KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Korak po korak na putu do bete +

+59
makac71
bulevarka
Vecka
bebana.bebana
suzanasaki
maki79
mrkvica
maratea
ms_do
Mika
Endzi
malena 92
LaFolie
pluton1
insomnia
Stenli
ragaco
karakaca
anasrce
ivanicasale
PalcicaBg
d77
Crvic
Sofija Veks
KoMetaK
Vuchica
Likoli
ivi
laKole
MAAKKI
neca73
Ema78
dragana76ns
OKacica
BiKsi :)
SoJa
leptirko82
saska1
bak
SannI-AlL
Ambra
ariadne69
lelas
Niny
Ninche
ganedina
InNaturaVeritas
noja
Dacaa
Erata
pegaz
Star77
fight&faith
lenjivica
zvoncica36
sareni leptir
Strumfeta78
fmala
kockicaaa
63 posters

Strana 6 od 40 Prethodni  1 ... 5, 6, 7 ... 23 ... 40  Sledeći

Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 6 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od fmala 17/11/2013, 10:07

Mora, mora, Ganedina, meni 9. dpt blasti beta bila 53, a 11. dpt 114, cini mi se.
Crvic, bas me rastuzi svojim postom.. Stisak od srca!
Pegaz i ostale cekalice bete, navijam jako, jedva ceam lepe rezultate! osmeh srce 


Poslednji put izmenio fmala dana 17/11/2013, 10:11, izmenio ukupno 2 puta
fmala
fmala

Broj poruka : 1989
Datum upisa : 25.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 6 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od bebana.bebana 17/11/2013, 10:08

i da li od tog stresa ili i dejstva hormona posle vto ja na povratku kuci dobijem takvu glavobolju i opet mi krene ciklus tj nesto drljavo i prljavo ali je tu!
a 21 dan mi je od proslog ciklusa!
bebana.bebana
bebana.bebana

Broj poruka : 300
Datum upisa : 05.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 6 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od leptirko82 17/11/2013, 10:34

Crvic, samo cu te zagrliti.
Navijam za sve koracaljke!
Okacice, ljubim te.
leptirko82
leptirko82

Broj poruka : 2897
Godina : 41
Datum upisa : 30.04.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 6 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od MAAKKI 17/11/2013, 10:36

Jutro zene sunny 

Osvanulo kod nas suncano jutro, meni danas 4 dan, nikakvih simptoma nema osim osetljivih ili bolje da kazem bolnih grudi, vec dva dana imam neodoljivu zelju za seksom, kako uvek covek zeli ono sto je zabranjeno, uredno uzimam terapije, jedem ono sto treba da se jede. Sto se tice prethodnih postupaka i ovog sada razlika je ogromna, ne samo u pristupu doktorice nego u tome kako se ja osecam sad i kako sam se osecala u toku postupka, sve mi je proslo mnogo lakse, manje stresno i opusteno i sada sam opustena, cak i ne razmisljam o beti (bar za sada).
Jedna kuma je opet isla samnom i mnogo smo se lepo provele mada nam bilo kratko vreme za soping i lutanje, a druga kuma je sada preuzela brigu o meni zajedno sa mbm. Naravno da sam im do neba zahvalna na tome, a nadam se da cu ih obradovati jednim vrtiguzom. sreca

Ganedina skitaro jedna osmeh srce 

Pegaz mnogo mi je zao sto se nismo upoznale ali sigurna sam da ce biti prilike roda roda roda 

Crvic mila zagrljaj 
MAAKKI
MAAKKI

Broj poruka : 4783
Godina : 56
Location : ravnica
Datum upisa : 08.09.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 6 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od ganedina 17/11/2013, 10:43

E pa ne mogu da verujem bebena da su ti to rekli u LE da su ti pominjali donaciju j. celije . Pa ovde su zene i sa mnogo manjim AMH pravile divne embrione i postajale majke . Zene , sto se desava sa nasim ovde u Srbiji , da li su svi odlepili .

Zeno idi kod Kopitovicke , ona ti je zakon za ovekve stvari a ja bih na tvom nestu pisala i Sonji u Prag i tezila i njeno misljenje . Za donaciju imas fore do 49 . godine.

Crvic , beskrajno mi je zao sto ti nije uspelo . Ali glavu gore , idemo dalje , mora jednom uspeti , mozda bas sledeci put bude dobitni . Ljubim te i grlim jako .
ganedina
ganedina

Broj poruka : 1049
Location : Beograd
Datum upisa : 17.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 6 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od d77 17/11/2013, 10:45

Okacice, bas mi je zao Crying or Very sad 
Ali, nema predaje...moramo se izboriti za nase roda 

d77

Broj poruka : 1742
Datum upisa : 01.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 6 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od InNaturaVeritas 17/11/2013, 10:45

Dobro jutro devojčurci!
Gane, držim figaje i želim ti da se brzo obraduješ pa da posao pričeka;-)

Crvić, draga, blesavo je ovo što nam se dešava ali sledeći put će biti pravo u centar! Oporavi se i vozimo dalje! Važno je da imaš plan. osmeh srce 

Maki, Pegaz, mislim na vas i navijam iz sve snage!

Okance, ljubim, sve smo rekle, šibamo dalje!

Bebana, ciklusi umeju d apošandrcaju posle vto, sve će se srediti. I meni je tako, pitala sam, kako kome ali se na kraju sredi.

Ragaco, Rale, mnogo sam srećna zbog tebe, vetar u leđa za sve devojke! U to ime poljubac svim devojkama u proceduri ili tu negde...

Trudničice Metice, Biksi, Mališa, sve vas ljubim!

InNaturaVeritas
InNaturaVeritas

Broj poruka : 864
Location : Beograd
Datum upisa : 24.02.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 6 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od sareni leptir 17/11/2013, 11:17

dobro jutro.
bebana ,ti si radila vto ,jel tako ? ali me podseti sta se desilo ili je samo beta bila negativna ? mislim ,dali je uopste doslo do et i deljenja ?
ja sam krenula u Le ,moj amh je 1,24 ...nista mi ot ome nisu rekli,sem da odradim kariotipe i histeroskopiju (pored ostalih analiza koje oni daju ,naravno tu je inhibin b ,asa ...)
na histeroskopiji mi nasli septum i to je to.niko i nije spominjao mali amh.a imala sam 2 vto (vidis u potpisu kakvi embrioni i koliko j celija ).mislim da su na osnovu jos nekih analiza oni to tebi rekli ,jer ovako mi nema smisla o donaciji.ima puno zena sa manjim amh pa su uspele .
sareni leptir
sareni leptir

Broj poruka : 3884
Godina : 48
Location : SRBIJA
Datum upisa : 27.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 6 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od fight&faith 17/11/2013, 11:33

Crvić draga baš mi je žao što nije uspelo. No
Jedino pozitivno, ako se tako nešto uopšte može reći u ovom trenutku, jeste što si lepo reagovala na terapiju i što je ovaj put postupak bio transparentan i što si mogla da vidiš svoje bebe. Izgleda da su kritike upućene klinici zbog netransparentnosti urodile plodom. Ja lično zbog te netransparentnosti nisam ni htela da krećem još u postupak, jer više ni jednom lekaru ne verujem, što je stvarno strašno. Nadam se da ćemo i mi sa slabim rezervama jednom uspeti.
zagrljaj

fight&faith

Broj poruka : 1852
Location : Beograd
Datum upisa : 17.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 6 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od noja 17/11/2013, 11:57

Crvic okacice pauza planinski vazduh sneg i belina lece sve
mi i dalje navijamooooo JAKO !!!
noja
noja

Broj poruka : 6242
Godina : 45
Location : tamo gde Dunav teče
Datum upisa : 24.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 6 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od noja 17/11/2013, 12:01

MAAKKI ::Jutro zene sunny 

Osvanulo kod nas suncano jutro, meni danas 4 dan, nikakvih simptoma nema osim osetljivih ili bolje da kazem bolnih grudi, vec dva dana imam neodoljivu zelju za seksom, kako uvek covek zeli ono sto je zabranjeno, uredno uzimam terapije, jedem ono sto treba da se jede. Sto se tice prethodnih postupaka i ovog sada razlika je ogromna, ne samo u pristupu doktorice nego u tome kako se ja osecam sad i kako sam se osecala u toku postupka, sve mi je proslo mnogo lakse, manje stresno i opusteno i sada sam opustena, cak i ne razmisljam o beti (bar za sada).
Jedna kuma je opet isla samnom i mnogo smo se lepo provele mada nam bilo kratko vreme za soping i lutanje, a druga kuma je sada preuzela brigu o meni zajedno sa mbm. Naravno da sam im do neba zahvalna na tome, a nadam se da cu ih obradovati jednim vrtiguzom. sreca

Ganedina skitaro jedna osmeh srce 

Pegaz mnogo mi je zao sto se nismo upoznale ali sigurna sam da ce biti prilike roda roda roda 


Crvic mila zagrljaj 
Ta veza sa sexom ima veze sa dobrom prokrvljenosti i trudnocom sto ti iskreno zelim !!!
Pegaz ganedia makki navijamooo
Tesko ulazim na net
Al snazno navijam za praski trojac
noja
noja

Broj poruka : 6242
Godina : 45
Location : tamo gde Dunav teče
Datum upisa : 24.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 6 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od PalcicaBg 17/11/2013, 12:11

Okakice zagrljaj  zao mi je draga.Tek sad videh...
PalcicaBg
PalcicaBg

Broj poruka : 4146
Location : Beograd
Datum upisa : 24.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 6 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od OKacica 17/11/2013, 12:11

Dobro jutro devojke!!!

Iscitala sam sve sta ste mi napisale, i polako u glavi kreiram plan sta cu i kako cu dalje... Evidentno je da je u mom slucaju nesto zakazalo... Posle aspiracije receno nam je da su plivaci bili odlicni,znaci da je nesto do mojih jajnih celija...
Lakole, imala sa hs, i lezala sam u bolnici nekoliko dana, dobijala sam albumin, pa pretpostavljam da si u pravu, da mozda nisu bile zrele...
IVV, nije mi jasno zasto su mi dali estrofem kad mi je endo bio 12mm... A jos mi je gore sto smo skoro sve dobile taj estrofem... Sto se tice apoteke Igor, estrofem smo morali da krenemo da koristimo isti dan posle ET-a pa nismo imali mnogo vremena sto se tice nabavke tog leka, a Igor ni ja ne podnosim jos od vremena kad sam tamo kupovala klomifen i nadala sam se da se u istu apoteku necu nikad vrcati, ali avaj...
Kometice, posto smo mi donekle slican slucaj, sto se tice PCOS-a, IR-a i ostalog, zasad mi se tvoj predlog da odem kod Kopitovicke najvise dopada, pa cu kad se malo sastavim tako i uraditi...

Crvic draga, razumem kako ti je... Ja sam juce bila bas tuzna toliko da su moji seli u kola i dosli da budu samnom, i bas mi je prijalo, bila sam vesela i rasplozena, dok nisu otisli... Sutra se vracam na posao...

Ljubim vas sve i hvala vam na podrsci d !!!
OKacica
OKacica

Broj poruka : 1352
Location : Beograd
Datum upisa : 13.06.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 6 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od InNaturaVeritas 17/11/2013, 12:11

Crvić, gde si radila vto? Promaklo mi je...

Bebana, nizak amh je nizak amh;-) i to žene umeju loše da vare ali to uopšte nije presudno. Bilo je žena sa mnogo manjim pa su imale dobar broj ćelija. Nemoj da te to mnogo brine, srećno! Rokaj Q10, D vitamin, Omegu 3. Auto i na rezervi i dalje vozi;-)
InNaturaVeritas
InNaturaVeritas

Broj poruka : 864
Location : Beograd
Datum upisa : 24.02.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 6 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od bebana.bebana 17/11/2013, 12:13

ganedina ::E   pa ne mogu da verujem bebena da su ti to rekli u LE da su ti pominjali donaciju j. celije .   Pa ovde su zene i sa mnogo manjim AMH pravile divne embrione i postajale majke . Zene , sto se desava sa  nasim ovde u Srbiji , da li su svi odlepili .

Zeno idi kod Kopitovicke , ona ti je zakon za ovekve stvari a ja bih na tvom nestu pisala i Sonji u Prag i tezila i njeno misljenje . Za donaciju imas fore do 49 . godine.

Crvic , beskrajno mi je zao sto ti nije uspelo . Ali glavu gore , idemo dalje , mora jednom uspeti , mozda bas sledeci put bude dobitni . Ljubim te i grlim jako .
ne znam,moj amh je bio 1,25 treceg dana ciklusa!ne znam sta da mislim,znam curu koja isla sa mnom na vto njen amh je bio 0,17 pa je pila neki lek dhea da bi mogla da prodje drugustepenu komisiju i onda se povecao na 0,81....posle je imala 5 folikula,tri jajne celije,dve se oplodile 4celijska i 6celijska al se nisu zakacile...
bebana.bebana
bebana.bebana

Broj poruka : 300
Datum upisa : 05.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 6 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od OKacica 17/11/2013, 12:15

Bebana, i ja sam cula da je ta DHEA dobra, ona povecava AMH i smanjuje FSH.
OKacica
OKacica

Broj poruka : 1352
Location : Beograd
Datum upisa : 13.06.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 6 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od noja 17/11/2013, 12:19

Tvoj amh nije nizak 1, 25 odlican
Bice beba mora biti !!!
noja
noja

Broj poruka : 6242
Godina : 45
Location : tamo gde Dunav teče
Datum upisa : 24.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 6 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od bebana.bebana 17/11/2013, 12:23

BRBLJIVA76 ::dobro jutro.
bebana ,ti si radila vto ,jel tako ? ali me podseti sta se desilo ili je samo beta bila negativna ? mislim ,dali je uopste doslo do et i deljenja ?
ja sam krenula u Le ,moj amh je 1,24 ...nista mi ot ome nisu rekli,sem da odradim kariotipe i histeroskopiju (pored ostalih analiza koje oni daju ,naravno tu je inhibin b ,asa ...)
na histeroskopiji mi nasli septum i to je to.niko i nije spominjao mali amh.a imala sam 2 vto (vidis u potpisu kakvi embrioni i koliko j celija ).mislim da su na osnovu jos nekih analiza oni to tebi rekli ,jer ovako mi nema smisla o donaciji.ima puno zena sa manjim amh pa su uspele .

radila sam vto ,i ovako je to islo kod mene:
kratki protokol.kod mene tada sve ok,kod muza los spermogram tj lenjivci!imala sam 5 folikula..
sad obrati paznju sta se desava dalje,u nedelju 5 folikula,endometrijum 8!primam injekcije tog dana i dolazim sutra ujutru ponovo na pregled i vadjenje krvi.
u ponedeljak.4 folikula i endometrijum pada na 6,5!u medjuvremenu za tih 24h imala sam glavobolje i boleo me kao i uvek sto me boli desni jajnik kada imam ovulaciju,mada sam tada ja to prepisivala terapiji....
primam uvece pregnil...
u sredu aspiracija.1 jajna celija.rade icsi i oplodila se,dvoceljski se razvio i vracaju ga u petak,dobijam estrofem i progesteron na drugi dan!
beta negativna!
moji hormoni su svi u granicama amh.
posto nisam mogla nista dasaznam sta mi se desilo odlucila sam da idem kod dr u le...i ostalo eto...
bebana.bebana
bebana.bebana

Broj poruka : 300
Datum upisa : 05.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 6 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od bebana.bebana 17/11/2013, 12:25

noja ::Tvoj amh nije nizak 1, 25 odlican
Bice beba mora biti !!!
noja dr u le kaze da je,da je to razlog mojh praznih folikula,usput dr u bg nije to napisao da su bili prazni vec da je sa oba jajnika punktirana jedna jajna celija,a dr u le kaze da sam po estradiolu trebala da imam 2 jajne celije!
bebana.bebana
bebana.bebana

Broj poruka : 300
Datum upisa : 05.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 6 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od bebana.bebana 17/11/2013, 12:27

OKacica ::Bebana, i ja sam cula da je ta DHEA dobra, ona povecava AMH i smanjuje FSH.

i pitam ja juce njega za dhea a dr mi kaze da dhea moze samo da popravi kvalitet jajnih celija ane i da ih poveca tj da folikuli budu puni pa tako za mene leka nema
bebana.bebana
bebana.bebana

Broj poruka : 300
Datum upisa : 05.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 6 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od bebana.bebana 17/11/2013, 12:28

InVitroVeritas ::Crvić, gde si radila vto? Promaklo mi je...

Bebana, nizak amh je nizak amh;-) i to žene umeju loše da vare ali to uopšte nije presudno. Bilo je žena sa mnogo manjim pa su imale dobar broj ćelija. Nemoj da te to mnogo brine, srećno! Rokaj Q10, D vitamin, Omegu 3. Auto i na rezervi i dalje vozi;-)

hvala ti,genijalna si!
bebana.bebana
bebana.bebana

Broj poruka : 300
Datum upisa : 05.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 6 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od bebana.bebana 17/11/2013, 12:29

kako da stupim sa sonjom u kontakt tj na koji email ?
bebana.bebana
bebana.bebana

Broj poruka : 300
Datum upisa : 05.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 6 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od bebana.bebana 17/11/2013, 12:36

i dobila sam da u decembru uradim amh ,inhibin i antralne folikule i histeroskopiju
bebana.bebana
bebana.bebana

Broj poruka : 300
Datum upisa : 05.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 6 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od sareni leptir 17/11/2013, 12:38

bebana.bebana ::
BRBLJIVA76 ::dobro jutro.
bebana ,ti si radila vto ,jel tako ? ali me podseti sta se desilo ili je samo beta bila negativna ? mislim ,dali je uopste doslo do et i deljenja ?
ja sam krenula u Le ,moj amh je 1,24 ...nista mi ot ome nisu rekli,sem da odradim kariotipe i histeroskopiju (pored ostalih analiza koje oni daju ,naravno tu je inhibin b ,asa ...)
na histeroskopiji mi nasli septum i to je to.niko i nije spominjao mali amh.a imala sam 2 vto (vidis u potpisu kakvi embrioni i koliko j celija ).mislim da su na osnovu jos nekih analiza oni to tebi rekli ,jer ovako mi nema smisla o donaciji.ima puno zena sa manjim amh pa su uspele .
radila sam vto ,i ovako je to islo kod mene:
kratki protokol.kod mene tada sve ok,kod muza los spermogram tj lenjivci!imala sam 5 folikula..
sad obrati paznju sta se desava dalje,u nedelju 5 folikula,endometrijum 8!primam injekcije tog dana i dolazim sutra ujutru ponovo na pregled i vadjenje krvi.
u ponedeljak.4 folikula i endometrijum pada na 6,5!u medjuvremenu za tih 24h imala sam glavobolje i boleo me kao i uvek sto me boli desni jajnik kada imam ovulaciju,mada sam tada ja to prepisivala terapiji....
primam uvece pregnil...
u sredu aspiracija.1 jajna celija.rade icsi i oplodila se,dvoceljski se razvio i vracaju ga u petak,dobijam estrofem i progesteron na drugi dan!
beta negativna!
moji hormoni su svi u granicama amh.
posto nisam mogla nista dasaznam sta mi se desilo odlucila sam da idem kod dr u le...i ostalo eto...

bebana ,nesto mi tu ne stima i ne svidja mi se to ...dizanje cifara pa sam pad tih brojki ,,,nesto se tu desilo...hm.kako to da endo pada,a bio je 8?hm..nisam strucna ali nesto nije bilo kako treba ..
sareni leptir
sareni leptir

Broj poruka : 3884
Godina : 48
Location : SRBIJA
Datum upisa : 27.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 6 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od bebana.bebana 17/11/2013, 12:46

brbljiva apsolutno se slazem sa tobom,ali posto nisam mogla da ostvarim komunikaciju sa dr u bg ja sam zato i zapucala u le da dobijem odgovore! ja mislim da se meni ovulacija dogodila i da su zakasnili sa pregnilom!
nije da se tesim,ali folikul manje i pad endometrijuma a i lh je bio 0,7
bebana.bebana
bebana.bebana

Broj poruka : 300
Datum upisa : 05.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 6 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 6 od 40 Prethodni  1 ... 5, 6, 7 ... 23 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu