KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Decembarska snezna bela jutra :)

+47
Ninche
Sofija Veks
neca73
Niny
Simona
snedra
LaFolie
HappyGirl
dragmilk
djole42
twinsi
zvoncica36
Endzi
MARA
Republica
bak
Orline
red
lelas
OKacica
JocY
dacans
Shizika
*AIDA*
zoxa
cicsa80
caci
Vuchica
hocukusurnecuzvaku
SladZana
KoMetaK
Botox
emilie
buby
JAmajka
Ema78
maus
missile
Tinche
BiKsi :)
MAAKKI
Dacaa
nina :)
leptirko82
cufta
fight&faith
Tanja83
51 posters

Strana 28 od 30 Prethodni  1 ... 15 ... 27, 28, 29, 30  Sledeći

Ići dole

Decembarska snezna bela jutra :) - Page 28 Empty Re: Decembarska snezna bela jutra :)

Počalji od SladZana 28/12/2013, 11:10

Dobro jutro  Very Happy 

meni je noc bila vrela...39.2  Shocked 
SladZana
SladZana

Broj poruka : 2915
Godina : 40
Datum upisa : 23.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

Decembarska snezna bela jutra :) - Page 28 Empty Re: Decembarska snezna bela jutra :)

Počalji od Botox 28/12/2013, 11:23

cuvajte se, svakakvi virusi sad vladaju... mi iz kuce ne izbijamo na druzenja, svi su nam slinavi, boelsni, sa raznim virusima, tako da izolacija i milina....
Botox
Botox

Broj poruka : 4342
Godina : 37
Location : Novi Sad
Datum upisa : 10.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

Decembarska snezna bela jutra :) - Page 28 Empty Re: Decembarska snezna bela jutra :)

Počalji od KoMetaK 28/12/2013, 11:26

Dobar jutar i od mene!
JA se ubila od spavanja, vise od 12 sati i kicma popustila!  f 
Siz, idem svakodnevno na akupunkturu, zato sam i ostala zbunjena kad me je zabolela kicme opet prekjuce.  Rolling Eyes Juce mi je i ginekolog kad sam bila na kontroli stavio 2 iglice u usi, pa me malo popustilo da bih mogla da legnem na sto. Tako i dodjoh kuci, zene me u hodniku gledase kao ludu!  lol! lol! Laughing 

Djole, drago mi je da se ne das i da si promenila nacin ishrane! Izborices se ti i sa ovim, kao i sa svime do sada, ja verujem u tebe!  cmoka 
Sofija, srecan put i lep provod gde god putujes!

Tinche, Batak je pravi medenjak, sav vazan!  osmeh srce 
Hany, dobro nam se vratila!  Very Happy 

Leptirko, za tebe jedan specijalni  cmoka 
Maus, ljubi mi Anchi i racunaj i na mene za Mljet!  lol! Dok vi plivate ja cu da spremam dorucak, rucak, veceru.. cistim, perem!  Laughing 


Ljubim vas sve, odoh da se spremam za kineza i akupunkturu!  Very Happy 
KoMetaK
KoMetaK

Broj poruka : 7138
Godina : 51
Location : Italija
Datum upisa : 09.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Decembarska snezna bela jutra :) - Page 28 Empty Re: Decembarska snezna bela jutra :)

Počalji od Shizika 28/12/2013, 11:50

 b  Kometa, ja bih objasnila zachudjenim zhenama da mi je to proshle sedmice frizerka zabiljezhila dokle trebam skratiti kosu.  lol! 
Jeste malo neobichno da te opet zabole ledja uprkos svakodnevoj akupunkturi, ali je fino znati da dug, udoban san pomazhe. Ljubim da brzo i sasvim prodje.  cmoka 
Djole, 20 godina, heeeeej!  bb  srce  srce  bb  Kojim te ono rijechima zaprosio?  Very Happy 
BataK izgleda real deal, meni se dopada da djeca idu na borilachke vjeshtine.
SladZana, jesi bolje sada?
Zaboravih shta se deshavalo na prethodnoj stranici  Embarassed 
Svima  cveće 
Shizika
Shizika

Broj poruka : 5408
Godina : 54
Datum upisa : 14.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Decembarska snezna bela jutra :) - Page 28 Empty Re: Decembarska snezna bela jutra :)

Počalji od Republica 28/12/2013, 12:14

Dan cure. b 

Josh malo Djole pa srebrni brak. Eee da sam ja ostala u braku bilo bi 23 godine. I ko zna jedno 5-toro decice. Na svakih 5 godina i to je ta brojka.  yes 

Kometa sad kad pomenu Shiza ja sam i kosu otfikarila , nekako mi uvek misli potegnu na to da kosu skratim poshteno kad sam u nekom prelaznom periodu. Sreca te mi kosa brzo raste.

Mi danas opet goste. Bash nam prijaju ove posete prijatelja.
Makki Srecan Rodjendan.  d cvet 
Republica
Republica

Broj poruka : 2478
Godina : 54
Location : Amsterdam
Datum upisa : 01.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

Decembarska snezna bela jutra :) - Page 28 Empty Re: Decembarska snezna bela jutra :)

Počalji od emilie 28/12/2013, 12:53

cao,devojcice  ff 
emilie
emilie

Broj poruka : 289
Godina : 31
Datum upisa : 16.05.2013

Nazad na vrh Ići dole

Decembarska snezna bela jutra :) - Page 28 Empty Re: Decembarska snezna bela jutra :)

Počalji od cufta 28/12/2013, 19:48

MI bili u igraonici. Malo sam dremnula i sada sa drugarima sa posla na proslavu da ispratimo staru godinu.
   
   Pre 3-4 nedelje smo skupili pare, uplatili odmah i zato dobili cenu vrlo povoljno.

    U haljini sam posle...milion godina.....
cufta
cufta

Broj poruka : 5392
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 20.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Decembarska snezna bela jutra :) - Page 28 Empty Re: Decembarska snezna bela jutra :)

Počalji od djole42 29/12/2013, 09:10

POPIS
djole42
djole42

Broj poruka : 6359
Godina : 52
Location : Nis
Datum upisa : 15.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Decembarska snezna bela jutra :) - Page 28 Empty Re: Decembarska snezna bela jutra :)

Počalji od MAAKKI 29/12/2013, 12:20

Dan cure  Very Happy 

Bas tako virusi vladaju, svi oko mene nesto bolesljivi, a ja se jos drzim dokle cu videcemo.

Bata u kimonu premedeno  angel 

Cufta neka ste vi ispratili staru godinu, nadam se nekoj slici u aljince b 

Djole popis, uf ima li ista gore od tog posla  v 

Sinoc bila zabava i to odlicna, svi smo se lepo proveli, opustili i bas se dobro ismejali. Sada smo malo napunili baterije, mada je vec pao dogovor da cemo i za reprizu ponoviti.  d d d d d d d 
MAAKKI
MAAKKI

Broj poruka : 4783
Godina : 56
Location : ravnica
Datum upisa : 08.09.2010

Nazad na vrh Ići dole

Decembarska snezna bela jutra :) - Page 28 Empty Re: Decembarska snezna bela jutra :)

Počalji od cufta 29/12/2013, 19:59

Ćao drugari. Ja došla jutros oko 4h. Bilo nam je diiiiivno!

U 9h su nam se otvorila ulazna vrata odakle se čulo: "ho - ho -ho -ho". A na vratima Deda Mraz, moj brati negova devojka sa foto aparatom. L se malo bojala deda Mraza, a ja sam bila ODUŠEVLJENA! I ceo dan sam pod utiskom njegovog dolasaka. A sve je organizovala ustvari moja sestra kojoj je takođe u 9h došao Deda Mraz.

Prvi put mi je Deda Mraz došao kući. ooooooo kakav doživljaj!
cufta
cufta

Broj poruka : 5392
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 20.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Decembarska snezna bela jutra :) - Page 28 Empty Re: Decembarska snezna bela jutra :)

Počalji od nina :) 29/12/2013, 20:05

cufto ja imama svake godine organizovano deda mraza da donese paketice deci ali ove godine dolazi drugi jer sto mi dolazi svake godine imo pre dve nedelje smrtni slucaju u porodici tako da neide a koji ga menja jako je neodgovoran od cetvrtka ga cekam vec sam izgubila volju da ga cekam.ali nismo jedini mi koji ga cekamo nego jedan veci krug ljudi jer je preuzeo svu decu kod goga je iso prvi deda mraz.moram sutra do njega opet da odem i da ga nakrpim .prosle godine su deca deda mrazu napravili paketic a ove godine jos im nije palo na pamet da spakuju.sutra cu ih podsetiti da mu naprave paketic
nina :)
nina :)

Broj poruka : 5182
Godina : 48
Datum upisa : 06.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

Decembarska snezna bela jutra :) - Page 28 Empty Re: Decembarska snezna bela jutra :)

Počalji od Ema78 30/12/2013, 08:42

 photo 1298301256820242_zps2811586b.jpg



Dobro jutro,jutra !
Ema78
Ema78

Broj poruka : 4233
Location : Beograd, Srbija
Datum upisa : 23.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Decembarska snezna bela jutra :) - Page 28 Empty Re: Decembarska snezna bela jutra :)

Počalji od twinsi 30/12/2013, 08:42

Dobro jutro drugari  ff 

U nedelju sam stigla kući u pet ujutro, bilo je fenomenalno! Klinci su me pustili da spavam čak dva i po sata. Srećom da je bilo lijepo vrijeme pa sam veći dio dana provela u kafani sakrivena iza naočara za sunce dok su se oni igrali u parkiću sa drugarima.

Djole neka je srećna dvadesetogodišnjica braka i da još dugo poživite u zdravlju i veselju.
Kao što Ćufta reče ti si zdrava samo čekaš da ti potvrde yes 

Tinche batak je divan  love 

Sugrađanko nadam se da si bolje i da uživaš sa bratom, ljubim te  ljubav 

Leptirko  c 

Hani uživaj draga.

Nina i Ćufta imale posjetu deda mraza, je li bio i unuk?

Mi smo prošle godine orgnizovali da donese djeci poklone i bilo je užasno. Vrištali su i plakali. Ove godine su rekli da će zaključati kuću, a poklone da da meni pa ja njima  Shocked 

Maakki super si se provela, tako i treba. Obožavam rođendane  igra jedinsvena prilika da se svi okupimo!

Maus fali tvoje postrojavanje, bez njega uglavnom nekog preskočim.

Toliko, odoh da radim malo.
twinsi
twinsi

Broj poruka : 384
Godina : 47
Location : Podgorica
Datum upisa : 12.06.2012

Nazad na vrh Ići dole

Decembarska snezna bela jutra :) - Page 28 Empty Re: Decembarska snezna bela jutra :)

Počalji od HappyGirl 30/12/2013, 08:48

Cure, jutro! Želim vam savršenu nedelju i brza ozdravljenja cvet 
Dobijamo novog člana porodice, bigla  Very Happy Juče se zvezde moje odrekle zlatibora, samo da bi dobili psa, a bilo je potrebno da tetke daju blagoslov  Very Happy Da vidite tu radost kad su tetke dale zeleno svetlo i malo para  lol! .Stiže nam u utorak. Eto nešto lepo da podelim sa vama. A ja se radujem više nego klinci  lol! 
HappyGirl
HappyGirl

Broj poruka : 13681
Location : Uvek na oblacima :)
Datum upisa : 05.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Decembarska snezna bela jutra :) - Page 28 Empty Re: Decembarska snezna bela jutra :)

Počalji od caci 30/12/2013, 10:30

Dobro jutro cure.
Pratim sve vreme al nestizem da se javim.
Ponekad mi treba da mi dan traje 48 sati pa da sve stignem.
Heppy bas lepo za psa i sto se svi zajedno radujete. Ljubim tebe i tvoje pametne zvezde  ljubav  ljubav  ljubav  ljubav 
Slago i ja sam bila topla i to do 40 stepeni. Isprimila 7 inekcija ali se jos oporavljam. Zelim ti da brzo ozdravis. zagrljaj 
Ttince ljubim te u dzudistu :* poljubac 
Djole neka popis lako proge  poljubac 
Kometice  poljubac  poljubac 
Miss, Twinsi , Cufto , maus...... ma sve vas ljubim i volim jako jako. poljubac  poljubac  love  love 
Danas zadnji dan skole i engleski pa onda raspust valjda cu i ja zdivnuti malo. I imati malo vise vremena. ff ff

p.s. u avatru moj glumac sa zadnje predtave  srca srca 
caci
caci

Broj poruka : 4530
Godina : 42
Location : Tetovo,Macedonija
Datum upisa : 22.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

Decembarska snezna bela jutra :) - Page 28 Empty Re: Decembarska snezna bela jutra :)

Počalji od leptirko82 30/12/2013, 10:41

Dobro jutro, jutra!
Caci, zelim ti sto pre da ozdravis, a glumac je predivan!
Twinsi, drago mi je sto si uzivala!
Hepi, kad samo pomislim na bigla, raznezim se! Drago mi je sto ce postati deo tvoje porodice!
Danas hvatam zalet za kulinarske peripetije!
Radujem se kao blesava tim sitnim stvarima koje zivot cine. Volela bih da barem delic moje energije predje na moju mamu i sestru!
Ja sam zivi dokaz da je genetika precenjena!
leptirko82
leptirko82

Broj poruka : 2897
Godina : 41
Datum upisa : 30.04.2013

Nazad na vrh Ići dole

Decembarska snezna bela jutra :) - Page 28 Empty Re: Decembarska snezna bela jutra :)

Počalji od bak 30/12/2013, 11:29

Dan jutra!

Samo imam vremena da vam se javnem, jos neki satic na poslu pa odoh!

Ne verujem da cu ovih dana biti pri kompu, zelim vam svima puno zdravlja, srece, ljubavi i da se lepo provedete.
Vidimo se posle Bozica.

Ljubim  osmeh srce 
bak
bak

Broj poruka : 6802
Godina : 48
Location : Zemun
Datum upisa : 25.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Decembarska snezna bela jutra :) - Page 28 Empty Re: Decembarska snezna bela jutra :)

Počalji od emilie 30/12/2013, 11:49

cufto bravo za Deda Mraza  g  jel pripremate jelku i ostale djakonije za docek Nove godine ?
emilie
emilie

Broj poruka : 289
Godina : 31
Datum upisa : 16.05.2013

Nazad na vrh Ići dole

Decembarska snezna bela jutra :) - Page 28 Empty Re: Decembarska snezna bela jutra :)

Počalji od Shizika 30/12/2013, 12:09

Baaak, sretna ti nova, ljubim te, odmori se poshtenski, uzhivaj sa muzhOm u tebe.  d grljenje d 
Leptirko, a da stavish u kolache i prashak za dizanje energije?  Wink  Ponekad, kad se ne mozhesh osloniti na prirodu - morash na kemiju!  Laughing 
Happy, svidja mi se kako ste to izveli za psa, vjerujem da ce donijeti puno radosti.
Caci, Marko je sasvim u svom elementu.
Twinsi i Cufta znaju da uzhivaju!  as d d f 
Mala djeca se chesto plashe Djeda Mraza, meni je to sasvim razumljivo.
Zaboravih 'ko je shta josh pisao, ne zamjerite.
Kod nas jaka kisha i vjetar, ne planiramo izlaziti iz kuce. Vecheras pakujem poklonchice, a sutra uvecher sklapamo najveci, tako se radujem. bb x  bb 
 ff 
Shizika
Shizika

Broj poruka : 5408
Godina : 54
Datum upisa : 14.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Decembarska snezna bela jutra :) - Page 28 Empty Re: Decembarska snezna bela jutra :)

Počalji od emilie 30/12/2013, 12:49

moja se ne plasi Deda Mraza,voli ga.kupili smo joj gumenog Deda Mraza i samo ga grli.kada smo bili za poklon kod muza na poslu ona je zagrlila ciku u kostimu Deda Mraza i govorila Maze,Maze.pogled nije skidala sa njega ...to je za nju bio jedan najveci dogadjaj.
sutra idem da kupim poklone za klince od brata ...sama cu birati ,jer su alergicni na pojedine grickalice.volim kada ih iznenadim.
Bak,srecna Nova Godina ,srecan Bozic  jelka1 deda mraz pokloni1 deda mraz1 deda mraz2 ZIMA2 ZIMA6 
emilie
emilie

Broj poruka : 289
Godina : 31
Datum upisa : 16.05.2013

Nazad na vrh Ići dole

Decembarska snezna bela jutra :) - Page 28 Empty Re: Decembarska snezna bela jutra :)

Počalji od leptirko82 30/12/2013, 13:22

Shizo, koji prasak mi predlazes?
leptirko82
leptirko82

Broj poruka : 2897
Godina : 41
Datum upisa : 30.04.2013

Nazad na vrh Ići dole

Decembarska snezna bela jutra :) - Page 28 Empty Re: Decembarska snezna bela jutra :)

Počalji od zvoncica36 30/12/2013, 13:26

Ja sam juče ceo dan preležala.U Subotu smo mm i ja vodili klince moje sestre i brata u kupovinu.Da mi je neko rekao kako će to izgledati ostala bih kući.Do sad su uvek bili više manje ok,ali ove godine čudo.Kad smo ušli u prodavnicu igračaka nikad u životu nisam videla da neko tako brzo trči.Svi su trčali na različite strane i počeli da traže omiljenu igračku.Bilo je čak otimanje malog dečaka od 3god sa svojim vršnjakom.Mm i ja smo jurili za njima da ih ne bi pogubili.Ono što me prijatno iznenadilo uzeli su po jednu igračku,ali tri ičračke su koštale 6000din.Kad su ušli u kola počeli su da šuškaju sa ambalažom.Mm i ja smo se samo zagledali kojom brzinom su otvorili igračke.Pokupili su sve papire za bacanje i bacili u kontejner kad smo izašli iz kola.Sve to je bilo više manje ok,a onda je usledio moj kraj.Bili smo u igraonici.Deca su se drala,ali to je i normalno dok se dvoje(nepoznate)dece nije potuklo i onda su počeli da vrište i plaču baš meni na uvce.Onda su njihove majke počele da urlaju jedna na drugu.To me dokusurilo.Nisam znala da se majke svađaju u igraonicama.

zvoncica36

Broj poruka : 2090
Datum upisa : 23.02.2012

Nazad na vrh Ići dole

Decembarska snezna bela jutra :) - Page 28 Empty Re: Decembarska snezna bela jutra :)

Počalji od emilie 30/12/2013, 13:32

jao show...ja sam planirala da uzmem na par dana klinca od brata ali necu moci,jer je jako nestasan,a zivim u stanu.nece izdrzati da bude miran,tako da cu ga uzeti jedan dan u igraonici  Laughing 
emilie
emilie

Broj poruka : 289
Godina : 31
Datum upisa : 16.05.2013

Nazad na vrh Ići dole

Decembarska snezna bela jutra :) - Page 28 Empty Re: Decembarska snezna bela jutra :)

Počalji od Botox 30/12/2013, 13:52

jel vas drma novogodisnja groznica :))))
mene da, ja sam pokupovala poklone svima, mm, njegovoj sestri, svekrvi, svekru, mom tati, ammi, sestri, meni i naravno mom najdivnijem, najlepsem misu, Vladeti, opn je dobio i najvise poklona :)
sad jedva cekam da svima urucim, svaki sam birala pazljivo za svakog :)
Botox
Botox

Broj poruka : 4342
Godina : 37
Location : Novi Sad
Datum upisa : 10.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

Decembarska snezna bela jutra :) - Page 28 Empty Re: Decembarska snezna bela jutra :)

Počalji od emilie 30/12/2013, 13:57

Sahranio covek zenu, obavio sve na grooblju i dosao kuci.
Kada je usao u kucu, nebo se provali, pocne pljusak, munje, gromovi …
Pogleda covek u nebo i kaze:
- ZNACI STIGLA JE !
emilie
emilie

Broj poruka : 289
Godina : 31
Datum upisa : 16.05.2013

Nazad na vrh Ići dole

Decembarska snezna bela jutra :) - Page 28 Empty Re: Decembarska snezna bela jutra :)

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 28 od 30 Prethodni  1 ... 15 ... 27, 28, 29, 30  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu