KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Korak po korak na putu do bete +

+59
makac71
bulevarka
Vecka
bebana.bebana
suzanasaki
maki79
mrkvica
maratea
ms_do
Mika
Endzi
malena 92
LaFolie
pluton1
insomnia
Stenli
ragaco
karakaca
anasrce
ivanicasale
PalcicaBg
d77
Crvic
Sofija Veks
KoMetaK
Vuchica
Likoli
ivi
laKole
MAAKKI
neca73
Ema78
dragana76ns
OKacica
BiKsi :)
SoJa
leptirko82
saska1
bak
SannI-AlL
Ambra
ariadne69
lelas
Niny
Ninche
ganedina
InNaturaVeritas
noja
Dacaa
Erata
pegaz
Star77
fight&faith
lenjivica
zvoncica36
sareni leptir
Strumfeta78
fmala
kockicaaa
63 posters

Strana 23 od 40 Prethodni  1 ... 13 ... 22, 23, 24 ... 31 ... 40  Sledeći

Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 23 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od bebana.bebana 22/11/2013, 22:13

malena 92 ::o blagi boze, znala sam da ce tako da bude, ali prosto nisam zelela da prihvatim.. ja sam mislila da ta komisija brze ide, na cekanje posle sam se manje-vise navikla.. za uz se ne sekiram previse jer je u muzu problem, ali sve imam osecaj da mi nesto od papira fali, nekako su mi svi bili zbunjeni po tom pitanju, pa zato me malo strah..
pusti to,nije ti bitno kad ides nego kada odes da uspes!
moja poznanica je pre mene predala za vto u n.frontu i jos je nisu pozvali,ali su im zbog one frke sa bebama produzili umesto na 6 da im vazi sve na 9.meseci!
bebana.bebana
bebana.bebana

Broj poruka : 300
Datum upisa : 05.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 23 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od malena 92 22/11/2013, 22:14

iako sam ja na pocetku, mogu da zamislim kako vam je, to ne razume niko ko ne prolazi kroz to.. jao, ne znam, mislim da svi oni to previse komplikuju, ali sta je tu je, mi tu nista ne mozemo.. samo da cekamo:cry: 

malena 92

Broj poruka : 66
Datum upisa : 22.11.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 23 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od malena 92 22/11/2013, 22:19

ja sam inace po prirodi jaka, i mogu dosta da izdrzim, ali sa svim ovim.. uvek uspem da se izbedacim, zato sto ne mogu da zavrsim ono sto zapocinjem, a to me najvise nervira.. ali sta je tu je, samo napred, daj boze da sve uspemo i budemo dobre mame:aa22: as 

malena 92

Broj poruka : 66
Datum upisa : 22.11.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 23 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od bebana.bebana 22/11/2013, 22:19

zao mi je svih kojima nije uspela vto ali ....IDEMO DALJE!
sto se mene tice danas sam otisla ponovo da radim prokleti AMH,rezultati u ponedeljak...i tako u razgovoru vidim ja ta meni amh izrazen u ug/L a ne u nano i iskopam na nekom sajtu da je vrednost za ovo u ug/L od 0,5 do 2,5!
e a sad cemo da radimo u nano pa da vidimo!moj dr mi kaze da amh se razlikuje u ciklusima sto zavisi od toga da li je anoovulatorni ili nije....
pa idem dalje....
bebana.bebana
bebana.bebana

Broj poruka : 300
Datum upisa : 05.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 23 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od bebana.bebana 22/11/2013, 22:22

malena 92 ::ja sam inace po prirodi jaka, i mogu dosta da izdrzim, ali sa svim ovim.. uvek uspem da se izbedacim, zato sto ne mogu da zavrsim ono sto zapocinjem, a to me najvise nervira.. ali sta je tu je, samo napred, daj boze da sve uspemo i budemo dobre mame:aa22: as 
ja sam preplakala bezbroj puta i rekla necu da budem jaka,hocu da budem slaba i da mi sve ide.....al ne vredi,to ne biramo mi!
situacija je takva,mi smo tu protiv svoje volje....
pozelim da mogu da odstranim sebi deo amigdale(deo mozga za emocije)....
bebana.bebana
bebana.bebana

Broj poruka : 300
Datum upisa : 05.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 23 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od malena 92 22/11/2013, 22:26

u pravu si, GLAVU GORE!
a sto se tice AMH-a, da li je to obavezno u pripremama za komisiju? posto meni to uopste nisu napisali da radim..No 

malena 92

Broj poruka : 66
Datum upisa : 22.11.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 23 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od bebana.bebana 22/11/2013, 22:32

mislim da da,jer znam da mojoj drugarici nisu dali da prodje drugostepenu dok nije poparvila amh....
ja sam imala od analiza i sta treba i sta treba i sta ne treba jer sam isla i kod endokrinologa pa on trazio dodatne analize....
bebana.bebana
bebana.bebana

Broj poruka : 300
Datum upisa : 05.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 23 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od malena 92 22/11/2013, 22:35

pa ja sam radila ono sta su mi napisali da radim, jer sam bila na konsultacijama, i sve sa papira sto mi je dr napisao ja sam radila.. i meni je bilo cudno, ali reko znaju oni sta rade..

malena 92

Broj poruka : 66
Datum upisa : 22.11.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 23 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od bebana.bebana 22/11/2013, 22:37

imas spisak na internetu sta sve trba za ze asta za supruga,ja moram da nadjem moj sutra pa cu da ti napisem u pporuci
bebana.bebana
bebana.bebana

Broj poruka : 300
Datum upisa : 05.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 23 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od sareni leptir 22/11/2013, 22:37

vuchice ,divim se tvom strpljenju ! svaka cast !yes 
moj izvestaj od ore 2 dana je sledeci ...cula samse sa doktorom u le ..jedva ! kaze doca da ispijem sad ovaj mikorginon i da prestanem ,sa aspirinom i ostalim vitaminima da nastavim-onog trenutka kada budem imala sterilan nalaz mm na ureaplazmu ,da i ja opet ponovim i da ih odmah obavestim i da ce me odmah preko reda ubaciti u program i krenuce stimulacija .mene zanimaju vasa iskustva po pitanju toga ,ja ocekujem da mi se dragi izleci do kraja decembra ,a ja prestajem sa tableticama oko 30 novembra .
mene zanima koja bi onda bila sema i kako bi tekao proces ,bez mikorginona .ako npr krenemo od januara tj sa prvim januarskim ciklusom mojim? areko je da nem vise kontracepcije da nebismo gubili vreme ...
sareni leptir
sareni leptir

Broj poruka : 3884
Godina : 48
Location : SRBIJA
Datum upisa : 27.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 23 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od bebana.bebana 22/11/2013, 22:38

BRBLJIVA76 ::vuchice ,divim se tvom strpljenju ! svaka cast !yes 
moj izvestaj od ore 2 dana je sledeci ...cula samse sa doktorom u le ..jedva ! kaze doca da ispijem sad ovaj mikorginon i da prestanem  ,sa aspirinom i ostalim vitaminima da nastavim-onog trenutka kada budem imala sterilan nalaz mm na ureaplazmu ,da i ja opet ponovim i da ih odmah obavestim i da ce me odmah preko reda ubaciti u program i krenuce stimulacija .mene zanimaju vasa iskustva po pitanju toga ,ja ocekujem da mi se dragi izleci do kraja decembra ,a ja prestajem sa tableticama oko 30 novembra .
mene zanima koja bi onda bila sema i kako  bi tekao proces ,bez mikorginona .ako npr krenemo od januara tj sa prvim januarskim ciklusom mojim? areko je da nem vise kontracepcije da nebismo gubili vreme ...
zasto pijes aspirin?
bebana.bebana
bebana.bebana

Broj poruka : 300
Datum upisa : 05.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 23 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od bebana.bebana 22/11/2013, 22:40

kako se dobija valjevo za vto?
bebana.bebana
bebana.bebana

Broj poruka : 300
Datum upisa : 05.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 23 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Ninche 22/11/2013, 22:41

Jao bebana.bebana gdje me nadje - ovaj drugi citat u potpisu... ovo mi je nekad davno bila najdraza knjiga... ni sama ne znam koliko puta sam je prochitala...
Ninche
Ninche

Broj poruka : 1085
Godina : 52
Datum upisa : 11.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 23 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od sareni leptir 22/11/2013, 22:45

aspirin -zbog povisenog LAC (trombofilije )--
 A amh se razlikuje u ciklusima ..meni je amh 7og dana bio 0.7 ---a treceg dana 1.24---


Poslednji izmenio BRBLJIVA76 dana 22/11/2013, 22:45, izmenjeno ukupno 1 puta
sareni leptir
sareni leptir

Broj poruka : 3884
Godina : 48
Location : SRBIJA
Datum upisa : 27.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 23 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od bebana.bebana 22/11/2013, 22:45

nince a meni serija "ćiu ććććććiu tup" Wink tj ptice umiru pevajuci!
jel ovo tvoja beba?ako je,savrsena je!
bebana.bebana
bebana.bebana

Broj poruka : 300
Datum upisa : 05.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 23 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od malena 92 22/11/2013, 22:47

ma ja sam videla na netu sta treba, ali tamo pise da treba i za rubelu i toksoplazmu ali ni to mi nisu trazili.. boze sacuvaj ako neko zna sta treba a sta ne.. kod na sje problem u broju i pokretljivosti:aa4: , dok je kod mene sve ok,hormoni dobri, radjena mi je laparoskopija u aprilu, gde su mi produvani kanali, zacepljeni zbog hlamidije.. pa ne znam sad, nadam se da ce da jave ako sa papirima nesto nije ok, ranije nego sto bi javili za uz..?

malena 92

Broj poruka : 66
Datum upisa : 22.11.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 23 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od bebana.bebana 22/11/2013, 22:47

BRBLJIVA76 ::aspirin -zbog povisenog LAC (trombofilije )--
 A amh se razlikuje u ciklusima ..meni je amh 7og dana bio 0.7 ---a treceg dana 1.24---
ja lac nisam radila nisu mi trazili,koja indikacija za to tj kako si dosla do toga da to radis?
bebana.bebana
bebana.bebana

Broj poruka : 300
Datum upisa : 05.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 23 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od sareni leptir 22/11/2013, 22:49

imala sam spontani ,,,a nije mi uspela ni druga vto ..ima puno indikacija za to ..ninche to bolje zna ...nincheeeeeeee -..
sareni leptir
sareni leptir

Broj poruka : 3884
Godina : 48
Location : SRBIJA
Datum upisa : 27.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 23 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od bebana.bebana 22/11/2013, 22:51

malena 92 ::ma ja sam videla na netu sta treba, ali tamo pise da treba i za rubelu i toksoplazmu ali ni to mi nisu trazili.. boze sacuvaj ako neko zna sta treba a sta ne.. kod na sje problem u broju i pokretljivosti:aa4: , dok je kod mene sve ok,hormoni dobri, radjena mi je laparoskopija u aprilu, gde su mi produvani kanali, zacepljeni zbog hlamidije.. pa ne znam sad, nadam se da ce da jave ako sa papirima nesto nije ok, ranije nego sto bi javili za uz..?
da treba i to!mene su zvali kada mi negde ispao papanikolau rezultati pa sam poslala faksom ponovo....
bebana.bebana
bebana.bebana

Broj poruka : 300
Datum upisa : 05.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 23 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od malena 92 22/11/2013, 22:53

da ali ja to uopste nisam ni radila.. ne znam stvarno, sto to nisu onda napisali..

malena 92

Broj poruka : 66
Datum upisa : 22.11.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 23 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od bebana.bebana 22/11/2013, 22:53

BRBLJIVA76 ::imala sam spontani ,,,a nije mi uspela ni druga vto ..ima puno indikacija za to ..ninche to bolje zna ...nincheeeeeeee  -..

ok hvala ti!jes mi bese ti napisala da ti amh bio 1,24 i da ti miodrag nije pomenuo donaciju kao meni?da li mozes da mi kazes u kojim jedinicama su ti napisali amh?meni su u ug/L...
bebana.bebana
bebana.bebana

Broj poruka : 300
Datum upisa : 05.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 23 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od bebana.bebana 22/11/2013, 22:55

malena 92 ::da ali ja to uopste nisam ni radila.. ne znam stvarno, sto to nisu onda napisali..
KOD koga si isla na konsultacije?
bebana.bebana
bebana.bebana

Broj poruka : 300
Datum upisa : 05.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 23 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od malena 92 22/11/2013, 22:55

u visegradskoj kod tulica..

malena 92

Broj poruka : 66
Datum upisa : 22.11.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 23 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Ninche 22/11/2013, 22:56

sta je pitanje?
Ninche
Ninche

Broj poruka : 1085
Godina : 52
Datum upisa : 11.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 23 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od bebana.bebana 22/11/2013, 22:58

malena 92 ::u visegradskoj kod tulica..
sestro daj Boze da budes jedna od retkih koje imaju pozitivna iskustva i ostvare trudnocu pod njegovim vodjstvom....
bebana.bebana
bebana.bebana

Broj poruka : 300
Datum upisa : 05.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 23 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 23 od 40 Prethodni  1 ... 13 ... 22, 23, 24 ... 31 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu