KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Žirafasti novembar

+32
Mirjana
Ninche
buby
HappyGirl
Tinushka
Tinche
SoJa
plavaptica
Vuchica
medolino
SladZana
cicsa80
twinsi
dacans
KoMetaK
cufta
Shizika
Simona
djole42
BiKsi :)
dr mali pariz
MAAKKI
leptirko82
Niny
Ema78
emilie
JAmajka
bak
caci
missile
nina :)
maus
36 posters

Strana 22 od 25 Prethodni  1 ... 12 ... 21, 22, 23, 24, 25  Sledeći

Ići dole

Žirafasti novembar  - Page 22 Empty Re: Žirafasti novembar

Počalji od Ema78 25/11/2013, 20:17

KometaK, je l ovo tvoja majica/duks na slici, ili mi se cini da si nesto menjala?

Inace, Petar i ja konacno stigosmo kuci...rezultati nisu bas sjajni, praticemo ga u narednom periodu, pa ako se stanje ne popravi, morace na manju operaciju. Bas bezveze, ali se nadam da ce ipak da se resi rastom...

Ljub, ljub...

Ema78
Ema78

Broj poruka : 4233
Location : Beograd, Srbija
Datum upisa : 23.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Žirafasti novembar  - Page 22 Empty Re: Žirafasti novembar

Počalji od KoMetaK 25/11/2013, 21:13

Ema, bas mi je zao sto su rezultati losiji, ali se nadam da ce se sve resiti (sta god bilo) i da Petar nece morati na operaciju.

Jeste, bluzica je moja, stigla mi danas, pa sam morala da je isprobam, iako nemam stomak jos uvek za pokazivanje. Very Happy Inspirisala me Bixi da je potrazim, jer sam stavila neku koju sam nasla na netu prethodno za avatar, pa ona trazila ovakvu i potrazih je i ja i nadjoh. Very Happy 
KoMetaK
KoMetaK

Broj poruka : 7138
Godina : 51
Location : Italija
Datum upisa : 09.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Žirafasti novembar  - Page 22 Empty Re: Žirafasti novembar

Počalji od cufta 25/11/2013, 22:06

KoMeto...... suuuuper ste. I ti i taj dečko što ti viri iz stomaka.

Emo, nemoj unapred da brineš. Vidiš da daju šansu da rast sam to reši. Najgore je unapred se brinuti.
I mi tako brinuli za sestrinog brata da nije epilepsija, dok nas konačno nisu ubedili da nije.

Čovek glupo biće pa i unapred brine.

Vidi ove iz ravnice krenuli u planine da dočekaju Deda Mraza kako dolikuje! Ne znam ništa o tim iznajmiljivanjima, ali znam Dacu....biće to nova godina kao u dečijim filmovima!

Bikseto, ti se uskoro porađaš! Opet me šlogirale ove nedelje što počinju sa trojkom

A gde je Tinče. maus radi, to je opravdano!

cufta
cufta

Broj poruka : 5392
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 20.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Žirafasti novembar  - Page 22 Empty Re: Žirafasti novembar

Počalji od Shizika 25/11/2013, 22:33

Blago vama, imate snijega. Ovde samo jako zahladilo, srecom barem nema kishe.
Djole, 16og ponavljash rezultate pa onda mozhda zahvat? cmoka 
Uff, Ema, medeni malac, drzhim palcheve da ce izrasti iz problema, da nece trebati operacija.
Kometo, mnogo ti je lijep avatar. likeit 
Cufta konachno natrag na uzhivanje u poslu. Pjeshachish opet?
Nema je Bak? Opet se samo javlja u petak "ujutro" da nas obraduje koji je dan pa se izgubi?
Svima srca 
Shizika
Shizika

Broj poruka : 5408
Godina : 54
Datum upisa : 14.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Žirafasti novembar  - Page 22 Empty Re: Žirafasti novembar

Počalji od Ema78 25/11/2013, 22:48

Sada shvatam pravi smisao izreke : NE DAO TI BOG STA TI RODITELJI MISLE... Very Happy 
Odoh na spavanje
Ema78
Ema78

Broj poruka : 4233
Location : Beograd, Srbija
Datum upisa : 23.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Žirafasti novembar  - Page 22 Empty Re: Žirafasti novembar

Počalji od bak 25/11/2013, 22:51

Vece jutra!

Kako znam kad me neko doziva lol! 

Tuj sam, nemam ama bas nista da vam kazem, kuca-pos'o, udenem po neki aerobik i to je to. Kilava vec 7 dana, prolazi mi polako...
Brojim dane dok mi se puz ne vrati, fali mi toliko da boli Embarassed 
Svesno kasnije idem na posao, duze ostajem, bar neka korist od mene.

Elem, nisam bas neko drustvo ovih dana, pa bolje da me nema.

I da, nema snega Crying or Very sad 

Ljubim osmeh srce
bak
bak

Broj poruka : 6802
Godina : 48
Location : Zemun
Datum upisa : 25.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Žirafasti novembar  - Page 22 Empty Re: Žirafasti novembar

Počalji od Shizika 25/11/2013, 22:59

Bak zagrljaj 
Ja ovde gledala prognozu za BG, kao temperatura 1, padat ce snijeg ali se nece talozhiti.
Shizika
Shizika

Broj poruka : 5408
Godina : 54
Datum upisa : 14.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Žirafasti novembar  - Page 22 Empty Re: Žirafasti novembar

Počalji od bak 25/11/2013, 23:53

Gledala i ja, prevarili nas Rolling Eyes 
Neko nam je ukrao sneg yes 
bak
bak

Broj poruka : 6802
Godina : 48
Location : Zemun
Datum upisa : 25.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Žirafasti novembar  - Page 22 Empty Re: Žirafasti novembar

Počalji od cufta 26/11/2013, 06:48

Neki ljudi nemaju nerava da zive dugo.
Zalete se jos od malena, protutnje, iznerviraju se, uzvicu i odu"


Dobrooo juuutrooooo!!!!

Bak, idem da na]em sneg da nam ga vratim. Juce sam bas misilila i na tebe i naMiss i Leptirka, jer mi volimo yimu i sneg!

Ne yaborvaite kada ga vidite da pada prvi put u sezoni - da zamislite zelju!
cufta
cufta

Broj poruka : 5392
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 20.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Žirafasti novembar  - Page 22 Empty Re: Žirafasti novembar

Počalji od Simona 26/11/2013, 07:01

Dobro jutro Kutanjke Novembarke,

I moj Vilenjak obožava sneg... A ja mu kažem da sačeka još koji dan, biće snega, ne mora da ga priziva. Nekad uveče neće da spava, čeka sneg (mada je to naravno samo još jedan izgovor da se ne spava). I divno Ćufta to za želje, to nisam znala ali moram da kažem Vilenjaku, tek onda će da iščekuje sneg Laughing 

Ja volim sneg zbog njegove radosti ali inače, nikako, jedva čekam toplije dane...
Simona
Simona

Broj poruka : 8349
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 14.11.2009

Nazad na vrh Ići dole

Žirafasti novembar  - Page 22 Empty Re: Žirafasti novembar

Počalji od Ema78 26/11/2013, 07:42

Dobro jutro i od mene...
I ja jedva cekam sneg, mada, ne mora jos koji dan, dok mi se mm ne vrati, da mogu kola da vozim bez zimskih guma...nema sanse da idem sama sada da menjam gume,prvenstveno jer moraju da se izvuku iz podruma...
I, imam utisak da me opet lomi neki virus... sve me boli...najgore mi od svega sto me i grudi bole, jer sam potpuno poremetila ritam hranjenja Petra, i koliko god da sam vodila racuna, negde sam se zeznula...samo mi jos mastitis fali...v  A popodne opet treba da ga vodim kod lekara...sva sreca pa je samo kontrola...a treba i vakcinu da primi, al to ce da saceka, nemam srca da dopustim da ga vise bockaju, sav je saren...

Odoh da vidim sta se dalje desava, dok moj indijanac spava...
Ema78
Ema78

Broj poruka : 4233
Location : Beograd, Srbija
Datum upisa : 23.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Žirafasti novembar  - Page 22 Empty Re: Žirafasti novembar

Počalji od Tinche 26/11/2013, 09:08

Jutro Jutra!!!!
Žirafasti novembar  - Page 22 Kafa-box
Tu je Tinche...bila neka guzvica ovih dana sa svih strana. Wink
Volim sneg...ali ne volim vetrar. Ni zbog sebe ni zbog dece. Dok ih popakujem da negde pretrcimo treba mi sto godina. A usput se i skuvamo dok se pakujemo. Al dobro...to nas ne sprecava da zujimo...samo bi bilo lakse bez vetra.


Vikend bio lep, prvo u znaku torte ljutih ptica, pa onda rodjendanko kod drugara u nedelju. Juce bili na kontroli i vakcini. Bembelica lepo raste, dr zadovoljna svime. Batak bio divan, bukvalno mi pomagao oko svega. Prosao ga je onaj period neposlusnosti...sad je nas dobri Batak again. ;)pu pu pu! Dzudo je i dalje najbitnija stvar...trudi se...voli. Neka...bas mi je drago.


Cufto, zelja kazes? Ja ga jos videla nisam...sad cu da smislim jednu lepu pa ko iz topa kada ga ugledam!!! Obicno tako kada treba u sekundi nesto da pozelim ne znam sta bih pre!!!
Ema, bice to sve ok. Bar si mirna sto se bestija tice u narednom periodu.
Bak, ljubim da sto pre odravis.
Kometak, ako budem kojim cudom treci put trudna moraces da mi nabavis takvu slicnu...ovde otoga nema. Trazila sam svakakve, najsladje su mi one "baby loading"!


Odoh, moram u nabavku a vetar duuuuva! brrrrr
Tinche
Tinche

Broj poruka : 6399
Godina : 45
Location : bgd
Datum upisa : 08.08.2009

Nazad na vrh Ići dole

Žirafasti novembar  - Page 22 Empty Re: Žirafasti novembar

Počalji od buby 26/11/2013, 09:36

jutro srce 
..kod nas poceo pre pola sata da onako ludacki veje..al se ne zadrzava
naravno da mu se Dunja za sad jedina raduje i svakih 5 minuta ide do prozora valjda se nada da ce napadati jer od letos ima zelju da pravi sneska belica od paKulja lol! 
volim i ja sneg...al onako kad vec napada pa ugreje sunce...ne volim ovako tmurno i vlazno..
nikako da malo prezdravimo,vec 3 dana u stanu,pocele smo jedna drugu da ujedamo od besa No 
ne znam gde i sta bi mogle da radimo,blago vama koji ste u kuci..stan je robija bar po meni sad kad imam dete...i kuce Razz 
odoh...najgore mi je sad oblacenje jer moram i nju da vodim do prodavnice..nekad hoce da me ceka.a u poslednje vreme hoce sa mnom,verovatno zbog zvake Razz  ili zivotinjskog carstva...nadje ona uvek nesto sta joj treba Rolling Eyes 
buby
buby

Broj poruka : 4093
Godina : 45
Datum upisa : 19.11.2009

Nazad na vrh Ići dole

Žirafasti novembar  - Page 22 Empty Re: Žirafasti novembar

Počalji od leptirko82 26/11/2013, 10:11

Dobro jutro...
Zbornica topla, napolju planinski vetar ujeda... Radujem se, pojma nemam zasto, onako, iz hobija!
Mama se buni da vozim kad zaveje, a sutra sam mislila kolima proputovati.
Kupila sam zimsle nabudz cizme, pa mi zima nista ne moze.
Kad zaveje, sa decom umesto COS-a izlazimo i pravimo Sneska. To im je zanimljivo kad su petaci, a bas brzo odrastaju i prestaju da ih zanimaju igracke i decje igre.
Ja bih se uvek igrala. To je moj sindrom Petra Pana!
leptirko82
leptirko82

Broj poruka : 2897
Godina : 41
Datum upisa : 30.04.2013

Nazad na vrh Ići dole

Žirafasti novembar  - Page 22 Empty Re: Žirafasti novembar

Počalji od missile 26/11/2013, 12:36

Dan, Jutra!

dacans ::
Ljubim sve posebno Miss...nadam se da je kratkotrajna nocna avantura zavrsena i da ce i ostati tamo gde treba...u proslosti:P Razz Razz Razz Razz Razz Razz 
 
heheheheh Wink Wink Wink 
 
cufta ::   Da, poslednje od Miss što znamo da se dosađivala na stanici. Dalje nemamo pojma, nmestala je u noći
 
Evo me, ništa mi nije falilo! lol! 

Evo me, stigoh sinoć nazad u Bg, danas na posao, a steglo me, sinusi, grlo, promukla sam, pa mi teško u očima, al se radujem. Volim kad se razbolim par nedelja pre ponavljanja briseva. Onda popijem antibiotik, pa nema šanse da mi brisevi u sledeći četvrtak ne budu dobri. Wink Čak umišljam i da me uvo kao bolucka, da nađem što bolje opravdanje da skrkam kutiju antibiotika u sebe. Ćufto i Daco, dajte komentar, smem li ja to tako? Rolling Eyes 

Mogu vam reći da je noćno putovanje zakon. Naspavah se u po autobusima, čak sam i sanjala ponešto. Čekanje je bilo dosadno, al preživeh. Ma ni dlaka s glave da mi zafali. Eh, šteta. lol! 

Daco, moram da ti kažem da si bila moja velika inspiracija povodom onog šopinga, pa kupih i ja još jedne čizme. Nek se nađe. Mm pitao - pa dobro, koji ti je to par po redu za dve godine, a mama, jedna jedina, rekla - nosi dok možeš, nemoj da se u starosti kaješ. Eto dva pogleda na jedan isti problem.

Inače čitah ja, al usput i pozaboravljah, drma me prehlada. Oprostite. Embarassed 

Ajd StiS i KiSS ljubav
missile
missile

Broj poruka : 8014
Godina : 54
Location : Beograd
Datum upisa : 24.10.2011

Nazad na vrh Ići dole

Žirafasti novembar  - Page 22 Empty Re: Žirafasti novembar

Počalji od Niny 26/11/2013, 14:13

Pada sneeeeg, jupiiiiiii ZIMA6 ZIMA3 ZIMA2  Zamislila sam želju, kao što reče Ćufta yes 

Ema, avatar ti je divan, Petar je prava medena nasmejana bekana osmeh srce 

Meta, znači nabavila si majicu? Odlična je likeit 

Miss, da brzo ozdraviš love 

Leptirko, i mene je uhvatilo neko veselo raspoloženje zbog ovog snega deda mraz
Niny
Niny

Broj poruka : 3309
Godina : 46
Location : Bgd
Datum upisa : 16.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Žirafasti novembar  - Page 22 Empty Re: Žirafasti novembar

Počalji od nina :) 26/11/2013, 14:54

izgleda sa u celoj zemlji pada sneg a samo moje mesto zaobilazi.juce provejavo i to onaj sitan jedino se primecivo na crnoj jakni a inace golim okom se nije ni video
sali sad vazi da se pozeli zelja ako je tako pado .salim se naravno
nina :)
nina :)

Broj poruka : 5182
Godina : 48
Datum upisa : 06.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

Žirafasti novembar  - Page 22 Empty Re: Žirafasti novembar

Počalji od Tinche 26/11/2013, 15:23

Miss, oprezno sa tim antibioticima...sta ce ti kod virusa?

Nina, sad ce...spremi zelju!

Ja moju zamislila...a kad ce se ostvariti? Na prolece???
Tinche
Tinche

Broj poruka : 6399
Godina : 45
Location : bgd
Datum upisa : 08.08.2009

Nazad na vrh Ići dole

Žirafasti novembar  - Page 22 Empty Re: Žirafasti novembar

Počalji od Ema78 26/11/2013, 16:27

Evo moje zelje...znam da ne treba da je kazem na glas, ali ovu ce valjda da cuje onaj ko treba i da je ispuni...

Zelim, jako jako jako,da nam deca budu zdrava, nasmejana i vesela... da sve one koje cekaju betu, da ona bude podebela, one koje suu statusu okruglica da im trudnoca bude skolska,a sve ostale Kutanjke zdrave i da zive zivot punim plucima... Znam da nije bas jedna zelja, ali nema veze, odnosi se na Kutak... a Kutak je samo jedan...

osmeh srce 
Ema78
Ema78

Broj poruka : 4233
Location : Beograd, Srbija
Datum upisa : 23.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Žirafasti novembar  - Page 22 Empty Re: Žirafasti novembar

Počalji od JAmajka 26/11/2013, 16:37

"Dolazi zima,duga i hladna...pada prvi sneg"
Sećate se te pesme?
Ja sneg volim samo na slici,ali sad,zbog dece i ja se radujem.Želju nisam zamislila,ali sam rekla klincima da oni to urade.Svašta su zaželeli,od čokolade,mace do žirafe...Laughing Laughing 

Mi smo bili napolju,treba nam čitava večnost dok se obučemo,obujemo,stavimo rukavice.Za sada od pravog Sneška nema ništa.Klinci ga crtaju na papiru.Nemamo ni sanke...nespremni dočekasmo zimu.

Nina,dođe li sneg u tvoje mesto?

Miss,brzo se oporavi.Sve ostale devojke:aaa11: d 
JAmajka
JAmajka

Broj poruka : 1906
Location : BG
Datum upisa : 25.02.2010

Nazad na vrh Ići dole

Žirafasti novembar  - Page 22 Empty Re: Žirafasti novembar

Počalji od nina :) 26/11/2013, 21:41

sneg poceo da pada pre jedno sat vremena i to slucajno videla napolju da se zabelilo svuda.sad razmisljam dali mikija sutra da saljem u zabaviste u skafanderu jer ce biti sigurno napolju da se igraju a zelju nisam zamislila u momentu kad sam ga videla decu zvala da vide i sad nemogu docekati jutro da se igraju napolju.mi imamo dvoje sanki mariji stric uzeo prve godine cim je dosla a dobili smo na prolece i za mikija isto stric uzeo tako da cekamo da i njih isprobamo ove godine.prosle su se zajedno vukli na jednim.nije m ijasno sto se setio kad je proso sneg da uzme i druge ali valjace ove godine samo cemo morati traziti ko ce nas vuci ili cu vezati sanke za sanke da bi se vukli
nina :)
nina :)

Broj poruka : 5182
Godina : 48
Datum upisa : 06.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

Žirafasti novembar  - Page 22 Empty Re: Žirafasti novembar

Počalji od nina :) 26/11/2013, 21:42

[img]Žirafasti novembar  - Page 22 994989_673259126026405_1895187100_nŽirafasti novembar  - Page 22 1459145_673259096026408_1478582837_n[/img]

sad sam se setila da sam ostala duzna slika od kolaca a torte nisam ni slikala
nina :)
nina :)

Broj poruka : 5182
Godina : 48
Datum upisa : 06.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

Žirafasti novembar  - Page 22 Empty Re: Žirafasti novembar

Počalji od SladZana 26/11/2013, 22:14

Drugari dragi dobro vece.
Ja ne postiZavam da se javim, nedostajete mi.

Nina kolaci su njam njam.

Cak su i kod nas najavljivali snijeg ali nista ozbiljnije nije palo. Rolling Eyes 

Kometice majcica je prava likeit 

Cufta bitno da je sad sve dobro sa maleckim.

Sve vas d i ljubav 
SladZana
SladZana

Broj poruka : 2915
Godina : 40
Datum upisa : 23.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

Žirafasti novembar  - Page 22 Empty Re: Žirafasti novembar

Počalji od cufta 26/11/2013, 22:32

Jamajkino zarazno dobro raspoloženje i Ninini kolači su za ovu vejavicu melem!

Jutros sam ako se dobro sećam PRVI put u životu zakasila na posao. 'ladno sam se probudila sat kasnije i to upšte nisam ukapirala dok nije zazvonio mm sat za buđenje. u jednom momentu sam se setila (mada sam dugo razmišljala) da ne bi trebalo da ga čujem......i vratim film...pisala sam Duška Radovića, a bilo je 6:48 umesto sat manje. napolju je dan , a trebalo bi da je mrak...prala sam sudove, kupala se...slušala muziku....i sve u vreme kada je trebalo da budem na putu za posao ili već tamo Shocked 

Miss, mogu antibiotici naravno...ima i vaginaleta sa antibiotikom. Uzmi njih 1 dan pred briseve. Sve što donosi bebu je opravdano lol! 

Ala veje veeeejeee, šta marimo miiii.....
cufta
cufta

Broj poruka : 5392
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 20.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Žirafasti novembar  - Page 22 Empty Re: Žirafasti novembar

Počalji od nina :) 26/11/2013, 22:59

cufto mogu misliti kako je posle bilo s brda na dol da se spremis i da stignes na vreme na poso
nina :)
nina :)

Broj poruka : 5182
Godina : 48
Datum upisa : 06.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

Žirafasti novembar  - Page 22 Empty Re: Žirafasti novembar

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 22 od 25 Prethodni  1 ... 12 ... 21, 22, 23, 24, 25  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu