KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Februarska budjenja iz zimskog sna :)

+38
Sofka
ZarPtica
Shizika
JocY
JAmajka
caci
Republica
emilie
LaFolie
twinsi
Tinche
KoMetaK
ganedina
ivanicasale
maus
missile
dacans
lelas
ragaco
jelena*mama2andjela*
SoJa
cicsa80
Botox
Ema78
MAAKKI
HappyGirl
penelope
nina :)
Sofija Veks
cufta
bak
hocukusurnecuzvaku
Niny
djole42
Endzi
leptirko82
SladZana
Vuchica
42 posters

Strana 3 od 19 Prethodni  1, 2, 3, 4 ... 11 ... 19  Sledeći

Ići dole

Februarska budjenja iz zimskog sna :) - Page 3 Empty Re: Februarska budjenja iz zimskog sna :)

Počalji od lelas 3/2/2014, 08:09

Kusurko,divne su vam slike a ti si predivna mlada.koliko ljubavi i neznosti u tvojim ocima i ocima tvog muza!uzivajte i sve najlepse u braku! osmeh srce 
Luciji srecan rodjendan! love 
pruzam moralnu podrsku svima u Vojvodini,da sto pre ovaj vetar stane!dosta je stete napravio!
lelas
lelas

Broj poruka : 1644
Datum upisa : 18.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Februarska budjenja iz zimskog sna :) - Page 3 Empty Re: Februarska budjenja iz zimskog sna :)

Počalji od SoJa 3/2/2014, 08:54

Dobro jutro, cure  sunny 

Kusurko, divne su vam slike, vi ste divni, srećno i uživajte  srca srca srca 

lelas ::pruzam moralnu podrsku svima u Vojvodini,da sto pre ovaj vetar stane!dosta je stete napravio!

Pridružujem se i šaljem  sunny sunny sunny sa juga. Kao da nismo u istoj državi....

Ljubac za sve  ljubav ljubav ljubav

SoJa

Broj poruka : 2029
Godina : 46
Datum upisa : 02.08.2013

Nazad na vrh Ići dole

Februarska budjenja iz zimskog sna :) - Page 3 Empty Re: Februarska budjenja iz zimskog sna :)

Počalji od Niny 3/2/2014, 09:14

Žvako, divni ste  srca srca srca srca  Svu sreću vam želim i da vam se uskoro ostvari i ona naj, najveća želja, pa da godišnjicu dočekate u proširenom izdanju  srca srca srca srca srca family  Ljubim te punoooooooooo  love ljubav ljubav ljubav

Danas nije toliko hladno, ima i sunca  sunny sunny sunny
Niny
Niny

Broj poruka : 3309
Godina : 46
Location : Bgd
Datum upisa : 16.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Februarska budjenja iz zimskog sna :) - Page 3 Empty Re: Februarska budjenja iz zimskog sna :)

Počalji od dacans 3/2/2014, 09:22

Jao kusurko blagis vama...sve me jeza prodje kad se setim....zelim vam pune ruke najlepseg posla... Very Happy Very Happy Very Happy lol! lol! lol! lol! 
sVE DEVOJKE LJUBIM..OVDE DUVA SUMANUTO I DALJE...JA NESTO BOLESNA ALI DECA ZDRAVA A TO JE NABITNIJE..JA MLOOOGO VOLEM OVAJ FBRUAR...TAD SAM RODJENA...to je moj mesec ljubavi i zivota..a nadam se da cu ga voleti jos vise..sestra mi sutra ide na aspiraciju..pa se nadam da cu do kraja februara imati najlepsi razlog za radovanje molitva molitva molitva 
Sve vas ljubim moram da idem, sad videh da sam pola kucala velikim slovima ali ne mogu da brisem...
Maus ozdravi sto pre divna zeno...caos i ljubac ljubav ljubav ljubav ljubav 
dacans
dacans

Broj poruka : 926
Godina : 50
Location : Novi Sad
Datum upisa : 25.05.2012

Nazad na vrh Ići dole

Februarska budjenja iz zimskog sna :) - Page 3 Empty Re: Februarska budjenja iz zimskog sna :)

Počalji od hocukusurnecuzvaku 3/2/2014, 09:45

Dobri jutro  sunny 
Hvala vam divne žene drage  ljubav ljubav ljubav 
Čini mi se da danas konačno manje duva f 
Vojvođani šaljem  sunny sunny sunny  i tople  zagrljaj 
Lep dan vam želim  osmeh srce 
hocukusurnecuzvaku
hocukusurnecuzvaku

Broj poruka : 1595
Godina : 41
Location : Beograd
Datum upisa : 03.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Februarska budjenja iz zimskog sna :) - Page 3 Empty Re: Februarska budjenja iz zimskog sna :)

Počalji od HappyGirl 3/2/2014, 10:47

Kusurko frizura ti je savršena, moram da se ošišam i tako sredim. Da li si je fenirala, uvila ili je takva prirodno. Haljina je prelepa, kao i ti. Neka Vam bude srećno i blagorodno!

Penelope, tu li si? Kakva je situacija sada? I mi smo ponosni na vas. osmeh srce 

HappyGirl
HappyGirl

Broj poruka : 13681
Location : Uvek na oblacima :)
Datum upisa : 05.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Februarska budjenja iz zimskog sna :) - Page 3 Empty Re: Februarska budjenja iz zimskog sna :)

Počalji od missile 3/2/2014, 11:15

Dan, februarska jutra!  sunny 

vetar se stišao, napolju sunce, i sneg, rečju - SAVRŠENO!!!!  yes  Februar niti volim niti ne volim, ali mi se sviđa, jer je u februaru lepo vreme, tj hladno, konkretno, kako i treba. Mama mi je rođena u februaru, prošle godine na njen rođiš 18.2 nas je Dragana 76NS obradovala svojom ogromnom blizanačkom betom. Neverovatno kako mi se Kutak uvuče u neke delove života, pa se sećam vas uz svaki detalj koji preživim!!!!

Nema nam Mimice, pa da krenem kredom.

L., medena naša zvezdice, Ćuftina princezice, srećan ti 3. rođendanko (juče), ljubim te u te tvoje bistre crne okice!!!  srca srca srca srca srca E, SAD si veeelika devojčica i SAD možeš i pertle sama da vezuješ!  yes   angel 

Daco, za par dana vučemo uši  Wink A sestri držimo fige sutra!  yes 

Kusurko, srećno vam bilo venčanje, pa sad na miru da vašu ljubav ovenčate i novim članom!  Very Happy osmeh srce 

Đole, ja sam već negde pisala, svaka čast za godinu punu bez duvana, ma svaka čast!!!!  queen 

Leptirice, neka februar bude mesec u kome ćeš i lično upoznati nas, drugarice sa Kutka  x 

Nini, neka februar bude i tvoj mesec!!!  g g g 

Vučice, srećno na laparo, pa da nam budeš tip-top za prolećnu trudnoću  Wink 

Zamalo da zaboravim!!!! Februar, i to baš OVAJ FEBRUAR, biće mesec u kome ćemo nekome biti srećne, u kome će dobro delo naći svoju svrhu, u kome će neko uskoro krenuti u pobedu sa našom energijom! jedva čekam!!!!  ljubav ljubav ljubav
missile
missile

Broj poruka : 8014
Godina : 54
Location : Beograd
Datum upisa : 24.10.2011

Nazad na vrh Ići dole

Februarska budjenja iz zimskog sna :) - Page 3 Empty Re: Februarska budjenja iz zimskog sna :)

Počalji od hocukusurnecuzvaku 3/2/2014, 11:28

Daće bog i jednu  beba  ja verujem  d d d Hvala vam još jednom  ljubav 
Happy kosu mi je uvijala frizerka, mislim da je presom,figarom ili kako ga zovu  lol!  inače mi je kosa relativno ravna i teška na gazdaricu  lol! lol! lol! 
hocukusurnecuzvaku
hocukusurnecuzvaku

Broj poruka : 1595
Godina : 41
Location : Beograd
Datum upisa : 03.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Februarska budjenja iz zimskog sna :) - Page 3 Empty Re: Februarska budjenja iz zimskog sna :)

Počalji od maus 3/2/2014, 11:28

Dobar dan svima!

Na pocetku da pozdravim mesec macaka Very Happy
Zelim svima divan mesec februar.

Kusurko divni ste oboje osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce 
Lucija mila sa malim zakasnjenjem sve najlepse za 3. rodjendan. Ljubim te slatka devojcice.


Nisam u stanju da sedim duze i kuckam. Ovo sto me je snaslo verovatno nema ime u medicini, tako da slobodno mogu nazvati Mimina bolest. Sve je pocelo suvim kasljem pre 9 dana, pa T , promuklost, malaksalost,mucninom koja je trajala 2 dana, zacinilo sve sa zescom dijarejom i povrackom u petak na subotu. Da nisam odspavala u subotu do podne, mislim da bi zavrsila sa ovozemaljskim zivotom. Juce sam prelezala ceo dan. Sve me je na telu bolelo. danas, cini mi se, ide na bolje.

Sve vas grlim i ljubim i mislim na vas.
maus
maus

Broj poruka : 14046
Location : Loznica
Datum upisa : 07.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Februarska budjenja iz zimskog sna :) - Page 3 Empty Re: Februarska budjenja iz zimskog sna :)

Počalji od cufta 3/2/2014, 11:33

Maus, ti kao Mirjana i ja u ranu jesen prošle godine: "ili ću ozdraviti do nove godine, ili ću umreti" - Sredina se nije nazirala  Very Happy . Tako, da kad pretekosmo nas dve i ti ćeš. Stara francuska izreka: "Nikad dva bez tri".

Miss, tvoje, Bakovo i moje omiljeno vreme napolju! Ja već išla dva puta napolje. te kao L u školu, pa malo u samoposlugu, samo da se švrćkam.

E odoh sada na posao  Very Happy 
cufta
cufta

Broj poruka : 5392
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 20.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Februarska budjenja iz zimskog sna :) - Page 3 Empty Re: Februarska budjenja iz zimskog sna :)

Počalji od missile 3/2/2014, 11:35

Mima, zagrljaj   ljubav
missile
missile

Broj poruka : 8014
Godina : 54
Location : Beograd
Datum upisa : 24.10.2011

Nazad na vrh Ići dole

Februarska budjenja iz zimskog sna :) - Page 3 Empty Re: Februarska budjenja iz zimskog sna :)

Počalji od Vuchica 3/2/2014, 12:50

Dobro jutro, drage! Hvala na podrsci  Very Happy 

Kusurko, mnogo ste mi slatki  srce 
Mima, drz'se!



7 sati ujutro.

Muž dolazi kuci i nalazi uznemirenu suprugu u hodniku. Ona:

- Nešto si okasnio, Supermen?

- Mogu ti objasniti. Draga, žao mi je, ali bio sam s klijentima. ...

- . i onda si celu noć do 7 sati diskutovao, jel da, Supermen?

- Ma, pusti me da izgovorim. Uspeo sam dobiti novog klijenta za firmu, odveo sam ga na finu večeru...

- ... i to do 7 sati ujutro? Supermen, pa koliko me glupom smatraš?

- Ma priznajem, išli smo posle u noćni bar nešto da popijemo, tamo smo bili do 3...

- ... da, da, Supermen, do 3. A šta je bilo do 7? A, Supermen?

- Paaa, otišli smo u plesni klub, ali ja sam samo gledao, bilo je dosadno.

- Sve OK, Supermen, samo si gledao i čekao. Šta još trebam da poverujem?

- Ma, pusti me da izgovorim i slušaj, zeno. Ma, zašto me stalno zoveš Supermen?

- Samo SUPERMEN nosi gaće preko pantalona.

 v  b  b v
Vuchica
Vuchica

Broj poruka : 3208
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 09.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Februarska budjenja iz zimskog sna :) - Page 3 Empty Re: Februarska budjenja iz zimskog sna :)

Počalji od bak 3/2/2014, 16:10

Dan Jutra!

Trenutno sam bas u haosu i trebala bi mi mala usluga!

Ima li ko od vas karticu za placanje pleko neta ili paypal? Hitno mi je.

Hvala!
bak
bak

Broj poruka : 6802
Godina : 48
Location : Zemun
Datum upisa : 25.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Februarska budjenja iz zimskog sna :) - Page 3 Empty Re: Februarska budjenja iz zimskog sna :)

Počalji od SladZana 3/2/2014, 16:34

Bak moram da provjerim sa bratom. On je nesto imao. Sta ti tacno treba?
SladZana
SladZana

Broj poruka : 2915
Godina : 40
Datum upisa : 23.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

Februarska budjenja iz zimskog sna :) - Page 3 Empty Re: Februarska budjenja iz zimskog sna :)

Počalji od leptirko82 3/2/2014, 16:39

Draga Bak, rado bih ti pomogla, ali ne raspolazem tim cudima.
Leskarim, zene, mama me nahranila, napravila je divnu pitu od visanja, pa sam malo brke omrsila. Laughing Laughing Laughing 
leptirko82
leptirko82

Broj poruka : 2897
Godina : 41
Datum upisa : 30.04.2013

Nazad na vrh Ići dole

Februarska budjenja iz zimskog sna :) - Page 3 Empty Re: Februarska budjenja iz zimskog sna :)

Počalji od bak 3/2/2014, 16:41

Joj bas smo komplikovani, izem ti banana drzave . Treba mi da mi se nesto plati preko neta, a ja da dam kes.
Placanje mora biti preko kartice ili paypala, nista doznaka na racun.

Pih, bas sam se iznervirala
bak
bak

Broj poruka : 6802
Godina : 48
Location : Zemun
Datum upisa : 25.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Februarska budjenja iz zimskog sna :) - Page 3 Empty Re: Februarska budjenja iz zimskog sna :)

Počalji od SladZana 3/2/2014, 16:43

Do kad ti treba? Je li izvodljivo da mi u cg uplatis?
SladZana
SladZana

Broj poruka : 2915
Godina : 40
Datum upisa : 23.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

Februarska budjenja iz zimskog sna :) - Page 3 Empty Re: Februarska budjenja iz zimskog sna :)

Počalji od bak 3/2/2014, 16:46

Joj Sladjo, i to mu dodje neka medjunarodna transakcija  c c c c 
Ajd vako.
Ako mi se ne nadje neko blizi ja te gnjavim. Hvala ti puuuuno  srce 
bak
bak

Broj poruka : 6802
Godina : 48
Location : Zemun
Datum upisa : 25.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Februarska budjenja iz zimskog sna :) - Page 3 Empty Re: Februarska budjenja iz zimskog sna :)

Počalji od SladZana 3/2/2014, 16:48

Pisala sam ti na fb.
SladZana
SladZana

Broj poruka : 2915
Godina : 40
Datum upisa : 23.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

Februarska budjenja iz zimskog sna :) - Page 3 Empty Re: Februarska budjenja iz zimskog sna :)

Počalji od ivanicasale 3/2/2014, 17:13

Kusurko slicice su divne jedva ih pronadjoh(ne snalazim se bas) ali sam ih pronasla...Predivno,neka je sa srecom jos jednom sunny 
ivanicasale
ivanicasale

Broj poruka : 2280
Godina : 36
Location : Zajecar
Datum upisa : 28.09.2013

Nazad na vrh Ići dole

Februarska budjenja iz zimskog sna :) - Page 3 Empty Re: Februarska budjenja iz zimskog sna :)

Počalji od ganedina 3/2/2014, 17:35


Kusurko , zelim vam svu srecu ovog sveta i da pravite zlatnu i dijamantsku svadbu .
Mnogo ste slatki i ljupki .
ganedina
ganedina

Broj poruka : 1049
Location : Beograd
Datum upisa : 17.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

Februarska budjenja iz zimskog sna :) - Page 3 Empty Re: Februarska budjenja iz zimskog sna :)

Počalji od bak 3/2/2014, 18:48

Zene, da vas nema trebalo bi vas izmisliti  d 

Hvala puno!

bak
bak

Broj poruka : 6802
Godina : 48
Location : Zemun
Datum upisa : 25.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Februarska budjenja iz zimskog sna :) - Page 3 Empty Re: Februarska budjenja iz zimskog sna :)

Počalji od cicsa80 3/2/2014, 19:19

Kusurko, bili ste lepi oboje. Lepa ti je kosa i haljinica je bas lepa. Nek vam je srecan i blagosloven crkveni brak.
Mima, pa sta te to tako uhvatilo? Dobro je da je proslo.  usne 
Leptirko, blagis tebi. Ja cu kod moje za dve nedelje. Pocela sam da narucujem hranu  lol! 
Bakisa  cvet 
Vucice, kad ides da sredis polip?
Daco, drz' se.  cvet 
cicsa80
cicsa80

Broj poruka : 2716
Godina : 43
Location : Novi Sad
Datum upisa : 23.01.2011

Nazad na vrh Ići dole

Februarska budjenja iz zimskog sna :) - Page 3 Empty Re: Februarska budjenja iz zimskog sna :)

Počalji od MAAKKI 3/2/2014, 19:37

Februarska budjenja iz zimskog sna :) - Page 3 X36zwn

Februarska budjenja iz zimskog sna :) - Page 3 358e3jc

Februarska budjenja iz zimskog sna :) - Page 3 2j3ikxd

Malo zimskih carolija iz ravnice i naravno zimski pozdrav od Makija  sreca 
MAAKKI
MAAKKI

Broj poruka : 4783
Godina : 56
Location : ravnica
Datum upisa : 08.09.2010

Nazad na vrh Ići dole

Februarska budjenja iz zimskog sna :) - Page 3 Empty Re: Februarska budjenja iz zimskog sna :)

Počalji od Endzi 3/2/2014, 20:28

KUSURKOOOO LJUBIM JAKO NAJJACE I CESTITAM OD SRCA  ljubav  ljubav  ljubav  ljubav  ljubav  ljubav  ljubav  ljubav
Endzi
Endzi

Broj poruka : 646
Godina : 46
Datum upisa : 30.06.2013

Nazad na vrh Ići dole

Februarska budjenja iz zimskog sna :) - Page 3 Empty Re: Februarska budjenja iz zimskog sna :)

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 3 od 19 Prethodni  1, 2, 3, 4 ... 11 ... 19  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu