KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Korak po korak na putu do bete +

+65
atomski mrav
Ema78
missile
JocY
Star77
bak
insomnia
korpica
Likoli
ariadne69
bulevarka
hemijaH2O
malamara
ninica2
SladZana
tulumba
bulevar79
fight&faith
Afrodita
Endzi
HappyGirl
Gral
lelas
ganedina
SoJa
ivi
makica1984
Strumfeta78
suzanasaki
dunjas
PalcicaBg
Ambra
anasrce
LaFolie
Crvic
lenjivica
saska1
OKacica
Arya
hocukusurnecuzvaku
Vuchica
Erata
maza1972
ivanicasale
d77
leptirko82
Sofija Veks
BiKsi :)
Niny
Stenli
Dacaa
sareni leptir
fmala
KoMetaK
Simona
InNaturaVeritas
Struzzo
ragaco
karakaca
Shizika
laKole
MAAKKI
luckystar74
Ninche
zvoncica36
69 posters

Strana 38 od 40 Prethodni  1 ... 20 ... 37, 38, 39, 40  Sledeći

Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 38 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od anasrce 21/1/2014, 10:24

Ganedona hvala puno  ljubav 

Palcice za sad dobro, malo boli i pece Diferelin ali sve prodje posle par sekundi  Very Happy Nemam nikakvih simptoma od njega, ne znam dal bi trebalo?
I ja cu primati Fraxiparin od transfera, nadam se da cu ubosti dobre igle  Laughing 
Da li one prirodne stvari za ebdometrijum treba poceti piti i jesti odmah ili od pocetka stimulacije?
anasrce
anasrce

Broj poruka : 444
Location : Beograd
Datum upisa : 15.07.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 38 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od ganedina 21/1/2014, 10:37

Palčice, hajde podseti me zašto koristiš fraxi ? Iz tvog potpisa ne vidim problem na PAI !

Ja sam ga pretprošli put koristila zbog mutacije na njemu i sklonosti u trudnoći ka urođenoj trombofiliji . Samo davanje injekcije mi nije bio problem , išla sam uvek u salce na stomaku iglom pod uglom od 90 stepeni , prvo probodem kožu pa onda gurnem iglicu do kraja i saspem sadržaj. I nikad nisam napravila hematom niti me je puno bolelo . Kad se dokaže trudnoća pratićeš d- dimer i ako ti on bude dobar, fraxi izbacuješ .

Da li utrogestan podižeš na recept bez plaćanja dosadašnje participacije u iznosu od 4o%
kao što je bilo do pre nove godine ??Da li postoje sada neka ograničenja u smislu količine na mesečnom nivou ? Imaš ga i u dozi od 200 mg, možda ti je lakše za aplikaciju kad je 1 bombonica .
ganedina
ganedina

Broj poruka : 1049
Location : Beograd
Datum upisa : 17.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 38 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Crvic 21/1/2014, 10:40

Lela, pa ti si već u zlatnom gradu! Kako to sve ide lepo i nekako bez opterećenja. Nek bude srećno i berićetno!

Korpice, nek to bude jedno od najvažnijih pisama u tvom životu, pismo koje poziva do tvog deteta.

Ana, bockalice, navijamoooo!

Brbljiva, mene je infektolog dešifrovao i otkrio jako povišena antitela štitne - Hašimoto. Ali samo zato što se poznajemo, pa me je izanalizirao od glave do pete. Kreni od reumatologa pa nadalje. Znam da ti je muka od doktora, i meni je, ali ne bi bilo loše da pokušaš da otkriješ otkud taj bol u zglobovima koji traje i visoka sedimentacija.
Crvic
Crvic

Broj poruka : 267
Datum upisa : 26.06.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 38 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od sareni leptir 21/1/2014, 10:42

prvo cu kod reumatologa ,,,samo mi reci gde se to radi u BG ,ako mi bude dala dalje uput i koliko se ceka ...zakazivanje ,nalazi ?!
sareni leptir
sareni leptir

Broj poruka : 3884
Godina : 48
Location : SRBIJA
Datum upisa : 27.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 38 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od hocukusurnecuzvaku 21/1/2014, 10:45

Ganedina  poljubci poljubci poljubci 
Korpice  g g g f d b b b b b vv vv vv
Ana srce  love ljubav 
Palčice isti slučaj lol! lol! lol!  
hocukusurnecuzvaku
hocukusurnecuzvaku

Broj poruka : 1595
Godina : 41
Location : Beograd
Datum upisa : 03.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 38 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Crvic 21/1/2014, 10:47

Ja sam išla na vma, ali kao civil i platila sam pregled. Tada se čekalo par dana, ali to je bilo pre par godina. Sve reuma faktore koje mi je tražio da proverim sam radila u Konzilijumu i koštalo je mnogo.

Mislim da reumatologa ima u svakoj bolnici, Klinički centar, Reumatološki institut, Vma... Možda da se konsultuješ sa svojim doktorom opšte prakse gde je najbolje da ideš...
Crvic
Crvic

Broj poruka : 267
Datum upisa : 26.06.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 38 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od PalcicaBg 21/1/2014, 11:08

anasrce ::Ganedona hvala puno  ljubav 

Palcice za sad dobro, malo boli i pece Diferelin ali sve prodje posle par sekundi  Very Happy Nemam nikakvih simptoma od njega, ne znam dal bi trebalo?
I ja cu primati Fraxiparin od transfera, nadam se da cu ubosti dobre igle  Laughing 
Da li one prirodne stvari za ebdometrijum treba poceti piti i jesti odmah ili od pocetka stimulacije?

Mene nije bolelo niti peklo od njega,ne pece ni fraxi nego tupe igle.Nisam ja imala nikakve simptome od diferelina,tek 5,6 dana posle stimulacije krenuli jajnici pomalo da bole,a posle stop inekcije sav bol prestao. Ja sam ananas,cveklu,kvas,brazilski orah pocela da koristim od stimulacije...
PalcicaBg
PalcicaBg

Broj poruka : 4146
Location : Beograd
Datum upisa : 24.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 38 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od PalcicaBg 21/1/2014, 11:10

ganedina ::Palčice, hajde podseti me zašto koristiš fraxi ? Iz tvog potpisa ne vidim problem na PAI !

Ja sam ga pretprošli put koristila zbog mutacije na njemu i sklonosti u trudnoći ka urođenoj trombofiliji . Samo davanje injekcije mi nije bio problem , išla sam uvek u salce na stomaku iglom pod uglom od 90 stepeni , prvo probodem kožu pa onda gurnem iglicu do kraja i saspem sadržaj. I nikad nisam napravila hematom niti me je puno bolelo . Kad se dokaže trudnoća pratićeš d- dimer i ako ti on bude dobar, fraxi izbacuješ .

Da li utrogestan podižeš na recept bez plaćanja dosadašnje participacije u iznosu od 4o%
kao što je bilo do pre nove godine ??Da li postoje sada neka ograničenja u smislu količine na mesečnom nivou  ?  Imaš ga i u dozi od 200 mg, možda ti je lakše za aplikaciju kad je 1 bombonica .
Fraxi sam dobila preventivno,dr kaze da ne moze da skodi,a moze da pomogne.Pronizon sam dobila zbog NK celija,malo su povisene.
Utrogestan placam,tek od utvrdjene trudnoce ide na recept,tako mi rekli u apoteci.
PalcicaBg
PalcicaBg

Broj poruka : 4146
Location : Beograd
Datum upisa : 24.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 38 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od InNaturaVeritas 21/1/2014, 11:16

Hvala mojim velikim drugaricama sa foruma što su me tako brzo zaboravile zbog moje "leprozne" odluke da se ponašam prirodno. Baš ste brze:-)
Bila sam uz vas dve godine i bodrila vas, slušala, pomagala i nisam izigravala čirlidersicu na tekmi već se trudila da razumem i razmenim korisne savete. Gde li sam pogrešila?!:-)

ps. čast izuzecima
InNaturaVeritas
InNaturaVeritas

Broj poruka : 864
Location : Beograd
Datum upisa : 24.02.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 38 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od JocY 21/1/2014, 11:24

INV sta se desilo, nisam u toku... Svako od nas se povuče na neko vreme (ja sigurno jesam) pa komunikacija na forumu malo zamre, ni meni se niko u tom preiodu kad sam se bila povukla nije javljajo, ali to je potpuno prirodno da se poštuje nečija želja da se malo osami. Možda je samo to u pitanju?  zbunjen
JocY
JocY

Broj poruka : 2090
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 20.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 38 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od missile 21/1/2014, 11:35

InNaturaVeritas ::Hvala mojim velikim drugaricama sa foruma što su me tako brzo zaboravile zbog moje "leprozne" odluke da se ponašam prirodno. Baš ste brze:-)
IVV, nemoj tako da si na kraj  srce BTW, čitala te ja na nekim temama pre tri-četri dana, i sad mi se to nije složilo sa onim što se izdopisivasmo sms-om, al rekoh neću da smaram, polako, videćemo....
JocY ::INV sta se desilo, nisam u toku... Svako od nas se povuče na neko vreme (ja sigurno jesam) pa komunikacija na forumu malo zamre, ni meni se niko u tom preiodu kad sam se bila povukla nije javljajo, ali to je potpuno prirodno da se poštuje nečija želja da se malo osami. Možda je samo to u pitanju?  zbunjen
Jes, ja npr. prosto nemam vremena ili energije da se uključim aktivno, što ne znači da me ne zanima šta se dešava i da ne gvirnem pomalo, ili, daleko od toga, da ne mislim na cure ovde  cvet 

Sad ću malo da prelistam, ima li koja lepa beta?
missile
missile

Broj poruka : 8014
Godina : 54
Location : Beograd
Datum upisa : 24.10.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 38 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od InNaturaVeritas 21/1/2014, 11:36

Slažem se za komunikaciju na forumu, to i ne očekujem. Ali sa nekima komuniciram i van foruma. Malo je čudno da mi se UOPŠTE ne obrate, pošto su čule šta sam odlučila. Pa se malo pitam...glasno razmišljam, kao i uvek;-)

Miss, kako to misliš nije složilo?????
InNaturaVeritas
InNaturaVeritas

Broj poruka : 864
Location : Beograd
Datum upisa : 24.02.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 38 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od missile 21/1/2014, 11:38

Ajd pišem pp  Wink 
missile
missile

Broj poruka : 8014
Godina : 54
Location : Beograd
Datum upisa : 24.10.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 38 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od InNaturaVeritas 21/1/2014, 11:40

Ne, ne, ovde napiši, pošto se SVE složilo. Na kraj srca nisam nikada, no po sred srca.
InNaturaVeritas
InNaturaVeritas

Broj poruka : 864
Location : Beograd
Datum upisa : 24.02.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 38 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od missile 21/1/2014, 11:44

Ama ko te to zaboravio? Nije, nego prosto nema te često ovde, pa komunikacija ide dalje, kad se pojaviš- tu si, kao da nisi ni bila odsutna, i to je ok. Pp napisah, ne mogu sad opet.
missile
missile

Broj poruka : 8014
Godina : 54
Location : Beograd
Datum upisa : 24.10.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 38 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od InNaturaVeritas 21/1/2014, 11:51

Ja nikada nigde nisam napisala da nastavljam...jbt...strasno... To je totalna glupost i jako sam iznenadjena sto ti sad ovde kopas po tome i dovodis moje odluke u pitanje i pitas me na koga sam ja to ljuta pisuci kako bi trebalo d ase opustim sto sam dve godine u kontaktu sa ljudima van foruma i malo vise ljudski te ocekujem da ih malo vise od forumskog dopisivanja i interesujem. Sta tu nije jasno? Ja sam javno rekla onome ko to treba da procita, sta fali tome?

Kol'ko sam se iznervirala, odoh.

InNaturaVeritas
InNaturaVeritas

Broj poruka : 864
Location : Beograd
Datum upisa : 24.02.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 38 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od ganedina 21/1/2014, 11:59


Palčice, zaboravih da te pitam , šta ti je sa zlatnom rezervom u VA tj., koliko bebica u stadijumu blaste je otišlo u zamrzivač ??
ganedina
ganedina

Broj poruka : 1049
Location : Beograd
Datum upisa : 17.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 38 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od missile 21/1/2014, 12:01

InNaturaVeritas ::Ja nikada nigde nisam napisala da nastavljam...jbt...strasno... To je totalna glupost i jako sam iznenadjena sto ti sad ovde kopas po tome i dovodis moje odluke u pitanje i pitas me na koga sam ja to ljuta pisuci kako bi trebalo d ase opustim sto sam dve godine u kontaktu sa ljudima van foruma i malo vise ljudski te ocekujem da ih malo vise od forumskog dopisivanja i interesujem. Sta tu nije jasno? Ja sam javno rekla onome ko to treba da procita, sta fali tome?

Kol'ko sam se iznervirala, odoh.

A ja se zbunih skroz!  Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes 
missile
missile

Broj poruka : 8014
Godina : 54
Location : Beograd
Datum upisa : 24.10.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 38 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od PalcicaBg 21/1/2014, 12:04

ganedina ::
Palčice, zaboravih da te pitam , šta ti je sa zlatnom rezervom u VA tj., koliko bebica u stadijumu blaste je otišlo u zamrzivač  ??
Treba danas da jave,a ja se ne usudjujem da zovem,sad cu da teram mm  lol! 
PalcicaBg
PalcicaBg

Broj poruka : 4146
Location : Beograd
Datum upisa : 24.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 38 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od LaFolie 21/1/2014, 12:08

lelas ::evo i mene da se javim iz Praga!
Radila ultrazvuk danas,sve ok,pu,pu,pu!
Stimulacija jos danas i sutra,u sredu uz ponovo i najverovatnije stop istog dana!
Klinika je savrseno organizovana,veoma prijatno i opustajuce sve deluje.Vidi se da ni na cemu nisu stedeli!
Sad smo u hotelu koji je 300 metara od klinike,mali predah i posle setnja po gradu!Pada sitna kisica ali nije mnogo hladno,taman!
veliki pozdrav za sve moje drugarice,navijacice!


 likeit  Obavezno zamislite zelju na mostu  srca1 
mislim na vas puno!
 srca srca srca srca srca srca srca 
LaFolie
LaFolie

Broj poruka : 3412
Datum upisa : 20.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 38 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od InNaturaVeritas 21/1/2014, 12:18

Miss, optužila si me za nešto što sam pisala na Imunologiji nekoliko dana pre nego što sam donela odluku. Ti si napisala gore da sam na nekoj temi bila oprečna. Ej bre, kako možeš da me javno prozivaš i to bez razloga. Daj mi tu temu gde si to videla. Brate mili, šta s epraviš luda sad i čudiš i pišeš mi na pp a ne ovde?

E, ja sam dovoljno teško stala iza svoje odluke i ne pada mi na pamet da me neko ovde proziva i maltretira. Ogavno, reši taj problem koji imaš sa mnom, izgleda malo duže vreme.

Pozdrav devojke, evo, neću više dolaziti, baš zbog ovakvih govnarija. Dobro si se ti Miss ovde pronašla, baš u ovoj poruci.
Ti si jedna od onih do kojih mi je stalo.

InNaturaVeritas
InNaturaVeritas

Broj poruka : 864
Location : Beograd
Datum upisa : 24.02.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 38 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od ganedina 21/1/2014, 12:20

LaFolie , lepo od tebe što si nam se javila. Vidim i tebi se lagano približava najsrećniji dan u životu kada ćeš da ugledaš svoje sunce . Još jedna naša praška bebica .

Jel spremaš roze ili plavo ?
ganedina
ganedina

Broj poruka : 1049
Location : Beograd
Datum upisa : 17.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 38 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od LaFolie 21/1/2014, 12:23

Hvala Genedina! Roze  srca srca srca 
Termin je jos blizi, jedno nedelju dana nego na ticketu, jer mi je ET bio ranije. Vec me hvata frka od porodjaja Very Happy
LaFolie
LaFolie

Broj poruka : 3412
Datum upisa : 20.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 38 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od LaFolie 21/1/2014, 12:27

zene, nemojte se svadjati... ja sam pred VTO bila toza nervoza a sada sam bure baruta. Mislim da mi se niko nece javiti nakon porodjaja, koliko sam imala ispada besa, placa, histerije....
Nije nikome od nas lako sa ovim problemom, na sve strane nailazimo na prepreke, ja sam mislila, samo da zatrudnim i to je to Very Happy ali bas i nije.
ljubim!
LaFolie
LaFolie

Broj poruka : 3412
Datum upisa : 20.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 38 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od missile 21/1/2014, 12:28

InNaturaVeritas ::Miss, optužila si me za nešto što sam pisala na Imunologiji nekoliko dana pre nego što sam donela odluku. Ti si napisala gore da sam na nekoj temi bila oprečna. Ej bre, kako možeš da me javno prozivaš i to bez razloga. Daj mi tu temu gde si to videla. Brate mili, šta s epraviš luda sad i čudiš i pišeš mi na pp a ne ovde?

E, ja sam dovoljno teško stala iza svoje odluke i ne pada mi na pamet da me neko ovde proziva i maltretira. Ogavno, reši taj problem koji imaš sa mnom, izgleda malo duže vreme.

Pozdrav devojke, evo, neću više dolaziti, baš zbog ovakvih govnarija. Dobro si se ti Miss ovde pronašla, baš u ovoj poruci.
Ti si jedna od onih do kojih mi je stalo.


Optužila???!  Shocked  Samo sam se zbunila, kao što sam ti i rekla u pp. I izvinila! I šta sad??

Ej, da ne preterujemo, posebno ne ovde gde cure pričaju o lepšim ili bar korisnijim stvarima. Ovo što čitam i način na koji sam shvaćena kao da ne dolazi od IVV koju znam! Zaista. Možda INV i nije IVV! Shocked 
missile
missile

Broj poruka : 8014
Godina : 54
Location : Beograd
Datum upisa : 24.10.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 38 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 38 od 40 Prethodni  1 ... 20 ... 37, 38, 39, 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu