KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Korak po korak na putu do bete +

+61
sareni leptir
mamadabudem
fight&faith
Strumfeta78
bulevarka
Jecka
Crvic
Petkana
fmala
annci
Olja-B
MAAKKI
korpica
Afrodita
Ema78
tatjana2
masato
JednaSova
zoxa
BiKsi :)
KoMetaK
noja
lenjivica
suzanasakii
Endzi
SladZana
ChillyVilly
maus
LaFolie
Ninana
Ninche
lilly13
Mika
makica1984
JocY
Likoli
Vuchica
luckystar74
cicsa80
karakaca
laKole
malena 92
lelas
Star77
SoJa
bak
missile
Niny
ganedina
ragaco
jovanka.draskic
PalcicaBg
saska1
hocukusurnecuzvaku
Sofija Veks
anasrce
leptirko82
d77
atomski mrav
ivanicasale
jelena*mama2andjela*
65 posters

Strana 4 od 40 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5 ... 22 ... 40  Sledeći

Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 4 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od JocY 6/2/2014, 18:14

Evo i mene. Praha calling :) Moja dva osmocelijska cvetica su porasli preko noci u lepe morulice i sad su kod mame. Hvala vma mnogo na bodrenju sve vas ljubim do neba i nazad. Poseban cmokic za nasu Vucicu. Javljam se sutra kad doletimo sa detaljnim izvestajem.
JocY
JocY

Broj poruka : 2090
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 20.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 4 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Likoli 6/2/2014, 18:22

JocY  mazi svoje mrvice da im bude lepo kod mame.... Very Happy 
Likoli
Likoli

Broj poruka : 427
Godina : 35
Datum upisa : 10.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 4 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od d77 6/2/2014, 18:35

Jocy, samo mazi svoje mrvice  srca 
Bak, srecno na pregledu igracice 
Vucice, veliki  zagrljaj 

d77

Broj poruka : 1742
Datum upisa : 01.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 4 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lelas 6/2/2014, 18:52

JocY,bravo za napredne embrione i njihovu mamicu!navijam silno!dobro dosli kuci  yes  bb  bb  bb  bb  navijacica  navijacica  navijacica  navijacica 
Likoli srecan pocetak i da se zavrsi sa velikom betom! b  b  b oko seme bockanja javice se vec neko ko zna!
lelas
lelas

Broj poruka : 1644
Datum upisa : 18.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 4 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lelas 6/2/2014, 18:56

Ganedina,to se divne vesti ,postigli ste dogovor i krecete!brzo ce mart,dok lupis dlan o dlan!krecemo da navijamo ,tako treba! b b b b b b 
Sad imas kompletnu terapiju i spremna si da sve bude kako i treba!ljubim puno!
lelas
lelas

Broj poruka : 1644
Datum upisa : 18.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 4 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od jelena*mama2andjela* 6/2/2014, 19:21

Drage moje imam pitanje,naime sutra idem na aspiraciju i dobila sam da popijeme PANLAX 3 tablete u podne da bi pokrenula creva medjutim nista se ne desava. Da li je neka od vas pila ove tablete? Kad bi trebalo da pocne dejstvo?

hvala

jelena*mama2andjela*

Broj poruka : 968
Godina : 37
Location : Novi Sad
Datum upisa : 04.01.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 4 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od leptirko82 6/2/2014, 19:24

Vuchice, da nam se sto pre oporavis!  ljubav
leptirko82
leptirko82

Broj poruka : 2897
Godina : 41
Datum upisa : 30.04.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 4 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od makica1984 6/2/2014, 19:44

Jelena87 ja sam pila 3 tablete panlaxa pred hsg i delovale su mi tek ujutru kad sam stigla u kliniku  Laughing .Sad sam ih ponovo popila pred aspiraciju,ali mnogo ranije nego pred hsg pa su delovale jos uvece.Ne brini,proradice to  Rolling Eyes .
Vucice,super sto si to odradila,zelim ti brz oporavak!
Ostale cekalice,sve vas grlim i zelim sto vise pozitivnih beta u ovoj godini  ljubav 
makica1984
makica1984

Broj poruka : 116
Godina : 39
Location : Beograd
Datum upisa : 09.11.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 4 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od jelena*mama2andjela* 6/2/2014, 19:47

ha ha jos mi to treba da na klinici krene Very Happy hvala makica na odgovoru ljubav

jelena*mama2andjela*

Broj poruka : 968
Godina : 37
Location : Novi Sad
Datum upisa : 04.01.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 4 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Mika 6/2/2014, 19:56

Jelena87, ja sam pila istu dozu tih tableta kada sam trebala da idem na hsg, i da nisam stavljala onu mikroklizmu ne bih uopšte išla u vc taj dan, ali sutradan (posle hsg-a) su tabletice proradile i bilo je spašavaj se ko može  Very Happy  Meni creva izgleda sporije rade.

Mika

Broj poruka : 157
Datum upisa : 06.10.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 4 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od jelena*mama2andjela* 6/2/2014, 19:59

a joj vidim da ce tako i meni biti Very Happy Very Happy sad je kasno,nema nazad:D Very Happy Very Happy  Very Happy Very Happy

jelena*mama2andjela*

Broj poruka : 968
Godina : 37
Location : Novi Sad
Datum upisa : 04.01.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 4 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od laKole 6/2/2014, 20:01

Likoli ::Drage moje, evo da se i ja prikljucim laganim koracima u trku, bila 30.01. na konsultacijama u Betaniji, kao i obicno kod dr Kopitovic nisam uspela da dodjem, pa sam se odlucila za dr Pjevic Trninic.
u februarskom ciklusu krecem mikroginon od 2 dana ciklusa, 10 dan ciklusa ultrazvuk, prekid tableta i nastavljam sa bocama ali jos ne znam sta cu primati, ja jos nisam imala ovakvu terapiju, obicno mi je stimulacija pocinjala 2 dana ciklusa ali bez kontraceptiva.
da li je neka od vas imala ovakvu semu?

likoli, švrljajući internetom ja sam, nekad, naišla na neki ovakav protokol. sad se pokušavam sjetiti gdje je to bilo, ali ne uspijevam. ako šta iščačkam, javljam ovdje.

d77, na temi 'povišen fsh i ivf protokoli' postaviću link ka nekim 'alternativnim' protokolima pa možeš sa kopitovićkom prodiskutovati o njima.
laKole
laKole

Broj poruka : 1553
Datum upisa : 16.02.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 4 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od hocukusurnecuzvaku 6/2/2014, 21:25

JocY  trudnica srca srca srca srca srca 

Lakole  cvet 

Ganedina  g g g  navijam da ovaj put bude onaj pravi, a biće  navijacica navijacica navijacica navijacica navijacica 

Bakiša jesi li ti već radila histeroskopiju?
hocukusurnecuzvaku
hocukusurnecuzvaku

Broj poruka : 1595
Godina : 41
Location : Beograd
Datum upisa : 03.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 4 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lilly13 6/2/2014, 21:37

pozdrav koraci  ff 
puno desavanja, ne može se sve pohvatati

Palčice mila  zagrljaj 

 bravo  za pozitivne bete

Jocy čekamo  roda roda roda roda roda roda 

Likoli odavno te nema  napred scuro 

Evo i mi ''polećemo'' za koji dan, tačnije 11.2.

ako sam koga zaboravila, a jesam sigurno, izvinjavam se

Ljubim vas sve  srcasti poljupci
lilly13
lilly13

Broj poruka : 1504
Godina : 42
Location : Banja Luka
Datum upisa : 29.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 4 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od jovanka.draskic 6/2/2014, 21:40

Jecy igracice igracice 
Ganedina, uskoro ces imati i ti svoju decicu u trbi lol! igracice 
Vucice, brz oporavak osmeh srce 
Daco, ocekujem sutra lepe vesti smajli angel igracice 
sve vas puno  zagrljaj 
jovanka.draskic
jovanka.draskic

Broj poruka : 212
Godina : 33
Location : čačak
Datum upisa : 31.05.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 4 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lelas 6/2/2014, 21:52

lilly13 srecno poletanje! radost radost radost radost radost radost radost 
lelas
lelas

Broj poruka : 1644
Datum upisa : 18.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 4 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Ninche 7/2/2014, 00:10

Ganedina, mislim jako, molim jako, a vjerujem najjace!!!
 osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce 
Ninche
Ninche

Broj poruka : 1085
Godina : 52
Datum upisa : 11.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 4 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Ninana 7/2/2014, 07:59

Likoli ::Drage moje, evo da se i ja prikljucim laganim koracima u trku, bila 30.01. na konsultacijama u Betaniji, kao i obicno kod dr Kopitovic nisam uspela da dodjem, pa sam se odlucila za dr Pjevic Trninic.
u februarskom ciklusu krecem mikroginon od 2 dana ciklusa, 10 dan ciklusa ultrazvuk, prekid tableta i nastavljam sa bocama ali jos ne znam sta cu primati, ja jos nisam imala ovakvu terapiju, obicno mi je stimulacija pocinjala 2 dana ciklusa ali bez kontraceptiva.
da li je neka od vas imala ovakvu semu?

Draga Likoli, i ja sam u Betaniji u postupku, moja terapija je mikroginon od 5 dana ciklusa pa onda 12 dana uzimanja mikroginona idem na pregled i tada bi trebalo da počnem sa diferelinom, ako sam dobro shvatila stimulacija će mi početi od sledećeg ciklusa.
Ninana
Ninana

Broj poruka : 149
Datum upisa : 23.12.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 4 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Niny 7/2/2014, 08:58

Drage moje, ovde se baš zahuktava  b b b b b  Buće puno beba uskoro  vv vv vv vv 

Likoli, Lily, samo napred, navijamo  x x x x x 

Jocy  trudnica srce srce srce srce
Niny
Niny

Broj poruka : 3309
Godina : 46
Location : Bgd
Datum upisa : 16.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 4 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od LaFolie 7/2/2014, 09:02

Srecno Jocy!!!!! Vucem za nosic!!

Lelas; kada vadis krv? Kako si?
LaFolie
LaFolie

Broj poruka : 3412
Datum upisa : 20.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 4 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lelas 7/2/2014, 09:08

LaFolie,popustaju mi zivci polako.radicu betu ranije sigurno ko da ceka cetvrtak a tad moram biti nacisto zbog bolovanja.Danas je 10 dpt ,siptome vise i ne trazim,samo da se dogovorim sa muzem kad ce moci da me vozi do laboratorije posto mi nijedna nije blizu.a da je blizu vec bi ja dala krv.
Ljubim tebe puno i buvicu lepoticu-debelicu!!!! 
poljubci  poljubci
 Poljubci za sve moje drugarice! poljubci 
lelas
lelas

Broj poruka : 1644
Datum upisa : 18.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 4 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od PalcicaBg 7/2/2014, 09:17

Dobro jutro drage moje  ljubav 

Vuchice draga zelim ti sto brzi oporavak!  poljubac 

Lelas ako si radila sa blastama mozes vec danas da uradis,ja sam sa cetvorocelijskim embrionima radila 10.dan i pokazalo je pozitivno.
Navijam za tvoju debelu betu,da bude makar 10x veca od moje i da lepo raste!  bb bb bb 

Atomski mrave nadam se da je beta do danas lepo porasla i da je krvarenje stalo.

Ostalim cekalicama,bockalicama zelim mnogo srece,navijam od srca za sve vas!  d 
PalcicaBg
PalcicaBg

Broj poruka : 4146
Location : Beograd
Datum upisa : 24.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 4 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od LaFolie 7/2/2014, 09:20

lelas ::LaFolie,popustaju mi zivci polako.radicu betu ranije sigurno ko da ceka cetvrtak a tad moram biti nacisto zbog bolovanja.Danas je 10 dpt ,siptome vise i ne trazim,samo da se dogovorim sa muzem kad ce moci da me vozi do laboratorije posto mi nijedna nije blizu.a da je blizu vec bi ja dala krv.
Ljubim tebe puno i buvicu lepoticu-debelicu!!!! 
poljubci  poljubci
 Poljubci za sve moje drugarice! poljubci 

ja sam betu radila 12dnt jer sam morala da se vratim na posao, od simptoma ni S nije bilo, slobodno izvadi krv za vikend  osmeh srce 
 cmoka 
LaFolie
LaFolie

Broj poruka : 3412
Datum upisa : 20.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 4 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od hocukusurnecuzvaku 7/2/2014, 09:26

Lafe praši još dok si 2u1  lol! lol! lol! ljubav  ja tebe i buvicu  d d d 

Lelas trudnica  , Lenjivice trudnica , JocY  trudnica srca srca srca  mazite tibice i uživajte  d d d d d poljubci poljubci poljubci 

Vuchice nadam se da je danas mnogo bolje i da će na kontroli biti sve dobro  ljubav 

Atomski mrave navijam da se danas beta lepo udupla i da je krvarenje stalo  igracice igracice igracice 
Koračaljke drage  d usne 
hocukusurnecuzvaku
hocukusurnecuzvaku

Broj poruka : 1595
Godina : 41
Location : Beograd
Datum upisa : 03.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 4 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od SoJa 7/2/2014, 09:43

Koraci, navijam jako za sve i grlim  d  vv  vv  vv  vv 
 navijači1  navijači1  navijači1  navijači1  navijači1 
 ljubav  ljubav  ljubav  ljubav  ljubav  ljubav  ljubav  ljubav  ljubav

SoJa

Broj poruka : 2029
Godina : 47
Datum upisa : 02.08.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 4 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 4 od 40 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5 ... 22 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu