KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Korak po korak na putu do bete +

+65
atomski mrav
Ema78
missile
JocY
Star77
bak
insomnia
korpica
Likoli
ariadne69
bulevarka
hemijaH2O
malamara
ninica2
SladZana
tulumba
bulevar79
fight&faith
Afrodita
Endzi
HappyGirl
Gral
lelas
ganedina
SoJa
ivi
makica1984
Strumfeta78
suzanasaki
dunjas
PalcicaBg
Ambra
anasrce
LaFolie
Crvic
lenjivica
saska1
OKacica
Arya
hocukusurnecuzvaku
Vuchica
Erata
maza1972
ivanicasale
d77
leptirko82
Sofija Veks
BiKsi :)
Niny
Stenli
Dacaa
sareni leptir
fmala
KoMetaK
Simona
InNaturaVeritas
Struzzo
ragaco
karakaca
Shizika
laKole
MAAKKI
luckystar74
Ninche
zvoncica36
69 posters

Strana 11 od 40 Prethodni  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 25 ... 40  Sledeći

Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 11 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od karakaca 28/12/2013, 20:58

Ja samo da se javim da je i ponovljeni Amh 6.5. dr mi naredio da pre postupka poseti onkologa jer sam ranije imala ciste i da ponovim ogtt i ako bude dobar zbog vrednosti AMH da ce mi uvesti metformin, uz kod gin. cu pre predaje papira da odradim
karakaca
karakaca

Broj poruka : 777
Godina : 41
Datum upisa : 04.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 11 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Arya 29/12/2013, 13:36

OKacica ::
Arya ::Zene je l moze mala pomoc?

ANA mi je uvecan. Sta to znaci?
Dr kaze da pored fraxija treba da pijem i Pronizon, kad dodje do trudnoce. Kad sam citala o Pronizonu i kontindikacijama nije mi bilo dobro. :S


I da... Papa test sa abnormalnim celijama, cekam HPV rez. Sad
Sve lepse od lepseg.


I meni je ANA bila povecana pred VTO i dr mi je dala pronizon. Koliko sam ja razumela pronizon malo obara imunitet i daje sansu onoj polovini embriona koja nije tvoja (tj.mm-ova je) da je organizam ne odbaci.

Hvala ti puno na odgovoru!

Ovde definitivno strane lete, ne mogu da postignem da sve iscitam. Very Happy

Arya
Arya

Broj poruka : 60
Godina : 41
Datum upisa : 10.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 11 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Shizika 29/12/2013, 15:04

Arya, mozhesh dok chekash HPV rezultat uraditi kolposkopiju, ona da neke rezultate momentalno, a biopsija razjasni Papa test. U medjuvremenu razmishljaj da se najveci postotak abnormalnih celija ipak sam vrati u normalu.  cvet 
Shizika
Shizika

Broj poruka : 5408
Godina : 54
Datum upisa : 14.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 11 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od PalcicaBg 29/12/2013, 15:59

Devojke,moze mala pomoc? Danas popila poslednju tabletu mikroginona(danas mi je 25ta).Od malopre se pojavio braonkast sekret,da li je moguce da je menstr.vec krenula? Poslednja je bila 1.12.
PalcicaBg
PalcicaBg

Broj poruka : 4146
Location : Beograd
Datum upisa : 24.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 11 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od karakaca 29/12/2013, 16:21

Palcice i meni je tako bilo sa mikroginonom s tim sto sam ja dve kutije pila bez prekide kad sam zavrsila prvu krenulo je to braon, dr mi tad rekla da organizam sam reaguje znaci da jajnici rade da nastavim sa tabletama a ako krene krvarenj da se javim. Sad neznam da li ti prestajes i cekas vesticu ili nastavljas sa tabletama
karakaca
karakaca

Broj poruka : 777
Godina : 41
Datum upisa : 04.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 11 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od PalcicaBg 29/12/2013, 16:36

Ja sam popila jednu kutiju i odmah bez prestanka nastavila s drugom,s tim sto sam iz te druge popila 4 i onda prestajem pa  ocekujem ciklus jer pocinjem sa stimulacijom.Znaci danas sam popila poslednju tabletu.Ocekivala sam da bi trebalo krenuti najranije sutra,zato me i iznenadilo ovo braon.
PalcicaBg
PalcicaBg

Broj poruka : 4146
Location : Beograd
Datum upisa : 24.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 11 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od ganedina 29/12/2013, 19:14


Devojke , treba mi vasa pomoc tj., konsultacija . Sutra idem na VMA da vadim krv na urodjene trombofilije Faktor V i Faktor II , samo mi jos to ostalo . Da li je u tredu da ja lepo doruckujem kuci pre nego sto krenem i popijem moj Glukofaz da se ne bih tamo tresla ako mi padne secer .
ganedina
ganedina

Broj poruka : 1049
Location : Beograd
Datum upisa : 17.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 11 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Vuchica 29/12/2013, 19:57

Ganedina, ako vadis krv samo za te faktore, mozes slobodno da jedes, to su genetske analize.
Ne moras cak mnogo ni da zuris, u 8 je najveca guzva, pa ti lagano, 6.sprat - oni ce ti dati nalog za vadjenje krvi. Srecno!
Vuchica
Vuchica

Broj poruka : 3208
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 09.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 11 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od ganedina 29/12/2013, 20:14


Hvala ti Vuchice . Da , vadim krv samo na ta 2 faktora , ostalo sam odradila ranije .
ganedina
ganedina

Broj poruka : 1049
Location : Beograd
Datum upisa : 17.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 11 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Arya 30/12/2013, 08:29

Shizika ::Arya, mozhesh dok chekash HPV rezultat uraditi kolposkopiju, ona da neke rezultate momentalno, a biopsija razjasni Papa test. U medjuvremenu razmishljaj da se najveci postotak abnormalnih celija ipak sam vrati u normalu.  cvet 

Jao ne pitaj me, svasta nesto mogu ali ovde gde sam ja doktori su haos!  Rolling Eyes 

Predlozila sam joj odmah da mi radi kolposkopiju (to je barem kod nas rutinska stvar - uzmu bris, kolposkopija, napipa sve to tamo lepo i to je to) Ja to ovde ne mogu da objasnim, jer kaze: -tek kad stignu rezultati onda se radi kolpo?!?!?!  Shocked PA valjda ces po tome da vidis da fali nesto, pa tek onda da saljes na dalje analize?!!
Sve se radi naopako.
Cak sam je i zamolila (ispod zita) da mi odmah odradi kolpo i budem mirna... ona kao... ne, ne... to se radi na kraju.  Shocked 

Razmisljam pozitivno! Tacnije, malo su mi kulminirali svi ti stresovi od zadnje 3 godine analiza, pregleda i trazenja, pa me bas nesto umorilo...  Rolling Eyes 
Arya
Arya

Broj poruka : 60
Godina : 41
Datum upisa : 10.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 11 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Shizika 30/12/2013, 11:47

Arya, zvuchi mi poznato to dr-kovsko rezoniranje, gdje si ti to locirana (ako nije tajna)?
Kapiram te za zasicenost pregledima, analizama, ishchekivanjem rezultata, al' ovaj se bash tebe radi mora istjerati na chistac, pa da si mirna.  yes 
Shizika
Shizika

Broj poruka : 5408
Godina : 54
Datum upisa : 14.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 11 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od InNaturaVeritas 30/12/2013, 19:34

Dobro vece! Kako ste?
Pre svega, saljem podršku svim cicama u proceduri i pripremama za istu, kao i trudnicama, mamama!
SREĆNA VAM NOVA GODINA unapred!!! Neka vam donese sve đto želite i sanjate, puno sreće!

Ja moram nešto da pitam. Šta je dođavola, krtast endometrijum? Prvi put čujem, mogu samo da nagađam ali mi stoji u izveštaju sa uz baš ovakva dijagnoza. Skupljam nalaze za laparo i ovo me je baš bacilo u rebus;-)

Da, našla sam crtast, odnosno tanak ali to je endo na početku ciklusa, ali ovde baš piše sa k, možda je greška...

Hvala!


Poslednji izmenio InNaturaVeritas dana 30/12/2013, 19:37, izmenjeno ukupno 1 puta
InNaturaVeritas
InNaturaVeritas

Broj poruka : 864
Location : Beograd
Datum upisa : 24.02.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 11 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od sareni leptir 30/12/2013, 19:37

inv ,,jel si ti dobila moju pp ..od pre neki dan ...vise sam i zaboravila sta sam te pitala ??Sleep  Sleep  Sleep
sareni leptir
sareni leptir

Broj poruka : 3884
Godina : 48
Location : SRBIJA
Datum upisa : 27.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 11 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od InNaturaVeritas 30/12/2013, 19:37

na pp? ništa mi nije stiglo...
InNaturaVeritas
InNaturaVeritas

Broj poruka : 864
Location : Beograd
Datum upisa : 24.02.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 11 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od sareni leptir 30/12/2013, 19:38

zbunjen  zbunjen  zbunjen
sareni leptir
sareni leptir

Broj poruka : 3884
Godina : 48
Location : SRBIJA
Datum upisa : 27.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 11 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od InNaturaVeritas 30/12/2013, 19:40

možda nisi poslala na pp a ja ne dolazim često pa nisam videla na topic-u. slušam, pitaj.
InNaturaVeritas
InNaturaVeritas

Broj poruka : 864
Location : Beograd
Datum upisa : 24.02.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 11 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od sareni leptir 30/12/2013, 19:48

ma ..nema veze ...znam da sam ti pisala ..ali mozda je nisam dobro poslala ---nema veze .,zaboravila sam ... inace bih ti odgovorila na tvoje pitanje,,ali ja zaista neznam nista oko endometrijuma... 
 sacekaj neku od cura ,,erata npr ,..ili vec neka --koja se bolje razume u te alatke nase .. Wink
sareni leptir
sareni leptir

Broj poruka : 3884
Godina : 48
Location : SRBIJA
Datum upisa : 27.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 11 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od InNaturaVeritas 30/12/2013, 19:51

ne znam šta si uradila ali kod mene nije;-) hvala, ću se snađem za dešifrovanje doktorskih švrakopisa;-) piše da je crtast normalan endo na početku ciklusa, polipa imam dva vidljiva, nešto što liči na cistu ali je možda i hidrosalpinks, kako god, kad me raspolute-očistiće. samo me ovo zanimalo, nikada mi to nije rekla a išla sam milion puta.
InNaturaVeritas
InNaturaVeritas

Broj poruka : 864
Location : Beograd
Datum upisa : 24.02.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 11 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od sareni leptir 30/12/2013, 19:53

...ja ti ni taj hidrosalpinks nezna sta je ,...imam i ja cistu i miomcic na zidu materice ..--ali meni to nisu dirali ..videcemo kada kreene za par meseci.. postupak kakvo je stanje ..
sareni leptir
sareni leptir

Broj poruka : 3884
Godina : 48
Location : SRBIJA
Datum upisa : 27.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 11 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od InNaturaVeritas 30/12/2013, 19:56

i bolje da ne znaš! miome ima moja kuma, dva komada na spoljnom zidu i uspela vto. ciste odu same, ne brigaj, a mogu i da se punktiraju, posavetovaće te već neka devojka koja je imala problema sa tim.

InNaturaVeritas
InNaturaVeritas

Broj poruka : 864
Location : Beograd
Datum upisa : 24.02.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 11 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od ragaco 30/12/2013, 20:33

INV,nove dijagnoze,a?
Crtast mi je poznat,a krtast bi stvarno bio neki fenomen...mislim značenje reči *krtast* mi uopšte ne ide uz endometrijum.
Možda se ipak neko susreo s tim ,pa se javi..
U svakom slučaju,bravo za pripreme!

ragaco

Broj poruka : 1821
Godina : 43
Location : Beograd
Datum upisa : 28.08.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 11 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od InNaturaVeritas 30/12/2013, 20:38

pa da, spremam polako spisak za laparo i histero, moram sve ponovo jer su istekli nalazi od septembra. a operaciju sam zakazala u oktobru za mart...brate mili...:-)))) a znas kako je u frontu, bolje da krenes na vreme da prikupljas.

za polipe sam znala, jedan vukljam od procedure a drugi s epojavio par meseci posle. taj prvi je bas po sred srede, prirodni kontraceptiv hehehe. a ovaj je pozadi, nisu mali, 1,5 i 1. kobaja je tu kao i uvek, jedan jajovod 1,20, drugi 0,95, nije bas gadan promer ali se vidi i to je dovoljno.

mislim da je htela d akaze crtast, to sam procitala, tanan malo ali zavisi i kada se radi uz za vreme ciklusa.nije nista strasno, samo me zacudilo, hvala! da zavrsim ovo i baj baj! ljub
InNaturaVeritas
InNaturaVeritas

Broj poruka : 864
Location : Beograd
Datum upisa : 24.02.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 11 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od hocukusurnecuzvaku 31/12/2013, 09:06

Drage moje trudilice, čekalice, sanjalice, nadalice, trudnice i mamice,
U Novoj godini Vam želim, da bude sve što nije bilo,i da se ostvari sve što se snilo,da u srcu gnezdo sviju laste, i da svako od ljubavi poraste…
Do zvezde ili komete besne,gde su pantalone kratke, a cipele tesne,
gde sve je malo, a biva se veći, kada se voli iskreno ćuteći!
U Novoj godini želim da nam od ljubavi porastu krila,i polete želje koje ona skriva!
Svu sreću svema Vam želim u Novoj 2014. godini  sunny 
Korak po korak na putu do bete + - Page 11 Baby_Pictures_Ideas_With_Christmas_Gift_Box
hocukusurnecuzvaku
hocukusurnecuzvaku

Broj poruka : 1595
Godina : 41
Location : Beograd
Datum upisa : 03.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 11 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od ragaco 31/12/2013, 10:15

Koračaljke drage,želim vam puno zdravlja i ljubavi,snage,živaca i zdravog razuma u vašoj borbi i puno,puno slatkih  beba beba beba beba beba beba beba beba beba 

ragaco

Broj poruka : 1821
Godina : 43
Location : Beograd
Datum upisa : 28.08.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 11 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od suzanasaki 31/12/2013, 11:31

Za svaki dan....sat..,minute i sekunde koje ste mi posvetili .Za svaki osmeh... srecu koju ste mi pruzili,utehu i reci koje ste mi uputili ...,beskrajno Vam hvala...SVE NAJLEPSE U NOVOJ 2014...i budite u njoj srecni i zadovoljni...roda 
 jelka 
 novogodisnji prozor 
 srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca 

suzanasaki

Broj poruka : 34
Location : Vranje
Datum upisa : 29.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 11 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 11 od 40 Prethodni  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 25 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu