KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Februarska budjenja iz zimskog sna :)

+38
Sofka
ZarPtica
Shizika
JocY
JAmajka
caci
Republica
emilie
LaFolie
twinsi
Tinche
KoMetaK
ganedina
ivanicasale
maus
missile
dacans
lelas
ragaco
jelena*mama2andjela*
SoJa
cicsa80
Botox
Ema78
MAAKKI
HappyGirl
penelope
nina :)
Sofija Veks
cufta
bak
hocukusurnecuzvaku
Niny
djole42
Endzi
leptirko82
SladZana
Vuchica
42 posters

Strana 2 od 19 Prethodni  1, 2, 3 ... 10 ... 19  Sledeći

Ići dole

Februarska budjenja iz zimskog sna :) - Page 2 Empty Re: Februarska budjenja iz zimskog sna :)

Počalji od SladZana 2/2/2014, 10:22

Kusurko neka vam je blagosloveno  osmeh srce da se jos vise volite i da plod vase ljubavi uskoro pratimo u RD.  osmeh srce 
Happy ne vidim preko tel. Posle cu pogledati  Very Happy 

Kakvo je stanje jutros sa kolonama?
SladZana
SladZana

Broj poruka : 2915
Godina : 40
Datum upisa : 23.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

Februarska budjenja iz zimskog sna :) - Page 2 Empty Re: Februarska budjenja iz zimskog sna :)

Počalji od MAAKKI 2/2/2014, 12:27

Dobar dan jutrima  Very Happy 

Kao prvo cu da pozelim da nam ovaj februar bude dobar, da budemo svi zdravi, da ovaj kijamet sto pre prodje, cekalicama da docekaju, trudnicama da se raduju, decici da su zdrava i da rastu na radost svojih roditelja  osmeh srce 

Luciji miloj mi devojcici srecan rodjendanac i ovde  d 

Kusurko vama neka je sa srecom, da se volite jos vise  ff 

Kod nas je danas situacija grozna, sinoc je pala ledena kisa i hodanje je prakticno nemoguce, duva jak vetar, ja ne izlazim nigde danas, Maki je od jutros na ledu pao bar desetak puta, to je ono sto sam ja videla, staze posipamo solju i pepelom da bi koliko toliko mogli da funkcionisemo, a krecemo se uglavnom sa carapama preko cizama.
MAAKKI
MAAKKI

Broj poruka : 4783
Godina : 56
Location : ravnica
Datum upisa : 08.09.2010

Nazad na vrh Ići dole

Februarska budjenja iz zimskog sna :) - Page 2 Empty Re: Februarska budjenja iz zimskog sna :)

Počalji od leptirko82 2/2/2014, 12:30

Dobar dan, hladni i vetroviti!
Danas je divan dan maloj Luciji, a Kususrko postaaje mlada po drugi put! U to ime nazdravljam jednom casom belog vina koja me trenutno krepi, jer se pitam kako cu sutra na posao. Problem je sto sam van grada, a taj put je zatvoren, ne funkcionise. Uvek postoje alternative. Sutra krecem, junacki, i odoh da logorujem kod mame u RU dok sve ne prodje. Barem necu razmisljati kako da strignem do posla. Ovako sizim........
leptirko82
leptirko82

Broj poruka : 2897
Godina : 41
Datum upisa : 30.04.2013

Nazad na vrh Ići dole

Februarska budjenja iz zimskog sna :) - Page 2 Empty Re: Februarska budjenja iz zimskog sna :)

Počalji od Sofija Veks 2/2/2014, 14:34

Srecan rodjus miloj Luciji!! love 

Kusurko, juhu mlada, uzivajte danas, ovo je vas dan!!  osmeh srce 
Sofija Veks
Sofija Veks

Broj poruka : 2743
Location : Beograd
Datum upisa : 05.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Februarska budjenja iz zimskog sna :) - Page 2 Empty Re: Februarska budjenja iz zimskog sna :)

Počalji od leptirko82 2/2/2014, 15:03

Maaki, samo se cuvaj!
Ja sam nasla nacin da sutra idem na posao. Ici ce jedan taxista, verovatno malo okolo naokolo, ali nije ni bitno.
Bas citam sinocnji Ninin post i pricu o Fruskoj gori. Verovali ili ne, lakse mi je da vozim preko planine i brze, nego gradska voznja u spicu. Uzmimo u obzir da nisam iskusila BG voznju na mestu vozaca. Otkako me kola urnisu, vise i ne vozim redovno, ali zato menjam prevoze po celi dan. Jos smo u fazi pregovora koja bismo kola kupovali. Idem da gledam jednu seriju, toplo preporucujem. U pitanju je serija The following. Glavni protagonista radnje je detektiv koji resava ubistva kulta, ciji je vodja profesor univerziteta, strucnjak za dela E.A.Poa, koja i postaku inspiracija za mnogobrojna ubistva.
Posto obozavam Poa, a
i krimi serije. Ova serija mi je bas, bas legla.
Profu glumi jedan vrlo sarmantan tip, a detektiv je Kevin Slanina(Bacon).
leptirko82
leptirko82

Broj poruka : 2897
Godina : 41
Datum upisa : 30.04.2013

Nazad na vrh Ići dole

Februarska budjenja iz zimskog sna :) - Page 2 Empty Re: Februarska budjenja iz zimskog sna :)

Počalji od Sofija Veks 2/2/2014, 15:05

Na kom kanalu, Leptirko?

Navijam da sutra brzo i bez stresa stignes na posao!
Sofija Veks
Sofija Veks

Broj poruka : 2743
Location : Beograd
Datum upisa : 05.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Februarska budjenja iz zimskog sna :) - Page 2 Empty Re: Februarska budjenja iz zimskog sna :)

Počalji od leptirko82 2/2/2014, 15:08

Ja sve skidam sa torrenta. Sad je pocela i 2.sezona.
Sofi draga, hvala na lepim zeljama. Samo da mozes videti moje visinske pripreme. Maltene izgledam kao skijas kad idem na posao po ovakvim uslovima! Moracu jednom i sliku da postavim! Utopim se medju djake kao kameleon!)))
leptirko82
leptirko82

Broj poruka : 2897
Godina : 41
Datum upisa : 30.04.2013

Nazad na vrh Ići dole

Februarska budjenja iz zimskog sna :) - Page 2 Empty Re: Februarska budjenja iz zimskog sna :)

Počalji od Sofija Veks 2/2/2014, 15:10

Mudra zeno!  Very Happy  Sliku obavezno!  Very Happy 

Moja drugarica radi u filmskoj produkciji, po vasceli dan su napolju na terenu, po najvecem suncu leti i najvecem mrazu zimi, na snimanju. Kada zimi krene na posao, izgleda kao da je krenula na Aljasku, tako da te u potpunosti razumem!  lol! 
Sofija Veks
Sofija Veks

Broj poruka : 2743
Location : Beograd
Datum upisa : 05.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Februarska budjenja iz zimskog sna :) - Page 2 Empty Re: Februarska budjenja iz zimskog sna :)

Počalji od bak 2/2/2014, 15:16

Dan Jutra!

Kusuko, da vam danasnji dan bude za pamcenje, da ojaca jos vise vasu ljubav  srca srca srca

Luciji srecan rodjendanac!

Svim zenama zelim da ljubavlju sa svojim bliznjima otope ovaj led. osmeh srce  
bak
bak

Broj poruka : 6802
Godina : 48
Location : Zemun
Datum upisa : 25.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Februarska budjenja iz zimskog sna :) - Page 2 Empty Re: Februarska budjenja iz zimskog sna :)

Počalji od Ema78 2/2/2014, 15:27

Kusurko, nek je sa srecom !

Lucija, love 

Da vas i ja pozdravim...kod nas svasta i nista, al nista vredno pomena..MM radi od jutra do sutra, skoro i da se ne vidjamo, Petar je sve aktivniji,a mene onaj stari umor ne popusta. Bice da sam se ulenjila.
Od sledece nedelje krecem na zumbu,ici cu kada mi je dragi tu,a od aprila planiram teretanu ponovo. Moram prvo da dobro istegnem sve ove zardjale tetive  i da skinem jedno 6-7 kg,pa onda da se bacim na teretanu...


A ono sto zelim u februaru je mirno i tiho vreme, sa temperaturama oko nule i puno snega... zdravlje se podrazumeva.
Ema78
Ema78

Broj poruka : 4233
Location : Beograd, Srbija
Datum upisa : 23.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Februarska budjenja iz zimskog sna :) - Page 2 Empty Re: Februarska budjenja iz zimskog sna :)

Počalji od Botox 2/2/2014, 15:51

pu, pu, evo i nas u februaru, vec je stigao :)
svima da vam pozelim sve najlepse i da , ako vam se vec nisu, polako, ove godine ostvare snovi  osmeh srce 
Botox
Botox

Broj poruka : 4342
Godina : 37
Location : Novi Sad
Datum upisa : 10.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

Februarska budjenja iz zimskog sna :) - Page 2 Empty Re: Februarska budjenja iz zimskog sna :)

Počalji od cicsa80 2/2/2014, 18:27

Konjima (u kin.horoskopu) je ovo super godina pa nek se to prenese i na ostale zivotinjke  lol! 
Kus. nek je sa srecom danasnji dan.
Lucija, srecan rodjendanko.
Leptirko, tako sam i ja, dok sam putovala iz NS do Suseka na posao, pod punom opremom da ne mogu glavu da okrenem. Sta te briga, samo nek ti je toplo.

U zdravlje zene!
cicsa80
cicsa80

Broj poruka : 2716
Godina : 43
Location : Novi Sad
Datum upisa : 23.01.2011

Nazad na vrh Ići dole

Februarska budjenja iz zimskog sna :) - Page 2 Empty Re: Februarska budjenja iz zimskog sna :)

Počalji od SoJa 2/2/2014, 19:00

Lucija, srećan ti rođendanko, živa i zdrava nam bila sto godina  love ff 
Kusurko, srećno vam bilo  vv vv 
Cure  zagrljaj 

SoJa

Broj poruka : 2029
Godina : 46
Datum upisa : 02.08.2013

Nazad na vrh Ići dole

Februarska budjenja iz zimskog sna :) - Page 2 Empty Re: Februarska budjenja iz zimskog sna :)

Počalji od Vuchica 2/2/2014, 20:44

Kusur-žvako, da duuugo pamtite ovaj dan i da sto pre dobijete jos jednog člana  roda to ti od srca želim

Februarska budjenja iz zimskog sna :) - Page 2 595a



Poslednji izmenio Vuchica dana 2/2/2014, 22:23, izmenjeno ukupno 1 puta
Vuchica
Vuchica

Broj poruka : 3208
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 09.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Februarska budjenja iz zimskog sna :) - Page 2 Empty Re: Februarska budjenja iz zimskog sna :)

Počalji od hocukusurnecuzvaku 2/2/2014, 22:14

Divnog li dana za nama  srca srca srca srca srca 
Hvala vam puno drage moje  poljubci poljubci poljubci poljubci poljubci


Poslednji put izmenio hocukusurnecuzvaku dana 2/2/2014, 22:30, izmenio ukupno 4 puta
hocukusurnecuzvaku
hocukusurnecuzvaku

Broj poruka : 1595
Godina : 41
Location : Beograd
Datum upisa : 03.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Februarska budjenja iz zimskog sna :) - Page 2 Empty Re: Februarska budjenja iz zimskog sna :)

Počalji od cufta 2/2/2014, 22:22

Svaratih da vidim šta sam propustila. Mislila sam da ima nema Kusurkina slika..... I ima.... mlada, stavi sutra da uživamo

Dakle, tako u Vojvodini.....auuuuu...gore je nego što sma mislila.

Leptirko, i ja ga volim ali me E.A. Po pomalo plaši....mistika, moguća realnost - to je moj strah kod njega.

idem da pročitam šta je Hepi stavila..... šta se može pomoći....
cufta
cufta

Broj poruka : 5392
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 20.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Februarska budjenja iz zimskog sna :) - Page 2 Empty Re: Februarska budjenja iz zimskog sna :)

Počalji od hocukusurnecuzvaku 2/2/2014, 22:30

Evo i nas  Very Happy 
Februarska budjenja iz zimskog sna :) - Page 2 Unnamed
Februarska budjenja iz zimskog sna :) - Page 2 Unnamed_1
Februarska budjenja iz zimskog sna :) - Page 2 Unnamed_3
Februarska budjenja iz zimskog sna :) - Page 2 Unnamed_4
Februarska budjenja iz zimskog sna :) - Page 2 Unnamed_2
hocukusurnecuzvaku
hocukusurnecuzvaku

Broj poruka : 1595
Godina : 41
Location : Beograd
Datum upisa : 03.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Februarska budjenja iz zimskog sna :) - Page 2 Empty Re: Februarska budjenja iz zimskog sna :)

Počalji od SladZana 2/2/2014, 22:31

Bravo Kusurko draga, neka vam je srecno!  cveće i haljinica i ukrasili svijece, svaki nacin ste imali. Nadam se da je i tebi bilo predivno u tim momentima kao i meni prije neki mjesec. Neopisiv osjecaj  srca divni ste.
SladZana
SladZana

Broj poruka : 2915
Godina : 40
Datum upisa : 23.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

Februarska budjenja iz zimskog sna :) - Page 2 Empty Re: Februarska budjenja iz zimskog sna :)

Počalji od Sofija Veks 2/2/2014, 22:33

UBAVINJO! sunny 

Super su slike draga, bas ste medeni!! E, sada i bebica u ovoj godini Wink

 osmeh srce 
Sofija Veks
Sofija Veks

Broj poruka : 2743
Location : Beograd
Datum upisa : 05.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Februarska budjenja iz zimskog sna :) - Page 2 Empty Re: Februarska budjenja iz zimskog sna :)

Počalji od nina :) 2/2/2014, 22:38

kusurko bas si bila lepa mlada zelim vam da budete zajendo minimum 50 g
inace meni je jos neispunjena zelja da se vencamo u crkvi posle 10 g braka odnosno 10 ajednickog zivljena a 9 g posle vencavanja .ko zna mozda se ove godine vencamo na jubilarnu godinu od potpisivanja kad nismo od zivljenaj a inace ja taj datum smatram glavnim otkad sam dosla da zivim sa mm
lucija srecan rodjendan
nina :)
nina :)

Broj poruka : 5182
Godina : 48
Datum upisa : 06.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

Februarska budjenja iz zimskog sna :) - Page 2 Empty Re: Februarska budjenja iz zimskog sna :)

Počalji od cufta 2/2/2014, 22:49

E pa neka se ja srćeom Kus....diiiivne su slike.

Hej Kus, ja sam te zamišljela kao neku plavu hiper mršavicu sa dugačkom kosom u repu. Zašto - nema pojma. Totalno sam glupača promašila  Embarassed 
cufta
cufta

Broj poruka : 5392
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 20.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Februarska budjenja iz zimskog sna :) - Page 2 Empty Re: Februarska budjenja iz zimskog sna :)

Počalji od hocukusurnecuzvaku 2/2/2014, 22:56

Hahahaha Ćufto, slatko si me nasmejala  lol! lol! lol!  Nisam bila nikada mršava + sam se extra-ultra-giga raširila profesionalno baveći se plivanjem 10 godina Very Happy 
Rekoh sebi, kad nađem muškarca koji ima šira ramena od mene udaću se, majke mi, i bi tako  lol! lol! lol! 
hocukusurnecuzvaku
hocukusurnecuzvaku

Broj poruka : 1595
Godina : 41
Location : Beograd
Datum upisa : 03.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Februarska budjenja iz zimskog sna :) - Page 2 Empty Re: Februarska budjenja iz zimskog sna :)

Počalji od jelena*mama2andjela* 3/2/2014, 00:23

kusurko draga slike su divne,da docekate zajedno dijamansku svadbu osmeh srce 

jelena*mama2andjela*

Broj poruka : 968
Godina : 37
Location : Novi Sad
Datum upisa : 04.01.2014

Nazad na vrh Ići dole

Februarska budjenja iz zimskog sna :) - Page 2 Empty Re: Februarska budjenja iz zimskog sna :)

Počalji od ragaco 3/2/2014, 00:41

Kusurko,super ste!
Neka je sa srećom!!!
Mi još uvek divljaci-i crkveno i građanski.

ragaco

Broj poruka : 1821
Godina : 43
Location : Beograd
Datum upisa : 28.08.2011

Nazad na vrh Ići dole

Februarska budjenja iz zimskog sna :) - Page 2 Empty Re: Februarska budjenja iz zimskog sna :)

Počalji od leptirko82 3/2/2014, 04:56

Kusurkic, divna si mlada!
Kako imas mile i divne oci(to sam ti vec i rekla) i pune srece!
Ja od pola 3 ne spavam. Probudila me vrata od tavana koja je vetar otvorio i pocela su zasno da lupaju. Na kraju se probudio i moj muz, izasao napolje sa b.lampom i pentrao se po ovom kijametu da ih zatvori. E kad je nastupila tisina, dzaba, nece san na oci. Sta da se radi! Pijem kafu, gnjavim Krcu. Spremam se za suocavanje sa tajfunom koje ce u prvoj turi trajati nekih desetak minuta.
Lep dan vam zelim, zene drage!
leptirko82
leptirko82

Broj poruka : 2897
Godina : 41
Datum upisa : 30.04.2013

Nazad na vrh Ići dole

Februarska budjenja iz zimskog sna :) - Page 2 Empty Re: Februarska budjenja iz zimskog sna :)

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 2 od 19 Prethodni  1, 2, 3 ... 10 ... 19  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu