BiKsi :) - Koka nosilja

Strana 6 od 11 Prethodni  1, 2, 3 ... 5, 6, 7 ... 9, 10, 11  Sledeći

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole

Re: BiKsi :) - Koka nosilja

Počalji od MAAKKI taj 7/1/2014, 18:58

Hristos se rodi, srecan vam Bozic!!!!!  love 
MAAKKI

Broj poruka : 4783
Godina : 49
Datum upisa : 08.09.2010

Pogledaj profil korisnika

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Endzi taj 7/1/2014, 19:47

Srecan Vam Bozic,Srecna Porodico....Slikaj dasu Arsu  osmeh srce  osmeh srce  osmeh srce  osmeh srce
Endzi

Broj poruka : 646
Godina : 39
Datum upisa : 30.06.2013

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Vuchica taj 7/1/2014, 20:13

hristos se rodi!
daj nam malo da vidimo tog dasu Arsu  sunny 
Vuchica

Broj poruka : 3163
Godina : 40
Datum upisa : 09.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od JAmajka taj 10/1/2014, 12:52

Srećni vam praznici,živi bili i veeeliki porasli.Mama Bixi,uživaj,planiraj,peglaj...radi šta ti prija.Ljubi malog drugara Arsu od blizanaca+JAmajke.
JAmajka

Broj poruka : 1906
Datum upisa : 25.02.2010

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od KoMetaK taj 11/1/2014, 23:02

Kako ste? Kako napreduje Arsa? Koliko ste jos gramica dodali? Ljubimo vas puuuuuno, a najvise Arsu!   ljubav love
KoMetaK

Broj poruka : 7137
Godina : 44
Datum upisa : 09.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od bubi80 taj 12/1/2014, 13:55

Bixi ja svasta propustih kod tebe,al od srca cestitam rodjenje sina.
Nek vam je ziv i zdrav dugo,dugo i da vam je srecno roditeljstvo i da uzivate u svakom novom danu. osmeh srce 

angel  ljubav  ljubav  ljubav
bubi80

Broj poruka : 521
Godina : 37
Datum upisa : 07.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od anasrce taj 12/1/2014, 21:09

Draga Bixi Arsi i vama sve naj najlepse za Novogodisnje i Bozicne praznike!! Verujem da ti nikada nije bilo lepse nego sada  osmeh srce osmeh srce \
Najveci poljubac za bebirona koji lepo napreduje i slusa mamu i tatu  osmeh srce 
anasrce

Broj poruka : 429
Datum upisa : 15.07.2013

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Vuchica taj 12/1/2014, 21:20

Koko, kako se snalazite? Jel lepo sikite?
 ljubav ljubav ljubav 
Vuchica

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Shizika taj 12/1/2014, 21:36

Biksi, pishi nam malo o Arsi?
Ljubimo vas  ljubav 
Shizika

Broj poruka : 5395
Godina : 47
Datum upisa : 14.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od BiKsi :) taj 13/1/2014, 21:12

Nikako da se nakanim da otvorim roditeljski, nemam inspiraciju, a ne bih tek tako samo da bude, treba mi posebno raspoloženje! :)

Prekosutra idemo na kontrolu. Patronažna ga danas videla nakon nekoliko dana, kaže pa on druga beba, udebljao se, videćemo šta kaže vaga.

Fino klopa, i dalje na flajku, eto od kada se oni navade, pa se posle čudimo što pivo ne ispuštaju iz ruku!  lol! Iz nedelje u nedelju sve je veća mililitraža koju pojede, vodim evidenciju.

Stavljam ga i na siku, vuče on, samo posle dahće ko kerić, umori se očas posla.

Od danas smo sa drugom bakom kad tata radi, jer moja mama sada sprema slavu, prethodno je svekrva spremala. Dečko je bio kod bake i dede na slavi, pre svih gostiju, nisam htela da ga vodim kad zagužva, još je mali. Dobro se vladao!  lol! 

Počeo je okicama da prati oko sebe sve više, prava je zora čučkuša  lol! , ne sme ništa da propusti, samo zvera okolo!

Uobročen je, i jede na svakih dva do tri sata, sam se budi, i noću i danju. U toku dana je sve duže budan. Danas je bio kod manikira, frizera, stiliste, ma opasan lik, totalno!  lol!  Malo mu se pojavila temenjača, pa ga češljam češće.

Bake ga malo češće nosaju nego što mama i tata to žele, borimo se, moraćemo ih malo tu srediti, inače će moja kičma da strada.

Ne buni se kad ga mazimo po kosi, čak šta više, totalno uživa (na mene je tu), ne buni se kad ga cmačemo po vratu i kosi, umili se skroz! Pravo prase!

Kad ga presvlačim, a to je pred klopanje, plače i dernja se kao magare, rekao bi čovek da ga mučimo, suza suzu stiže, i tu je na mene, ne trpi da je gladan!  Very Happy 

Sve u svemu, dobra je beba, pu, pu, pu, usrale ga koke! Malo ga u večernjim satima muče grčevi, al tad ga privijemo uz grudi, stavimo termofor, pa se tako i smiri.

Da napišem da je danas bio kod babe i dede sam, bez roditelja  lol! , i dobro se vladao! Baka ga vratila kad se ukenjao do zavrat, i kad je ogladneo! Ja u tom periodu pokušala da odspavam, al mi se nije dalo, jbga.

Bake i tata peglaju, mene su oslobodili toga maksimalno, a ja se i ne bunim! lol! 

I da zabeležim da mi se neku noć napravio čvor u siki, da sam propiškila mamino mleko, i rekla sebi da više žensko dete neću poželeti (no nemojte me držati za reč), od dva ujutru do pola šest sam masirala siku da ga razbijem i olakšam sebi muke! Kakav užas koliko to boli. A bradavica na drugoj siki ima ragadu, mažem lanolinom, al i ona boli prilično. Smorih se i sa mužom mleka i jedva čekam da on još malo ojača i predje sam da siki, ovako je baš iscrpljujuće.

Da vidite i džače, gotovo je, a posle će biti više slika kad otvorim roditeljski! Tata nam nije rad da deli slike, zato smo šturi ovako, ne zamerite.

Ja`80-hipotireoza,hašimoto,PCO,hiperinuslinemija,pai-1 4g/5g,mm`79-azospermija;u braku 12 otkačenih godina,a zajedno 16; iz prirodnih radova nikad ništa (njegovi plivači ustvari ne znaju da plivaju, a sad im kasno da nauče, blam ih, jer su matori! Very Happy); iz "manje prirodnih" radova:
1) Spebo, XI 2009.ICSI-beta 2.5,
2) Spebo V 2010.FET-beta 463-biohemijska,
3) Spebo V 2013.ICSI-beta 168,8, 7.6.2013. videli srce 14.12.2013. Kinder suprise!
4) Spebo, IV 2016.ICSI-beta 4,
5) Spebo, IV 2017. FET-beta 2.65
Lilypie Fourth Birthday tickers
BiKsi :)

Broj poruka : 21052
Godina : 36
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Crvic taj 13/1/2014, 21:22

Kakva pametna glavica! Joj, divan je dečačić i super mu je ova džače! Uživajte velika familijo  sunny 
Crvic

Broj poruka : 267
Datum upisa : 26.06.2012

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Ninche taj 13/1/2014, 21:24

ljubav ljubav ljubav ljubav ljubav ljubav ljubav ljubav ljubav 

za ragadu kazu da je dobro da mazes svojim mlijekom i da pustish da se sushi na zraku.... tj da hodash u toplesu po kuci koliko god mozes (ja nazalost nisam imala iskustvo dojenja, kod mene bila nestashica od prvog dana...)

za cvorice kazu list kupusa obmotati oko sike da se ne stavlja na bradavicu - i maravno masaza...

Vretja (dzace) je fenomenalna!

i ono u vreci, isto Very Happy

Ljubim!
Ninche

Broj poruka : 1085
Godina : 45
Datum upisa : 11.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od zoxa taj 13/1/2014, 21:25

Jojjj predivan je zaista!!!!
Zao mi je sto se sa dojenjem tako mucis i nadam se da ce momak brzo ojacati za dojenje.
Vjeruj mi, nista lakse i ljepse od dojenja.
Ljubimoooo puno!!!
zoxa

Broj poruka : 2601
Godina : 41
Datum upisa : 25.11.2008

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od LaFolie taj 13/1/2014, 21:25

Presladak je!!!
Gosn Arsa vec sam ide u goste! Pa on je hit!!!
LaFolie

Broj poruka : 3411
Datum upisa : 20.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od hocukusurnecuzvaku taj 13/1/2014, 21:28

Pu-pu-pu božanstveni ste  ljubav 
hocukusurnecuzvaku

Broj poruka : 1595
Godina : 34
Datum upisa : 03.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Simona taj 13/1/2014, 21:56

Presladak je Arsa s Marsa  osmeh srce osmeh srce osmeh srce 

Hvala Arso za čestitku, moj Vilenjak se jako obradovao i terao me da čitam više puta. Hvala i Biksi takodje  ljubav 

Sledeći put kad dodjemo na Zlatibor taman će i Arsa biti malo veći pa da se dečaci upoznaju :)

Broj poruka : 8024
Godina : 48
Datum upisa : 14.11.2009

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od SoJa taj 13/1/2014, 22:30

Ja sam, naravno, usnimila dzače :DSuper je, a Arsa je miš jedan medeni  srca srca 
Nadam se da će i ta mukica sa sikama da prođe što pre, pa da uživaš u dojenju. Ja sa mojim (.Y.) imam problem, pa su mi jezive priče o čvorićima i slično  affraid 
Veliki ljubac za preslatkog Arsu i njegovu divnu mamicu  ljubav

SoJa

Broj poruka : 2026
Datum upisa : 02.08.2013

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Klarica taj 13/1/2014, 22:35

Divni ste  ljubav 
Klarica

Broj poruka : 522
Datum upisa : 28.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od SladZana taj 13/1/2014, 23:06

Padoh na d... od ljepote.  nemam reči  nemam reči  nemam reči  a cebence je hit. Ljubim vas, grlite se, ljubite se, mirisite se, volite se  srca 
SladZana

Broj poruka : 2750
Godina : 33
Datum upisa : 23.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Endzi taj 13/1/2014, 23:14

smajli angel  smajli angel  smajli angel PRESLADAK BEBAC,uzivajte,mazite se,volite se... osmeh srce  osmeh srce  osmeh srce  osmeh srce
Endzi

Broj poruka : 646
Godina : 39
Datum upisa : 30.06.2013

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Vuchica taj 14/1/2014, 08:09

dasa Arso, srecan ti prvi mesendancic!!!!  love 

Vidim ja, bice to opasna skitara, vec poceo po slavama da ide, a i sam, bez roditelja...
 srcasti poljupci srcasti poljupci srcasti poljupci srcasti poljupci srcasti poljupci srcasti poljupci 

Jedva cekam novi izvestaj, uzivajte, Biksici!
Vuchica

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Dacaa taj 14/1/2014, 08:14

BiKsi :) ::Nikako da se nakanim da otvorim roditeljski, nemam inspiraciju, a ne bih tek tako samo da bude, treba mi posebno raspoloženje! :)

Prekosutra idemo na kontrolu. Patronažna ga danas videla nakon nekoliko dana, kaže pa on druga beba, udebljao se, videćemo šta kaže vaga.

Fino klopa, i dalje na flajku, eto od kada se oni navade, pa se posle čudimo što pivo ne ispuštaju iz ruku!  lol! Iz nedelje u nedelju sve je veća mililitraža koju pojede, vodim evidenciju.

Stavljam ga i na siku, vuče on, samo posle dahće ko kerić, umori se očas posla.

Od danas smo sa drugom bakom kad tata radi, jer moja mama sada sprema slavu, prethodno je svekrva spremala. Dečko je bio kod bake i dede na slavi, pre svih gostiju, nisam htela da ga vodim kad zagužva, još je mali. Dobro se vladao!  lol! 

Počeo je okicama da prati oko sebe sve više, prava je zora čučkuša  lol! , ne sme ništa da propusti, samo zvera okolo!

Uobročen je, i jede na svakih dva do tri sata, sam se budi, i noću i danju. U toku dana je sve duže budan. Danas je bio kod manikira, frizera, stiliste, ma opasan lik, totalno!  lol!  Malo mu se pojavila temenjača, pa ga češljam češće.

Bake ga malo češće nosaju nego što mama i tata to žele, borimo se, moraćemo ih malo tu srediti, inače će moja kičma da strada.

Ne buni se kad ga mazimo po kosi, čak šta više, totalno uživa (na mene je tu), ne buni se kad ga cmačemo po vratu i kosi, umili se skroz! Pravo prase!

Kad ga presvlačim, a to je pred klopanje, plače i dernja se kao magare, rekao bi čovek da ga mučimo, suza suzu stiže, i tu je na mene, ne trpi da je gladan!  Very Happy 

Sve u svemu, dobra je beba, pu, pu, pu, usrale ga koke! Malo ga u večernjim satima muče grčevi, al tad ga privijemo uz grudi, stavimo termofor, pa se tako i smiri.

Da napišem da je danas bio kod babe i dede sam, bez roditelja  lol! , i dobro se vladao! Baka ga vratila kad se ukenjao do zavrat, i kad je ogladneo! Ja u tom periodu pokušala da odspavam, al mi se nije dalo, jbga.

Bake i tata peglaju, mene su oslobodili toga maksimalno, a ja se i ne bunim! lol! 

I da zabeležim da mi se neku noć napravio čvor u siki, da sam propiškila mamino mleko, i rekla sebi da više žensko dete neću poželeti (no nemojte me držati za reč), od dva ujutru do pola šest sam masirala siku da ga razbijem i olakšam sebi muke! Kakav užas koliko to boli. A bradavica na drugoj siki ima ragadu, mažem lanolinom, al i ona boli prilično. Smorih se i sa mužom mleka i jedva čekam da on još malo ojača i predje sam da siki, ovako je baš iscrpljujuće.

Da vidite i džače, gotovo je, a posle će biti više slika kad otvorim roditeljski! Tata nam nije rad da deli slike, zato smo šturi ovako, ne zamerite.

Biksi sincic ti je prelep..... srca srca srca srca srca srca srca  Dusa mala.Obozavam da citamtvoje poruke  yes  Drago mi je sto ti svi pomazu.Svaka im cast  igra  ljubim vas oboje c 
Dacaa

Broj poruka : 800
Godina : 33
Datum upisa : 29.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od lelas taj 14/1/2014, 08:29

medeni ste  srca srca srca srca :aa5:u ovom dakcetu,cebencetu kao sa reklame pu,pu,pu!Ljubimvas puno ,Biksi dobro je da ti svi pomazu i zelim ti da problemi sa grudima brzo prodju! 
lelas

Broj poruka : 1644
Datum upisa : 18.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od leptirko82 taj 14/1/2014, 09:05

Gledam ovo tvoje zamotuljce i srce mi igra!
Kakav je, pu, pu!
Frizura mu je fenomenalna!
leptirko82

Broj poruka : 2897
Godina : 34
Datum upisa : 30.04.2013

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od OKacica taj 14/1/2014, 09:09

Medic medeni! Dzace prva liga, a bebac pravi deckonja!!!

srca1 srca1 srca1 srca1 srca1 srca1 srca1 srca1 
OKacica

Broj poruka : 1308
Datum upisa : 13.06.2012

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Sponsored content

Sponsored content

Nazad na vrh Ići dole

Strana 6 od 11 Prethodni  1, 2, 3 ... 5, 6, 7 ... 9, 10, 11  Sledeći

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh