Korak po korak na putu do bete +

Strana 12 od 40 Prethodni  1 ... 7 ... 11, 12, 13 ... 26 ... 40  Sledeći

Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 12 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od bebana.bebana taj 18/11/2013, 22:13

pozz svim curama i hvala vam sto ste mi odgovorile....
cestitam svim trudnicicama!
bebana.bebana
bebana.bebana

Broj poruka : 300
Datum upisa : 05.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 12 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Ema78 taj 18/11/2013, 22:22

Brbljiva, iz mog iskustva... pusti bre  sitnicarenje u nalazima spremograma !!!  Ako treba da se radi  neka metoda, nek se radi, pogotovu sto sta god da rade sa plivacima nije opasno. DRuga stvar je da oko tvojih jc neko treba da petlja.

Swim up metoda obrade sperme podrazumeva daih stave u nesto kao ves masinu, ukljuce centrifugu, i na taj nacin razdvoje lose i dobre plivace. Zatim one dobre okupaju u  tecnosti koja sadrzi vitamine, i jos neke stvarcice, lepo ih upakuju, namirisu i posalju do jc. Izvini sto se salim, ali zaista je tako, nema sta da brines tu.

I da,  znak > sa  / znaci vise ili jednoko od...
Ema78
Ema78

Broj poruka : 4233
Datum upisa : 23.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od sareni leptir taj 18/11/2013, 22:28

pa jbg..nikako ovaj moj da se ocisti toga ! muka mi je vise ---pa trazim nesto dobro makar i u toj crti /....jednako.Very Happy 
e bas si lepo sve opisala oko ispiranja,ali koliko je to vajdano ?! hm...ok.prepusticu se njima pa kako god bilo.hvala emice ..usne usne usne 
sasavo objasnjenje ! b  b  b  b f 
sareni leptir
sareni leptir

Broj poruka : 3884
Godina : 44
Datum upisa : 27.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od kockicaaa taj 18/11/2013, 22:44

Nije strasno sto je kod njega, bitno je da nema kod tebe.
kockicaaa
kockicaaa

Broj poruka : 197
Godina : 38
Datum upisa : 18.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od sareni leptir taj 18/11/2013, 22:47

love love love igra f f f borba borba borba 
sareni leptir
sareni leptir

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od laKole taj 18/11/2013, 22:50

okacice cvet
nadam se da će ovaj tvoj postupak poslužiti kao primjer kako tebe ne treba stimulisati. nažalost, i u tvom slučaju se pokazalo da je prvi postupak kod velikog broja pacijenata u neku ruku probni.
laKole
laKole

Broj poruka : 1553
Datum upisa : 16.02.2010

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Dacaa taj 19/11/2013, 08:06

Dobro jutro cure!  sunny Sad sam već bolje raspoložena.  lol!  Bili smo juče na uz i uspela sam da izbegnem   tvl sa histero i dobila šemu i bocke.  igra 
Treba mi vaša pomoć Wink  doktor    Menstr.sam dobila 6.11. Mikroginon pocela piti 2dana ciklusa,na 12 tableticu(juče) išla na uz.Znaci to mi je 13dan ciklusa.Dr me pogledala i rekla mi da prestanem da pijem kontracepciju i da  23.11 počnem sa bockanjem.Dobila sam  Puregon.Bockanje ide do 27.11 kad ujutru rano vadim E2.  
E sad moje pitanje je da li se nešto promenilo u medjuvremenu?Na pola kontracepcije sam stala,prosli put sam ispila sve pa dobila pa od 1 dana ciklusa krenula sa bockma.Ja treba da dobiljem 6.12. Da li cu ja sad dobiti ciklus za to sto sam prestala da ih pijem? I pocinjem 23.11 (to je za par dana)kako dr  zna da cu dobiti tad,sta ako ne dobijem,sta ako mi to nije prvi dan?  Pitala sam ja nju tamo ali nisam sve.Rekla mi je da su oni meni sad stopirali hormone i da to moze tako.Inace sad me vodi dr Trninic  i sigurna sam da je ona sad tamo najbolja posle Kopitovicke u Betaniji.
Sva sam se pogubila nacisto!v  b 
Inače bilo nas je 4 zene koje smo dosle da se javimo prosli put da pocinjemo sa vto.i sestra nas pozove i kaze da sve moramo na tvl sa histero to vam je ona jednodnevna dijagnostika.Ja naravno pukla sta ce mi to kad sam to radila davno i znam koji je moj problem.I bila na razgovoru kod dr i ona nista ne pominje a nisam htela ni ja.Sestra nam podelila papire za pripremu histero i kao sto pre se javite sa uputom za  za histero.Ja napravila citav cirkus necu da idem i kraj.Niko me nije ni pogledao,cemu to!Bila u Hr na godisnjem sreca i Bog zaboravim tel.kad sam dosla kuci imam poziv iz Betanije.A u medjuvremenu na tv je bila vest da je Betanija dobila nove tri sale sa kompletnom laparo.opremom!Juce sam srela jednu od zenica i kaze i nju zvali ali joj nije komisija odobrila zato sto nema smisla pa nije mogla  da overi uput.Nemam pojma sta se desava ali nemojte da idete na nepotrebne intervencije!ja sam odmah skontala o cemu se radi nisam htela  :)  Ovo sam napisala zbog svih zena koje pocinju sa vto.d
Dacaa
Dacaa

Broj poruka : 800
Godina : 36
Datum upisa : 29.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Strumfeta78 taj 19/11/2013, 08:16

Prakticno ti oni tempiraju ciklus i ti ces dobiti 22.11.

A sto se tice te TVL histeroskopije koja je manje rizicna i invazivna od one klasicne, smatram ako si je radila da ne treba da radis.
Ali s druge strrane, treba da je odradi svaka zena pre nego uopste udje u prvi Vto postupak. Moja drugarica je uradila 5 vto, pa je tek onda otkriven septum u materici velicine 3 cm...sto je razlog neimplantacije..

Poslednji izmenio Strumfeta78 dana 19/11/2013, 08:20, izmenjeno ukupno 1 puta
Strumfeta78
Strumfeta78

Broj poruka : 957
Godina : 41
Datum upisa : 08.11.2013

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Dacaa taj 19/11/2013, 08:18

Hvala ti Very Happy  cvet 
Dacaa
Dacaa

Broj poruka : 800
Godina : 36
Datum upisa : 29.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od sareni leptir taj 19/11/2013, 09:47

dobro jutro ..
evo kako stoje stvari.doktor ne zeli da se radi vto dok se i on ne ocisti,a ni ja.potreban nam je dobar ,najbolji urolog.molim vas za preporuku.neznam sta da radim....
sareni leptir
sareni leptir

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od bak taj 19/11/2013, 09:50

Navijam za svaku od nas od srca, ali Daco, jedva cekam tvoj pocetak igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice 

Sve ti Strumfeta lepo objasni, plavusa, em lepa, em trudna, em pametna cvet srce

Brbljiva, nemam pojma Embarassed 
bak
bak

Broj poruka : 6802
Datum upisa : 25.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Strumfeta78 taj 19/11/2013, 09:57

Bak lol!  ljubav 
Strumfeta78
Strumfeta78

Broj poruka : 957
Godina : 41
Datum upisa : 08.11.2013

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od laKole taj 19/11/2013, 10:07

brbljiva, ja sam ti davno dala preporuku.
evo opet, u pitanju je beograd, dr radi u više ordinacija.

prof. dr branislav talić
1. poliklinika đukić, patrijarha varnave 19, kod hrama svetog save
2. medical centar, mije kovačević 10, kod bogoslovije
laKole
laKole

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od sareni leptir taj 19/11/2013, 10:14

lakole ,pisem ti pp...
sareni leptir
sareni leptir

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Vuchica taj 19/11/2013, 10:17

BRBLJIVA76 ::dobro jutro ..
evo kako stoje stvari.doktor ne zeli da se radi vto dok se i on ne ocisti,a ni ja.potreban nam je dobar ,najbolji urolog.molim vas za preporuku.neznam sta da radim....
brbljiva, moras priznati da smo te odavno savetovale da odete kod urologa....ocigledno nije resenje u antibioticima, origano uljima i travama...
Vuchica
Vuchica

Broj poruka : 3207
Godina : 43
Datum upisa : 09.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Vuchica taj 19/11/2013, 10:21

Dacaa ::Dobro jutro cure!  sunny Sad sam već bolje raspoložena.  lol!  Bili smo juče na uz i uspela sam da izbegnem   tvl sa histero i dobila šemu i bocke.  igra 
Treba mi vaša pomoć Wink  doktor    Menstr.sam dobila 6.11. Mikroginon pocela piti 2dana ciklusa,na 12 tableticu(juče) išla na uz.Znaci to mi je 13dan ciklusa.Dr me pogledala i rekla mi da prestanem da pijem kontracepciju i da  23.11 počnem sa bockanjem.Dobila sam  Puregon.Bockanje ide do 27.11 kad ujutru rano vadim E2.  
E sad moje pitanje je da li se nešto promenilo u medjuvremenu?Na pola kontracepcije sam stala,prosli put sam ispila sve pa dobila pa od 1 dana ciklusa krenula sa bockma.Ja treba da dobiljem 6.12. Da li cu ja sad dobiti ciklus za to sto sam prestala da ih pijem? I pocinjem 23.11 (to je za par dana)kako dr  zna da cu dobiti tad,sta ako ne dobijem,sta ako mi to nije prvi dan?  Pitala sam ja nju tamo ali nisam sve.Rekla mi je da su oni meni sad stopirali hormone i da to moze tako.Inace sad me vodi dr Trninic  i sigurna sam da je ona sad tamo najbolja posle Kopitovicke u Betaniji.
Sva sam se pogubila nacisto!v  b 
Inače bilo nas je 4 zene koje smo dosle da se javimo prosli put da pocinjemo sa vto.i sestra nas pozove i kaze da sve moramo na tvl sa histero to vam je ona jednodnevna dijagnostika.Ja naravno pukla sta ce mi to kad sam to radila davno i znam koji je moj problem.I bila na razgovoru kod dr i ona nista ne pominje a nisam htela ni ja.Sestra nam podelila papire za pripremu histero i kao sto pre se javite sa uputom za  za histero.Ja napravila citav cirkus necu da idem i kraj.Niko me nije ni pogledao,cemu to!Bila u Hr na godisnjem sreca i Bog zaboravim tel.kad sam dosla kuci imam poziv iz Betanije.A u medjuvremenu na tv je bila vest da je Betanija dobila nove tri sale sa kompletnom laparo.opremom!Juce sam srela jednu od zenica i kaze i nju zvali ali joj nije komisija odobrila zato sto nema smisla pa nije mogla  da overi uput.Nemam pojma sta se desava ali nemojte da idete na nepotrebne intervencije!ja sam odmah skontala o cemu se radi nisam htela  :)  Ovo sam napisala zbog svih zena koje pocinju sa vto.d
Daco, kako mi je drago da si sad bolje, a jos draze da kreceeeeees, polecessssss napred scuro 
Pa 23.11 - TO JE ZA KOJI DAN!?!! WOO-HOOO
Vuchica
Vuchica

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od sareni leptir taj 19/11/2013, 10:22

jaoooooooooooooooooooj ! eto ...jaoooo !
mene strah da ga nesto ne seciraju ...to mi ne treba ! neznam od cega se sastoji pregled kod urologa ....po pitanju bakterije ?
sareni leptir
sareni leptir

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Vuchica taj 19/11/2013, 10:36

E, bre Brbljiva, ti se za njega plasis...a tebe sto su seckali, to nikom nista?!
Valjda i oni treba da daju neku zrtvu a ne samo mi?

Pregled kod urologa je obicno, da kazem, pipanje i gledanje lol! , a ako dr.proceni onda se radi ultrazvuk prostate...

Ja lupam sad, ali moze da postoji neka hronicna upala, mozda i prosirena varikocela....
Vuchica
Vuchica

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od sareni leptir taj 19/11/2013, 10:46

ma samo da se izleci od te hronicne upale ,valjda ce se izleciti za mesec dva ?..uh...
sareni leptir
sareni leptir

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od InNaturaVeritas taj 19/11/2013, 10:51

Ja samo da vas cmoknem!
Daco, srećno!!! Brbljiva, ne pipaj muža, srećno i tebi! Štrumfe, držim fige, jako jako!

Okance, nadam se da si bolje, gruvamo dalje!

Bak, di si ortak, ime moje najlepše;-)
InNaturaVeritas
InNaturaVeritas

Broj poruka : 864
Datum upisa : 24.02.2012

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od InNaturaVeritas taj 19/11/2013, 10:52

Ja odoh da pomažem mami i tati oko Slave, pratiću vas dok zavijam sarmagedon;-)
InNaturaVeritas
InNaturaVeritas

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od OKacica taj 19/11/2013, 11:00

InVitroVeritas ::Ja odoh da pomažem mami i tati oko Slave, pratiću vas dok zavijam sarmagedon;-)
lol! lol! lol!  sarmagedon lol! lol! lol! 

Daco draga, dobro nam dosla nazad! Drago mi je da si bolje! Navijam od srca!!!

poljubac 
OKacica
OKacica

Broj poruka : 1352
Datum upisa : 13.06.2012

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od laKole taj 19/11/2013, 11:02

OKacica ::
InVitroVeritas ::Ja odoh da pomažem mami i tati oko Slave, pratiću vas dok zavijam sarmagedon;-)
lol! lol! lol!  sarmagedon lol! lol! lol! 
i mene to čeka za koji dan! Rolling Eyes 
laKole
laKole

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od OKacica taj 19/11/2013, 11:06

I mene za par nedelja, ali ja spremam posni podvarak i pasulj smajli angel ...

Da mi je uspela VTO sad bih se izvukla, ali ovako ne mogu Rolling Eyes , sta ces... Lepo je mastati... lol! 
OKacica
OKacica

Broj poruka : 1352
Datum upisa : 13.06.2012

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od InNaturaVeritas taj 19/11/2013, 11:07

Srećno žene, slavarenje je zabavno! Ljubim sve, čitamo se!
InNaturaVeritas
InNaturaVeritas

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Sponsored content

Sponsored content

Nazad na vrh Ići dole

Strana 12 od 40 Prethodni  1 ... 7 ... 11, 12, 13 ... 26 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu