KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Korak po korak na putu do bete +

+65
atomski mrav
Ema78
missile
JocY
Star77
bak
insomnia
korpica
Likoli
ariadne69
bulevarka
hemijaH2O
malamara
ninica2
SladZana
tulumba
bulevar79
fight&faith
Afrodita
Endzi
HappyGirl
Gral
lelas
ganedina
SoJa
ivi
makica1984
Strumfeta78
suzanasaki
dunjas
PalcicaBg
Ambra
anasrce
LaFolie
Crvic
lenjivica
saska1
OKacica
Arya
hocukusurnecuzvaku
Vuchica
Erata
maza1972
ivanicasale
d77
leptirko82
Sofija Veks
BiKsi :)
Niny
Stenli
Dacaa
sareni leptir
fmala
KoMetaK
Simona
InNaturaVeritas
Struzzo
ragaco
karakaca
Shizika
laKole
MAAKKI
luckystar74
Ninche
zvoncica36
69 posters

Strana 37 od 40 Prethodni  1 ... 20 ... 36, 37, 38, 39, 40  Sledeći

Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 37 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Sofija Veks 20/1/2014, 16:38

[quote="saska1"]
Sofija Veks ::


Sofija i ja sam kod sebe napipala neku čvorugu i ponekad me boli isto s vanjski dio prema pazuhu išla sam na uz i dr mi je rekao nije ništa opasno i da stavljam obloge od ružinog ulja i obloge od alkohola i vode pola pola i kamilice i tako naizmjenično.Eto možeš i to probat .

Saska

Hvala draga :) Meni je Dr rekla da stavljam hladne obloge, i to je sve..ne znam da li pomazu, ali mi se grudi nacisto zalede, pa nista ne osecam nakon toga  v 

A mamacim sam joj sinoc rekla za djumbir i med, vec mi danas smuckala i poslala, tako da od danas krecem da ga korisitim  d 
Sofija Veks
Sofija Veks

Broj poruka : 2743
Location : Beograd
Datum upisa : 05.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 37 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od hocukusurnecuzvaku 20/1/2014, 16:51

Vučice  napred scuro navijači2 navijači2 navijači2 navijači2 navijači2 srca srca srca bebe bebe srca srca srca likeit b b b b b vv vv vv 

Ana  srce  i ja odbrojavam  lol! lol! lol! 
hocukusurnecuzvaku
hocukusurnecuzvaku

Broj poruka : 1595
Godina : 41
Location : Beograd
Datum upisa : 03.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 37 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lelas 20/1/2014, 17:15

evo i mene da se javim iz Praga!
Radila ultrazvuk danas,sve ok,pu,pu,pu!
Stimulacija jos danas i sutra,u sredu uz ponovo i najverovatnije stop istog dana!
Klinika je savrseno organizovana,veoma prijatno i opustajuce sve deluje.Vidi se da ni na cemu nisu stedeli!
Sad smo u hotelu koji je 300 metara od klinike,mali predah i posle setnja po gradu!Pada sitna kisica ali nije mnogo hladno,taman!
veliki pozdrav za sve moje drugarice,navijacice!
Kusurko i Palcice ,uzivajte i odmarajte ,ljubim vas!
Ana,priblizilo se bockanje!
Sofija poslusaj zene,idi cesto na kontrole,primenjuj prirodne preparate i bices ko nova!Malo se poremetila hormonska ravnoteza!Brzo ce to da se sredi!
lelas
lelas

Broj poruka : 1644
Datum upisa : 18.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 37 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od PalcicaBg 20/1/2014, 17:27

Lelas bravo za UZ i kliniku.Blizi se finale!Navijam za sto vise kvalitetnih jajasca.Uzivaj u zlatnom gradu,setkaj malo i za mene. :*
PalcicaBg
PalcicaBg

Broj poruka : 4146
Location : Beograd
Datum upisa : 24.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 37 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od makac71 20/1/2014, 17:29

Draga lelas i ostale koje ste u postupku PUNO SRECE vam zelim, da se preselite na strane za trudnjace i da nas po nekad posetite, dok vam se i mi ostale ne pridruzimo.

Inace, ja sam danas ostala u blazem soku. Posle duzeg natezanja i potezanja veza, dobila sam uput za antifosfolipidna at na Torlaku i zovem ih danas da vidim da li treba da zakazem, oni kazu ne, samo da odjem izmedju 8 i 10 i da ponesem 8,500 din. Kazem ja da imam uput uredno overen od Komisije, kazu nema veze, svi placaju toliko. Ja  affraid .
Pa vas ja sada pitam drage moje, jel' to normalno ili sta...?
makac71
makac71

Broj poruka : 226
Datum upisa : 31.05.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 37 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Sofija Veks 20/1/2014, 17:38

Lelas

You go, girl!! Neka bude treca-sreca!!!  yes  yes  yes 

Pisi i dalje svoje korake, da te lepo pratimo  igracice 

Jbt, tebi vreme izgleda sada u Pragu kao nama krajem maja - mi smo imali lud vetar i iz Beogradskih 33 stepena otisli na njihovih 3-6 stepeni, i svaki dan kisa...  sestro slatka 

Navijamo darling!  sretan početak 

Sofija Veks
Sofija Veks

Broj poruka : 2743
Location : Beograd
Datum upisa : 05.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 37 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od SoJa 20/1/2014, 18:45

Lelas, bravo za izveštaj  igra igra igra Drago mi je da si zadovoljna tretmanom, sad uživancija samo i biće sve super  ljubav 

SoJa

Broj poruka : 2029
Godina : 46
Datum upisa : 02.08.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 37 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lelas 20/1/2014, 18:58

hvala drage moje! poljubci jeste Sofija za sad je vreme ok ,3-4 stepena .Milina,za setnju!
Makac ,mozes jos da radis antitela na reumatoloskom institutu i na Vma,ja sam na reumatoloskom,malo se ceka kao i na Vma mislim ali se ne placa!za torlak ne znam,javice se neka cura!
Vuchice,napred samo,februar je blizu!
lelas
lelas

Broj poruka : 1644
Datum upisa : 18.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 37 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od hocukusurnecuzvaku 20/1/2014, 19:20

Lelas navijam i mislim na tebe  igracice igracice igracice igracice igracice vv vv vv vv vv zagrljaj zalivanje zalivanje zalivanje zalivanje zalivanje bravo bravo bravo navijači2 navijači2 navijači2 navijači2 navijači2 napred scuro cveće srca srca srca 
hocukusurnecuzvaku
hocukusurnecuzvaku

Broj poruka : 1595
Godina : 41
Location : Beograd
Datum upisa : 03.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 37 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Endzi 20/1/2014, 19:40

LELAS obevezno na Karlovom mostu dodirni statu-u  sv. Jana Nepomuka,i to desno...i zamisli .... Wink  Wink  Wink  Wink 
Endzi
Endzi

Broj poruka : 646
Godina : 46
Datum upisa : 30.06.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 37 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lelas 20/1/2014, 19:44

Endzi ljubim te i slusam te!
lelas
lelas

Broj poruka : 1644
Datum upisa : 18.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 37 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lenjivica 20/1/2014, 21:28

Lelas, srecno draga, navijaaaam  wavecrowd wavecrowd wavecrowd navijacica navijacica navijacica navijacica navijacica navijacica navijači1 navijači1 
lenjivica
lenjivica

Broj poruka : 617
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 06.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 37 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Afrodita 20/1/2014, 22:05

Zenskinje, samo napred u nove pobede!!  navijači2 navijači2 navijači2 navijači2 navijači2 navijači2 navijači2 navijači2 navijači2 navijači2 navijači2 navijači2 navijači2 navijači2 navijači2 navijači2 navijači2 
Afrodita
Afrodita

Broj poruka : 312
Godina : 41
Location : Beograd
Datum upisa : 22.07.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 37 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Dacaa 21/1/2014, 09:09

lelas navijam jakoooo  igracice igracice igracice igracice igracice igracice roda roda roda roda roda roda  Za puno jajnih celija,za sto kvalitetnije embrione i da nam se vratis trudna sa  beba beba trudnica   cvet  Samo napred!
Sofija ma to nam je sve od ovih silnih hormona!Evo ja dobila 5dana ranije a to mi se nikad nije desilo  Rolling Eyes  Ja cu jos malo pokusati sa nekim cajevima  Laughing v  Popila sam livade ali dok nista ne radimo konkretno ajde malo da se "igramo"nece da skodi!
A i malo ce biljcice da me ociste od hormona. Sve vas ljubim i punoooo srece  v   radost 
Dacaa
Dacaa

Broj poruka : 800
Godina : 40
Datum upisa : 29.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 37 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od sareni leptir 21/1/2014, 09:22

Crvic ::Vučice, srećan početak! I samo tako odlučno, do pobede!

Lela, što mi milo što sve ide tako lepo. Sad je već kasno, ali da kažem da sam i ja cetrotide davala zajedno sa menopurom u jednom a fostimonom u drugom postupku.

Palčice, uživaj u apartmanu i mazi svoj za mrvice  Very Happy  

Ganedina, bravo za završene pretrage.

Miss, IVV lepo je videti vas na koracima, poljubac od mene.

Brbljiva, pre nekoliko godina, osećala sam bolove u zglobovima (pre svega skočnim i nogu uopšte). Često sam se i osećala umorno ali tada sam i nenormalno radila i malo spavala. Sedimentacija mi je bila povišena kao i leukciti. Krenula sam u sva moguća ispitivanja, radila reuma faktore, bila kod interniste, reumaltoga, hematologa, sve je bilo u redu, a mene zglobovi bole i bole. Onda mi je otkriven Hasimoto. Znam da tebi stitna fercera odlicno, ne znam kakva su ti antitela, meni su u pocetku hormoni bili dobri ali antela jako uvecana. Posle sam pocela urednije da zivim a zglobovi su mi ocigledno slaba tacka posto me idalje bole u pms-u.
Moja poenta je ma koliko ti mrsko bilo guraj da otkriješ gde je to žarište i da ga smiriš.


crvic ,dobila sam uput za reumatologa (videcemo koliko je strucna doktorka ovde kod nas !) ... reci mi ko ti je od doktora otrkio hasimoto ?! ja bih da to malo ubrzam ,,jer me strah da ce mi se oduziti sada kada jurim negativne briseve na ureaplazmu.nada se da ce reumatolog da mi da neka objasnjenja.d .zglobovi me bas bole .!


sto se tice krvarenja nakon histeroskopije -neka cura je na predhodnim stranama postavila pitannje ...,ne secam se vise ..ja nisam uopste skoro krvarila nakon histeroskopije .mislim da je posledica tog krvarenja nakon histeroskopije ,samo ciscenje materice,ali ako krvavrenje ne prestane nakon par dana -moj je savet da ode kod ginekologa na UZ .

spominje se na predh stranama i djumbir i med ,ja ga korsitim za prehladei kad kad kad me zabole zglobovi . .ali nije dobar za trudnice ,da znate .isto tako je dobar za ciscenje organizma i za zglobove .

palcice,sve se lepo odvija .i meni se svidja sama tvoja prica i citav tok procesa u VA ! bice to dobro .,,

us sutini ja posle svake vto ,odem na kontolu celog organizma ....pocevsi od UZ jetre ,bubrega ...pa nadalje ....
vuchice ,drago mi je zbog tebe da je pocelo nesto da ti se desava ...
soja ,pa to su novosti ,i ti uskoro pocinjes koliko se secam ... sunny sunny sunny 
sve devojke ,,,,pozdrav i veliki d d d grljenje grljenje grljenje grljenje 
sareni leptir
sareni leptir

Broj poruka : 3884
Godina : 48
Location : SRBIJA
Datum upisa : 27.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 37 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od d77 21/1/2014, 09:47

lelas, navijam jakoooo za tebe  igracice igracice igracice 
Ja danas opet radim Lh, pa cemo videti da li cu krenuti sa tom stimulacijom.

d77

Broj poruka : 1742
Datum upisa : 01.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 37 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od PalcicaBg 21/1/2014, 09:51

D77 cekamo da se javis  ljubav 
PalcicaBg
PalcicaBg

Broj poruka : 4146
Location : Beograd
Datum upisa : 24.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 37 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od anasrce 21/1/2014, 09:53

Lelas navijaam jako i mislim na tebe! Da nam se vratis iz Praga sa 2 tackice obavezno!!!      cveće cveće cveće napred scuro srcasti poljupci srcasti poljupci navijači2 navijači2 

Vuciceeee navijam da brisevi budu sterilni i da poleces u februaru  srcasti poljupci srcasti poljupci srcasti poljupci

Palcice  roda roda roda igracice igracice igracice srca srca srca 

D77  igracice molitva vv
anasrce
anasrce

Broj poruka : 444
Location : Beograd
Datum upisa : 15.07.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 37 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od korpica 21/1/2014, 09:54

Jutro koraci Very Happy 
Lelas,super za dobar izvestaj,puno srece,navijam jako  igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice 
Anasrce,i ti uskoro startujes sretan početak 
Palcice,navijam za veliku betu igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice 
Kusurko navijam puno i za tebe igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice 
i saljem vam roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda za srecu
Vichice napred scuro 
Meni dan bas lepo poceo,stigao poziv d 
Konsultacije 3 februara,verovatno cu krenuti sa kontracepcijom pa onda bockanje.Nadam se samo da ce sve biti dobro,bez iznenadjenja
Tako da,Vuchice,pratim te i stajem u red da me vuces za nos Very Happy 
 ff 
korpica
korpica

Broj poruka : 2143
Godina : 42
Datum upisa : 30.01.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 37 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od d77 21/1/2014, 09:56

Hvala puno  zagrljaj 

d77

Broj poruka : 1742
Datum upisa : 01.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 37 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od anasrce 21/1/2014, 10:01

Korpice divna vest!!! Cestitam na pozivu!!! srca srca srca 

Ja vec startovala sa Diferelinom, danas treca bocka  igra 
anasrce
anasrce

Broj poruka : 444
Location : Beograd
Datum upisa : 15.07.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 37 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od ganedina 21/1/2014, 10:03

Makac 71, i ja sam antifofolipidna at i još neka, zaboravila sam koja radila na VMA prošle godine, nisam ništa platila , čak nisam ni čekala . 8.500d nije baš malo, vidi šta ćes.

Palčice, mogla si ranije da pročitaš da sam te ja već proglasila našom novom trudnicom. Uživaj ti nama draga moja, mazi stomačić i te tvoje mrvice. I ti simptomčići su dobri .

Lelas, super ti ide ceo dosadašnji tok ovog postupka, neka tako i ostane. Samo se ti opusti i ništa ne brigaj , u dobrim si rukama. I naravno, uživajte u Zlatnom Pragu i što više šetajte .

Vuchice, Soja, polako se približava i februar . Držim palčeve i navijam za srećan početak!!

Nego moram da primetim 1 bitnu stvar - nema nam Erate nikako da se javi, još od prošle godine, baš me je zabrinula zbog toga. Volela bih samo da je neki lep razlog u pitanju, npr.neko lepo putovanje, zimovanje i sl.A zamislite ovaj razlog- spontana trudnoća !!!!!!!
ganedina
ganedina

Broj poruka : 1049
Location : Beograd
Datum upisa : 17.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 37 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od sareni leptir 21/1/2014, 10:07

da,nema Erate .... Rolling Eyes nase pametnice . smajli angel 
nebi imala veci dar od Boga i srecu --prirodna trudnoca ! uau !---bilo bi bas lepo ,zasluzuje ! ...
sareni leptir
sareni leptir

Broj poruka : 3884
Godina : 48
Location : SRBIJA
Datum upisa : 27.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 37 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od ganedina 21/1/2014, 10:08

Anasrce , za dobar start navijam iz sve snage kao i za Korpicu , d77, Kusurka. Drage ženice, samo napred !!!!!!!!!!!!!
ganedina
ganedina

Broj poruka : 1049
Location : Beograd
Datum upisa : 17.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 37 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od PalcicaBg 21/1/2014, 10:16

Korpice bravo za pismo!  radost 
Genedina,drzim te za rec  c  Maze ih mama i tata po ceo dan i pricaju s njima.  srca 
Anasrce kako ide bockanje? Ja Nijednu bocku nisam osetila,al zato ce mi fraxiparin doci glave,tupa igla sacuvaj me boze!  fd  Al najteze od svega mi pada guranje utrogestana,kad me probudi alarm u 6 ujutru,a ja treba da potrefim rupu  lol! 
PalcicaBg
PalcicaBg

Broj poruka : 4146
Location : Beograd
Datum upisa : 24.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 37 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 37 od 40 Prethodni  1 ... 20 ... 36, 37, 38, 39, 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu