KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Korak po korak na putu do bete +

+51
JednaSova
Crvic
Smrdica
missile
Ninche
lilly13
boni m
cicsa80
bulevarka
Stenli
fmala
atomski mrav
Strumfeta78
jelena*mama2andjela*
fight&faith
lenjivica
BiKsi :)
KoMetaK
ivanicasale
noja
ariadne69
ganedina
JocY
bak
Endzi
makica1984
karakaca
luckystar74
lelas
Jecka
korpica
mimi982
Afrodita
suzanasakii
leptirko82
OKacica
Vilhelmina
LaFolie
MAAKKI
Sofija Veks
ragaco
saska1
hocukusurnecuzvaku
PalcicaBg
SoJa
Vuchica
SladZana
anasrce
sareni leptir
d77
Niny
55 posters

Strana 14 od 40 Prethodni  1 ... 8 ... 13, 14, 15 ... 27 ... 40  Sledeći

Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 14 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Strumfeta78 27/1/2014, 13:58

Palchice ponovi za 2 dana da vidis da li se dupla... mirise na dobro
Strumfeta78
Strumfeta78

Broj poruka : 957
Godina : 45
Location : Beograd
Datum upisa : 08.11.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 14 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od KoMetaK 27/1/2014, 13:58

Palcice, meni je 9.dpt 3-dnevnih embriona bila 61, tako da... ima sanse! E, sad, krece ona prica o ponavaljanju bete na 2 dana i duplanju. Mada, mozda je rano da se krene sa duplanjem, ali svakako ponovi za 2 dana. Navijam da bude bar duplo veca za 2 dana!!! igracice igracice igracice igracice 

D77, i ja sam uvek davala sa strane u stomak, otprilike na 2 cm od pupka pa redom. Imas i na netu da nadjes kako se daju bockei u kojoj regiji. Nisam davala iznad pupka, samo sa strane, a nisam ni ispod nikad. E, sad, ako ti vec drugi daju bocke, mozda je bolje u ruku ili nogu, manje ce ti mozda reagovati. Cini mi se da se merional moze da da i intramuskularno, pa mozda da njega dajes tako. Ja sam posle par dana presla na i.m. jer mi je smetalo da se 3 puta bodem u stomak. Navijam jaaaako za uspesan postupak, sve ces ovo brzo zaboraviti!!  igracice igracice igracice igracice 

Stenli, cestitke i ovde MAMA! NEka su Ana i Kosta zivi i zdravi i uvek na rdost roditeljima! Eto jednog upraznjenog mesta na trudnickim, ajde Palcice da ga popunis a posle ce drugarice koje su upostupku da te prate!!!  sreca sreca sreca 
KoMetaK
KoMetaK

Broj poruka : 7138
Godina : 51
Location : Italija
Datum upisa : 09.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 14 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od d77 27/1/2014, 14:00

Hvala, Kometak...tesko mi pada ovo resetanje.
 zagrljaj 

d77

Broj poruka : 1742
Datum upisa : 01.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 14 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od SladZana 27/1/2014, 14:05

Stenli cestitamo  vv vv vv konfete konfete konfete beba beba 

Palcice dobro je sto je beta+, sad te ceka ponavljanje. Mozda ako mozes da izdrzis tek za 4 dana da ponovis, to ce ti i biti 14dpt?  Very Happy Tako rano nisam sigurna da li se dupla pravilno.
SladZana
SladZana

Broj poruka : 2915
Godina : 40
Datum upisa : 23.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 14 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od PalcicaBg 27/1/2014, 14:21

Ponovicu betu za 2,3 dana,znam da je danas bilo rano za betu,nisam se ni nadala nekim visokim vrednostima,iako mala ulila mi je nadu veliku.Hvala na podrsci drage moje!
PalcicaBg
PalcicaBg

Broj poruka : 4146
Location : Beograd
Datum upisa : 24.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 14 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Endzi 27/1/2014, 14:25

ganedina ::Drage moje, donosim vam muštuluk : danas nam se porodila naša  Stenli , na svet su došla još 2 mala andjela : Ana i Kosta !!!!

Neka su živi i zdravi 100 godina     !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
STENLI CESTITKE I OVDJEEEEEEE  srca  srca  srca  srca  srca  srca  srca  srca  srca  srca  srca  srca  srca  srca  srca  srca  srca  srca  srca  srca  srca  srca  bebe  bebe  as  as  as  as  as  family  family  family  family  family  family
Endzi
Endzi

Broj poruka : 646
Godina : 46
Datum upisa : 30.06.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 14 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od hocukusurnecuzvaku 27/1/2014, 14:27

Atomski mrave navijam najjače za  beta roda roda roda navijacica navijacica navijacica 

Palčice sestro slatka navijači2 navijači2 navijači2 navijači2 navijači2 

Stenli draga čestitam  srca srca srca 
hocukusurnecuzvaku
hocukusurnecuzvaku

Broj poruka : 1595
Godina : 41
Location : Beograd
Datum upisa : 03.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 14 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od sareni leptir 27/1/2014, 14:29

palcice jel si javila klinic betu i kolika je ? mozda ti pojacaju dozu utrogestana ? 
 i moja je  drugarica imala malu betu vrlo ,pa je ponovila i eno je ima sina ! 
 samo miruj i bez panike ....ponovi za 2 dana ko sto ti rekose cure ...
 noja ,hvala na terminu ....a kad ti imas zakazano ? nemam bus ,zadnji je u pola 8 uvece .mozda izdejstvuje auto ovaj moj preko SUP-a ....ziva nisam .ali mi je bitnije od svega otici elezovicu i jako sam srecna sto je blizu pregled ,da vise otkacim preptostavke i saznam u cemu je fora velike sedimentacije i mojih bolova u zglobovima.
 stenli ,cestitama ..bas  lepo ! dva andjela !cestitam od srca  čestitamo  čestitamo  čestitamo  čestitamo  čestitamo  bravo  bravo  bravo  bravo  bravo  bravo  bravo  bravo
sareni leptir
sareni leptir

Broj poruka : 3884
Godina : 48
Location : SRBIJA
Datum upisa : 27.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 14 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Endzi 27/1/2014, 14:30

PALCICE RADI Betu 14 dan,opet,za sad mirise na dobro...d77 ja sam se bola 2-3  prsta ispod pupka,sa strane  osmeh srce
Endzi
Endzi

Broj poruka : 646
Godina : 46
Datum upisa : 30.06.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 14 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od fmala 27/1/2014, 14:30

Cestitke i od mene i ovde!

Ganedina, ako znas kako se porodila, prirodno, ili carskim, napisi da dodam u statistiku.
fmala
fmala

Broj poruka : 1989
Datum upisa : 25.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 14 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Endzi 27/1/2014, 14:33

fmala ::Cestitke i od mene i ovde!

Ganedina, ako znas kako se porodila, prirodno, ili carskim, napisi da dodam u statistiku.
Ja mislim da je njoj bio zakazan carski za danas 27.,bar tako mi se cini- vidi u trudnickom dnevniku
Endzi
Endzi

Broj poruka : 646
Godina : 46
Datum upisa : 30.06.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 14 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od sareni leptir 27/1/2014, 14:39

http://www.24sata.rs/vesti/beograd/vest/grad-vise-ne-finansira-vantelesnu-oplodnju-za-drugu-bebu/123396.phtml
sareni leptir
sareni leptir

Broj poruka : 3884
Godina : 48
Location : SRBIJA
Datum upisa : 27.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 14 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od fmala 27/1/2014, 14:43

Enzi, i ja sam tako mislila, al otkud znam, bolje da pitam.
Palcice, sad upratih tvoja zbivanja, nije to losa beta za 12. dan od aspiracije (ako sam dobro shvatila), meni je 9. dan od transfera blaste, znaci 14. dan od aspiracije bila oko 53.35, sto znaci da itekako ima nade! Plus, isto sam imala to braon brljavnjenje danima, trajalo je vise od nedelju dana, cini mi se, bese obican hematom, to je jako cesta pojava posle transfera, nekad oni kateterom malo povrede neki krvni sud, pa se napravi ugruscic koji posle malo prokrvari, pa u kapljicama koje se vec osuse i postanu braon, icuri napolje. Samo nastavi s terapijom, ja navijam od srca!
fmala
fmala

Broj poruka : 1989
Datum upisa : 25.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 14 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od PalcicaBg 27/1/2014, 14:49

Fmala da,danas je 12.dan od aspiracije.Zvala sam kliniku,rekli su da mirujem i da ponovim za dva dana.Ja sam na svoju ruku sad uzela 300mg utrogestana umesto 200.Bas sam nevaljala,al razumecete da se plasim.
PalcicaBg
PalcicaBg

Broj poruka : 4146
Location : Beograd
Datum upisa : 24.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 14 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od sareni leptir 27/1/2014, 14:53

ma ne brigaj ... trudnica si ,,,100 %   !!!! cvet  cvet  roda  roda  roda evo saljem rode ,,otvaraj prozore !
sareni leptir
sareni leptir

Broj poruka : 3884
Godina : 48
Location : SRBIJA
Datum upisa : 27.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 14 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od fmala 27/1/2014, 14:54

nemoj po 300, nego smanji razmak izmedju doza, ako hoces da pojacas, pij na 6 sati po dve, ako pijes na po 8 sati, npr.
fmala
fmala

Broj poruka : 1989
Datum upisa : 25.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 14 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od bak 27/1/2014, 14:55

Ja Palcice navijam jako jako jako  radost radost radost 

Rekoh ti ja da mirises  Wink i da tek sledi cekanje ponavljanja  osmeh srce 

Stenli cestitam, neka su macici zivi i zdravi 100 godina!

Brbljiva, kukaj u Belmediku da te zamene sa nekom pacijentkinjom, da nemas bus...

Mada on tek od 8 radi, ja sam bila jednom u 22:30  affraid 


Ljubim sve radilice  osmeh srce 
bak
bak

Broj poruka : 6802
Godina : 48
Location : Zemun
Datum upisa : 25.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 14 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od PalcicaBg 27/1/2014, 14:58

Stavljam vaginalno,znaci mogu po 200mg na 6 sati?Ok,tako cu probati do ponovljene bete.
Bravo stenli,cestitam na malim andjelima,nek su zivi i zdravi,a tebi zelim sto brzi oporavak!
PalcicaBg
PalcicaBg

Broj poruka : 4146
Location : Beograd
Datum upisa : 24.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 14 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od sareni leptir 27/1/2014, 15:07

nema nista bak ,rekla sam odakle dolazim ..al ne vredi ...kazu da doktor radi od 20 h do 23 !   .....valjda cu se snaci ,izmisliti nesto ...spavacu pored ordinacije do sutra ...samo da me primi i da se pokrenem sa ove tacke .
 reci mi sta mislis jel ce on dalje da mi ispise sve sto trebam da uradim u vezi visoke sedimatacije ?! rekose da ce imunolog znati sta dalje povodo mojih bolova u zlobovima i dugogodisnje visoke sedimetacije .....zaista neznam ....vi bolje to znate ..
sareni leptir
sareni leptir

Broj poruka : 3884
Godina : 48
Location : SRBIJA
Datum upisa : 27.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 14 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Niny 27/1/2014, 15:16

Palčice, ja mislim da je beta odlična za današnji dan  d d d  Miruj i ponovi za 2 dana, pa da nas vučeš za nosiće  x x x x
Niny
Niny

Broj poruka : 3309
Godina : 46
Location : Bgd
Datum upisa : 16.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 14 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od bak 27/1/2014, 15:24

Brbljiva stvarno ne znam. Videces sa njim, sve mu donesi, udavi ga, nemoj da zaboravis onaj lupus da poneses i sve ostalo
bak
bak

Broj poruka : 6802
Godina : 48
Location : Zemun
Datum upisa : 25.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 14 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od fmala 27/1/2014, 15:41

PalcicaBg ::Stavljam vaginalno,znaci mogu po 200mg na 6 sati?Ok,tako cu probati do ponovljene bete.
mozes, i ja sam izmedju dve bete tako, a posle druge bete su mi ukljucili depo, pa sam vratila na 3x2, ako ti to mrljavi onda ih bolje pij, umesto stavljanja vaginalno, da ne cackas, ne inficiras nesto, a i da ti ne curi zbog krvarenja pre vremena. Kad prodje to braon, opet ces ih stavljati vaginalno.
fmala
fmala

Broj poruka : 1989
Datum upisa : 25.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 14 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od PalcicaBg 27/1/2014, 15:50

Ja ovo ne bih nazvala krvarenjem,ovo je bukvalno braon slina,kao sluzokoza,malo malo pa bude na papiru,i onda nema nista par brisanja,pa opet.I ponekad bude samo providno sa nekim mini,mini crvenim tackicama,bukvalno su tacke kao na monitoru.
PalcicaBg
PalcicaBg

Broj poruka : 4146
Location : Beograd
Datum upisa : 24.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 14 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od fmala 27/1/2014, 16:23

Aha, onda ok, nisam znala da je tako malo. Ma meni je to bas fin znak, ako je tako!
fmala
fmala

Broj poruka : 1989
Datum upisa : 25.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 14 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od noja 27/1/2014, 16:35

Palcuce kad budes drugu betu vadila izvadi i progesteron i tsh 
Mi snazno navijamo mirise mi na trudnocu !!!
noja
noja

Broj poruka : 6242
Godina : 45
Location : tamo gde Dunav teče
Datum upisa : 24.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 14 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 14 od 40 Prethodni  1 ... 8 ... 13, 14, 15 ... 27 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu