KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Žirafasti novembar

+32
Mirjana
Ninche
buby
HappyGirl
Tinushka
Tinche
SoJa
plavaptica
Vuchica
medolino
SladZana
cicsa80
twinsi
dacans
KoMetaK
cufta
Shizika
Simona
djole42
BiKsi :)
dr mali pariz
MAAKKI
leptirko82
Niny
Ema78
emilie
JAmajka
bak
caci
missile
nina :)
maus
36 posters

Strana 6 od 25 Prethodni  1 ... 5, 6, 7 ... 15 ... 25  Sledeći

Ići dole

Žirafasti novembar  - Page 6 Empty Re: Žirafasti novembar

Počalji od emilie 6/11/2013, 13:36

cicsa80,neka si se ti lepo provela,a za grlo popij ljutu radzu lol! 
zvala me drugarica iz bolnice,istog dana smo se porodile,pa bile zajendo u sobu,nas dve ...bas smo se divno ispricale.i ugovorile susret da se ispricamo igracice 
emilie
emilie

Broj poruka : 289
Godina : 31
Datum upisa : 16.05.2013

Nazad na vrh Ići dole

Žirafasti novembar  - Page 6 Empty Re: Žirafasti novembar

Počalji od nina :) 6/11/2013, 14:43

emili kako ujak
mi juce pokisli da izvinete do gaca kad smo isle po mikija u zabaviste a imala ja kisobran a marija kabanicu ali ona ni jedu baru nije obisla jer je imala gumene cizme i skakuce u svakoj jer tako radi pepe prase pop.... sam uzasno nemozes je smiriti ,a miki jadan dao njoj ruku i nije gledo gde staje i lepo ga ugurala u veliku lokvu vode u momentu mu bile noge mokrte jer presle preko patika.budala nisam mu ponela gumene cizmice samo mantil,jos kad su se udruzili svu me isprskali.zove mene svekar da vidi gde sam ja na pola puta pita kad cxemo kuci ja onako juta za 10 min i da sam do gaca mokra kad je on poceo da se smeje a ja tek onda pocela da se derem na njega kako ga nije sramota pored dvoje kola da idem peske i da smo mokri,on ni nije verovao da toliko pada jer je u momentu pocelo jako a kad gledas kroz prozor neizgeda da toliko pada i ladno kaze zasto imas mob sto se niste negde sklonili izovnula me da dodjem po vas .mogu misliti koliko je njih culo koliko se dewrem da m ije u momentu krenule suze koliko sam bila nervozna i ljuta na njega ,skoro sam se na hodniku skinula jer nisam tela da udjem mokra u kucu deca se tu skinula tek tad je svatio da pada ko luda ali ona sitna prava jesenska,nema sta m unisam rekla cak i svekrva skocila na nejga,kad me je muz video posle 5 min doso sa posla odma je znao da se nesto desilo jer sam bila jos sva nervozna i crvena u licu ko rak da je i on skocio na nujega .ali stos marija je i danas toliko ljuta na njega da ga je naterala da on ide sa njima da ga odvedu peske da vidi kako je kad pokisnes a nigde ni kap kise danas,sdamo se nadam da nece biti i veceras kad krenem po njega jer deda mora da ide negde bas u 5 sati kad treba po mikija da se ide
nina :)
nina :)

Broj poruka : 5182
Godina : 48
Datum upisa : 06.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

Žirafasti novembar  - Page 6 Empty Re: Žirafasti novembar

Počalji od nina :) 6/11/2013, 14:49

sad sam se setila da nisam rekla da je nama danas pune 4 g kakao je marija sa nama .isli deda i marija da odvedu mikija i kad su se vracali svratili u jednu radnju i castila je trgovkinja malim minjonom sa svecicom ona sva vazna ide i kaze mama danas je tvoj rodjendan i peva m idivan dan na sred ulice,ja joj kazem ne meni nego tebi jer si dosla kuci pre 4 g i to je dvoj drugi rodjendan ona sva vazna jedva je docerkala da stignemo kuci i nas dve jer sam je pokupila i otisla u radnju da sama sebi peva divan dan i da ugasi svecicu .ubedjujem je da saceka batu da zajedno vecera pevaju kad i tata bude kuci ali nece i naravno odma je pojela ceo kolac,i sve ide po kuci i govori od danas ima 5 g i sad sam velika.jer mi drugi rodjendan uvek proslavimo samo nas cetvoro da izadjemo negde dali na kolace ili veceru il inegde odemo zajedno ali danas nam tata radi tako da nema nista od tog nego drugom prilikom ali obelezimo ga ali bez svecice pa njoj zato interesantno
nina :)
nina :)

Broj poruka : 5182
Godina : 48
Datum upisa : 06.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

Žirafasti novembar  - Page 6 Empty Re: Žirafasti novembar

Počalji od cufta 6/11/2013, 15:19

Nina, divni ste svi!

Cicsa vrlo dinamicno zivis...to tu te godine....
cufta
cufta

Broj poruka : 5392
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 20.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Žirafasti novembar  - Page 6 Empty Re: Žirafasti novembar

Počalji od JAmajka 6/11/2013, 19:20

Dobro veče!

Prvo,Nini da čestitam drugi Marijin rođendančić.Neka ti je ćera zdrava,srećna i nestašna.poljubci poljubci poljubci 

Kuma Cicsa lumpuje,peva i provodi se...diiivno.Srećno vam krštenje!
Ćufta se odmara,uživa,lenčari...diiivno.
Niny prošetala gum.čizme,a kiša prestala da pada.I moji klinci su jutros bili u gum.čizmicama,skakali po barama i vrištali od sreće.Kad sam videla kako uživaju,i ja sam im se pridružila.Ljudi su nas gledali,jedna žena je komentarisala"luda majka i raspuštena deca." b  b  b A mi se skoro nismo tako dobro zabavili.
Moram da idem...ljubim vas sve,a dečicu naaajviše:jdis: poljubci poljubci
JAmajka
JAmajka

Broj poruka : 1906
Location : BG
Datum upisa : 25.02.2010

Nazad na vrh Ići dole

Žirafasti novembar  - Page 6 Empty Re: Žirafasti novembar

Počalji od bak 6/11/2013, 19:31

Vece Jutra!

Cicsa, bravo za veselja, samo nek je veselo! Al cuvaj sredstvo za rad Wink 

Jamajka, e vala neka je gledala i ja bih skakala po baricama Wink 

Sizo, setila sam te se, ja na aerobiku, svi desno, ja levo i obrnuto lol! Ja jako brkam levo i desno, tacnije retko kad pogodim i to vise na srecu Embarassed Jednom sam procitala da je to odlika izuzetno inteligentnih ljudi, eto, na to se vadim Razz 

Nina, srecan drugi rodjendancic smajli angel 

Odoh da pijem magnezijum, sutra iz kreveta necu izaci lol! 
bak
bak

Broj poruka : 6802
Godina : 48
Location : Zemun
Datum upisa : 25.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Žirafasti novembar  - Page 6 Empty Re: Žirafasti novembar

Počalji od nina :) 6/11/2013, 19:51

hvaal vam drager na lepim zeljama za nas drugi rodjendancic

jamajka stvarno si me nasmejala na komentar zene a veruj da mi je palo na pamet nas drugar sundjer bob kakao je skakutao i da je nakrasju izgubio cizmicu a da mama njegova nije ni primetila da njemu fali od silne srece
nina :)
nina :)

Broj poruka : 5182
Godina : 48
Datum upisa : 06.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

Žirafasti novembar  - Page 6 Empty Re: Žirafasti novembar

Počalji od BiKsi :) 6/11/2013, 20:02

Joj bak blesačo! Sve sam zamislila to sa aerobika.

Saljem osmehe kome fale, jes da kasnim malo, al bože moj.

Jamajka, jednom si me pitala kad ležem, kasno draga, ubija me gorušica i ne da u horizontalu, pa mi ne vredi ni legati, pre dva retko legnem. Neki dan zaspala tek u 4, a narednu noć tek u 9, ustvari to nije noć, neg jutro. Onda sam kao prebijena mačka. Biću totalno naviknuta na nespavanje kad dodje beba, ako se na to čovek može navići unapred! lol! 

Uživanjac u baricama!U novim čizmicama, i veliki i mali! likeit

Nina, srećan vam drugi rodjendan.

Cile, ljubim te, ajde da grlobolja što pre prodje! Smanji sledeći put alkohol! lol! 

Kod mene ništa novo, a ni staro. Laughing 
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Žirafasti novembar  - Page 6 Empty Re: Žirafasti novembar

Počalji od nina :) 6/11/2013, 20:37

vidite ovo za grlo
http://lifepressmagazin.com/zdravi-i-sretni/zdravlje/domace-bombone-za-grlo/
nina :)
nina :)

Broj poruka : 5182
Godina : 48
Datum upisa : 06.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

Žirafasti novembar  - Page 6 Empty Re: Žirafasti novembar

Počalji od emilie 6/11/2013, 22:06

veceeeeeeeeeeeeeeeeee zagrljaj 
ujak je bolje...imam milion poslova da zavrsim,a moje dete nece da spava Mad 
nina,cestitam i ja devojcici rodjendanka,ali me molim te ,uputi ,kako to drugi rodjendan?a 4-i ?
emilie
emilie

Broj poruka : 289
Godina : 31
Datum upisa : 16.05.2013

Nazad na vrh Ići dole

Žirafasti novembar  - Page 6 Empty Re: Žirafasti novembar

Počalji od leptirko82 6/11/2013, 23:04

Nina, srecan drugi rodjendan tvojoj princezici!
Jamajka, majka, uzivancija i skakutanje, obozavam to! Sigurno ste bili preslatki!
Bak, nameravam i ja da pocnem da se rekreiram, bio bi red.
Cufta uziva, zasluzeno.
Tino, bem mu naocare! Verujem da je torta super ispala!
Maus, nadam se da si barem malko, malkice bolje!
Daco, Mina je sou na slikama, lepotica mala!
Twinsi, ljubi Twinsice!
Biksi, koksi, ljubim da gorusica prodje!
Miss, opet je doslo toplo popodne!
Kisa nam prevarila Niny sa novim cizmacima!
Emili, drago mi je da je ujki bolje.
Danas sam kupila zimsku jaknu. Staru je Krca gricnuo. )
Danas sam kod maman. Videla sam se sa kumom voljenom, nastiskale smo se, ispricale.... Puno mi srce!
Maaki, navijam za tebe na svakoj temi!
Laku noc, zene lepe!
leptirko82
leptirko82

Broj poruka : 2897
Godina : 41
Datum upisa : 30.04.2013

Nazad na vrh Ići dole

Žirafasti novembar  - Page 6 Empty Re: Žirafasti novembar

Počalji od Shizika 7/11/2013, 01:16

bak ::Sizo, setila sam te se, ja na aerobiku, svi desno, ja levo i obrnuto lol! Ja jako brkam levo i desno, tacnije retko kad pogodim i to vise na srecu Embarassed Jednom sam procitala da je to odlika izuzetno inteligentnih ljudi, eto, na to se vadim Razz 
 b  b  b  Ja sam ljevoruka pa mozhda otud, nemam veze sa visokom inteligencijom.
Nego ovo shto radish sa vodokotlicima na daljinu, kod mene si malo pretjerala, riknuo mi bojler josh proshlog utorka, konachno sutra (tj. danas, evo prodje ponoc) trebaju doci da instaliraju novi. Tushiramo se kod mene na poslu Rolling Eyes .
Cicsa, ostade bez dobrog glasa. Med&limun?
Nina, sretan Mariji drugi rodjendan. srca d srca 
Jooj, Jamajka, i ja se takvim komentatorima jedva suzdrzhim da ne isplazim jezik, bojim se imitirat ce me "raspushtena djeca". Razz  Mozhda bi bilo prihvatljivije da pri svakom skoku u lokvu vichemo: "Eureka!!!"?
sreca 
Shizika
Shizika

Broj poruka : 5408
Godina : 54
Datum upisa : 14.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Žirafasti novembar  - Page 6 Empty Re: Žirafasti novembar

Počalji od cufta 7/11/2013, 07:33

Mnogim ljudima prosao je zivot u strahu da ne pogrese. I, uglavnom, nisu imali vecih gresaka. Zivot im je prosao bez gresaka i bez smisla

Dobro juuutrooooo, hladno - najzad!
cufta
cufta

Broj poruka : 5392
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 20.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Žirafasti novembar  - Page 6 Empty Re: Žirafasti novembar

Počalji od missile 7/11/2013, 08:51

Dobro jutro!!!

sunny 

ff
missile
missile

Broj poruka : 8014
Godina : 54
Location : Beograd
Datum upisa : 24.10.2011

Nazad na vrh Ići dole

Žirafasti novembar  - Page 6 Empty Re: Žirafasti novembar

Počalji od maus 7/11/2013, 08:57

Dobro jutro dobre zene!

Cufta zapocinje dan pametnim citatima. Mnogo mi se svidja.

Ja cu kafom

turska kafa photo: turska kafadomaca.jpg

pa da pokusam da poVatam niti.

Cicsa mila moja ovcice gde ti bRez glasa da ostanes. Lepo rece Shiz limun+med odlicna kombinacija. Kada ja pevam, obavezno promuknem, jer krestim, a gde ti slavuju moj...

Daco videh slike Mine...koji ona osmeh ima majko mila. Dolazite li u nedelju? Kako je Mina? A Andrej?

Meta mila, izbori li se sa gostima?

Bakisa mila hahahahahahaha ajd digni levu ruku;) Ti k`o moja Sneza levo-desno...dok ukapira gde treba da skrene ili prodjemo raskrsnicu ili skrene pogresno.

Nina srecna dvogodisnjica dolaska male Marije.

Maaki da sto pre ozdravis.

Jamajka draga kod vas prava uzivancija. I ja vazim za nenormalnu mamu jer se ne latim odmah za vlaznu maramicu kada Ani kane sladoled na majicu i ne histerisem zbog toga( ..samo sto sam ispeglala majicu ne moze biti cista ni pola sata...obavezno cujem) Isto tako sam blesava jer se igram suge ili zmurke na setalistu i totalno smo musave kada jedemo picu u pekari..Jbg nismo fensi mame...

Twinsi brzo ce proci i pripreme za operaciju i sama operacija. Grlim vas sve skupa.

Tino mila moja, nadam se da je danas mnogo boilje nego juce. Ako je zbog spiska za dorucak onda ne moras bas 10 jaja , moze 6-7...ali ono sve ostaje.

Biksi sto mi u snove dolazis zeno lepa??? Opet te sanjah i opet fino skroz:D 

Maloj specijalan poljubac i ostadoh duzna raport od subote. Ivona i Dusan dve zujalice mile. Ivonu sam postenski izljubila. Dusana u pocetku par puta na mulu ali smo se malo kasnije lepo druzili. Sve, ali bas sve stvarcice je povadio i redjao mi u krilo. Sve fioke pootvarao i ispraznio ih, Ana kao ne da, ali on je to zamislio i tako mora biti. Ivona prava slatka mala devojcica. nas dve smo zajedno jele, kuckale se i srkutale malo limunadu, malo coko mleko. Dusan je popio po moje limunade hahahahahahaha uz koje face, a limunada bez secera. Samo se stresao i hoce jos. Mala kao grom! Jbg upadoh u stan, sat vremena tralalalalala i morala sam bezati. A bi mi lepo i uzivala sam.

Niny gumenjaci tek od sledece sedmice. Evo opet sunca.

Leptirko bravo za novu jaknu i za stiskanje sa kumom.

Emilie drago mi zbog ujaka.

Miss ne mogu sad da nadjem i da kvotujem ali kada sam napisala za guzicu Teu mislila sam malo kod tebe pa malo vise kod mene:P Razz Razz Razz I da se necemo svadjati:lol: Laughing Laughing 

Lilya ljubim te i grlim i mislim na vas!

Nema Mire. Nece vise da se druzi sa nama...

Ni Orliske, ni Botox, ni Mare, SlaDze,bubi80... nema...

Djole plavuso volim te!

Kako je Medolino? Ko se cuje sa njom neka je pozdravi.


Za sve veliki poljubac i zagrljaj.








maus
maus

Broj poruka : 14046
Location : Loznica
Datum upisa : 07.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Žirafasti novembar  - Page 6 Empty Re: Žirafasti novembar

Počalji od djole42 7/11/2013, 09:32

Dan cureTci moji!
Maus ,zagrljaj 

Shizika ::
A Djole vjeshto izbjegava pitanje o biciklu. zbunjen 
Shizo moja mila ,kako ti sve pamtiš..... bajs je sada malKo u drugom planu jer dok je lepo vreme MM i ja šetamo cirka 10 -ak km skoro svakog dana (desi se ponekad da preskočimo ) .Kad je oše vreme ondaK ubada u kombnaciju bajs .....neka serija ...ispred TV-a bajs i " Voziiiiiiiiiiiiiiiiiiii Miškooooooooooooooooooooooo".

BiKsi :) ::
Djole, nekako mi ni tamo ni ovamo nova boja, čekam il svetlije il tamnije.  Na toj slici meni ne ličiš na sebe, kao da si lumpovala celu prethodnu noć!lol! Mislim, ipak te ja skoro videh. Slika na avataru čista desetka, zum ti je magičan!
Pilence moje ,zato i nazvah boju klimakterična lol! (prelazno doba iz smedje u plavo )
Sve češće izgledam ko da sam lumpovala ,ne mogu da stanem na put oticanju .....bilo je jedno vreme ok a sad je katstrofa..... stomak mi je kao da sam u 8. mesecu (zadovoljih potrebu da saznam kako bih izgledala kao trudnica:D )...no i to će se jednom juče zvati Wink 

Ne mogu povatati ko gde bio ,šta radio pa zato ovako jedan grupni zagrljaj i poljubac za sve d 
djole42
djole42

Broj poruka : 6359
Godina : 52
Location : Nis
Datum upisa : 15.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Žirafasti novembar  - Page 6 Empty Re: Žirafasti novembar

Počalji od BiKsi :) 7/11/2013, 12:10

Mimice, opet sam ti u snu bila, ajmeeee! Mora da te MIlan ne vata dovoljno, pa me prizivaš!lol! 

Djole, baš se vidi da otičeš, je li to zbog nadbubrežne žlezde?! Grlim.

Stiskam vas sve u kompletu!

BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Žirafasti novembar  - Page 6 Empty Re: Žirafasti novembar

Počalji od SoJa 7/11/2013, 14:54

Dan, cure sunny 

Samo da mahnem ff 
Provela sam divno prepodne sa našom Brbljivom, duša je prava, drago mi je što sam je upoznala i što ćemo se ponovo družiti osmeh srce Skroz je pozitivan lik.... Ljub za nju veeelikiii poljubac 
A sad da se dadem na rukotvorine, pozvali su me u pon. na neki sajam (tako nešto). Videću, možda i pokrenem biznis lol! 

Ljubac za sve ljubav

SoJa

Broj poruka : 2029
Godina : 46
Datum upisa : 02.08.2013

Nazad na vrh Ići dole

Žirafasti novembar  - Page 6 Empty Re: Žirafasti novembar

Počalji od JAmajka 7/11/2013, 15:55

Dobar dan!

Samo brzinski,da vam mahnem:aa103: ff 

Maus,u pravu si,ni ja nisam fensi mama,ali kad vidim moju decu srećnu i razdraganu,ja znam da sam dobra majka.I šta je par fleka na odeći,naspram cike,vriske i smeha moje dece?Baš me briga za komentare,ja hoću i radim sve,da moja decu budu srećna.

Soja,što bi rekli turci:"ruke ti se pozlatile."Videla sam tvoje rukotvorine,ti si ženo čarobnica. I treba to da unovčiš.Srećno!

Sve curice,ljubim i "begam"...srcasti poljupci srcasti poljupci srcasti poljupci 
JAmajka
JAmajka

Broj poruka : 1906
Location : BG
Datum upisa : 25.02.2010

Nazad na vrh Ići dole

Žirafasti novembar  - Page 6 Empty Re: Žirafasti novembar

Počalji od cufta 7/11/2013, 18:53

Idu Mujo i Haso kod gatare i gatara kaže :
- Vi ćete hodati.
Mujo i Haso:
- pa mi već hodamo, kakva si ti gatara?!
Izađu oni van.
- Au, nema nam mercedesa!

----------------------------------

Momak u taxiju jede čokoladu i taxista mu kaže:
- To će ti uništiti zube.
Momak odgovara :
- Moj djed je živio 102 godine.
- Zato što je jeo čokoladu?
- Ne, nego zato što je gledao svoja posla!

cufta
cufta

Broj poruka : 5392
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 20.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Žirafasti novembar  - Page 6 Empty Re: Žirafasti novembar

Počalji od missile 7/11/2013, 19:03

Cufto, SUPER!
missile
missile

Broj poruka : 8014
Godina : 54
Location : Beograd
Datum upisa : 24.10.2011

Nazad na vrh Ići dole

Žirafasti novembar  - Page 6 Empty Re: Žirafasti novembar

Počalji od nina :) 7/11/2013, 20:09

soja to je super ako uspes da pokrenes biznis jer imas zlatne ruke
nina :)
nina :)

Broj poruka : 5182
Godina : 48
Datum upisa : 06.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

Žirafasti novembar  - Page 6 Empty Re: Žirafasti novembar

Počalji od cufta 7/11/2013, 21:13

Ja nista ne znam o tim Sojinim vestinama. Moze li mi neko objasniti?
cufta
cufta

Broj poruka : 5392
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 20.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Žirafasti novembar  - Page 6 Empty Re: Žirafasti novembar

Počalji od JAmajka 7/11/2013, 23:21

Ćufta,pogledaj dole u "domaća radinost."I ja sam slučajno svratila tamo i oduševila se.Žena je stvarno čarobnica.Za razliku od mene,koja imam dve leve ruke.

Laku noć!
JAmajka
JAmajka

Broj poruka : 1906
Location : BG
Datum upisa : 25.02.2010

Nazad na vrh Ići dole

Žirafasti novembar  - Page 6 Empty Re: Žirafasti novembar

Počalji od nina :) 7/11/2013, 23:24

nina :)
nina :)

Broj poruka : 5182
Godina : 48
Datum upisa : 06.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

Žirafasti novembar  - Page 6 Empty Re: Žirafasti novembar

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 6 od 25 Prethodni  1 ... 5, 6, 7 ... 15 ... 25  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu