KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Korak po korak na putu do bete +

+59
makac71
bulevarka
Vecka
bebana.bebana
suzanasaki
maki79
mrkvica
maratea
ms_do
Mika
Endzi
malena 92
LaFolie
pluton1
insomnia
Stenli
ragaco
karakaca
anasrce
ivanicasale
PalcicaBg
d77
Crvic
Sofija Veks
KoMetaK
Vuchica
Likoli
ivi
laKole
MAAKKI
neca73
Ema78
dragana76ns
OKacica
BiKsi :)
SoJa
leptirko82
saska1
bak
SannI-AlL
Ambra
ariadne69
lelas
Niny
Ninche
ganedina
InNaturaVeritas
noja
Dacaa
Erata
pegaz
Star77
fight&faith
lenjivica
zvoncica36
sareni leptir
Strumfeta78
fmala
kockicaaa
63 posters

Strana 22 od 40 Prethodni  1 ... 12 ... 21, 22, 23 ... 31 ... 40  Sledeći

Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 22 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od leptirko82 22/11/2013, 17:54

Ganedina, znam da ti je tesko. Samo ti znas na koji nacin bi mogla da se smiris i sta bi ti prijalo, barem malo.
leptirko82
leptirko82

Broj poruka : 2897
Godina : 41
Datum upisa : 30.04.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 22 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Sofija Veks 22/11/2013, 18:07

Ganedina

Veoma mi je zao...preboluj i pomisli da ipak postoji FET koji te ceka, kada se i psihicki i fizicki oporavis...moja komsinica je isla na desetak oplodnji u periodu od 18 godina, i sa 44 joj je poslo za rukom, i sada je majka devojcice od pre nekoliko nedelja, basza njen 45-ti rodjendan. Nadaj se i svim srcem veruj da su cuda i te kako moguca, i da ova negarivna beta uopste ne predstavlja kraj za vase roditeljstvo. Vasa mrvica vas ceka da opet odete po nju...

Grlim te puno.....
Sofija Veks
Sofija Veks

Broj poruka : 2743
Location : Beograd
Datum upisa : 05.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 22 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od MAAKKI 22/11/2013, 18:10

Ganedina mila znam da si tuzna, znam da su ti sve ladje potonule, ali odboluj koliko god ti treba, imas jos fet, nikada se ne zna mozda bas taj bude dobitni. zagrljaj 

Pegaz ipak je to 10 det treba je ponoviti nesto se desava igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice 
MAAKKI
MAAKKI

Broj poruka : 4783
Godina : 56
Location : ravnica
Datum upisa : 08.09.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 22 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Strumfeta78 22/11/2013, 18:16

Ganedina, draga, jako mi je zao, osecaj mi jako poznat.
Devojke su vec sve rekle...Imas jos jednu mrvicu, nisu sve nade izgubljene...
Odboluj, pa u Zlatni Prag po bebu. zagrljaj
Strumfeta78
Strumfeta78

Broj poruka : 957
Godina : 45
Location : Beograd
Datum upisa : 08.11.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 22 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od kockicaaa 22/11/2013, 18:42

Zao mi je ganedina . Odboluj pa u nove pobede
kockicaaa
kockicaaa

Broj poruka : 201
Godina : 42
Location : Kragujevac
Datum upisa : 18.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 22 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od fmala 22/11/2013, 18:44

Ganedina, mnogo mi je zao. Cure su u pravu, ako te jos jedna mrva ceka, onda ne samo da nije sve izgubljeno, nego sad moras da se saberes, oporavis i kao nova odes po svoje cedo, to ce uspeti, mora!

Pegaz, duso, jako navijam da se implantacija tek desila i da ce beta porasti! Licno nemam dobra iskustva sa tako niskim betama, ali mi to nije smetalo da svaki put verujem da ce porasti, i na kraju se upravo to i desilo! Drzim fige, jako, jako!
fmala
fmala

Broj poruka : 1989
Datum upisa : 25.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 22 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od kockicaaa 22/11/2013, 18:46

Pegaz, nešto se desava, mislim da treba da nastavis sa terapijom i kontaktiraj kliniku.
kockicaaa
kockicaaa

Broj poruka : 201
Godina : 42
Location : Kragujevac
Datum upisa : 18.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 22 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Ninche 22/11/2013, 18:48

Ganedina, nista nije gotovo! Curica je sa razlogom ostala u zamrzivacu! Ustani, otresi prasinu sa koljena i u Prag po nasu drugaricu!

Pegaz, ta beta moze da skoci itekako do 28mog, i hoce! Samo se ne sekiraj!

Drzite se obe!

osmeh srce osmeh srce 
Ninche
Ninche

Broj poruka : 1085
Godina : 52
Datum upisa : 11.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 22 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Sofija Veks 22/11/2013, 18:53

Pegaz

I ja se slazem sa ostalim devojkama - veom ja rano da bi znala sa sigurnoscu vrednost bete, i normalno je da u toj ranoj fazi bude tako niska..testiraj se obavezno za 2 dana...! ljubav 
Sofija Veks
Sofija Veks

Broj poruka : 2743
Location : Beograd
Datum upisa : 05.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 22 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od KoMetaK 22/11/2013, 19:11

Genedina draga, jako, jako mi je zao! Ali, nisu sve ladje potonule, nisu sve dok imas i tu jednu mrvicu koja te ceka. KOliko se secam Lolipop se 10 godina lecila, imala nekoliko VTO koje nisu uspele, a uspela joj FET. Nista nije izgubljeno, samo se ti sad osecas tako kao da su ti sve ladje potonule. Odlicno znam kako se osecas i koja pitanja sebi postavljas, ali sutra je novi dan, pa jos jedan i jos jedan... i bices bolje i imaces snage da ides dalje. Ima primera da su zene i kasnije uspevale sa najrazlicitijim dijagnozama pa verujem da i tebe tvoja sreca ceka. Svi mi imamo svoj put, i tek na kraju puta shvatimo zasto je tako moralo da se desi! Odboluj, otplaci, pa polako sakupi snage da odes po tvoju mrvicu ili da iskombinujes jos nesto uz odlazak. Kad se sredis malo, samo ce ti se reci sta ti je ciniti. Jako mi je zao sto si tako mala ostala bez mame i odrastala bez nje, ja sam je izgubila sa 22 pa i dalje patim, a mogu misliti kako je tebi. Ali, odustajanja nema, samo odmora! Mozda da nastavis sa terapijom pa da ponovis betu 28? Ne znam, ja nisam neko ko odustaje tako lako, a opet, svesna sam da ako je manja od 0.1 da su sanse minimalne da se cudo desi.

Pegaz draga, ne znam da li imas uslova da ponovis betu bar u ponedeljak u istom labu, ako vec radi svakodnevno. Nastavi sa terapijom, pa proveri u ponedeljak betu, mozda se bebac zakacio kasnije, a svakako beta je na pocetku bas niska. KOliko se secam neke tabele, sve preko 5 se smatra pozitivnom betom. Da ne cestitam, da sacekamo i novi rezutlat, ali, verujem da je to to! molitva molitva molitva molitva 
KoMetaK
KoMetaK

Broj poruka : 7138
Godina : 51
Location : Italija
Datum upisa : 09.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 22 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od pegaz 22/11/2013, 19:51

Ganedina tačno je da imaš onu jednu malu mrvicu što je dr odlučila da je ostavi tamo, pa možda to i nije slučajno, moraš se odmoriti od svojih misli rasteretiti i onda trkom po svoju mrvicu ali ni slučajno sa nevericom... cmoka 

Danas sam posle vađenja krvi opet dala sebi onaj zadnji pregnil od 1500 tako da nema šanse da vadim betu do četvrtka...
Nema suza... vera ne prestaje... samo ravna linija, nemam nikakva osećanja, samo nada i potajna sreća što nije nula jer u prethodna dva puta bila je 0...
Naravno nastavljam sa terapijom i čekam 28. sa velikom verom molitva  i molitvom da je ovo moja treća sreća...
pegaz
pegaz

Broj poruka : 694
Datum upisa : 27.12.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 22 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od malena 92 22/11/2013, 19:57

cao, ja sam nova ovde, ali bih htela nesto da vas pitam.. skupila sam papire za ukljucenje u vto, i prosla prvostepenu komisiju.. nakon 2 nedelje cekanja, u visegradskoj su dobili tu potvrdu pa sam danas bila i odnela fotokopiju kompletne dokumentacije, medjutim, sestra na salteru mi je rekla da ce me zvati kad da dodjem na ultrazvuk.. cudila sam se jer sam mislila da se sve to obavlja u jednom danu pa znas na cemu si ali.. kakva su vasa iskustva?? molim za odgovor, i hvala unapred Very Happy 

malena 92

Broj poruka : 66
Datum upisa : 22.11.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 22 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od saska1 22/11/2013, 20:25

Ganedina baš mi je žao zagrljaj cure su sve rekle nije još sve izgubljeno možda te tvoja srećica čeka baš ta što je ostavljena da dođeš po nju
Pegaz nešto se dešava ponovi betu onda u četvrtak a mi ćemo navijati da beta skoči do tada i da bude baš onako podebela navijam mnajjače
saska1
saska1

Broj poruka : 2530
Datum upisa : 04.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 22 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od sareni leptir 22/11/2013, 20:45

uh genedina ,uh ...Crying or Very sad No ..nemam reci kojim bih te utesila---.sve znas ,,...sve znam .nije lako...v 
pegaz ,moja dugarica je imala betu 50 i nesto 12 dana --i tek nakon 18 dana je krenula vrtoglavo i evo je sad u 8 mesecu.tako da se molimo molitva i nadamo da ce i tvoja beta krenuti da skace !molitva 
sareni leptir
sareni leptir

Broj poruka : 3884
Godina : 48
Location : SRBIJA
Datum upisa : 27.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 22 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od bebana.bebana 22/11/2013, 20:49

malena 92 ::cao, ja sam nova ovde, ali bih htela nesto da vas pitam.. skupila sam papire za ukljucenje u vto, i prosla prvostepenu komisiju.. nakon 2 nedelje cekanja, u visegradskoj su dobili tu potvrdu pa sam danas bila i odnela fotokopiju kompletne dokumentacije, medjutim, sestra na salteru mi je rekla da ce me zvati kad da dodjem na ultrazvuk.. cudila sam se jer sam mislila da se sve to obavlja u jednom danu pa znas na cemu si ali.. kakva su vasa iskustva?? molim za odgovor, i hvala unapred Very Happy 
dobrodosla!koliko se ja secam oni zovu !
ako ikako mozes zaobidji tulice,dosta neupeha imaju ove godine....
bebana.bebana
bebana.bebana

Broj poruka : 300
Datum upisa : 05.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 22 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lelas 22/11/2013, 21:05

Ganedina,strasno mi je zao,cure su ti sve rekle,moras da verujes da te tvoja mrvica ceka u Pragu!!!Neka ti ovo bude poslednji put da si tuzna .Grlim te jako.zagrljaj 
Pegaz navijam da se beta dupla i da do 28 bude trocifrena!
lelas
lelas

Broj poruka : 1644
Datum upisa : 18.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 22 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od PalcicaBg 22/11/2013, 21:24

Genedina zao mi je,nemam reci... Sad 
Pegaz nekako se nadam da jos nije sve gotovo,nastavi sa terapijom pa ponovi betu,mozda je danas bilo rano za betu...
PalcicaBg
PalcicaBg

Broj poruka : 4146
Location : Beograd
Datum upisa : 24.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 22 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od malena 92 22/11/2013, 21:45

a da li znas koliko brzo to ide? i da li posle, ako prodjem komisiju, opet cekam da me zovu na konsultacije i pocetak sa terapijom, ili to sledi neposredno posle uz?

malena 92

Broj poruka : 66
Datum upisa : 22.11.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 22 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od zvoncica36 22/11/2013, 21:48

Genedina skoro smo komentarisale glumicu koja je uspela u 52-oj god.Samim tim ti si pilence za nju.Uvek ima šanse.Kao što kažu žene imaš embrion koji te čeka.Glavu gore.

zvoncica36

Broj poruka : 2090
Datum upisa : 23.02.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 22 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od zvoncica36 22/11/2013, 21:49

Pegaz navijam i nadam se da će beta rasti.

zvoncica36

Broj poruka : 2090
Datum upisa : 23.02.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 22 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od sareni leptir 22/11/2013, 21:55

malena ,cekas da te pozovu -mesec ,dva ,tri ...a ako puste privatne klinike ..mozda bude i brze .--
pogledaj VUchica ,koliko ceka -sve ce ti biti jasno,kakv aje guzva ...ali ...ne mora da znaci .
sareni leptir
sareni leptir

Broj poruka : 3884
Godina : 48
Location : SRBIJA
Datum upisa : 27.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 22 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od fight&faith 22/11/2013, 22:02

Ganedina,  No ne znam šta bih ti rekla... v Razmem te i znam da jezivo boli i da, bez obzira koliko imamo godina, svaka nova negativna beta postavlja pred nas pitanje da li ova naša borba uopšte ima smisla. Šta ćemo ako iz nje izađemo praznih ruku, protraćenog vremena i novca. Kako ponovo otkriti život? Kako u njemu ponovo naći lepotu i smisao? Sa kojim ciljem ustati svakog dana iz kreveta? Ni ja više nisam optimista sa početka priče. Mnogo sam se promenila. Svaka nova negativna beta, svaki loš nalaz me baš uzdrma i onda poželim da sve zaboravim i živim kao da naša borba nikada nije ni postojala. A onda skupim snagu i razmišljam da pokušamo ponovo. Uvek sebi kažem da moram, pre svega, da ostenem dostojanstveno ljudsko biće, koje hrabro nosi svoj "krst", jer život je ipak lep i uvek postoje ljudi koji su trenutno u mnogo lošijim situacijama od nas, ali idu polako ... korak po korak, dan po dan - jer život je putovanje, a ne destinacija.
zagrljaj 
Pegaz nadam se najboljem. yes

fight&faith

Broj poruka : 1852
Location : Beograd
Datum upisa : 17.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 22 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Vuchica 22/11/2013, 22:03

eh, da..javlja se Vuchica... Malena, dobrodosla i sto pre prosla komisiju, dosla na red, i, naravno - ostala trudna!! evo jos ove teme gde se pise o komisijama, papirima i slicno https://kutak.forumotion.com/t2576p480-vantelesna-oplodnja-o-trosku-osiguranja-rzzo


Ganedina, zaista mi je zao... sve su ti vec zenice rekle, dok god ima sanse,... grlim jako zagrljaj 

Pegaz, ne znam koliko pregnil utice na betu, a naravno da utice... Svakako je rano, verujem da ce biti - POZITIVNO! wavecrowd
Vuchica
Vuchica

Broj poruka : 3208
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 09.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 22 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od malena 92 22/11/2013, 22:09

o blagi boze, znala sam da ce tako da bude, ali prosto nisam zelela da prihvatim.. ja sam mislila da ta komisija brze ide, na cekanje posle sam se manje-vise navikla.. za uz se ne sekiram previse jer je u muzu problem, ali sve imam osecaj da mi nesto od papira fali, nekako su mi svi bili zbunjeni po tom pitanju, pa zato me malo strah..

malena 92

Broj poruka : 66
Datum upisa : 22.11.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 22 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od bebana.bebana 22/11/2013, 22:10

malena 92 ::a da li znas koliko brzo to ide? i da li posle, ako prodjem komisiju, opet cekam da me zovu na konsultacije i pocetak sa terapijom, ili to sledi neposredno posle uz?
pa ja sam imala tu "srecu"da sam u maju predala papire,u junu na komisiju,u avgustu me zvali za septembar!u oktobru bila na vto i sve bilo lose!
bebana.bebana
bebana.bebana

Broj poruka : 300
Datum upisa : 05.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 22 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 22 od 40 Prethodni  1 ... 12 ... 21, 22, 23 ... 31 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu