KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Korak po korak na putu do bete +

+61
sareni leptir
mamadabudem
fight&faith
Strumfeta78
bulevarka
Jecka
Crvic
Petkana
fmala
annci
Olja-B
MAAKKI
korpica
Afrodita
Ema78
tatjana2
masato
JednaSova
zoxa
BiKsi :)
KoMetaK
noja
lenjivica
suzanasakii
Endzi
SladZana
ChillyVilly
maus
LaFolie
Ninana
Ninche
lilly13
Mika
makica1984
JocY
Likoli
Vuchica
luckystar74
cicsa80
karakaca
laKole
malena 92
lelas
Star77
SoJa
bak
missile
Niny
ganedina
ragaco
jovanka.draskic
PalcicaBg
saska1
hocukusurnecuzvaku
Sofija Veks
anasrce
leptirko82
d77
atomski mrav
ivanicasale
jelena*mama2andjela*
65 posters

Strana 38 od 40 Prethodni  1 ... 20 ... 37, 38, 39, 40  Sledeći

Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 38 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od BiKsi :) 23/2/2014, 22:37

Niny ::drage moje, ja sam danas imala aspiraciju, dobili smo 4 celijice, spojili su ih za zamrznutim spermicima, sad cekamo da vidimo da li ce se deliti :) drzite nam pesnice :)
 radost radost radost radost radost juriš juriš juriš juriš juriš juriš juriš juriš juriš juriš zalivanje zalivanje zalivanje zalivanje zalivanje zalivanje zalivanje zalivanje roda roda roda roda 
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 38 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Endzi 23/2/2014, 22:58

Niny  igra  igra  igra  igra  igra  igra  vv  vv  vv  vv  vv  vv  vv  vv  vv  vv  vv  vv  vv  vv  vv  vv  vv  vv  vv  vv  vv  vv  vv  vv  vv  vv  juriš  juriš  juriš  juriš  juriš  juriš  juriš  juriš  juriš  juriš  juriš  juriš  juriš  juriš  juriš  juriš  good job  good job  good job  good job  good job  good job  good job  roda  roda  roda  roda  roda  roda  beta  beta  beta  beta
Endzi
Endzi

Broj poruka : 646
Godina : 46
Datum upisa : 30.06.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 38 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od sareni leptir 23/2/2014, 22:59

niny,ivanice i ostale cure koje cekaju betu ili su u procesu .... usne  usne  usne 
 navijam ,otvorite prozore malo iako je hladno ...stizu .. roda  roda  roda  roda  roda  roda  iznenađenje  juriš  juriš  juriš  juriš  juriš  juriš  juriš  juriš
sareni leptir
sareni leptir

Broj poruka : 3884
Godina : 48
Location : SRBIJA
Datum upisa : 27.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 38 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od bulevarka 23/2/2014, 23:17

Niny ::drage moje, ja sam danas imala aspiraciju, dobili smo 4 celijice, spojili su ih za zamrznutim spermicima, sad cekamo da vidimo da li ce se deliti :) drzite nam pesnice :)

Navijamo jako najjače i mantramo za lepe embrione i još lepše bebice

 f b f b f b f b f b f b f b f b f b 
 juriš vv  jurišvvjurišvvjurišvvjurišvvjurišvvjurišvvjurišvv jurišvv


Koračaljke, bockalice, čekalice srećno svima  sreca 
bulevarka
bulevarka

Broj poruka : 836
Godina : 44
Location : Novi Sad
Datum upisa : 16.02.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 38 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Petkana 23/2/2014, 23:23

Hvala vam puuuno osmeh srce osmeh srce osmeh srce 
Simona,naravno da se ne ljutim,predlozicu sestri da se prikljuci na tu temu,sve je i lepse i lakse kad se deli s nekim ko te razume,ko isto prozivljava...
Petkana
Petkana

Broj poruka : 436
Datum upisa : 16.02.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 38 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od SladZana 23/2/2014, 23:25

Niny draga navijamo za ljubav u labu  juriš juriš juriš juriš juriš da budu lepi embroncici  navijacica navijacica navijacica navijacica navijacica navijacica 

Petkana dobrodosla i cestitam ti titulu tetke i majcinstvo tvojoj sestri, divno  c 
SladZana
SladZana

Broj poruka : 2915
Godina : 40
Datum upisa : 23.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 38 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Sofija Veks 23/2/2014, 23:27

Niny

Zurka u labu juhu!!  juriš juriš juriš juriš juriš 

 navijacica navijacica navijacica navijacica navijacica navijacica navijacica navijacica navijacica navijacica 

 good job 

 navijači1 navijači1 navijači1 navijači1 

 navijači2 navijači2 navijači2 navijači2 navijači2 navijači2 navijači2 

 roda roda roda roda roda roda roda 

 napred scuro 
Sofija Veks
Sofija Veks

Broj poruka : 2743
Location : Beograd
Datum upisa : 05.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 38 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od saska1 23/2/2014, 23:29

Niny navijam svom snagom  igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice juriš juriš juriš juriš juriš juriš juriš juriš radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice 

Petkana tetka neka je sa srećom  Very Happy 
saska1
saska1

Broj poruka : 2530
Datum upisa : 04.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 38 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Shizika 23/2/2014, 23:36

Petkana, tetko, chestitam  čestitamo 
Anasrce  roda roda roda roda roda roda roda 
Niny, navijamo za hot loving u labu.
srca   juriš juriš juriš juriš srca 
Shizika
Shizika

Broj poruka : 5408
Godina : 54
Datum upisa : 14.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 38 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od ChillyVilly 24/2/2014, 06:41

Petkana,divno,cestitam...
Niny,navijam  igracice igracice igracice igracice 
ChillyVilly
ChillyVilly

Broj poruka : 140
Godina : 46
Location : Beograd
Datum upisa : 03.02.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 38 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od anasrce 24/2/2014, 06:50

Niny draga navijam jako ljubav u labuuuuu  igracice igracice igracice srca srca srca srca 

Drage moje koracaljke hvala vam na bodrenju da izdrzim ovu drugu paklenu nedelju do bete  osmeh srce 
anasrce
anasrce

Broj poruka : 444
Location : Beograd
Datum upisa : 15.07.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 38 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od d77 24/2/2014, 07:00

Niny, navijam jako za lepe embrioncice  igracice igracice igracice 

d77

Broj poruka : 1742
Datum upisa : 01.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 38 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od annci 24/2/2014, 07:41

Niny, BRAAAAVOOOO!!!
Navijamo sada za lab
 igracice igracice igracice igracice igracice b b b b b b b vv vv vv vv vv vv vv vv v v v v v v v v v v v 
annci
annci

Broj poruka : 1805
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 14.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 38 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Ninana 24/2/2014, 08:16

Niny draga, pridružujem se navijanju  vv vv vv igra igra igra srca 
Ninana
Ninana

Broj poruka : 149
Datum upisa : 23.12.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 38 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Niny 24/2/2014, 09:12

Hvala vam puno devojke, divne ste

 cveće cveće cveće cveće cveće cveće cveće cveće cveće 

Treba danas izdržati dan, sva sam kao na iglama. Odoh da radim, da malo skrenem misli  yes  Ljubim vas sve redom  ljubav ljubav ljubav ljubav
Niny
Niny

Broj poruka : 3309
Godina : 46
Location : Bgd
Datum upisa : 16.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 38 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Vuchica 24/2/2014, 09:17

Niny, verujem da je nocas pocela najludja zurka u labu!
 igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice 
navijam za super embrione!!!!!
Vuchica
Vuchica

Broj poruka : 3208
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 09.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 38 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od bak 24/2/2014, 09:33

Niny navijam za veselu zurku u labu i da se embrioncici savrseno dele  igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice 

Ana, samo jos malo, pola je proslo, jos par dana pa zurka najveca  b b b b b b b b b b b b 

Petkana cestitam , kakva sreca u kuci  d d d d d d 

Koracaljke  ff 
bak
bak

Broj poruka : 6802
Godina : 48
Location : Zemun
Datum upisa : 25.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 38 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od anasrce 24/2/2014, 09:54

Hvala Bak draga  love

Niny danas ispuni dan maksumalnoooo  igracice 
anasrce
anasrce

Broj poruka : 444
Location : Beograd
Datum upisa : 15.07.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 38 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Niny 24/2/2014, 10:36

Naša 3 embriona su počela deobu, samo da nastave tako  d d d d d d d
Niny
Niny

Broj poruka : 3309
Godina : 46
Location : Bgd
Datum upisa : 16.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 38 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Vuchica 24/2/2014, 10:41

Niny ::Naša 3 embriona su počela deobu, samo da nastave tako  d d d d d d d
 osmeh srce samo neka se razvijaju, pilici...
Vuchica
Vuchica

Broj poruka : 3208
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 09.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 38 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od ganedina 24/2/2014, 10:53


NinY, bravo za 3 tvoja embriona , samo da nastavu da se lepo razvijaju i da uskoro sva 3 budu kod svoje mame i da tu i ostanu još 9 meseci . Držim palčeve za njih i navijam jako, jako .

Anasrce , nadam se da uživaš u svojim prvim trudničkim danima . Kad ćeš da nas obraduješ tom velikom beturinom tj., kad planiraš da je radiš ?

Ivanice , čestitam ti trudnoću naša novopečena trudnice. Divan izveštaj , sad uživaj za sve pere a uskoro ćeš moći i da čuješ najlepšu muziku u životu - otkucaje srca tvoje bebice .

Petkana , tetana ,kako mene zove moj bratić , čestitam ti. Divno za tvoju sestru i zeta . Možda će i meni trebati njihov pelcer ako mi ni ovaj ET ne uspe .
ganedina
ganedina

Broj poruka : 1049
Location : Beograd
Datum upisa : 17.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 38 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lilly13 24/2/2014, 11:33

Niny igracice igracice igracice igracice igracice 
lilly13
lilly13

Broj poruka : 1504
Godina : 42
Location : Banja Luka
Datum upisa : 29.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 38 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od ivanicasale 24/2/2014, 12:26

ganedina ::
NinY, bravo za 3 tvoja embriona , samo da nastavu da se lepo razvijaju i da uskoro sva 3 budu kod svoje mame i da tu i ostanu još 9 meseci . Držim palčeve za njih i navijam jako, jako .

Anasrce , nadam se da uživaš u svojim prvim trudničkim danima . Kad ćeš da nas obraduješ tom velikom beturinom tj., kad planiraš da je radiš ?

Ivanice , čestitam ti trudnoću naša novopečena trudnice. Divan izveštaj , sad uživaj za sve pere a uskoro ćeš moći i da čuješ najlepšu muziku u životu - otkucaje srca tvoje bebice .

Petkana , tetana ,kako mene zove moj bratić , čestitam ti. Divno za tvoju sestru i zeta . Možda će i meni trebati njihov pelcer ako mi ni ovaj ET ne uspe .


Genedina i ostale cure hvala vam do neba usne usne usne usne usne usne usne usne usne 
zenske sve je proslo ok vracena tri embriona.Jedan osmocelijski i dva sestocelijska beba  beba  beba  beba  beba betu radim 10.03 a sto ja imam poroblem sa stolicom to je tek cudo jedno....Hvala vam sto mislite na mene srce srce srce srce srce srce 
Niny navijamo za embrione,samo nek se dele roda roda roda roda roda roda roda roda roda 
ivanicasale
ivanicasale

Broj poruka : 2280
Godina : 36
Location : Zajecar
Datum upisa : 28.09.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 38 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od leptirko82 24/2/2014, 12:37

Niny ::Naša 3 embriona su počela deobu, samo da nastave tako  d d d d d d d
 igra  igra  igra  igra  igra  igra  igra  igra  igra  igra  igra  igra  igra  igra  igra  igra  igra  igra  igra  b  b  b  b  b  b  b  b  b  b  b  b  b  b  bb  bb  bb  bb  bb  bb  bb  bb  bb  bb  vv  vv  vv  vv  vv  vv  vv  vv
leptirko82
leptirko82

Broj poruka : 2897
Godina : 41
Datum upisa : 30.04.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 38 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od mamadabudem 24/2/2014, 12:56

Navijamo, navijamo  yes   roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice 
 d d d d vv vv vv bb bb bb bb bb bb bb bb vv vv vv vv vv v jumping wavecrowd 
mamadabudem
mamadabudem

Broj poruka : 2253
Location : Beograd
Datum upisa : 12.02.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 38 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 38 od 40 Prethodni  1 ... 20 ... 37, 38, 39, 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu