemo prvi put u Srbiju! Uzbudjena sam i ja, nisam bila u zemlji od januara prosle godine.. Ovih dana mi je bilo jako tesko zbog toga. Obici cemo nekoliko gradova, posetiti neke drage ljude, a pre toga cemo svratiti do pozorista, i mozda odgledati predstavu, ako se bude igralo po repertoaru.. Mnogo se radujem putovanju! Imam frku do koje velicine detetu da donism garderobu, bojim se da ce sve da preraste do avgusta, a ne tegli mi se nepotrebno.. Savetujte me..

Evo par slicica da vdite kakvi smo..

[Only admins are allowed to see this image]
fmala
fmala

Broj poruka : 1989
Datum upisa : 25.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Zapisi iz srecnog doma <3<3<3 - Page 8 Empty Re: Zapisi iz srecnog doma <3<3<3

Počalji od missile 23/5/2014, 14:03

fmala ::
Bili smo pre par dana u savetovalistu i dobili prvu vakcinu. Kasnilo se zbog tih urinokultura, a sad je problem hocu li uspeti da ga revakcinisem u Srbiji, jer cu doci ovde tek srednom avgusta. Kaze dr: da se ne kasni vec ovoliko, pa i da prolongiramo, ali trebalo bi.. Nauci me sestra na koju foru njih hvataju, kao doselili smo se, jos nismo sredili papire.. Nazvah ja ipak niski DZ, rekoh iskreno sta je i kako je, da dolazim kuci na odmor, da sam udata i zivim ovde i da mi je dete osiguranik RS, da ne mogu da putujem 1000 km tri puta tokom leta zbog vakcina, itd. kaze mi zena, mrtva ladna: aaaa, pa ne mozemo mi to, gospodjo, mi bi onda vama dali vakcine od nase dece! Kazem ja da bih platila tu vakcinu, kaze ona da vakcina ne moze da plati i da nece detetu nista da fali ako ne dobije vakcinu. Napomena, vodim dete koje ne sme da dobije nikakvu infekciju u podrucje kome prete tolike zaraze!!! Strasno.. Razmisljam da poslusam ovu sestru odavde, nacrtam sebi sljivu na oku, odem i kazem da sam s detetom pobegla kuci od pijanog muza i ne smem da se vratim, cak ni po vakcinu. On se smeje i kaze da mi je ideja extra. Mama kaze da nisam normalna, jbg, ona u tom Nisu ipak treba da zivi, a ja nenormalno licim na nju Very Happy

Ajoj fmala, nemam komentar na ovo. Osim da ti je ideja sa sljivom odlicna. Podrzavam! Kakva ljudska glupost.

Inace, Boris ista mama!!!!  Very Happy osmeh srce 
missile
missile

Broj poruka : 8014
Godina : 54
Location : Beograd
Datum upisa : 24.10.2011

Nazad na vrh Ići dole

Zapisi iz srecnog doma <3<3<3 - Page 8 Empty Re: Zapisi iz srecnog doma <3<3<3

Počalji od fmala 23/5/2014, 14:35

Doduse, odmah me je pitala jesam li iz poplavljenih podrucja, ne mogu da gresim dusu. Al' nisam, jbg, samo sam "gost", tako me je nazvala. Ooooo, boze, vazda cu u svojoj zemlji biti gost..
fmala
fmala

Broj poruka : 1989
Datum upisa : 25.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Zapisi iz srecnog doma <3<3<3 - Page 8 Empty Re: Zapisi iz srecnog doma <3<3<3

Počalji od Stenli 23/5/2014, 21:21

Kakva si samo divna dva momka rodila Very Happy 
Stenli
Stenli

Broj poruka : 533
Location : Beograd
Datum upisa : 21.04.2013

Nazad na vrh Ići dole

Zapisi iz srecnog doma <3<3<3 - Page 8 Empty Re: Zapisi iz srecnog doma <3<3<3

Počalji od Sofija Veks 23/5/2014, 21:35

Stenli ::Kakva si samo divna dva momka rodila Very Happy 

Potpisujem  Very Happy 

 srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca 
Sofija Veks
Sofija Veks

Broj poruka : 2743
Location : Beograd
Datum upisa : 05.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Zapisi iz srecnog doma <3<3<3 - Page 8 Empty Re: Zapisi iz srecnog doma <3<3<3

Počalji od fmala 24/5/2014, 09:53

Hvaaaaalaaaa  osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce 
Danas dan za gostovanja i docekivanje gostiju, idemo da upoznamo i jednu potencijalnu snajku, umesih i tortu tim povodom Very Happy
fmala
fmala

Broj poruka : 1989
Datum upisa : 25.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Zapisi iz srecnog doma <3<3<3 - Page 8 Empty Re: Zapisi iz srecnog doma <3<3<3

Počalji od KoMetaK 24/5/2014, 12:19

Ma uvek mozes da smislis pricu na licu mesta i bez sljive!  lol! lol! 
A sto se garderobe tice, ponesi za sad, valjda ce se domacini isprsiti, svako po malo, kad ga vide po prvi put!  Wink 
Divni su ti momci!  Very Happy 
KoMetaK
KoMetaK

Broj poruka : 7138
Godina : 51
Location : Italija
Datum upisa : 09.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Zapisi iz srecnog doma <3<3<3 - Page 8 Empty Re: Zapisi iz srecnog doma <3<3<3

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 8 od 11 Prethodni  1, 2, 3 ... 7, 8, 9, 10, 11  Sledeći

Nazad na vrh


 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu