KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Korak po korak na putu do bete +

+59
makac71
bulevarka
Vecka
bebana.bebana
suzanasaki
maki79
mrkvica
maratea
ms_do
Mika
Endzi
malena 92
LaFolie
pluton1
insomnia
Stenli
ragaco
karakaca
anasrce
ivanicasale
PalcicaBg
d77
Crvic
Sofija Veks
KoMetaK
Vuchica
Likoli
ivi
laKole
MAAKKI
neca73
Ema78
dragana76ns
OKacica
BiKsi :)
SoJa
leptirko82
saska1
bak
SannI-AlL
Ambra
ariadne69
lelas
Niny
Ninche
ganedina
InNaturaVeritas
noja
Dacaa
Erata
pegaz
Star77
fight&faith
lenjivica
zvoncica36
sareni leptir
Strumfeta78
fmala
kockicaaa
63 posters

Strana 36 od 40 Prethodni  1 ... 19 ... 35, 36, 37, 38, 39, 40  Sledeći

Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 36 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od OKacica 27/11/2013, 09:08

Erata ::Znači pod hitno zaboravi na AMH i na naše doktore. Moja preporuka je ili dr. Kopitović, iako kod nje nisam bila, ali jasno mi je preko iskustava sa foruma, ili Prag (mada pazi se i njih, jer i oni rade donacije...drugim rečima, kada te nešto boli, pazi se kada odeš kod hirurga, možda te džabe operiše!)

Pitaj Sonju ili Vesnu Kopitović i uradi kako ti je Biksi rekla. Nemoj sada ko muva bez glave da obiđeš 10 ordinacija po Bg-u i da te svako sludi sa pričom, a šta ti mogu pomoći?

Veruj u svoja jajašca, JER KO ĆE AKO NEĆEŠ TI?
Veruj da ćeš biti trudna, JER KO ĆE AKO NEĆEŠ TI?
Veruj da će sve biti u redu, JER KO ĆE AKO NEĆEŠ TI?
Veruj da ćeš roditi zdravo dete, JER KO ĆE AKO NEĆEŠ TI?
Veruj da ćeš biti zdrava i sposobna da se brineš o detetu i da mu sve pružiš, JER KO ĆE AKO NEĆEŠ
TI?

TI si MAJKA, nosilac života, stvorena da voli, da bude voljena, da rađa i da se brine za svoju decu!
Ti si ta CARICA, KRALJICA, kojoj treba da se dive, jer ti nosiš iskru života u sebi. I zato NE DAJ DA TE GAZE!!!
poljubac 
OKacica
OKacica

Broj poruka : 1352
Location : Beograd
Datum upisa : 13.06.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 36 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od insomnia 27/11/2013, 09:50

Svaka čast ERATA!!!! Ne znam za bebanu ali mene si ubedila!!! Zaista, svaka čast!!!!

queen queen queen queen queen queen queen queen queen
insomnia
insomnia

Broj poruka : 243
Location : Novi Sad
Datum upisa : 15.03.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 36 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od sareni leptir 27/11/2013, 09:51

devojke ,nema nista od decmebra ...ostaje mi kraj januara oisgledno ,ako uspem da ndobijem njegove sterilne nalaze ,...
sareni leptir
sareni leptir

Broj poruka : 3884
Godina : 48
Location : SRBIJA
Datum upisa : 27.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 36 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od MAAKKI 27/11/2013, 09:59

Erata svaka cast, potpisujem sve sto si rekla yes yes yes 
MAAKKI
MAAKKI

Broj poruka : 4783
Godina : 56
Location : ravnica
Datum upisa : 08.09.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 36 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od hocukusurnecuzvaku 27/11/2013, 10:03

Erata queen  bravo 
hocukusurnecuzvaku
hocukusurnecuzvaku

Broj poruka : 1595
Godina : 41
Location : Beograd
Datum upisa : 03.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 36 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od noja 27/11/2013, 10:15

Brbljiva izem ti tu bestiju vise jel idete u komoru da probba akumpukturu mozda , nek pije dosta tecnosti ppored silnih lekova mozda na googlu ima kako se resiti bestije,

Koraci samo napred igracice igracice igracice 
Erato mag love kraljica bices ti i debela i trudna trudnica  
Bebana cure su rekle sve a ovde kad se kaze nesto tako je talodje ces biti trudna i debela
Bice beba MORA IH BITI !!!

Sneg je opet Snezana :) lepo belo cist vazduh ja sad odvela andreu u vrtic
noja
noja

Broj poruka : 6242
Godina : 45
Location : tamo gde Dunav teče
Datum upisa : 24.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 36 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od noja 27/11/2013, 10:16

Bixi je napisala DOBAR planer cvet 
noja
noja

Broj poruka : 6242
Godina : 45
Location : tamo gde Dunav teče
Datum upisa : 24.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 36 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od anasrce 27/11/2013, 10:20

Biksi sve si lepo i sistematicno napisala! Ja svim devojkama od srca preporucujem prvo da urade sve sto je do njih pa onda u postupak!

Erata svaka ti je zlatna!!! osmeh srce 

Ljubim i navijam za sve koracaljke!

Mene juce zvali iz Rzzo da idem u Front u petak na konsultacije! Izgubih se od srece, nisam se nadala tako brzo igra
anasrce
anasrce

Broj poruka : 444
Location : Beograd
Datum upisa : 15.07.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 36 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od sareni leptir 27/11/2013, 10:21

noja ,bili i u komori kao sto sam i rekla ranije i eto nista ....meni ja se nadam da se nece vise vratiti,sto se tice neta ,pretsala sam da istrazujem jer sve je uzalud a nista bas nema konkretno za ureaplazmu.
uzdamo se jedino u urologa i ovu terapiju pa kako bude ....a za akumpukturu mi nemamo ovde nikog tako profesionalnog ..morali bi da doputujemo do bg ...a i nemamo nesto vrememna da se time bavimo.ipak tu treba vreme oko akumpkt.
sareni leptir
sareni leptir

Broj poruka : 3884
Godina : 48
Location : SRBIJA
Datum upisa : 27.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 36 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od anasrce 27/11/2013, 10:26

Brbljiva draga, uz terapiju koju da urolog, pijete i ulje origana, nemojte od njega odustajati! Nadam se da cete je vise dokrajciti kod njega, hvala Bogu ti si cista zagrljaj
anasrce
anasrce

Broj poruka : 444
Location : Beograd
Datum upisa : 15.07.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 36 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Strumfeta78 27/11/2013, 10:37

Pegaz i Maakiii beta beta beta beta beta beta 
jumping jumping jumping jumping jumping jumping jumping jumping jumping 
Strumfeta78
Strumfeta78

Broj poruka : 957
Godina : 45
Location : Beograd
Datum upisa : 08.11.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 36 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od noja 27/11/2013, 10:42

Brbljiva bitno da si ih ti pptamanila aj sad i on nadam se da ce ta terapija i urolog biti dobitni !
Anasrce uskoro i ti trudna i debela !!!
Pegaz za 28.pisi nam trudnice igracice igracice igracice 
noja
noja

Broj poruka : 6242
Godina : 45
Location : tamo gde Dunav teče
Datum upisa : 24.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 36 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od pegaz 27/11/2013, 10:54

Na poslu pa nikako da vam se javim...
Jutros vadila krv, sutra je nalaz ali ću tek posle posla da ga vidim na miru.
Maakki navijam svom snagom da makar tebi uspe.
pegaz
pegaz

Broj poruka : 694
Datum upisa : 27.12.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 36 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od fight&faith 27/11/2013, 11:06

Pegaz i Maakki šaljem još malo roda!

roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda

fight&faith

Broj poruka : 1852
Location : Beograd
Datum upisa : 17.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 36 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od anasrce 27/11/2013, 11:12

Pegaz i ti si trudna kao i Makiiiiiii roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda 
anasrce
anasrce

Broj poruka : 444
Location : Beograd
Datum upisa : 15.07.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 36 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od ivi 27/11/2013, 11:19

Pegaz i Maakki navijam za lepe bete wavecrowd wavecrowd wavecrowd 

Erata draga obozavam tvoje postove cveće
ivi
ivi

Broj poruka : 322
Datum upisa : 31.01.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 36 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lenjivica 27/11/2013, 11:25

Pegaz, Maaki, neka vam ovo bude najlepsa Nova godina u zivotu! bb bb bb bb bb bb bb d d d d d vv vv 
lenjivica
lenjivica

Broj poruka : 617
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 06.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 36 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lelas 27/11/2013, 11:29

Pegaz i Makki cekamo debele bete!!!
Biksi je dobar plan napravila za sve !Bebana i meni je Spremovicka predvidela brzu menopauzu ali ja ne hajem vise za amh i za menopauzu.Ma ne mogu da crknem sto je sve kako je,deviza mi je da ce i ovo proci i da idu bolja vremena.
Samo cinjenica je da je i ovo i put samospoznaje ,izvuce iz tebe ono sto ne znas da postoji pa je i najteze pobediti sebe!
Erata svaka ti je zlatna,govoris u ime svih nas!!!
I da ne zaboravim neka je glumici Ljiljani Jaksic srecno roditeljstvo a cerka ziva i zdrava jos sto godina!!
Novim curama kratak put do do pozitivnih beta zelim!
lelas
lelas

Broj poruka : 1644
Datum upisa : 18.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 36 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lelas 27/11/2013, 11:33

i da ja sam kod Spremovicke u savetovalistu u Visegradskoj radila oggt test sa insulinemijama pa bebana ako to nisi radila pitaj dr da odradis!
lelas
lelas

Broj poruka : 1644
Datum upisa : 18.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 36 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od insomnia 27/11/2013, 11:37

PEGAZ, MAAAKKI roda roda roda roda roda 
insomnia
insomnia

Broj poruka : 243
Location : Novi Sad
Datum upisa : 15.03.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 36 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od insomnia 27/11/2013, 11:50

Morala sam...Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 36 Gucu


Poslednji izmenio insomnia dana 27/11/2013, 11:59, izmenjeno ukupno 1 puta
insomnia
insomnia

Broj poruka : 243
Location : Novi Sad
Datum upisa : 15.03.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 36 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od ivi 27/11/2013, 11:53

Zene moj AMH je 16 yes uvek preko 20 jc pa jos ne videh ni B od bete, mani te se tih brojki,
iz mog iskustav mogu reci, najbitnije je da se dovoljno dobro informises o svemu i kada odes kod doktora koji ce ti voditi postupak da osetis sigurnost, do sada sam tu vrstu sigurnosti osetila jedino kod dr. Kopitovic ali nisam imala prilike da mi odradi VTO, na moju veliku zalost, takodje je embriolog kljucan u nasoj prici, iako se kod nas o njima najmanje zna, a ne bih trebalo tako da bude!
ivi
ivi

Broj poruka : 322
Datum upisa : 31.01.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 36 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od winni 27/11/2013, 11:54

Draga Erato divna si anđeo  takav treba biti.....b b  da bete budu pozitivne
winni
winni

Broj poruka : 436
Datum upisa : 02.11.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 36 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od zvoncica36 27/11/2013, 12:26

Erata ja sam često u Parizu,ali nisam baš primetila da se ljudi švercuju u gradskom prevozu.Pošto to pišeš pretpostavljam da si i ti bila,ali verovatno si previdela ako ne otkucaš kartu da ne možeš ući u metro jedino da preskačeš što sam jednom uradila kad je automat bio pokvaren.To smo svi na stanici uradili.Što se autobusa tiče isto mora karta da se kuca.

zvoncica36

Broj poruka : 2090
Datum upisa : 23.02.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 36 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od zvoncica36 27/11/2013, 12:26

bebana.bebana ::kod spremovicke jer je ginekoloski endokrinolog....
zena je ok,kaze mora specificna terapija za mene,na ovu sam lose odgovorila,imam fore jos 3 god,tj dok ne padne amh na o,1 taad ide donacija,al moram sto pre na vto!to da moram sto pre mi rekao i miodrag....
Spremovićka je katastrofa.

zvoncica36

Broj poruka : 2090
Datum upisa : 23.02.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 36 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 36 od 40 Prethodni  1 ... 19 ... 35, 36, 37, 38, 39, 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu