KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Žirafasti novembar

+32
Mirjana
Ninche
buby
HappyGirl
Tinushka
Tinche
SoJa
plavaptica
Vuchica
medolino
SladZana
cicsa80
twinsi
dacans
KoMetaK
cufta
Shizika
Simona
djole42
BiKsi :)
dr mali pariz
MAAKKI
leptirko82
Niny
Ema78
emilie
JAmajka
bak
caci
missile
nina :)
maus
36 posters

Strana 23 od 25 Prethodni  1 ... 13 ... 22, 23, 24, 25  Sledeći

Ići dole

Žirafasti novembar  - Page 23 Empty Re: Žirafasti novembar

Počalji od Botox 26/11/2013, 23:13

http://www.blic.rs/Vesti/Tema-Dana/422615/Trovali-trudnice-opasnim-lekovima
sad citam o ovome...
svasta... kad se setim koliko sam toga popila i isprimala, knedla mi ostala u grlu...

inace, soja me zarazila
od sinoc ucim da strikam, klot i frket :Dvezbam sojo :)
:*
taman zanimacija za dugu zimu :)deda mraz2 vlajko ce da dobije od majke sal :)

e da, jos nesto, ko je zainteresovan za Kopaonik, izdaje svekar vikendicu, decembar, januar, pa dok traje sezona i interesovanje, ima sve sto treba... pa mi pisite na pp ako neko zeli...
Botox
Botox

Broj poruka : 4342
Godina : 37
Location : Novi Sad
Datum upisa : 10.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

Žirafasti novembar  - Page 23 Empty Re: Žirafasti novembar

Počalji od Shizika 27/11/2013, 01:04

Zhene drage, kad Mausica kupi kucu na Mljetu, da se ne izgubite na putu do tamo, kachim listu novih naziva gradova i naselja u CRO, zahvaljujuci EU:
Obavijest! Od 1. srpnja promijenili su se i nazivi gradova (EU), pa obratite pažnju na to: Bakar - Copper, Baška Voda - Just like Water , , Beli Manastir - White Abbey, Bistra - Clear, Bol - Pain, Crikvenica - Littlechurch, Čabar - Whatbar, Čista Mala - Pure Small, Čavoglave - Nailheads, Dicmo - Wherearewe, Dražice - Clitorises, Drvenik - Woodville, Dugi otok - Long Island, Dugopolje - Longfield, Dugo Selo - Long Village, Đurđevac - Georgetown, Golubić - Pigeonville, Ivanec - Littlejohn, Jastrebarsko - Hawk City, Karlovac - Dickhunter, Kaštel Novi - Newcastle, Konjščina - Horse City, Križevci - Crossville, Kumrovec - Godfater City , Kutina - Angletexaco, Lepoglava -Pretyhead, Ludbreg - Madhall, Mrzlo Polje - Cold Field, Neviđane - Notlooking, , Novalja - NoOK, Omiš - O'mouse, Orahovica - Walnutville, Ploče - Panels, Poreč - Halfword, Pregrada - Barrier, Pušća - Leak, Rijeka - River town, Ruskamen - Russianrock, Sali - With Lee, Samobor - Onlypine, Sisak - Boobsy, Sokolovac - Hawkville, Suhopolje - Dryfield, Svinjarevci - Swineville, Šarengrad - Multicolor Town, Tučepi - Herefuck, Turopolje - Assfield, Veliko Trgovišće - Great Marketville, Virovitica - Whirlpoolbird, Zabok - Behindhip, Zadar - 4gift, Zagreb - Scrabble Town, Zaprešić - Behind little squeezer, Zečevo - Rabbitville.
Shizika
Shizika

Broj poruka : 5408
Godina : 54
Datum upisa : 14.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Žirafasti novembar  - Page 23 Empty Re: Žirafasti novembar

Počalji od KoMetaK 27/11/2013, 01:37

Laku noc zenske!

Miss, kad dr kaze da mozes- mozes, saspi antibiotik i nek brisevi budu kako valja!
Cufto, eto kako se covek ponasa posle 2-3 nedelje odmora, nije odmor za svakoga! Wink Razz Razz lol! 
Nina, svaka cast za kolace! Shocked Ocima bi ih jela!  likeit 
Maaaaaaaaaaaaaaus!!!!!!!!!!!!!!
Maaaaaaaaaaaaaala!
Miiiiiiiirooooooooo!
Valjda ce me cuti!
Siz, ovi nazivi su loodilo!!! lol! lol! lol! 

Ja sam od sutra i drzavljanin Italije, ako me ne obore! Razz Razz lol! Ne znam kako to ide, ali znam da idemo svi kompeltno, i moji s&s i tetka, sestra od tetke, jos malo pa cela familija! Laughing Laughing Svi bi da me podrze i da budu uz mene u tako vaznom trenutku! Very Happy lol! Nadam se da ovima nece pasti na pamet da me odbiju! Razz lol! U protivnom se nece lepo provesti! lol! Docekah najzad i taj dan posle milion peripetija! Samo sto necu stici da izvadim novu l.k. pa cu opet morati da se zezam i putujem sa srpskim pasosem i da me zezaju na granici, ali samo jos 20tak dana, posle menjam dokumenta! Very Happy Sutra se selim i u Budimpestu, nadam se samo da nema snega, ne podnosim ga, ipak navise volim ovu klimu ovde, bez snega! Very Happy 

Dobre, zdrave i voljene mi bile! Very Happy ljubav 
KoMetaK
KoMetaK

Broj poruka : 7138
Godina : 50
Location : Italija
Datum upisa : 09.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Žirafasti novembar  - Page 23 Empty Re: Žirafasti novembar

Počalji od BiKsi :) 27/11/2013, 02:01

Kod nas od jutros prava zimska idila. Kad se digoh u pola sedem i videh sneg, oduševih se! Jutros pahulje bile prave pravcate, one šestokrake, kao sa slike, a u toku dana baš lepo zavejalo! Volim sneg! A znam da ga i još neke cure ovde vole!

Šiz, ovo je ledilo, znači vrh vrhova, što bi klinci sada rekli, baš me slatko nasmeja! Dražice, nema dalje, a pored tvojih favorita, ja se i na Omiš baš ismejah. Ma sve su super. Neko se baš dobro zezao!

Daco, za NG Zlatibor ti je uglavnom mnogo ranije rasprodat, a ljušte s cenama samo tako, već od 2. ili 3. januara su cene malo niže i podnošljivije. Moje snajke otac i strina izdaju kuće, mogu da pitam da li su izdali za NG, ak mi potvdiš?!

Metice, to ti je sutra mačiji kašalj, čekam da javiš da sam upravu bila!

Sve vas ljubim.
Odoh u horizontalu!
Jedva gledam na oči koliko sam umorna.

Bakiša, čuvam sneg samo za tebe!yes osmeh srce
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Žirafasti novembar  - Page 23 Empty Re: Žirafasti novembar

Počalji od dacans 27/11/2013, 08:54

Potvrdjujem Biksi ya kucu celu..treba mi na tri dana i noci..od 31.12...aj ljubim te ako ima nesto sibni poruku:12b: Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy 
dacans
dacans

Broj poruka : 926
Godina : 50
Location : Novi Sad
Datum upisa : 25.05.2012

Nazad na vrh Ići dole

Žirafasti novembar  - Page 23 Empty Re: Žirafasti novembar

Počalji od maus 27/11/2013, 09:11

Dobro jutro!

Da zapocnemo jutro pesmama. Ima za svaciji ukus:D 









Naravno tu je i kafica

https://2img.net/h/i1143.photobucket.com/albums/n627/ninapn/dobro%20jutro/424924272-1.gif

maus
maus

Broj poruka : 14046
Location : Loznica
Datum upisa : 07.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Žirafasti novembar  - Page 23 Empty Re: Žirafasti novembar

Počalji od missile 27/11/2013, 09:42

Dobro snežno jutro!!!

Mima, ja sam za 3 pesmu, ali meni je u glavi ona:

Padaju, padaju s neba bele zvezde,
sanke Deda Mraza preko neba jezde....


Uh al me steglo. Valjda zato nisam u stanju da uživam dok me kvase pahulje. Obično istrčim iz zgrade, dooobro se iskvasim i zamislim želju. Ove godine- ne. Sama sebi nisam jasna.

Ja se ne bih predugo ovde zadržavala, da vas ne zarazim, pucka mi u ušima, grlo bolucka, nos mi natekao (mada nema sekreta, bar nešto da je ok), oči mi se sklapaju....

Ćufto, da zakasniš na posao! h Ma tebi i Kometi ne bih dala odmor ni slučajno. Poz. za L. i baby-K.

Stavljam Polygin. vag, poslednja je u četvrtak, pa ću u sub uraditi bris cervixa. Ako je dobar- to je to, ako ne- uzimam i to nešto s antibiotikom, ma šta to bilo. Mora da bude.

Devojke, čuvajte se prehlade. ja sam se najela sladoleda za vikend i nekako mi nije prijala ta hladnoća u ustima. Možda me to ovako dokusurilo. Rolling Eyes

Ne šaljem poljupčiće u ovakvom stanju, pa samp poz na daljinu svim:

- koračaljkama,
-bockalicama,
-čekalicama,
-trudnicama,
-mamama,

tj. svim ženama, posebno Kutanjkama! Wink 

cveće
missile
missile

Broj poruka : 8014
Godina : 54
Location : Beograd
Datum upisa : 24.10.2011

Nazad na vrh Ići dole

Žirafasti novembar  - Page 23 Empty Re: Žirafasti novembar

Počalji od cufta 27/11/2013, 11:28

Nemojte navikavati svoj organizam da uvek neko drugi brine o njemu

Ovo zato što se spremam da krenem na dežurstvo igra Ići ću peške, ove pahiljice lepo mame na šetnju

Miss, to što i ovaj put nisi izašla napolje je znak da će se želja baša sada ispuniti

Maus, odlepljujem na četvrtu. I to sve više i više kako sam starija
cufta
cufta

Broj poruka : 5392
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 20.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Žirafasti novembar  - Page 23 Empty Re: Žirafasti novembar

Počalji od MAAKKI 27/11/2013, 11:35

Dan jutra Very Happy 

I kod nas je lepo pao sneg, odnosno jos uvek pada, ja ne moram danas nikuda tako da sam se lepo ususkala u svom toplom domu i uzivam.cveće Malo me nervira ovaj ekcem na rukama, jer cim god da namazem on ne prestaje, pa sada vec postaje i mnogo dosadan, valda ce da prodje, dugo ga nisam imala i evo sada je nasao da se pojavi. borba 

Maus meni je treca onako najbliza, naravno zbog ravnice, mada su mi sve super poljubac 

Cuftice nema nista lepse od setnje po snegu bar za mene. d 

Ostale cure d 

MAAKKI
MAAKKI

Broj poruka : 4783
Godina : 56
Location : ravnica
Datum upisa : 08.09.2010

Nazad na vrh Ići dole

Žirafasti novembar  - Page 23 Empty Re: Žirafasti novembar

Počalji od Ema78 27/11/2013, 13:08

Evo i nas... P. je konacno zaspao, nadam se da ce da odvali jedno sat i po, da jedem kao covek...
Inace, jutros je pala "metoda prijateljskog ubedjivanja" za antibiotik, i ne znam kako cu tri meseca da ga mucim...obicno mu pomesam sa kasicom, ili sa mojim mlekom, al jutros je bila borba...

Ni mi ne moramo nigde iz kuce, nocas smo spavli zajedno, ususkali se i uzivali... i nocas cemo... ako me pusti, moracu nesto od peciva da napravim, da malo zamirise kuca...obozavam kada je napolju sneg, a u kuci mirise na nesto iz rerne.
Ema78
Ema78

Broj poruka : 4233
Location : Beograd, Srbija
Datum upisa : 23.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Žirafasti novembar  - Page 23 Empty Re: Žirafasti novembar

Počalji od JAmajka 27/11/2013, 13:09

Dobar dančić!ZIMA3 ZIMA3 deda mraz2 deda mraz2 ZIMA2 ZIMA2 

Mi smo bili napolju,vodili Flokija u šetnju,vratili ga dedi,tamo pili toplu čokoladu i došli kući.Klinci su zaspali,ja slušam muziku i uživam.

Maus,hvala ti za "snežne pesme"...i meni je četvrta favorit.Lepo reče Ćufta,to ide sa godinama.

Maaki,kakav ekcem imaš?Ja sam duuuugo imala suvi ekcem po rukama,pucao je,ljuštio se...užas:affraid: affraid .Onda mi je drugarica(farmaceut)napravila neku kremu i za 5,6 dana sve se povuklo.Od tada se nikad više nije pojavio.Very Happy Very Happy Ako te interesuje,poslaću ti rc.

Nina,super su ti kolačići.

Odoh da pravim prin.krofne,imamo goste večeras.Ljubim vas.
JAmajka
JAmajka

Broj poruka : 1906
Location : BG
Datum upisa : 25.02.2010

Nazad na vrh Ići dole

Žirafasti novembar  - Page 23 Empty Re: Žirafasti novembar

Počalji od MAAKKI 27/11/2013, 13:43

jamajka ::

Maaki,kakav ekcem imaš?Ja sam duuuugo imala suvi ekcem po rukama,pucao je,ljuštio se...užas:affraid: affraid .Onda mi je drugarica(farmaceut)napravila neku kremu i za 5,6 dana sve se povuklo.Od tada se nikad više nije pojavio.Very Happy Very Happy Ako te interesuje,poslaću ti rc..
Jamajka bas takav, puca koza, ima one male plikove, svrbi i ljusti se, posalji da probam i to nema vise cim nisam mazala dobro dan dva i evo ga opet, najgore je sto se i siri pa ne znam dokle ce da stigne. osmeh srce 
MAAKKI
MAAKKI

Broj poruka : 4783
Godina : 56
Location : ravnica
Datum upisa : 08.09.2010

Nazad na vrh Ići dole

Žirafasti novembar  - Page 23 Empty Re: Žirafasti novembar

Počalji od zvoncica36 27/11/2013, 13:53

Mojoj sestri se dva puta pojavio ekcem.Dr opšte prakse je poslala kod dermatologa,a dermatolog je odmah pitao:''Jesi li trudna?''Ona nije planirala trudnoću pa je to za nju bilo šok pitanje.Otišla uradila betu koja je bila ogromna.Želim ti baš takav ekcem.U drugoj trudnoći su joj se pojavili plihovi na prstu.Mislila je da je neka infekcija,ali noj je organizam tako reagovao na ranu trudnoću.Ima tri sina i sad kad god joj je nešto loše ja kažem uradi prvo betu pa se onda leči.

zvoncica36

Broj poruka : 2090
Datum upisa : 23.02.2012

Nazad na vrh Ići dole

Žirafasti novembar  - Page 23 Empty Re: Žirafasti novembar

Počalji od Tinche 27/11/2013, 14:22



Tek kad sam postavila vk vidim kakva je slika na njemu kao pocetna. nema veze sa sadrzajem klipa...ne na ruzan nacin. vredi pogledati. lik na kraju me je odusevio.
Tinche
Tinche

Broj poruka : 6399
Godina : 45
Location : bgd
Datum upisa : 08.08.2009

Nazad na vrh Ići dole

Žirafasti novembar  - Page 23 Empty Re: Žirafasti novembar

Počalji od BiKsi :) 27/11/2013, 15:46

Jamajka, hocu i meni da posaljes to za kremu, moj muž se baš dugo i često muči sa tim pucanjem kože po rukama, ja sam imala ranije, al u zadnjih godinu ipo sam mirna, nekad i nekad se napravi neki procep, al to je sitno.

Stisak cicojke micojke!

Daco, nadam se da ce vam odgovarati kucica!

Ljubac i stisak!
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Žirafasti novembar  - Page 23 Empty Re: Žirafasti novembar

Počalji od Ema78 27/11/2013, 15:58

Evo i ja stajem u red za rc za ekcem... ja svoj uspevam da drzim pod kontrolom ishranom, ali ovih dana sam svastojed, pa se i ekcem vratio...
Ema78
Ema78

Broj poruka : 4233
Location : Beograd, Srbija
Datum upisa : 23.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Žirafasti novembar  - Page 23 Empty Re: Žirafasti novembar

Počalji od KoMetaK 27/11/2013, 16:09

Samo da mahnem, sad i kao 'talijanka! Very Happy Laughing Sve je bilo tako jednostavno, u jednoj kancelariii sa jos njih 2-3 sluzbenice i sa nama koji sko iedva stali u prostoriju! lol! lol! Ta moja je zaboravila da pribavi papir da samo jos u braku i samo je konstatovala, cim je ceka familija tu sigurno jeste! lol! Cosa Nostra! Laughing Ja se nadala bar nekoj svecanoj ski ali kista, sve u svemu, 10 minuta i gotovo.
Maaki, navijam i ja da je ekcem od trudnoce i jedva cekam da ujutru soavimo ovde!!igracice igracice igracice igracice 

Zeza me tel.idem! Videe cu veceras da gledam. Ljubac iz Rima za sve vaa! ljubav love 
KoMetaK
KoMetaK

Broj poruka : 7138
Godina : 50
Location : Italija
Datum upisa : 09.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Žirafasti novembar  - Page 23 Empty Re: Žirafasti novembar

Počalji od JAmajka 27/11/2013, 16:30

Maki,Bixi,imate pp.

Kometa,čestitam:8819: radost radost Nasmeja me sa familijom...tipično talijanski.

Žurim..,ljubim vas.
JAmajka
JAmajka

Broj poruka : 1906
Location : BG
Datum upisa : 25.02.2010

Nazad na vrh Ići dole

Žirafasti novembar  - Page 23 Empty Re: Žirafasti novembar

Počalji od MAAKKI 27/11/2013, 16:40

Ja nisam dobila pp ako je neka dobila neka prosledi Very Happy 
MAAKKI
MAAKKI

Broj poruka : 4783
Godina : 56
Location : ravnica
Datum upisa : 08.09.2010

Nazad na vrh Ići dole

Žirafasti novembar  - Page 23 Empty Re: Žirafasti novembar

Počalji od JAmajka 27/11/2013, 16:46

Maakki,proveri sad.
JAmajka
JAmajka

Broj poruka : 1906
Location : BG
Datum upisa : 25.02.2010

Nazad na vrh Ići dole

Žirafasti novembar  - Page 23 Empty Re: Žirafasti novembar

Počalji od MAAKKI 27/11/2013, 16:48

Dobila sada.

Meni se taj ekcem pojavio pre postupka, ali sada je bas eskalirao mozda i nesto od ovih terapija deluje na njega ko zna, ja bih najsrecnija bila kada bi bio znak trudnoce. osmeh srce 
MAAKKI
MAAKKI

Broj poruka : 4783
Godina : 56
Location : ravnica
Datum upisa : 08.09.2010

Nazad na vrh Ići dole

Žirafasti novembar  - Page 23 Empty Re: Žirafasti novembar

Počalji od leptirko82 27/11/2013, 17:01

Juhuuuu!
Danas sampravila Sneska. Nisam imala 6.cas , pa sam obecala sedmacima da cemo ga praviti i uspeli smo!
Ulepsali su mi ovaj zimski dan!
Smrzoh se inace. Kod mame sam. Danas sam resila da u povratku eskiviram svoj Carobni breg.
leptirko82
leptirko82

Broj poruka : 2897
Godina : 41
Datum upisa : 30.04.2013

Nazad na vrh Ići dole

Žirafasti novembar  - Page 23 Empty Re: Žirafasti novembar

Počalji od buby 27/11/2013, 17:05

dobro vece Very Happy 
mozda nije bas vece ali meni cim vidim da je mrak napolju vece lol! 
jaaooo ljudi ja jutros u dz po doznake...oko 8 h ...guzva,frka neka,nemas gde ni kome da predas knjizicu,jedna sestra sedi iza saltera i mota golim prstima onu vatu na drvene stapice,za briseve,sta li Shocked ...cujem kazu poradjaju neku affraid u nasem DZ...???gde normalnog ginekologa nemas...samo sam pomislila nek joj je Bog u pomoci.
a kad pomislim kakvi su nam jadni i metalni oni polukreveti,da ne kazem stolice jos vece me zlo obuzelo...i traje to u jednoj ordinaciji,izlaze..ulaze...vicu joj GURAAAJ!!!A ONI SVi bitni..kao porodice zenu...kad posle 45 minuta nosila i pravac za Bg...a ona muka em romkinja...em sedmorotka..ne znam kako nije izletelo,sobzirom da je mlada i realno gledajuci 6 godina trudna njoj se ni kosti nisu vratile...namucise zenu,pola pacijenata vratili ako nije nisto hitno...ma haos,ludnica,
pitam posle drugaricu sto radi u frontu kaze,bila,dovezli je,brzo se porodila...eto!!pokusali egzibiciju ,ne smem ni da zamislim sta bi bilo da nesto ne daj Boze krene naopako pa moras hitam CR...
buby
buby

Broj poruka : 4093
Godina : 45
Datum upisa : 19.11.2009

Nazad na vrh Ići dole

Žirafasti novembar  - Page 23 Empty Re: Žirafasti novembar

Počalji od Botox 27/11/2013, 18:43

bubi, vatu motaju golim prstima, a to posle ide na sterilizaciju tako komplet.... ;-)
Botox
Botox

Broj poruka : 4342
Godina : 37
Location : Novi Sad
Datum upisa : 10.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

Žirafasti novembar  - Page 23 Empty Re: Žirafasti novembar

Počalji od buby 27/11/2013, 19:09

Botox ::bubi, vatu motaju golim prstima, a to posle ide na sterilizaciju tako komplet.... ;-)
vidis taj podatak nisam znala...verujem ni vecina kad ih vidi... Rolling Eyes  dovoljno mi je sto vidim da mota rucno lol! 
buby
buby

Broj poruka : 4093
Godina : 45
Datum upisa : 19.11.2009

Nazad na vrh Ići dole

Žirafasti novembar  - Page 23 Empty Re: Žirafasti novembar

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 23 od 25 Prethodni  1 ... 13 ... 22, 23, 24, 25  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu