Žirafasti novembar

Strana 2 od 25 Prethodni  1, 2, 3 ... 13 ... 25  Sledeći

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole

Re: Žirafasti novembar

Počalji od Tinche taj 1/11/2013, 16:38

Jao zeneeeeee!!!

Bas se radujem druzenju!!! :)))))))

sreca sreca sreca sreca sreca

Lilypie Fourth Birthday tickers

ja '79. neprohodni jajovodi, hipotireoza, ir
mm. '77 sve ok
nov 2009. IVF beta 156
jul 2010. rodio se Aleksandar srce 
sep 2012. prirodna trudnoca
apr 2013. rodjena Teodora srce 

Tinche

Broj poruka : 6395
Godina : 38
Datum upisa : 08.08.2009

Pogledaj profil korisnika

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od maus taj 1/11/2013, 17:17

Tinche ::Vidi ove seljancure...ne zna vk da "okrene" kako treba! Vrat iskrivih!!! jbt...lol! lol! lol! lol! 
Sva sreca pa je Pipi tu da vadi situaciju...mnoooogo je bre sladak!
hahahaha ajd zirafo dugovrata to namerno ucinih. Jel` imas dug vrat il`nemas? Ili jesi zirafa ili nisi?

Caci divne ste vas tri Kutanjke. Odlicna forka, ali bataK i celulitara...duse mile namilije.

Leptirko lice andjela ali djavolak u njoj cuci hahahaha (dobicu pljusku u sledecu nedelju)Laughing Laughing Laughing Laughing 

Miss los je snimak, tandrlja stalno DODJI, CUTI, LJUBISA(zato sto voli da se ljubi pa ga prozvasmo i tako) GDE JE ANA, STA JE BILO, DOSADO...I malo Celulitara kod mene pa kod tebe...necemo se valjda svadjati:D 

Sutra se vidjam sa Malom, decicom a da li ce Velja biti u stanu ili ce pobeci, to ne znam. S`rane zore im upadam u stan hahahahahahaha.

maus

Broj poruka : 14046
Datum upisa : 07.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od cufta taj 1/11/2013, 19:29

Tinche ::Neka vam se bar jedna lepa stvar desi svakog dana...i bar jednu lepu vi ucinite za nekoga..
Sto je ovo lepo receno!

Nisam ni ukapirala da je vec novembra. Vreme leti i zimi i leti!

PIpi je kralj, on 'ladno prica, mada ni ja ne razumem sta.

Ko ima mamu, neka mu zivi milion godina!

Deca ta sva da ozdrave....a mi da budemo srecne ovog meseca.

Poceo odmor......!!!!!smajli angel 

cufta

Broj poruka : 5390
Godina : 48
Datum upisa : 20.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od MAAKKI taj 1/11/2013, 19:30

Vece cure sunny 

Caci divne ste sve na fotki, ali decica su ipak najlepsa smajli angel smajli angel 

Bak tvojoj mami srecan rodjendan, danas i moj najbolji drug ima rodjendan, da imam brata to bi bio on. osmeh srce 

U novembru da nam pozelim sve najlepse, ponajvise zdravlja pa onda svega ostalog:aa15: 

Jutros bila da vadim krv, otisla kod jedne kume, popila kafu, srela drugu kumu pa spartale malo gradom, kod nas danas pijacni dan, polako pesaka dosle kuci, otisla na groblje sredila sve za sutra, uf odavno nisam ovako provela dan, a bilo i lepo vreme. Rezultati su ok, pa cemo da vidimo sta ce meni novembar da donese. zagrljaj 

MAAKKI

Broj poruka : 4781
Godina : 49
Datum upisa : 08.09.2010

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od SoJa taj 1/11/2013, 19:44

Dobro veče, cure!

Dobro nam došao Novembar, neka ga obeleži veliki broj pozitivnih beta, rađanje divnih bebica, mnogo radosti i sreće osmeh srce 
Bak, srećan rođendan tvojoj mami, ovo je za nju c 
Tinche, Caci i Happy prave lepotice, a maleni Batak i Debelica su ko bombonice! Tinche, dečica su ti dva angel 

Ja se vratih sa "Ivkove" slave, tri dana sam bila gost, a svakog gosta-tri dana dosta!! lol! 
Ljubim vas sve ljubav zagrljaj

SoJa

Broj poruka : 2001
Godina : 39
Datum upisa : 02.08.2013

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od dr mali pariz taj 1/11/2013, 20:17

Vec je novembar....bez kiše, molim...
Evo i mene, stigao komp kući, ali dan i dalje traje samo 24 h Rolling Eyes 
Samo da vam poželim zdravlja, sreće za planirano i ljuuuubaviiiii...osmeh srce srca srca srca srca 
bakiđa, mami srećan rođendanko!
Mimiće, čekamo vas yes radost radost radost radost radost 
Ljubim mamike, trudnaje i najviše naše drage cure u pokušaju ,tj. putu da se ostvare ko već navedene. ljubav 
Mi smo dobro, svakim danom sve zreliji,napredniji...brbljamo sve i svašta, igramo, pevamo ringe Raja, koristimo malo japanski,malo srpski,sve u svemu, zdravi, Bogu hvala i prilično nestašni.
Na poslu svakakavih obaveza, samo otkačinjem, sa sve ređim uživljavanjem, sem u učionici.
Odoh da se spremam, odoh sa prijateljicom na pivo, pa od sutra vikend-uzivancija love ZIMA1 cveće 

1x ICSI  beta 1,87
4. postupak ICSI+PICSI+hatching PFC dr Sonja
16. dan beta 1931

ispod maminog , kucaju još  
Bog će nam dati sve u svoje vreme ; onako i onoliko, kako i koliko nam je nužno , za naše spasenje.
16.jul, Zvezde su rodjene!
Lilypie Fifth Birthday tickers

dr mali pariz

Broj poruka : 22881
Godina : 39
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od BiKsi :) taj 2/11/2013, 00:50

Da pozdravim novembar! I poželim da bude plodonosan na svim poljima svim curama!

Bakiša, nisam znala da je tvojoj mami rodjus 1.11. nek je sa srećom! I mi imamo slavljenicu tog dana, tetkino najmladje i najotkačenije! To dete je blesavo 100 posto i puno provala! A energija na plus beskonačno, prava mala škorpijica, malo je energiju pokupila od ove tetke koja vam sad piše, malo od tetke po majici, i prava je vrca vrcava!

Divna vam je ova slika Caci, Tino, Hepi! Celulitara je šećerko, smeško i raspoloženko! Da BataK što pre ozdravi, srce milo!

Ema, da Petru što pre niknu zubići, i da potamanite te bakterije...

Petak protekao prvo u spavanju, pa papiri s posla, pa rodjus kod tetkinog, pa pozorište (dobismo karte nenadano), i evo sad se kanim ići na spavanje, Rodjeni je odavno u carstvu snova.

Stisak za sve!

Ja`80-hipotireoza,hašimoto,PCO,hiperinuslinemija,pai-1 4g/5g,mm`79-azospermija;u braku 12 otkačenih godina,a zajedno 15; iz prirodnih radova nikad ništa (njegovi plivači ustvari ne znaju da plivaju, a sad im kasno da nauče, blam ih, jer su matori! Very Happy); iz "manje prirodnih" radova:1.Spebo,2009.ICSI-beta 2.5, biohemijska, 2. Spebo 2010.FET-beta 463-biohemijska,3. Spebo 2013.ICSI-beta 168,8, 7.6.2013. videli srce 14.12.2013. Kinder suprise! 4.Spebo,2016.ICSI-beta 4.
Lilypie Fourth Birthday tickers

BiKsi :)

Broj poruka : 20440
Godina : 36
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od caci taj 2/11/2013, 07:59

Dobro jutro.
Nocas nas Marko udostoio svojom posetom I spavali smo svo troje zajedno....odavno nismo. Dusa mamina veliki decko evo ga jos spava tu pored mene a ja uzivam u pogledom.
Sad moram da ustanem I spremam se za posao a jos bi uzivala.
Zelim vam lep vikend...uzivajte jer od ponedeljka nam size prava jesen sa sve kisom.

caci

Broj poruka : 4527
Godina : 35
Datum upisa : 22.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od leptirko82 taj 2/11/2013, 08:20

Dobro jutro!
Caci, bas mi je slatka i sama pomisao na malog posetioca u vasoj sobi! Ljubi Markica!
Mene je glavobolja probudila u 4 jutros. Popila sam lek i jedva zaspala. Sanjala sam neke morbidne snove....
Sva sam mamurna, ali cu skociti na noge lagane da uhvatim ovaj divni dan!

leptirko82

Broj poruka : 2897
Godina : 34
Datum upisa : 30.04.2013

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od djole42 taj 2/11/2013, 08:43

Dobro jutro cuRetci moji !

Neka  nam novembar bude nasmejan ,betaplusan i ispunjen ljubavlju !

Evo da vam ponudim čajčić i da vidite kako izgleda "prelazno doba" lol!  ka plavuši i da vam ne bih pisala kolika sam slonica ,koliko otičem i tak ja lepo vama sličku ,one sa slabijim stomakom neka ne gledju lol! lol! lol! 

djole42

Broj poruka : 6359
Godina : 45
Datum upisa : 15.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od leptirko82 taj 2/11/2013, 09:02

Djole, zeno lepa, ne zezaj, vec salji taj caj!!!! osmeh srce

leptirko82

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od cufta taj 2/11/2013, 09:32

Dole, lepo izgledas! Kosa ti je mnogo bolja nego prosle godine...... za kilograme sta da ti kazem, u istoj sam situaciji Embarassed 

Divan dan danas vidim i kod vas. Ja raaaano istala, sredila kucu, isla u kupovinu, i cekam sestricinu sa detetom da svrate. mm radi svake subote tako da ne uziva sa nama....

cufta

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od leptirko82 taj 2/11/2013, 09:36

Meni na poalu ljudi poceli da cestitaju za pronovu.
Koliko puta sam vec izgovorila- Nisam trudna, samo sam debela, ali hvala, u svakom slucaju! lol! 
To ce biti kao u pripoveci o decaku i vuku, kad kad budem rekla da sam trudna, nece mi verovati reci ce mi- Ma, samo si debela.

leptirko82

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Simona taj 2/11/2013, 10:38

Dobar dan!

Djole lepo izgledaš a avatar ti je predivan.

Leptirko,
meni na onim slikama nisi delovala debelo :)

Meni su muž i Vilenjak otišli sa mojim ocem na plac a ja umesto da uživam u slobodnom vremenu i pomalo sredjujem kuću sve brinem gde su, kako su... nedostaje mi dete i sve tome slično... Ali valjda ću se srediti uskoro.

Pozdravčići za sve Kutanjke novembarke :)

Simona

Broj poruka : 7942
Datum upisa : 14.11.2009

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od nina :) taj 2/11/2013, 13:02

djole sta ti fali.meni pre neki dan palo na pamet da se slikam i da okacim ovde sliku da pogodite koja je ovo trudnica i u kom je mesecu jer meni se sve lepi za stomak a i takav je blik ko da sam u 7-8 mesecu i onako na dole.bili pre dve nedelje kod mojih i gledam snajkin stomak koja treba polovinom decembra da se porodi moj je dosta veci nego njen

nina :)

Broj poruka : 4927
Godina : 41
Datum upisa : 06.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od leptirko82 taj 2/11/2013, 13:17

Morala sam da podelim sa vama pesmu iz filma koji sam kao dete obozavala, ma i sad ga obozavam!

leptirko82

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od emilie taj 2/11/2013, 13:25

dobar dan...vikend je tu,pa sam danas vredna.sredjujem stan Rolling Eyes  a dete nece da spava Mad 

emilie

Broj poruka : 289
Godina : 24
Datum upisa : 16.05.2013

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od JAmajka taj 2/11/2013, 15:03

Dobar dan!
Nema nikoga...izgleda da svi koriste lepo vreme i skitaju.Mi smo bili na groblju,pa u šetnji,pa došli kod sveki na ručak.Sada svi spavaju,ja oprala sudove(kao svaka dobra snaja) i svratih da vidim šta ima novo ovde.

Đole,baš si mi slatka,ali stvaaarno!Za kg se ne sekiraj,otićiće kad dobiješ dete...Tu smo mi negde,par kg gore-dole.Ja zahvaljujući energičnoj deci najzad krenuh da mršavim,malo vežbam,malo sam korigovala ishranu i suuuper se osećam.

Emillie,odmori malo,danas sređuješ,juče si peglala...vreme je za pauzu.

Bixi,trudničice,kad ti spavaš?Viđam te u sitne sate na Kutku.ff ff 

Caci,kakvo lepo jutro kod tebe...Markić,maza mala:aa102: ff 

Odoh sada,bude se klinci,pa odosmo na kej...Ljubim vas sve!

JAmajka

Broj poruka : 1901
Datum upisa : 25.02.2010

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od nina :) taj 2/11/2013, 15:25

sad sam pop....bio mi majstor konacno doneo masinu kuci posle mesec dana i ladno mi uzeo 2500 za ruke a pre jedno nedelju dana doso da uzme za deo 5000,a da masina nije stara nepune 4 g pa nebi mi bilo zao,za programator dala tih 5000 i naravno trazim garanciju za njega a on ko ti danas daje garanciju cak sam i stari morao da dam da bude jeftinije.ali sam znala kako oni rade pa sam svaki deo obelezila flomasterom da vidim sta su menjali i samo je to i menjo celu plocu.jos nisam verovala kad su mi par njih rekli bolje opet uzmi novu masinu nego da platis popravku.mozda nebi toliko platili da svekrva prvi dan nije bacila garanciju u vatru a bila na 5 g.jos svi kazu da je gorenje zakon eto kako je zakon te nove koje su sve elektronske

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od emilie taj 2/11/2013, 17:24

evo i mene.bili kod muzeve tetke.dosao joj sin iz Nemacke...malena je dobila lepu jaknicu,patofnice i pidzamicu.ja kao i uvek da ne kazem sta lol!  rekose da nisu znali sta da mi kupe Rolling Eyes 

emilie

Broj poruka : 289
Godina : 24
Datum upisa : 16.05.2013

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od cufta taj 2/11/2013, 17:57

Mi ceo dan bili u basti, malo sredjivali, malo se igrali.

NIna, mojoj sestri i mm (ranije) se ista stvar dogodila tacno posle 4g sa Gorenje masinama. I to ista fora sa programatorom. Valjda tako prave, sta da radimo.

Leptirko, znam ovu pesmu super je. L me sada tera da joj ponovo i ponovo pustam...

Miss, da li tm gleda derbi. Moj vec komentarise zajedno sa komentatorom iz troseda....

cufta

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od leptirko82 taj 2/11/2013, 19:01

Nina, nemoj da se nerviras!
Cufto, za tvoju lepoticu.

leptirko82

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od nina :) taj 2/11/2013, 19:18

vec me proslo nervoza.cufto kako ti je prosla sestra kad je promenula deo dali sad normalno radi
kod mene se isto gleda derbi i ovo je strasno sta se desava sa ovim derbijem jer je velika sramota.jeste da sam partizanovac ali to nije lepo

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od cufta taj 2/11/2013, 20:11

Nina, sve radi i danas, ne brini. I ja sam Partizanovac, ali ono je stvarno bilo grozno, slazem se

cufta

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od MAAKKI taj 2/11/2013, 20:28

Vece cure sunny 

Djole meni si skroz ok tako da ne brigaj likeit 

Nina ti majstori mene muka hvata cim pomislim da imam posla sa njima.affraid 

Danas sam radila kao i obicno, uspela da resim misteriju klinike i krenula sa stimulacijom, glava me ubija ceo dan, otisla kod mog najboljeg druga na rodjendan i provela mnogo lepo popodne. sreca 

MAAKKI

Broj poruka : 4781
Godina : 49
Datum upisa : 08.09.2010

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Sponsored content

Sponsored content

Nazad na vrh Ići dole

Strana 2 od 25 Prethodni  1, 2, 3 ... 13 ... 25  Sledeći

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh