KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

+50
ganedina
Crvic
Simona
nina :)
PalcicaBg
Sofija Veks
JocY
makica1984
Struzzo
vivijen
penelope
cicsa80
dragana76ns
fight&faith
saska1
bak
noja
zoxa
SladZana
MAAKKI
*AIDA*
Gral
bulevarka
leptirko82
Klarica
lelas
tetreb
pluton1
Niny
lenabeograd
kockicaaa
hocukusurnecuzvaku
zvoncica36
ivka
Ninche
bebica mala
SoJa
Vuchica
fmala
ragaco
Strumfeta78
KoMetaK
BiKsi :)
Stenli
Endzi
Republica
LaFolie
Botox
buby
saritam
54 posters

Strana 39 od 40 Prethodni  1 ... 21 ... 38, 39, 40  Sledeći

Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 39 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od BiKsi :) 17/2/2014, 04:07

Stigla nam je Lafica, jeeeeeeeeej! Drugarice, nek vam je Ana zdrava, srećna, voljena stotinu godinaaaaa! Reče mi Laf da je porodjaj bio težak, al sad je sve gotovo, bitno da je prošlo. Sad prima transfuziju. Cura je teška 3550 grama.d d d d d d d d d d d d d d 
 
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 39 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od LaFolie 17/2/2014, 04:21

Evo i mene... Primam transfuziju; jako je tesko islo; povracala sam 5 puta ; davali mi injekcije za smirenje jer su mi se tresle ruke i noge. Imam puno kopci; sili me u totalnoj...

Ana je preslatka; 3.5kg i lici na tatu :-)))))))
LaFolie
LaFolie

Broj poruka : 3412
Datum upisa : 20.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 39 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od hocukusurnecuzvaku 17/2/2014, 05:54

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 39 C4u-itsagi

 srce ANA DOBRO NAM DOŠLA  srce 
vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv 

Draga moja čestitam da je živa i zdrava zajedno sa vama  vv vv vv 
Brz oporavak ti želim  cvet 
hocukusurnecuzvaku
hocukusurnecuzvaku

Broj poruka : 1595
Godina : 41
Location : Beograd
Datum upisa : 03.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 39 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od leptirko82 17/2/2014, 06:19

Dobrodosla,Ana, lepotice mala!!!!!!
leptirko82
leptirko82

Broj poruka : 2897
Godina : 41
Datum upisa : 30.04.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 39 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Simona 17/2/2014, 07:09

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 39 2306035s7smsver8z
Simona
Simona

Broj poruka : 8349
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 14.11.2009

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 39 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Botox 17/2/2014, 07:11

cestitamo lafe, bitno da je sve proslo, malo se oporavis I sve ces zaboraviti :-* ljubi anu malu :-)
Botox
Botox

Broj poruka : 4342
Godina : 37
Location : Novi Sad
Datum upisa : 10.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 39 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od ganedina 17/2/2014, 07:17

Bravo LaFolie junakinjo nasa , cestitam ti rodjenje te tatine , ali i mamine lepotice , nadam se da ces nas obradovati i nekom prvom Aninom slikicom , beba ima ekstra tezinu . Bitno je da se ti sada lagano oporavljas i da te mukice ostavis iza sebe . Uzivaj sa svojim zlatom .
ganedina
ganedina

Broj poruka : 1049
Location : Beograd
Datum upisa : 17.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 39 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od LaFolie 17/2/2014, 07:33

Stize slika u sredu kada izadjemo :-))) puno hvala cure!!
LaFolie
LaFolie

Broj poruka : 3412
Datum upisa : 20.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 39 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od ganedina 17/2/2014, 07:39


Jupiiiiii , s nestrpljenje cekamo sredu , da nam se vas dve devojcice obe lepo oporavite i stignete svojoj kucici , pa da zajedno uzivate utroje . A onda slikica te lepotice .
ganedina
ganedina

Broj poruka : 1049
Location : Beograd
Datum upisa : 17.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 39 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od SladZana 17/2/2014, 07:53

Lafice draga cestitam uzivajte vas dvije sada, oporavak je laksi uz nju  čestitamo čestitamo čestitamo bb bb bb 
SladZana
SladZana

Broj poruka : 2915
Godina : 40
Datum upisa : 23.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 39 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od PalcicaBg 17/2/2014, 08:10

LaFolie cestitam vam na toj maloj lepotici,neka je ziva i zdrava sto godina!  d d d 

A tebi zelim da se oporavis sto pre i u potpunosti uzivas u svojoj srecici  c 
PalcicaBg
PalcicaBg

Broj poruka : 4146
Location : Beograd
Datum upisa : 24.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 39 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od pluton1 17/2/2014, 08:30

LaFolie,cestitam na curici!da brzo stignete kuci i uzivate!
pluton1
pluton1

Broj poruka : 319
Datum upisa : 12.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 39 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od lelas 17/2/2014, 08:42

LaFolie ,cestitam od sveg srca!!!!!! srca srca srca srca srca srca 
Neka vam je Ana ziva i zdrava jos 100 godina!!!!! d d d d d d bb bb bb bb bb bb čestitamo čestitamo čestitamo čestitamo čestitamo 
Da se oporavis brzo i da uzivate u svom toplom domu!!!!
lelas
lelas

Broj poruka : 1644
Datum upisa : 18.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 39 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Endzi 17/2/2014, 08:57

srca  srca  srca  srca  srca  srca  srca LAFE CESTITKE OD SRCA.... igracice  igracice  igracice  igracice  igracice  angel  angel  angel  angel  angel  angel  angel  angel  angel NEK JE ANA ZIVA I ZDRAVA 100 GODINA A TI CES USKORO SVE MUKE ZABORAVITI vv  vv  vv  vv  vv  vv  d  d  d  d  d  d  d  d
Endzi
Endzi

Broj poruka : 646
Godina : 46
Datum upisa : 30.06.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 39 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Xena 17/2/2014, 09:04

Bravo Lafe, junacino nasa, cestitam, neka je ziva, zdrava, lepa, srecna i voljena celoga zivota. Doslo je vreme za srecu, uzivajte.
Xena
Xena

Broj poruka : 654
Location : Pancevo
Datum upisa : 17.05.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 39 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od JocY 17/2/2014, 09:30

Bravo Lafe moj cestitam ti od srca. osmeh srce  radost  roda  srca  love  angel  likeit  sreca  srca1  as  bebe  srce  cvet  love  usne  igra  igra  ljubav  d  b  vv  bb  x  d  v  g  radost  igra  jumping  wavecrowd  konfete  radost  good job  poljubac  čestitamo  srca  cveće 
Zao mi je sto si se namucila ali se sve to brzo zaboravi.
JocY
JocY

Broj poruka : 2090
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 20.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 39 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od fmala 17/2/2014, 09:47

Mamita, ponosna sam na tebe! Cestitam vam najlepsi dogadjaj, a Ani zelim samodane osmeha i srece od sad, pa narednih najmanje sto godina! I nek bude najbolja riba u gradu Very Happy I hrabra na mamu! Sad ces kuci, dok trepnes! Ljubim vas punoooo!
fmala
fmala

Broj poruka : 1989
Datum upisa : 25.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 39 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od zoxa 17/2/2014, 09:59

Ana dobrodosla!!!! Mama i tata cestitam kcerku!
Lafe bravo, hrabrica si prava!
zoxa
zoxa

Broj poruka : 2601
Godina : 48
Location : Prag
Datum upisa : 25.11.2008

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 39 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od SoJa 17/2/2014, 10:18

Lafe, čestitam od srca, neka je živa i zdrava lepotica sto godina. Tebi brz oporavak želim, ti si naš Laf  Very Happy čestitamo bravo bravo bravo bravo konfete konfete konfete konfete 
 v v v v v v v v vv vv vv vv vv vv 
 ff

SoJa

Broj poruka : 2029
Godina : 47
Datum upisa : 02.08.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 39 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Vuchica 17/2/2014, 10:46

Lafe naš, neka ti je sa srećom. I neka je Ana živa i zdrava sto godina!  angel 
Zelim ti brz oporavak, verujem da ćeš brzo zaboraviti muke. Cmokic
 bb bb bb bb bb 
Vuchica
Vuchica

Broj poruka : 3208
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 09.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 39 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od leptirko82 17/2/2014, 10:56


Zaigrajmo, Kutanjke drage, jer veselo je ovde!!!!
Stigla nam je princeza Ana i Fmalac!!!
 igra  igra  igra  igra  igra  igra  igra  igra
leptirko82
leptirko82

Broj poruka : 2897
Godina : 41
Datum upisa : 30.04.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 39 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od ragaco 17/2/2014, 11:02

Lafe,  radost radost radost radost radost radost radost radost za Anu!!!!
Da se što pre oporaviš,draga!!!

ragaco

Broj poruka : 1821
Godina : 43
Location : Beograd
Datum upisa : 28.08.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 39 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Niny 17/2/2014, 11:13

Lafe, čestitam  vv vv vv vv vv vv  Stigla Ana princezica  x d x d x d 
Žao mi je što si tako prošla, ali brzo ćeš ti to zaboraviti uz svoju beku  ljubav ljubav ljubav ljubav
Niny
Niny

Broj poruka : 3309
Godina : 46
Location : Bgd
Datum upisa : 16.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 39 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od lenjivica 17/2/2014, 11:18

LaFolie, Fmala, cestitke od srca, drage nase mamice, nek' su vam vase vodolijice zive i zdrave! Hmm bice to umetnicke duse...
lenjivica
lenjivica

Broj poruka : 617
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 06.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 39 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Sofija Veks 17/2/2014, 11:22

Lafe cestitam draga rodjene slatkice Ane!!!  srca srca srca srca srca srca srca 

Vazno da je sve proslo, ti da se sto pre oporavis, a najlepsa motivacija ti je medenjak Ana!

Ljubim vas obe, i grlim puno!!!

 srca1 srca1 srca1 srca1 srca1 srca1 srca1 

 bebe   beba   beba   igra igra igra igra igra igra igra igra 
 d d d d d d d 

 ff ff ff ff ff ff ff 

 vv vv vv vv vv 

 v v v v v v 
Sofija Veks
Sofija Veks

Broj poruka : 2743
Location : Beograd
Datum upisa : 05.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 39 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 39 od 40 Prethodni  1 ... 21 ... 38, 39, 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu