KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Decembarska snezna bela jutra :)

+47
Ninche
Sofija Veks
neca73
Niny
Simona
snedra
LaFolie
HappyGirl
dragmilk
djole42
twinsi
zvoncica36
Endzi
MARA
Republica
bak
Orline
red
lelas
OKacica
JocY
dacans
Shizika
*AIDA*
zoxa
cicsa80
caci
Vuchica
hocukusurnecuzvaku
SladZana
KoMetaK
Botox
emilie
buby
JAmajka
Ema78
maus
missile
Tinche
BiKsi :)
MAAKKI
Dacaa
nina :)
leptirko82
cufta
fight&faith
Tanja83
51 posters

Strana 27 od 30 Prethodni  1 ... 15 ... 26, 27, 28, 29, 30  Sledeći

Ići dole

Decembarska snezna bela jutra :) - Page 27 Empty Re: Decembarska snezna bela jutra :)

Počalji od djole42 27/12/2013, 11:19

Ma jok uopšt enisam besna .....rezultati u ponedeljak ili tek posle praznika jer "nešto nije uredu pa su ponavljali više puta....."

A šta nije u redu ???? Ne znaju......(mozda reagensi ....)
djole42
djole42

Broj poruka : 6359
Godina : 52
Location : Nis
Datum upisa : 15.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Decembarska snezna bela jutra :) - Page 27 Empty Re: Decembarska snezna bela jutra :)

Počalji od Shizika 27/12/2013, 11:23

Djole, misha mu, a chekala si i na same reagense mjesecima.  b  Da drmnemo po jednu da se smirish:
Decembarska snezna bela jutra :) - Page 27 Images?q=tbn:ANd9GcT32DpdlX_ZIEt3J5hfjqpTkeHXgTdamKIusINlq7hRBycFmGj0GA
 zagrljaj 
Shizika
Shizika

Broj poruka : 5408
Godina : 54
Datum upisa : 14.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Decembarska snezna bela jutra :) - Page 27 Empty Re: Decembarska snezna bela jutra :)

Počalji od maus 27/12/2013, 11:33

Ih Djole...bas sr..e. I neodgovornost i bezobrazluk.

Shizika ::
maus ::Cufta hahahahahaha vec nas zamisljam na Mljetu, nas dve ranoranioci, pijemo kafu, a i vino je na stolu Very Happy  i gledamo kako se zora radja, more mirno, mirise bor i zrikavci pocinju svojom pesmom. Ostale cice spavaju i nemaju pojma sta propustaju Razz 
Tako je, ja sam budna rano ujutro samo kad se vracam iz clubbinga (ili shvaleracije  Razz ).  Very Happy 
Vid` ove male ccccccccccccc OPASNICE jedna Wink 
maus
maus

Broj poruka : 14046
Location : Loznica
Datum upisa : 07.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Decembarska snezna bela jutra :) - Page 27 Empty Re: Decembarska snezna bela jutra :)

Počalji od nina :) 27/12/2013, 11:48

maus cena prasetine je pecena ili sirova jer kodnas je 1000-1200 peceno zadnjih par godina pa mi nije jasno da je duplo jeftinije peceno a i jagnjetina je po istoj ceni.
zato mi lepo sami pecemo jer je jeftinije a usput se druzimo pored raznja i naravno momci se druze sa gajbama piva ili bambusom sve zavisi od vremena pa koje pice utom momentu greje.moji se spremaju za badnji dan da peku na razanj.
ti se polako pripremas za anin rodjendan ja cu mariji 19 da pravim ako mi dever i mm budu kuci jer dever je na terenu po 2 nedelje odnosno bude 12 dana u valjevu i dodje kuci na 2 dana ,a tata nam radi i nedeljom ali se nadamo da nece raditi za rodjendan ili cemo pomeriti vreme druzenja sa gostima
kodnas poceli paketici da stizu a deca odusevljena sa igrackama a i slatkisima naravno
nina :)
nina :)

Broj poruka : 5182
Godina : 48
Datum upisa : 06.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

Decembarska snezna bela jutra :) - Page 27 Empty Re: Decembarska snezna bela jutra :)

Počalji od bak 27/12/2013, 11:51

Dan jutra!

Nista ne stizem ovih dana, posao me smlati skroz, trudim se da se druzim s muzOm puzOm, jos nismo stigli ni jelku da okitimo, al danas nema vrdanja!!!!

Djolence, misa mu, pa bar se opusti za praznik, pa posle gledaj sta ces. Presna hrana  Shocked Svaka cast ako uspes.

Maus, jest raspust , al ja radim i u ponedeljak. Sta ces, nema tu nekog rada, vise zaj... doci i otici.
Inace prasetinu mi placamo vec 2-3 god po 900 din  Shocked 

Miss, rog manje vise. Nisam sigurna da to ima neke veze sa trudnocom, nemam pojma ni sta to tacno znaci.
Vazno da si ti to prebrinula  yes 

Ljubim vas sve pomenute i ne pomenute, verijem da cu imati malo vise vremena ovih dana  osmeh srce 
bak
bak

Broj poruka : 6802
Godina : 48
Location : Zemun
Datum upisa : 25.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Decembarska snezna bela jutra :) - Page 27 Empty Re: Decembarska snezna bela jutra :)

Počalji od emilie 27/12/2013, 12:09

samo da vam mahnem,idemo po poklon  f d 
emilie
emilie

Broj poruka : 289
Godina : 31
Datum upisa : 16.05.2013

Nazad na vrh Ići dole

Decembarska snezna bela jutra :) - Page 27 Empty Re: Decembarska snezna bela jutra :)

Počalji od Republica 27/12/2013, 14:30

Dan cure  Laughing 

Mnogo se pisalo, propustila sam momenaT zezanja.  Very Happy 

Missy, imam dve drugarice koje su iznele trudnoce sa jednorogim matericama. ja se nadam kad budesh ishla na razgovor sa Dr. da ce ti predlozhiti kao i ovim curama serklazh od 8 nedelje kad bude bilo trudnoce. One su bile i na terapiji utrogestanom i estradiolom.
A zashto vam uvijaju podkolenice zavojem?
Lepe nogice Missy.  yes 

E koliko jutra smo docekali drugarica i ja na Hvaru uz vince i odlicnu klopicu i pricu.  igra 
Moglo bi malo tih dana danas. Ovde je vreme ocajno. Neka uspevamo mi i pored toga da grabimo na sve strane.
Kasnim sa zheljama. Nadam se da su cure koje su slavile Bozhic lepo u krugu familije to i imale.  cvet 
Republica
Republica

Broj poruka : 2478
Godina : 54
Location : Amsterdam
Datum upisa : 01.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

Decembarska snezna bela jutra :) - Page 27 Empty Re: Decembarska snezna bela jutra :)

Počalji od Tinche 27/12/2013, 14:54

Samo da vas pozdravim i ljubnem na brzinu.

Dobri smo, pratimo vas samo nemam vremena da pisem.


Djolence, misa im njihovog! Cekanje je najgore...znam. Idrzi kad si do sad...mi smo uz tebe. Bravo za dodatne izmene u ishrani. Cula sam za taj rezim, i to samo dobre stvari. Mislim da bi svi trebali ponekad da spojimo bar mesec dana takve ishrane...da ocistimo organizam od raznih toksina. Al evo ja prva sam prase...priznajem. Lakse gladujem nego zdravo da se hranim.

Miss, zgodnajo jedna. Ukrasce te neko bre... Razz
Misu duso, gde si mi ti? Hvala za cestitku i tebi i Ani a i Caci i Marku! Batak se bas obradovao...i zalepio odmah na zid, naravno! Pored jelke.


Odoh rucak da kuvam, posle peglanje, pa sudovi, pa trening (danas imaju slikanje) ...
ne ne, nije nama dosadno...samo sto cu pod ruku sa Metom na akupunkturu za ledja.  lol! 




 srcasti poljupci  srcasti poljupci  srcasti poljupci  srcasti poljupci 
Tinche
Tinche

Broj poruka : 6399
Godina : 45
Location : bgd
Datum upisa : 08.08.2009

Nazad na vrh Ići dole

Decembarska snezna bela jutra :) - Page 27 Empty Re: Decembarska snezna bela jutra :)

Počalji od leptirko82 27/12/2013, 15:07

Djole, drzim fige da sve bude dobro.
leptirko82
leptirko82

Broj poruka : 2897
Godina : 41
Datum upisa : 30.04.2013

Nazad na vrh Ići dole

Decembarska snezna bela jutra :) - Page 27 Empty Re: Decembarska snezna bela jutra :)

Počalji od Republica 27/12/2013, 15:25

Djole, ti nastavi sa svojim programom i vidi za ono shto smo pricali.
Rezultati ce stici a do tada racunaj na sebe.
Dodatno nerviranje nemoj da unosish.
Jednostavno nekada moramo prigrliti cinjenicu da nema nishta od jedne drzhave na koju mora da se racuna i imati uvek plan B.
Kad tako razmishljash onda krecu iznenadjenja.  sunny 
Republica
Republica

Broj poruka : 2478
Godina : 54
Location : Amsterdam
Datum upisa : 01.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

Decembarska snezna bela jutra :) - Page 27 Empty Re: Decembarska snezna bela jutra :)

Počalji od leptirko82 27/12/2013, 15:30

Djole, moj cupavi drugar kaze da te voLe!!!!
Decembarska snezna bela jutra :) - Page 27 Iyqg
leptirko82
leptirko82

Broj poruka : 2897
Godina : 41
Datum upisa : 30.04.2013

Nazad na vrh Ići dole

Decembarska snezna bela jutra :) - Page 27 Empty Re: Decembarska snezna bela jutra :)

Počalji od Botox 27/12/2013, 15:41

Vladeta dobio svoju prvu NG cestitku od jedne divne, male Wink Anaaaaaa  osmeh srce 

zvala sam baku da se pohvalim kako mu je jedna lepojka mala pisala, a kaze baba opa, rano je poceo :))))))
Botox
Botox

Broj poruka : 4342
Godina : 37
Location : Novi Sad
Datum upisa : 10.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

Decembarska snezna bela jutra :) - Page 27 Empty Re: Decembarska snezna bela jutra :)

Počalji od hocukusurnecuzvaku 27/12/2013, 15:43

Botox prelep avatar  osmeh srce 

hocukusurnecuzvaku
hocukusurnecuzvaku

Broj poruka : 1595
Godina : 41
Location : Beograd
Datum upisa : 03.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Decembarska snezna bela jutra :) - Page 27 Empty Re: Decembarska snezna bela jutra :)

Počalji od djole42 27/12/2013, 19:34

Hvala cureTci moji što ste tu !
MalKO  su me na prvu izbacili iz takta ali neće meni niko kvariti predstojeće praznike .
Znate vi da je mene MM zaprosio za NG ...a znate kad .....93/94 i šta to znači ........
20 godina ejjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjj malo li je...........................

I zato Djole vas vole i nastavlja da  igra igra igra igra igra igra 
 poljubci

Leptirko ,Čupa ti je slatkiš! likeit 
djole42
djole42

Broj poruka : 6359
Godina : 52
Location : Nis
Datum upisa : 15.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Decembarska snezna bela jutra :) - Page 27 Empty Re: Decembarska snezna bela jutra :)

Počalji od cufta 27/12/2013, 20:04

Džole moja, ti znaš da ja znam da si ti zdrava! Samo ti piči svojim tempom, i pusti njih!
20g žeeenoooooo

Danas sam se malo rastužila. Kod L u školi se jedan dečak ispitivao iz njene grupe. Nigde ne ide, biće kod kuće, divno se snašao u školi. Nisam ništa dalje pitala. Nekako sam stekla utisak da to rade zbog finansija. I to mi je TOTALNO promenilo današnje raspoloženje. Da li smo dotle došli? Izgleda da jesmo!
Duuugo sam verovala da su jalisca i vrtići u našoj zemlji za džabe. Baš dugo. I danas mislim da to treba da bude za džabe.

Ostalo je sve uobičajeno!
cufta
cufta

Broj poruka : 5392
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 20.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Decembarska snezna bela jutra :) - Page 27 Empty Re: Decembarska snezna bela jutra :)

Počalji od hocukusurnecuzvaku 27/12/2013, 21:04

Đolence u ime tvog zdravlja i vaše ljubavi
Decembarska snezna bela jutra :) - Page 27 71178_279063598816_7048419_n

 srca
hocukusurnecuzvaku
hocukusurnecuzvaku

Broj poruka : 1595
Godina : 41
Location : Beograd
Datum upisa : 03.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Decembarska snezna bela jutra :) - Page 27 Empty Re: Decembarska snezna bela jutra :)

Počalji od MAAKKI 27/12/2013, 21:19

Vece cure  sunny 

Hvala vam i ovde na lepim zeljama za rodjendan, znam da je to sa vase strane onako iskreno i iz srca. Juce je prosao deo rodjendana kod kuce, bili oni iz komsiluka i stariji, a sutra zurka sa meni dragim ljudima, bice ludnica kao i uvek, a to nam je uvertira za docek.

Kusurka divno je to za vencanje u crkvi  likeit 

Djole ne daj da te izbace iz takta, znam da je cekanje najgore, ali iz nekog razloga mora tako, bravo za ishranu  love 

Ne zapamtih ja vise nista ali sve vas  ljubav ljubav ljubav ljubav ljubav ljubav ljubav ljubav 
MAAKKI
MAAKKI

Broj poruka : 4783
Godina : 56
Location : ravnica
Datum upisa : 08.09.2010

Nazad na vrh Ići dole

Decembarska snezna bela jutra :) - Page 27 Empty Re: Decembarska snezna bela jutra :)

Počalji od cufta 27/12/2013, 21:54

MAAAAKi pa ti znaš kako se slave rođendani. Nekoliko dana......TAKO JE!

Maus, kako opisa naš život na Mljetu, ja bih da se već večeras spakujem, pa polako sutra da krenem. Čekaću strpljivo...ali tamo!
cufta
cufta

Broj poruka : 5392
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 20.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Decembarska snezna bela jutra :) - Page 27 Empty Re: Decembarska snezna bela jutra :)

Počalji od MAAKKI 27/12/2013, 22:47

Cufta moj rodjenda ti dodje kao Ivkova slava, tri dana, ali ne marim, volim kada se okupljamo, jer kako vec rekoh drustvo je provereno i zabava zagarantovana, jedva cekam  radost radost radost radost radost radost 
MAAKKI
MAAKKI

Broj poruka : 4783
Godina : 56
Location : ravnica
Datum upisa : 08.09.2010

Nazad na vrh Ići dole

Decembarska snezna bela jutra :) - Page 27 Empty Re: Decembarska snezna bela jutra :)

Počalji od SladZana 27/12/2013, 23:24

Drugari dobro vece  Very Happy 

MAAKI srecan rodjendan draga,neka si ti to u vise dana rasporedila  d 

Kusurko divno za vjencanje. I mi smo u novembru posle 2ipo godine gradjanskog braka rekli "da" u crkvi. Bas se radujem.  d 

Djole zao mi je sto su te nervirali.  fd Cestitam 20 godina od romanticne prosnje  usne 

Twinsice draga nadam se da ce na proslavi biti ludo i nezaboravno, ja ove godine nisam mogla ali cekam sledecu  Very Happy 

Kometice draga ljubim te skroz da te kicma pusti sto prije  ljubav 

Miss draga skidam kapu  Very Happy a ja shvatam da je jednoroga ok...

Ema ljubim te u Petra.  poljubac  I ja se isto pitam gdje su nam drugari koji se ne javljaju?

Mausice zabusavas sa postrojavanjem. Oprosteno ti je ali pazi ubuduce  Razz  love 

Naravno cestitam Bozic, sa zakasnjenjem, svima koji slave  cvet 

Ja sam zalegla, vjerovatno virus, temperatura a i stomak me muci...proci ce. Dosao mi brat iz PK pa sam zadovoljna, samo da stanem na noge i u skitnju.  igra 

Pocela sam sa raznim analizama...nabavila registator, e da ste vidjeli to zadovoljstvo  Laughing Cufticu smaram sa nalazima ali se nadam da se ne ljuti  osmeh srce 

Jos dva dana posla...

 d 

SladZana
SladZana

Broj poruka : 2915
Godina : 40
Datum upisa : 23.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

Decembarska snezna bela jutra :) - Page 27 Empty Re: Decembarska snezna bela jutra :)

Počalji od Sofija Veks 28/12/2013, 00:07

Djole 20 godina, vau, cesitke!  cvet 

Posto je prosla ponoc, i zvanicno je jutro, i ja krecem na putestestvije te ne znam hocu li biti na netu, da vam pozelim veselo i sjajno jutro, zene drage!  sunny 
Sofija Veks
Sofija Veks

Broj poruka : 2743
Location : Beograd
Datum upisa : 05.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Decembarska snezna bela jutra :) - Page 27 Empty Re: Decembarska snezna bela jutra :)

Počalji od Tinche 28/12/2013, 08:49

Jutro jutra!!


Decembarska snezna bela jutra :) - Page 27 Love_Coffee


zudim za espresso kafom vec neko vreme. U kaficu gde sedim dok baticu cekam da zavrsi trening se pokvario aparat...i nikako da ga poprave. A bas volim tad tu kaficu da popijem.

Sinoc su imali na dzudou slikanje za kalendar...i bas se potrefilo da i kimono nabavimo dan ranije. Sav je bio vazan...dusa!
Decembarska snezna bela jutra :) - Page 27 1497728_10202669183911740_430299324_n

Maakki srecan rodjendanko!  Very Happy  Very Happy  Very Happy
Mljet...hmmm...evo ja vec vezbam ranije da ustajem... ;)samo ne znam kako cemo svi izdrzati Mimine mini maratone u plivanju...
Danas idemo kod tate mog...radujem se! A radujem se i praznicima i druzenjima i okupljanjima. Da, vidi se da sam stalno kod kuce! Wink
Tinche
Tinche

Broj poruka : 6399
Godina : 45
Location : bgd
Datum upisa : 08.08.2009

Nazad na vrh Ići dole

Decembarska snezna bela jutra :) - Page 27 Empty Re: Decembarska snezna bela jutra :)

Počalji od hany 28/12/2013, 08:56

Jutro drugari, evo i mene nakon duzeg vremena.A trebace mi jedan dan da sve iscitam.Kod mene nista posebno trenutno odmaram od doktora i vto pa se nadam na prolece u nove pobede :)
ljubim vas sve odoh da iscitam  ljubav 
hany
hany

Broj poruka : 2048
Datum upisa : 14.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Decembarska snezna bela jutra :) - Page 27 Empty Re: Decembarska snezna bela jutra :)

Počalji od Ema78 28/12/2013, 10:27

Samo da mahnem...

 ff 
Ema78
Ema78

Broj poruka : 4233
Location : Beograd, Srbija
Datum upisa : 23.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Decembarska snezna bela jutra :) - Page 27 Empty Re: Decembarska snezna bela jutra :)

Počalji od leptirko82 28/12/2013, 10:44

DOObro jutro!
Sofija, srecaN ti put!!! Uzivaj!
Tinche, Batica je predivan u kimonu!
Hany, uzivaj u mirnoj zimi!
leptirko82
leptirko82

Broj poruka : 2897
Godina : 41
Datum upisa : 30.04.2013

Nazad na vrh Ići dole

Decembarska snezna bela jutra :) - Page 27 Empty Re: Decembarska snezna bela jutra :)

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 27 od 30 Prethodni  1 ... 15 ... 26, 27, 28, 29, 30  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu