Zapisi iz srecnog doma <3<3<3

Strana 6 od 11 Prethodni  1, 2, 3 ... 5, 6, 7 ... 9, 10, 11  Sledeći

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole

Re: Zapisi iz srecnog doma <3<3<3

Počalji od Sofija Veks taj 11/4/2014, 16:20

SoJa ::Joj, Milan je  king Kurinokultura   b  b  b 

Držim fige da bude bolje što pre, a fotkice su vam prelepe  srca srca srca srca 

smiledraw 

Medeni nasmejanko pravi!!  srcasti poljupci srcasti poljupci srcasti poljupci 

srca srca srca srca srca srca 

Sofija Veks

Broj poruka : 2635
Datum upisa : 05.11.2012

Pogledaj profil korisnika

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od hocukusurnecuzvaku taj 11/4/2014, 17:19

Boris je mamino dete  smajli angel šećerko  osmeh srce osmeh srce osmeh srce 

hocukusurnecuzvaku

Broj poruka : 1598
Godina : 34
Datum upisa : 03.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od fmala taj 11/4/2014, 21:20

Hehe, hvala, i ja se smejem za kurinokulturu ceo dan Very Happy

fmala

Broj poruka : 2000
Datum upisa : 25.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od BiKsi :) taj 14/4/2014, 23:10

Kurinokultura, vrh odvala! king lol! lol! 
Arsi su to tete u Tiršovoj uzimale, gledala sam, čistile su mu pišu ne pitaj koliko, čak su mi rekle, mora da prska okolo dok piški, ja nisam baš bila primetila da je tako. One su na vaticu stavljale neku roze tečnost, ne znam šta je, zavrnule mu kožicu i čistile taj deo baš baš detaljno, prethodno mu oprale guzu i pišu, posušile dobro, onda pišu sredile i stavile onu kesicu. Dok su mu izvadile krv i plasirale braunilu, on je sve već bio obavio, što je jako bitno da ne kaki, da ne bi moralo sve opet. Ne znam da li sam ti šta pomogla, al probah.
Slike su vam ekstra, to slaganje faca mi jako poznato u vezi sa vodom, što ja kažem za moje dete, kao da mu otrov dajem kako se mršti. Doduše ranije, sad se navikao.
Ona sa napućenim usnicama mi je hit! Oke su mu preslatke!

BiKsi :)

Broj poruka : 20375
Godina : 36
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od bobica83 taj 15/4/2014, 19:27

Ne svracam cesto nemam vremena ali mi smo sve to prosli ali naravno bez mikcione,hvala bogu. Ima jedna fora za uzimanje uk koju mi primenjujemo na poslu kod muske dece,i svaki put upali. Dobro ga operes sa vodom i sapunom i uzmes povidon na gazicu zavrnes kozicu obrises,sledecom gazicom obrises,uzmes spric sa toplom vodom i sipas mu na koren pise da ne dodirne vrh i cim oseti vodu ima da piski. Nama je svaki put upalilo i gledaj da ga pre toga napojis dobro. Ljubi dasu.

bobica83

Broj poruka : 1975
Godina : 33
Datum upisa : 15.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od bak taj 16/4/2014, 09:53

Ljubim preslatkog momka malog i predivnog velikog  smajli angel smajli angel 

bak

Broj poruka : 6805
Godina : 40
Datum upisa : 25.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od fmala taj 16/4/2014, 15:44

Hvala na savetima. Za sad se detaljno kupamo i mazemo hlorofenikol, doduse samo jednom, mnogo meni nesto tri puta da ga mackam. Sl.nedelje ponavljamo urinokulturu, pa cemo to tako kao sto ste mi rekle. Nije ni cudo da nije sterilna, kako sam ja to uzimala. Mada, Milanu nikad nisam to tako, nikad dete nije imalo ni eserihiju, ni nista, al ajd.. Neko savetuje i h.mangan (mislim da je to ono roze sto Bixi kaze), neko acediborici vodicu..

Juce smo napunili 2 meseca! Tanana! Dvojka pampers nam mala! Tananana! Sve nam prolazi sa straaaneee! Tananana! Very Happy

Dolazi nam tetka, moja najmladja sestra, prekosutra, skroz se radujemo! Milan je na raspustu, tata radi, ali ce i on imati mali raspust jedno 4 dana..

To je to od nas, ako stignem, okacim slicicu kasnije.. Ljub!

fmala

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od SladZana taj 16/4/2014, 18:36

Srecan 2 mesendancic i srecan ulazak i vece pelene  sreca 

SladZana

Broj poruka : 2744
Godina : 32
Datum upisa : 23.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od fmala taj 18/4/2014, 14:28

Hvala, SladZo!  osmeh srce 

Tek kad kupis vece pelene shvatis koliko su mu prethodne bile male,tj, dokle treba da budu Very Happy Sad je sve ok, ali je opet jutros u 5h bio potpuno mokar i pelena ptpuno puna, jednostavno, on se od 9 toliko napiski, iako do 5 ujutru sisa samo 1-2 puta, a meni zaaaao da ga budim tad kad sisa, da bih ga presvukla.. Vodu mu dajem jednom u pet dana, kad se setm, inace uopste ne vidim da mu fali, jer ga dojim na zahtev, i kad je zedan, i kad je gladan. Jos uvek spava po ceo dan, budan je dok ga presvucem i dok jede, pre toga koristimo priliku da ga iscmacemo, jer najcesce zaspi na sisi. Predvece ga malo duze gnjavimo, kao da lakse zasovi, jer jos ima one momente kao Bixin Arsa, ali sve je bolje, u pocetku je znao bas da vristi, i da ne pomze nista, sada ga posle kupanja podojim i legnem, otkunja pola sata, zakenjka, damo mu cuclu, javi se jos par puta u pauzama od po 15-ak min. svaki put ga okrenemo na drugu stranu, i na kraju ucvrsti. Poceo je da nam veruje da smo tu, izgleda. Ponekad ga ununam, ali samo kad se bas rasplace, i to zato sto ga danju, ako ne zaspi na sisi, samo spustim u krevet i on guguce, buni se, nesto on prebira, zove, 2-3 puta drekne iz sobe, ali ga iskuliram, i padne u trans. Sa prvim detetom se zeznes pa skaces na svako javljanje, sa drugim vec znas koji plac je od gladi, koji zbog bola, koji od nervoze, a koji jer mu je dosadno, pa bi da te zaj. da ne lajem Very Happy

Na obrazima mu je koza ogrubela, ima sitne bubuljicice one koje se upale ponekad, jako se zacrvene, a nekad se ne vide. Ne znam je li ekcem, ili ono od zuba, sta god da je, ne brinem se puno, jer ga ocigledno ne svrbi i ne pece, namazem mu samo pavlovicevu i to je to. Na levom kapku jos ima crvenu saru, od porodjaja, kao neko mace , do pola kapka crveno, mnogo mi je slatko to. Nemam pojma da li ce i kada ce da prodje, kontam da je vec trebao do sada..

Sto se kurinokulture tice, sinoc smo mu stavili poslednji hlorofenkol, samo navece smo stavljali, iako su rekli 3x, meni to bilo nesto puno. U utorak radimo ponovo, videcemo jesmo li ista napravili..

Vreme nam se skroz pokvarilo, a doputovala nam je moja sestra, pa cemo umesto setnji mrati da organizujemo neke kucne zabave. Muz doneo projektor, pa sutra gledamo moju predstavu kao u bioskopu, sa drustvom, jedva cekam, uzelela sam se provoda!

Evo i par slicica jutarnjih i iz setnje, sisamo i napolju uveliko, doduse dosta se sakrijemo i zakamufliramo, ali uzivamo do daske oboje!
[Only admins are allowed to see this image]

fmala

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Mirjana taj 19/4/2014, 16:35

Pa ja ovo lepo dete ne vidoh do sad osmeh srce  smajli angel osmeh srce Ljubimo vas drugari i želimo da ta ešerihija što pre nestane iz kurinokulture  lol! 

Mirjana

Broj poruka : 10499
Datum upisa : 30.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od hocukusurnecuzvaku taj 19/4/2014, 18:11

Boris raste k'o iz vode  srce malo  ljubav ljubav ljubav 

hocukusurnecuzvaku

Broj poruka : 1598
Datum upisa : 03.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od lenabeograd taj 20/4/2014, 21:02

Srecan uskrs

lenabeograd

Broj poruka : 1920
Datum upisa : 26.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Stenli taj 24/4/2014, 16:57

Poljubac za divno dete i ostatak familije u srecnom domu!

Stenli

Broj poruka : 535
Datum upisa : 21.04.2013

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od leptirko82 taj 24/4/2014, 18:13

Joooj, medeni, medeni, sta sam propustilaaaaaa! Luce malo!

leptirko82

Broj poruka : 2914
Datum upisa : 30.04.2013

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od fmala taj 24/4/2014, 18:17

Hvala tete nase, najdraze, i vama srecan praznik, sa malim zakasnjenjem, izvinjavamo se, bila nam je tetka u gostima, pa nas nije bilo.

Kurinokultura sterilna! Od ponedeljka,od utorka opet eserihija u onoj maloj meri, ali u ponedeljak smo ga detaljnije cepidlacili. Cekamo termin mikcione opet..

Rodila sam andjela! Toliko je dobar i tako umiljat, i ziv mi se ne cuje, probudi se i, ako me cuje da sam tu negde, ostane tako da lezi, gleda nesto, prebira rukicama, nekad cak i zaspi ispocetka  lol! Ne mogu da ga se nagledam. Menja se iz dana u dan, pokusavam da sve slike zadrzim dugo, dugo.. A najdraza mi je ona, kad shvati da je sam u sobi i pone da place, a ja stignem kad mu se oci tek pune suzama i kazem mu nesto, a on raskezi kao da je ceo svemir njegov, i pocne da mlati i rukama, i nogama od radosti.. Ima neodoljiv osmeh. Nekako iskren, naivan.. Nekad su i ljudi imali takve, sad ih imaju samo bebe..

Evo i malo slika o genu zamisljenog pesnika, o tome zasto treba imati debelu mamu, kako se pristojne bebe ponasaju u kafanama i tako to.. Very Happy

fmala

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od BiKsi :) taj 27/4/2014, 22:22

O srce milo poraslo si! I umiljato i dobro, i samo hoće u krevecu, ma pu pu pu usrale te koke! Ljubac od nas!

BiKsi :)

Broj poruka : 20375
Godina : 36
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Niny taj 28/4/2014, 10:19

Porastao je lepi dečak  srca srca srca srca srca srca

Niny

Broj poruka : 3279
Godina : 38
Datum upisa : 16.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od bak taj 28/4/2014, 10:40

Mala ne znam dal su lepse slike dal izvestaj  srca srca srca srca Mnogo ste medeni  osmeh srce 

bak

Broj poruka : 6805
Datum upisa : 25.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od fmala taj 30/4/2014, 23:01

Hej, hej, tetke, Kutanjke! Hvala sto nas cmacete i hvalite, obozavamo vas!
Mikcija 15. maja! Necemo ponavljati UK, samo urin jednom, pre toga, tako rece muzu pedijatar. On sa tom gospdjom opsti, jos nam dete nije ni videla, ali oni se redovn vidjaju Very Happy

Mi smo ok, rastemo, bas smo krupni, sve nam je malo, srecom, imamo dosta garderobe, nego nikako da se resim pakoanja i raspakiivanja, svaki cas je nesto malo i nesto mu odjednom taman..

Poceo je i da pravi baloncice na ustima od pljuvacke, smesan je kao bioskop. Samo se ceri i ceri, i ne place, nego nesto pisne, smesno ludilo. Skici nesto izmedju svinjceta i macke, sou! Vec trecu noc kako ne kenjka od 9 do 11 navece, muz tvrdi da je to zbog njegovog novog stila spavanja, naime, ja posle kupanja i dojenja toliko crknem, da nemam snage da ustajem svaki cas da mu vratim cuclu (cak smo poceli da mu savijamo jastuce, da mu drzi cuclu, jer on pokusava njome da cese desni, pa mu isklizne), pa onda ustaje muz, koji ga redovno ostavi na stomaku, a Boris ne ume da spava normalno na stomaku, nego nabije glavu pravo, kao noj, pa sve to jos sa cuclom, nije mi jasno kako ga ne zulja, i kako je moguce da mu je tako zgodno, i kako se ne ugusi, ali on tako spava. Mi, ko dve budale, obilazimo, pokusavamo da mu okrenemo glavu na neku od strana, a-a, samo tako hoce, direkt na celo i nos! Dumres od smeha.

Ja nesto pokusala da smanjim hranu, mleka ni u prici. Sad nesto kao balansiram, malo ovako, malo onako, malo i vezbe radim.. Teram cirkus na FB, vodim dnevnik mrsavljenja u statusima, ne mrsavim uopste, ali se bar dobro zezam na svoj racun. Vreme je odvratno, ni da setam s detetom ne mogu. Dogovaral za sutra neku prirodu, palo sve u vodu, kazu ovako moze da bude i do sredine maja..

Evo i maloga graska Very Happy

Mahanjac, lepo rostiljajte i nek drugarska se pesma ori! Cmok od nas!

fmala

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od leptirko82 taj 1/5/2014, 07:55

Mili batica Boris! Ismejah se ziva za njeovo spavanjr. Bas mi loci na tebe, imace i lepe obrve kao ti. Ljubim ga medenog!

leptirko82

Broj poruka : 2914
Datum upisa : 30.04.2013

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od KoMetaK taj 1/5/2014, 14:15

Tata ce morati da "pravi" jos jedno dete ako zeli da lici na njega, posto je i Boris ista mama! Kako se lepo zaokruglio, pa je sav meden i ozbiljan!!!  osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce 

Kad smo kod dijete, ti se zezas nedelju dana, a ja za 6 dana izgubih 3,1kg sa hrono, pa ti vidi!  lol! lol! Ni sama ne mogu da verujem, znam da je otsila voda, ali se ja super osecam i lepo ruckam svih ovih dana. Samo jos 7 da ode i super sam!  Very Happy Very Happy 

KoMetaK

Broj poruka : 7149
Godina : 43
Datum upisa : 09.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od lenabeograd taj 1/5/2014, 19:11

Ma nema pravi dasa

lenabeograd

Broj poruka : 1920
Datum upisa : 26.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od LaFolie taj 2/5/2014, 20:07

Kako smo se muz i ja smejali Very Happy Citala sam mu sada post i kaze on "sve isto!!!"
Skici, pravi baloncice, drzimo joj dudu pelenom da je ne ispljune, ja pokusavam da skinem koju kilu, itd  lol! lol! lol! lol! 
Koliko cesto kaki? Mi imamo problem da kaki jaaako retko, danas je kakila nakon 2 nedelje, ali malo kolicinski, da li je moguce da sve sto posisa preradi??
Ja sam na jedvite jade 2 kg skinula, a sala imam vise od coveka koji ima 150kg....  Rolling Eyes 

LaFolie

Broj poruka : 3417
Datum upisa : 20.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od fmala taj 2/5/2014, 21:40

Hahahaha, Lafe, oni su rodjeni jedno za drugo! Very Happy Ovaj moj ne kaki oko 7 dana, ali mislim da je znao i redje, a kad kaki iskaki se kao da kaki svaki dan, jeste obilno, ali nije kao kad bi se sabralo od svih sedam dana  lol! Ne brigaj, dok god ti "na oko" nije mrsava, sve je ok! Oni su sada vec toliko veliki da, da su gladni, vristali bi iz mozga.

Sto se kilaze tice, evo, prekucacu vam moje statuse sa fb, oni su slika i prilika mog "stanja":

Prvi dan mrsavljenja: Mrsavim vec tri sata, umirem od gladi, a vaga ni da mrdne!
Drugi dan mrsavljenja: Cak mi je i trener u teretani rekao da prvo malo smrsam, pa onda da dodjem i pocnem sa spravama..
Treci dan mrsavljenja: Je l da da knedle sa sljivama ne goje, zato sto su od voca, u njih i ne ide neki secer, a i jedu se bez hleba?
Cetvrti dan mrsavljenja: Sva prednost stanovanja u blizini olimpijskog bazena pada u vodu kad shvatite da vam je na tribinama kompletni komsiluk! I to cu kad smrsam..
Peti dan mrsavljenja: Pocela sam novi komad. Svi likovi su debeli.
Sesti dan mrsavljenja: Problem kod vodjenja javnog dnevnika mrsavljenja je taj sto uvek neka budala moze da dodje i da slaze u komentaru da si joj u gostima jeo krofne, ili da si se ubio od slanine koju ti je na kvarno uvalila na polasku. Ili oba!
Sedmi dan mrsavljenja: E, posto sam se sest dana mucila, danas mogu da odmorim!
Osmi dan mrsavljenja: Nemam nista duhovito da izjavim za dnevnik, ovaj status je napisan da neko slucajno ne bi pomislio da sam prestala da mrsavim.
Very Happy
Meta mi poslala link do neke grupe za mrsavljenje nekom super ishranom i rekla mi da tamo nadjem slike zena pre i posle, kao super je motivacija i to, ja nadjem OVU sliku i, vrlo motivaciono je stavim kao naslovnicu profila!

Eto, boles' Very Happy

fmala

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od fmala taj 2/5/2014, 21:42

I da, da li je potrebno reci da ja nemam traku? Very Happy

fmala