KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

"Tudja deca"

+35
majat
nina :)
HappyGirl
Daca88
Tangerine
snedra
milkyway
kockicaaa
Jagodica-Bobica
menora72
SoJa
SannI-AlL
Vuchica
LaFolie
hocukusurnecuzvaku
lilymar
djole42
Shizika
KoMetaK
detlic
zoxa
ragaco
JocY
zvoncica36
luckystar74
InNaturaVeritas
red
laKole
Struzzo
Stenli
MAAKKI
leptirko82
Republica
Erata
Simona
39 posters

Strana 2 od 10 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Sledeći

Ići dole

"Tudja deca" - Page 2 Empty Re: "Tudja deca"

Počalji od zvoncica36 23/12/2013, 14:30

red ::Iskreno, nasmejala sam se kada sam procitala termin: tudja deca...
odrasla sam u porodici u kojoj je deda sa dva sina sklopio brak sa babom koja je imala troje dece (dve cerke i sina) i zajedno su dobili jos dve cerke.
Nikada, ali nikada nisam cula da je jedno od njih dvoje reklo: moja deca, tvoja deca, uvek je bilo: nasa deca.
Tako su izgradili odnose medju decom, a kasnije i sa nama unucima, da smo svi njihova deca, i tu nikad, ali nikad nisu dozvolili da neko pravi razliku...
izmedju nas cetrnestoro unuka postoji jaka povezanost...
njihova ljubav, paznja, pozrtvovanost...bez odvajanja na moje-tvoje-tudje ih je ucinila roditeljima sve dece i babom i dedom svih unucica bez razlike.
deca su svoja, i samo svoja, mi smo tu da im pomognemo, da im olaksamo da sami sebe pronadju, da nadju mesto pod ovim suncem...bila ona nasa bioloska, ili od doniranog materijala ili usvojena...bez razlike...
i nikako drugacije...
Ti si bogata žena.

zvoncica36

Broj poruka : 2090
Datum upisa : 23.02.2012

Nazad na vrh Ići dole

"Tudja deca" - Page 2 Empty Re: "Tudja deca"

Počalji od MAAKKI 23/12/2013, 14:33

Erata ::
luckystar74 ::Krenula sam u celu pricu deteta jer zelim samo devojcicu, ne zelim musko dete jer mi nisu zanimljivi, devojcice su mi slatke umiljate i dobre....ne znam da li bih mogla da volim musko zaista nisam ni razmisljala o opciji musko dete vec samo devojcica... imam partnera i imam musko mace dovoljno (i tu sam htela zenku pa zavrsih sa muzjakom ponovo), ali sledece ce biti zenkica...
meni je recimo moja macka moje dete i vise je volim od bilo koga drugoga...

Jednostvano to dete ne bi bilo moje, bilo bi tamo neke zene po  meni kada bih imala donatorsku jc... jednostavno to ne bi bilo moje... isto  mi je od drugarice, sestrica od md ili usvojeno, nije moje..
BTW plave oci mora da ima jer i md i ja ih imamo, i svi njegovi i moja mama...to je bila i zelja  moga oca da mu dete ima plave oci, ispunila mu se :)
ne znam sta usvajam, kakve gene ce imati, sta ako je neki los gen (mislim ako nosi ludacki gen nervno labilne osobe), po meni ni jedna normalna osoba ne bih ostavila svoje dete na usvajanje...


Ja mislim da si samoj sebi sve odgovore dala! Ako nekada rodiš dečaka i ne budeš ga volela, daj ga jednoj od nas. Mi ćemo ga bezgranično voleti i nećemo razmišljati o tvojim genima! Jednostavno ćemo ih izbrisati svojom ljubavlju i vaspitanjem. Može tako???

Potpisujem Eratu  yes 

I dodajem ovo da na osnovu ovih razmisljanja ili stvarno treba da potrazis strucnu pomoc, sto bih ti toplo preporucila ili da ostanes na mackama i one znaju da uzvrate ljubav.  yes 
MAAKKI
MAAKKI

Broj poruka : 4783
Godina : 56
Location : ravnica
Datum upisa : 08.09.2010

Nazad na vrh Ići dole

"Tudja deca" - Page 2 Empty Re: "Tudja deca"

Počalji od luckystar74 23/12/2013, 14:35

Erata ::
luckystar74 ::Krenula sam u celu pricu deteta jer zelim samo devojcicu, ne zelim musko dete jer mi nisu zanimljivi, devojcice su mi slatke umiljate i dobre....ne znam da li bih mogla da volim musko zaista nisam ni razmisljala o opciji musko dete vec samo devojcica... imam partnera i imam musko mace dovoljno (i tu sam htela zenku pa zavrsih sa muzjakom ponovo), ali sledece ce biti zenkica...
meni je recimo moja macka moje dete i vise je volim od bilo koga drugoga...
Jednostvano to dete ne bi bilo moje, bilo bi tamo neke zene po  meni kada bih imala donatorsku jc... jednostavno to ne bi bilo moje... isto  mi je od drugarice, sestrica od md ili usvojeno, nije moje..
BTW plave oci mora da ima jer i md i ja ih imamo, i svi njegovi i moja mama...to je bila i zelja  moga oca da mu dete ima plave oci, ispunila mu se :)
ne znam sta usvajam, kakve gene ce imati, sta ako je neki los gen (mislim ako nosi ludacki gen nervno labilne osobe), po meni ni jedna normalna osoba ne bih ostavila svoje dete na usvajanje...


Ja ozbiljno brinem za tebe! Ili treba da potražiš pomoć, pod hitno, ili si ubačen lik, koji je došao ovde da provocira.
Ne bi me ni to čudilo, jer se naš glas ipak daleko čuje i ovde ne štedimo nikoga.
Ako si stvarna ličnost, bez zezanja ti kažem, potraži pomoć, ako nije kasno...

Nisam ubacena osoba, na ovaj forum sam dosla putem googla, gledajucu resenje za nizak AMH i da li mi ima spasa,..
do tada nisam znala da postoji ovakav forum...
luckystar74
luckystar74

Broj poruka : 501
Datum upisa : 20.12.2013

Nazad na vrh Ići dole

"Tudja deca" - Page 2 Empty Re: "Tudja deca"

Počalji od Struzzo 23/12/2013, 14:36

luckystar74 ::
ne znam sta usvajam, kakve gene ce imati, sta ako je neki los gen (mislim ako nosi ludacki gen nervno labilne osobe), po meni ni jedna normalna osoba ne bih ostavila svoje dete na usvajanje...


I verovatno nijedna normalna osoba ne bi se upuštala u usvajanje ko zna kakve dece sa ko zna kakvim genima...

Pokušavam da te razumem...Jedna emotivno nezrela (ili nedozrelo), infantilno biće kojoj avaj, sudbe klete, godine marširaju pa mora da napuni 40 godina i mora da se bavi biološkim satom. Inače ne bi. Pristaje da bude mama ali pod raznim uslovima. Život joj postavio par iskušenja u vidu gubitka najbližih i sad bi kosmička karma, Bog, sudbina ili šta već bili fer ako bi omogućili sa prvim snošajem trudnoću koja bi se završila rađanjem plavooke i plavokose devojčice. Ali taj život, taj zli, zli nevaljali život ponovo postavlja prepreke i plodnost u tričavih 40 godina (proklet "Seks i grad" gde može da zatrudni žena u 35 sa jednim jajnikom sa muškarcem koji ima jedno jaje) nije sjajna pa se mora na dodatne analize. I tamo se saznaje da nije samo do partnera (usput kako je njemu sa njegovom dijagnozom, kako se on oseća - ma zar je bitno) već je i do nje. Ah, kakvo gubitništvo? Zar vantelesna? Ah, ah...I onda se naleti na opštepoznatu vešticu, Garaleićku koja kako već zna otrezni našu junakinju....I šta sad? Zar tuđu decu nositi gajiti? Možda bolesno, ko zna kakvo?
Strašne su to muke. Ne, nijedna od nas to ne zna.

Ja stvarno ne znam i ne umem tako da percipiram. Ne znam...možda da ostanemo u bajci i što bi rekao moj "tuđi" sin, da odeš u šumu i nađeš neki čarobni napitak?
Struzzo
Struzzo

Broj poruka : 7041
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 27.09.2008

Nazad na vrh Ići dole

"Tudja deca" - Page 2 Empty Re: "Tudja deca"

Počalji od leptirko82 23/12/2013, 14:44

Steta sto se deca ne kupuju, pa da moze da bira.
E svacega se ja naslusah. Sa decom radim, ali nema tog deteta koje bi imalo izjave kao Luckystar.
Mozda treba da se zapitas da li ti zaista sve to zelis ili da li mozes da se nosis sa majcinstvom? Dete nije lutka koju ces presvlaciti, pa odloziti kad ti dosadi.
Dosla si na forum gde se zene maksimalno podrzavaju, a na tvoje izjave niko ne ostaje imun, jer ti ne razmislis pre nego sto izjavis nesto.
Nema to veze koliko imas godina. Nisi zrela. Polako sticem utisak da si ovde da provociras. Bice ti uzvraceno, veruj!
leptirko82
leptirko82

Broj poruka : 2897
Godina : 41
Datum upisa : 30.04.2013

Nazad na vrh Ići dole

"Tudja deca" - Page 2 Empty Re: "Tudja deca"

Počalji od InNaturaVeritas 23/12/2013, 14:44

Jer čudna šuma je to.

Potpisujem Stru. Dodala bih samo da taj mlađani plavooki princ, jednoga dana, ipak može da pobegne u beloj Mečki ukoliko se genetsko savršenstvo ne dogodi. On to još uvek ne zna, ali ti znaš, starija si i iskusnija...osim toga, mačke su ti dosadile pa će nova igračka, plavooka kao lutka da popuni prostor. I vreme.

Sjajan plan, a?
InNaturaVeritas
InNaturaVeritas

Broj poruka : 864
Location : Beograd
Datum upisa : 24.02.2012

Nazad na vrh Ići dole

"Tudja deca" - Page 2 Empty Re: "Tudja deca"

Počalji od luckystar74 23/12/2013, 14:46

Izivini, ali od kako sam napisala nesto ti mene prozivas, ovamo se neki zgrazavaju mojim shvatanjima....
Ja sigurno necu radjati tudju decu...
Izvini ali ti mene vredjas za moje godine i plodnost.. da punim 40 ali se osecam i jesam mladja... taj amh je po mojoj dr bezveze i ne treba ga uzeti u obzir i sve vreme mi je to govorila...
Ako ja tebe nisam vredjala zasto ti mene vredjas???
Dosla sam na forumu trazeci savete, a naletela sam na osudu i vredjanje...
luckystar74
luckystar74

Broj poruka : 501
Datum upisa : 20.12.2013

Nazad na vrh Ići dole

"Tudja deca" - Page 2 Empty Re: "Tudja deca"

Počalji od InNaturaVeritas 23/12/2013, 14:52

Lucky, ja neću više da ti se obraćam. Namučila sam se da ti dam savet za operaciju pre neki dan i zaista mi nije žao. No, ovo je strašno. Osim toga, ti uopšte nisi svesna šta radiš. Ovo je forum i razmena iskustava. Mi nismo lekari. Oko vantelesne možemo d ati pomognemo ali nismo psihijatri. Možda smo ti skenirale profil ali nismo šrinkovi.

Zašto te SVI osuđuju, SVI znaju. Jedino TI ne znaš.

Kako god, neka ti se želja ispuni.
InNaturaVeritas
InNaturaVeritas

Broj poruka : 864
Location : Beograd
Datum upisa : 24.02.2012

Nazad na vrh Ići dole

"Tudja deca" - Page 2 Empty Re: "Tudja deca"

Počalji od ragaco 23/12/2013, 14:55

I ja bih se priključila,mislim da je jako prikladno imati ovakvu izdvojenu temu.
Lično,ni mm ni ja nismo kandidati za usvojenje ili donaciju,jer u ovoj priči treba biti iskren prema sebi.
Prosto,teško bih živela sa motivom za usvajanje kao alternativi-ako ne uspemo doći do biološkog deteta-onda se opredeljujemo za usvajanje ili donaciju-a mahom su takvi slučajevi-retko ko je prvo usvojio,pa onda krenuo u bespoštednu borbu raznih metoda lečenja steriliteta ili dobio dete,pa onda usvojio-što mislim da je vrhunac humanizma i pravi motiv za takvu odluku.
Vrlo cenim i poštujem ljude koji se odluče na usvajanje ili donaciju-velika je to odluka,kao i ona da se postavi granica kad je dosta sa pokušajima i okrenuti se drugim stvarima.
Čitam često ovaj deo foruma i skidam kapu svima koji su se ovako ostvarili kao roditelji,prosto nije moguće reći za tu decu da su *tuđa*,*ničija* ili *svačija*.
To su deca baš tih roditelja uz koje rastu,uče ,igraju se,spavaju,to su deca roditelja koji im pružaju bezmernu ljubav,to su srećna deca!

ragaco

Broj poruka : 1821
Godina : 43
Location : Beograd
Datum upisa : 28.08.2011

Nazad na vrh Ići dole

"Tudja deca" - Page 2 Empty Re: "Tudja deca"

Počalji od zvoncica36 23/12/2013, 14:55

Lucky juče su te neke žene na koracima podržale.Ima ovde žena koje decu svojih muževa iz prvog braka gledaju kao ''tuđu''.Ima i žena koje imaju po dve kuće,a kukaju kako nemaju para.Žele decu,ali neće da prodaju jednu kućicu.Ima svakakvih,a kao što si videla ima i ovakvih kao ja koje bi čerupale.Opusti se i samo napred.Ove ''besne'' žene vole ili imaju ''tuđu decu''.

zvoncica36

Broj poruka : 2090
Datum upisa : 23.02.2012

Nazad na vrh Ići dole

"Tudja deca" - Page 2 Empty Re: "Tudja deca"

Počalji od Struzzo 23/12/2013, 14:56

Lucky, je l' se meni obraćaš?
Ako nisi shvatila (a nisi, toliko toga nisi), ti si najpre uvredila mene i mnoge druge žene.
Ja tebe ne vređam, šalim se....
Pročitaj pažljivo moj post - plodnost u 40. godini ne može biti sjajna, ne mora biti ni loša ali je opštepoznato da procenat prirodnog zatrudnjivanja u 40 nije kao u 25-30 ili 35.
Ovo ti napisa žena koja je u svojoj 30. god. imala AMH 0,2...i ako te zanima, u vantelesnoj sam imala malo jć. Izvini što sam realna. Da, da, realna.


Poslednji izmenio Struzzo dana 23/12/2013, 14:58, izmenjeno ukupno 1 puta
Struzzo
Struzzo

Broj poruka : 7041
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 27.09.2008

Nazad na vrh Ići dole

"Tudja deca" - Page 2 Empty Re: "Tudja deca"

Počalji od leptirko82 23/12/2013, 14:56

Ti si uvredjena, a branis se kako izlazes svoje stavove. Nisi jedina sa stavom. Ima jos mnogo foruma, pa mozda ce negde i razumeti tvoje stavove.
Nece stati svet zbog tvog niskog AMH. Mnoge od nas imaju slican problem. Poenta je sto ti, umesto da uradis nesto konkretno, izjavljujes kojesta, a cim si dosla na forum, dobila si pregrst saveta.
leptirko82
leptirko82

Broj poruka : 2897
Godina : 41
Datum upisa : 30.04.2013

Nazad na vrh Ići dole

"Tudja deca" - Page 2 Empty Re: "Tudja deca"

Počalji od MAAKKI 23/12/2013, 14:57

Lucky i ovo je jedna vrsta saveta, a za strucne savete (amh, hormoni, analize) postoje teme, na kojima si vec bila i dobila saveta koliko si trazila.
Jako je malo zena na ovim stranama koje nemaju problem sa plodnoscu ove ili one vrste (muske ili zenske) pa se na to niko ne vredja, nego se cak i salimo na konto toga, sto se godina tice ima i puno starijih zena od tebe ovde koje se i dalje bore za svoje potomstvo i ne postavljaju pitanje decak, devojcica, usvjeno, donirano, nego je bitno da se embrion za pocetak zakaci, da trudnoca krene kako treba i naravno zavrsi se kako treba.
MAAKKI
MAAKKI

Broj poruka : 4783
Godina : 56
Location : ravnica
Datum upisa : 08.09.2010

Nazad na vrh Ići dole

"Tudja deca" - Page 2 Empty Re: "Tudja deca"

Počalji od luckystar74 23/12/2013, 14:59

InNaturaVeritas ::Lucky, ja neću više da ti se obraćam. Namučila sam se da ti dam savet za operaciju pre neki dan i zaista mi nije žao. No, ovo je strašno. Osim toga, ti uopšte nisi svesna šta radiš. Ovo je forum i razmena iskustava. Mi nismo lekari. Oko vantelesne možemo d ati pomognemo ali nismo psihijatri. Možda smo ti skenirale profil ali nismo šrinkovi.

Zašto te SVI osuđuju, SVI znaju. Jedino TI ne znaš.

Kako god, neka ti se želja ispuni.

hvala na savetu ali kao sto rece nisi doktor...pa ne znas da li mi treba op ili ne... ja smatram da ne treba...

Struzzo da bas tebi se obracam na tvojoj ironiji za moje godine...za mene je to bila jako velika uvreda... dosla sam na forum po savete, odmah su krenule clanice, neke su ok a neke su me napale... zaista nije fer... ja ne mogu da se nosim sa svojim problemom... i dosla sam po pomoc...
da jeste mi bilo iznenadjenje i shoch... sve sto mi je receno taj dan... jer se ja tako ne oscam i odbijam tu cinjenicu da ne mogu da imam decu i da moram na operaciju...
Hvala vam na prijemu
luckystar74
luckystar74

Broj poruka : 501
Datum upisa : 20.12.2013

Nazad na vrh Ići dole

"Tudja deca" - Page 2 Empty Re: "Tudja deca"

Počalji od ragaco 23/12/2013, 15:02

Lucky,onda je trebalo da odeš na temu o prirodnim preparatima za bolju plodnost,homeopatskim lekovima itd,a ne da se raspituješ o laparoskopiji i klinikama za VTO.

ragaco

Broj poruka : 1821
Godina : 43
Location : Beograd
Datum upisa : 28.08.2011

Nazad na vrh Ići dole

"Tudja deca" - Page 2 Empty Re: "Tudja deca"

Počalji od Stenli 23/12/2013, 15:05

Lucky, mislim da ti je, zbog svega kroz sta si prosla, neophodna podrska u celom ovom procesu pre nego sto se upustis u nadam se uspesnu pricu VTO, npr podrska Savetovalista za VTO, ukoliko si iz Bg.

Puno toga je neophodno da prevazidjes u svojoj borbi, pocev od toga da samu VTO dozivljavas kao poraz i da se osecas kao gubitnik, da generalno nisi ljubitelj dece koja te okruzuju, pa preko toga da ne zelis decaka jer nisu zanimljivi, vec devojcicu plave kose i ociju, koja je visoka kao tvoj decko, kao i cinjenicu da je td spreman i na zivot bez dece.

Naravno da te nijedan doktor koji te bude vodio kroz ovaj postupak nece shvatiti ozbiljno, naravno da mozes da prizeljkujes sve ovo, ali pre nego sto udjes u postupak, ja bih ti savetovala da se dobro zamislis sta ako ne bude bas sve kao sto si zelela i budes vrlo iskrena prema sebi, pa da tek onda odlucis sta ti je prioritet: a) da postanes mama, b)da dobijes devojcicu koja ce biti sve navedeno ili c) da ne prolazis kroz vto, vec se sve desi prirodnim putem? Ili ipak iskljucivo zelis sve navedeno?

Svako ide svojim putem i odlucuje sta zeli ili ne, ti odlucujes za sebe, izrazavas svoj stav, drugi svoj. Nema tu puno polemike, ili prihvatas neciji savet ili ne. Nema razloga za vredjanje, samo ti znas sta ti je ciniti.
Stenli
Stenli

Broj poruka : 533
Location : Beograd
Datum upisa : 21.04.2013

Nazad na vrh Ići dole

"Tudja deca" - Page 2 Empty Re: "Tudja deca"

Počalji od Struzzo 23/12/2013, 15:08

Ja sam ironična i uvredilo te što pominjem tvoju plodnost?

Baš sam nevaljala teta!

Srećno u svemu, Luckystar!
Struzzo
Struzzo

Broj poruka : 7041
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 27.09.2008

Nazad na vrh Ići dole

"Tudja deca" - Page 2 Empty Re: "Tudja deca"

Počalji od InNaturaVeritas 23/12/2013, 15:13

doktor 
C ya, javi kad hidrosalpinks izleče telepatski.

InNaturaVeritas
InNaturaVeritas

Broj poruka : 864
Location : Beograd
Datum upisa : 24.02.2012

Nazad na vrh Ići dole

"Tudja deca" - Page 2 Empty Re: "Tudja deca"

Počalji od zoxa 23/12/2013, 15:14

Meni se cini da je ova osoba dosla ovdje da unosi pometnju.
Posto ovo zaista nije normalno.
Zaista bolje da izmislja i zeza jer bi mi bilo jako zao da takvo nesto postoji.
Obicno se u rasprave ne upustam, jer nemam vremena ali ovo moram podrzati.
Zeno idi psihijatru, na forumu ove vrste nema odgovora za tebe!
Trosis vrijeme i sebi a i ovim dobrim zenama.
Svako dobro zelim!
zoxa
zoxa

Broj poruka : 2601
Godina : 48
Location : Prag
Datum upisa : 25.11.2008

Nazad na vrh Ići dole

"Tudja deca" - Page 2 Empty Re: "Tudja deca"

Počalji od luckystar74 23/12/2013, 15:15

da mislim da nije uredu tako nekoga prozivati...
posto je tema zapoceta zbog mog komentara, oscala sam potrebu da nesto napisem na istu temu..
Prirodnu trudnocu ne mogu da ostvarim, ali sve vreme je bilo reci da ne mogu zbog loseg spermograma a ne zbog mene...zato i odbijam tu cinjenicu...
sve vreme sam ja i moje drustvo krivile njega eto ja sam plodna u svojim tricavim 40 i cak sam imala i predloge sta ce ti on kada nije plodan... pa eto ispostavi se da ja ne mogu da imam decu pa sada mozda i on mene napusti... jer on ipak je tek u svojim tridesetim...
INV to je samo sumnja na hydrosalpings nije potrvrdjeno a koliko znam mnogima su rekli a nisu bilu u pravu u tom istom frontu, dok se ne utvrdi ne idem na op...
luckystar74
luckystar74

Broj poruka : 501
Datum upisa : 20.12.2013

Nazad na vrh Ići dole

"Tudja deca" - Page 2 Empty Re: "Tudja deca"

Počalji od MAAKKI 23/12/2013, 15:20

Zene ode ova rasprava u nedogled, a ocigledno je da Lucky ne odustaje od svojih stavova, i nije u stanju da prihvati ni savet i preporuku, cita samo ono sto nju "povredjuje" (njene godine, sterilitet, nazalenje krivca za problem, prihvatanje cinjenica kakve jesu, kao i strah od napustanja od strane mladjeg partnera), a sto je cinjenicno stanje. Dzabe je pomagati nekome ko tu pomoc nece da prihvati, a ona ocigledno nece, kako na ovoj temi, tako ni na ostalim.
Lucky problem koji ti imas trenutno je mnogo kompleksniji od operacije i ulaska u VTO pricu, i dalje sam misljenja da treba da potrazis pomoc strucnog lica, koji se bave tim problemima, jer povrh svega ti je potrebna bistra glava.
Ja i dalje ne mogu da shvatim takvo razmisljanje, jer za mene termin "tudja deca" ne postoji, ali svako ima pravo da misli kako hoce.


Poslednji izmenio MAAKKI dana 23/12/2013, 15:23, izmenjeno ukupno 1 puta
MAAKKI
MAAKKI

Broj poruka : 4783
Godina : 56
Location : ravnica
Datum upisa : 08.09.2010

Nazad na vrh Ići dole

"Tudja deca" - Page 2 Empty Re: "Tudja deca"

Počalji od InNaturaVeritas 23/12/2013, 15:22

Ludo, pomažem ti aman, zaman! I ne može da se utvrdi dok ne uradiš laparoskopiju i tako ga rešiš u isto vreme, šta ima da se gleda pre toga više, pobogu, u 4 banke!!!! HSG i vide ga i onda na laparo. Sve vreme ti rpičam da odmah zakažeš operaciju jer nećeš stići na program.Ej bre!!!!
Drugi put idem pod nož zbog toga!

Ja odustajem. Nisam lekar, tačno. Idi kod lekara, trebaće ti više uputa.
InNaturaVeritas
InNaturaVeritas

Broj poruka : 864
Location : Beograd
Datum upisa : 24.02.2012

Nazad na vrh Ići dole

"Tudja deca" - Page 2 Empty Re: "Tudja deca"

Počalji od zvoncica36 23/12/2013, 15:23

Neće te napustitiSigurno je on KRIV!!!Znaju žene da sam vidovita pa ti mogu reći da je tvoje društvo zajedno sa tobom u pravu.

zvoncica36

Broj poruka : 2090
Datum upisa : 23.02.2012

Nazad na vrh Ići dole

"Tudja deca" - Page 2 Empty Re: "Tudja deca"

Počalji od luckystar74 23/12/2013, 15:25

InNaturaVeritas ::Ludo, pomažem ti aman, zaman! I ne može da se utvrdi dok ne uradiš laparoskopiju i tako ga rešiš u isto vreme, šta ima da se gleda pre toga više, pobogu, u 4 banke!!!! HSG i vide ga i onda na laparo. Sve vreme ti rpičam da odmah zakažeš operaciju jer nećeš stići na program.Ej bre!!!!
Drugi put idem pod nož zbog toga!

Ja odustajem. Nisam lekar, tačno. Idi kod lekara, trebaće ti više uputa.

U drzavni program vise ne mogu da udjem to mi je receno..
a drugo ako moja dr za godinu dana ga nije videla, kako su mogli oni da ga vide? to nikako ne razumem ako kako ti kazes se vidi samo na laparo? Nije mi jasno?????
luckystar74
luckystar74

Broj poruka : 501
Datum upisa : 20.12.2013

Nazad na vrh Ići dole

"Tudja deca" - Page 2 Empty Re: "Tudja deca"

Počalji od zvoncica36 23/12/2013, 15:27

Njenom dečku treba dr,a ne njoj.

zvoncica36

Broj poruka : 2090
Datum upisa : 23.02.2012

Nazad na vrh Ići dole

"Tudja deca" - Page 2 Empty Re: "Tudja deca"

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 2 od 10 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu