KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Korak po korak na putu do bete +

+55
lilly13
Arya
lenabeograd
suzanasaki
MAAKKI
kornjaca
neca73
kockicaaa
Star77
anasrce
missile
ivi
sigmabh
ivanicasale
cicsa80
hocukusurnecuzvaku
leptirko82
Endzi
SannI-AlL
Sofija Veks
Ambra
jekica
Stenli
Crvic
Ema78
dunjas
ganedina
laKole
lelas
JocY
Niny
d77
saska1
pegaz
fmala
tetreb
tatjana2
ragaco
grudva
PalcicaBg
OKacica
KoMetaK
fight&faith
InNaturaVeritas
labradorka
Ninche
bebana.bebana
zvoncica36
Vuchica
BiKsi :)
SoJa
lenjivica
sareni leptir
bak
Erata
59 posters

Strana 40 od 40 Prethodni  1 ... 21 ... 38, 39, 40

Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 40 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od ragaco 13/11/2013, 17:33

Ariadne,jako mi je žao draga,ali ako će Prag opet videti vas,onda ćete i vi svoju bekanicu!!!
Štrumfeta,Kockice navijam za vas drugarice!!!
Okacice ljub,jlub,ljub!!!Odmaraj i uživaj sa svojom bebicom,posao-dole,živela pidžama!!!
Brbljiva,šta da ti kažem a da već nije rečeno,osim da mi se sviđa što koristite prirodne preparate!
Biće i posla,ne može ništa na silu,kad su takva g...vna i ne treba da radiš tamo,sutra ti ne bi dali bolovanje ni za bolesno dete.
Znam da se od vazduha i ljubavi ne živi,da je teško i sa dve plate,a ne tek sa jednom,evo i ja sam prestala da radim pred postupak,jer nije bilo mogućnosti da odsustvujem,pa da se vratim,ali šta da se čini kad je situacija svuda takva...

ragaco

Broj poruka : 1821
Godina : 43
Location : Beograd
Datum upisa : 28.08.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 40 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od sareni leptir 13/11/2013, 17:35

danas sam zvala jednu travarku ,kaze -lece se bakterije (ureaplazma ) garantovano -!
cena ....sta mislite ! ravno - 5000 din za mesec i po dana !
affraid affraid affraid affraid affraid affraid 
sareni leptir
sareni leptir

Broj poruka : 3884
Godina : 48
Location : SRBIJA
Datum upisa : 27.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 40 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od kockicaaa 13/11/2013, 19:44

Brbljiva, ko ih hebe...
kockicaaa
kockicaaa

Broj poruka : 201
Godina : 42
Location : Kragujevac
Datum upisa : 18.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 40 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Strumfeta78 13/11/2013, 20:11

Devojke, pomagajte... Danas mi je 9 dpt i meni se pojavilo nesto brankasto na vesu. Znam za implantacijsko krverenje. Da li neko ima to affraid iskustvo? da li da se tripujem ili radujem?igracice 
Strumfeta78
Strumfeta78

Broj poruka : 957
Godina : 45
Location : Beograd
Datum upisa : 08.11.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 40 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Ninche 13/11/2013, 20:36

Strumfeta, da se primiris maksimalno i da pojacas utrogestan na 4 puta dnevno za pocetak... Very Happy - tako do pozitivne bete, a onda vidi dalje sta ce ti reci dr.
Ninche
Ninche

Broj poruka : 1085
Godina : 52
Datum upisa : 11.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 40 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Strumfeta78 13/11/2013, 20:43

Hvala Ninche, odsekla sam se kad sam videla ...pogotovo, sto mi se u prethodnim vto desavalo da mi izazivaju ciklus, jer beta bude negativna, a vestica ne dolazi
Strumfeta78
Strumfeta78

Broj poruka : 957
Godina : 45
Location : Beograd
Datum upisa : 08.11.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 40 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od BiKsi :) 13/11/2013, 20:55

Strumfeta78, moguće sasvim da je implantacijsko, poslušaj savet Ninčeta, delim njeno mišljenje.

Brbljiva, samo nemoj kleti, to mi je ono najzadnje kad čujem da ljudi rade, pa makar i u afektu, nema potrebe za tim, nit ćeš šta postići ili dobiti. Žao mi je što čujem da si ostala bez posla, al možda ti baš to donese radost na drugom polju, ovom mnogo duže i više čekanom i željenom. Mantram da nemaš ureaplazmu i da u decembru polećeš! Taman da me menjaš na trudničkom dnevniku, dok bude stimulacija, aspiracija, vraćanje, nakon dve nedelje beta, eto, to će biti neki početak ili sredina januara, verovatno.

Cice i dalje vas prašim bebećom prašinom. Da uskoro ugledate lepe debele bete na papirima iz laba!
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 40 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od ariadne69 13/11/2013, 21:16

Devojke, hvala Vam na lepim recima... srca 
ariadne69
ariadne69

Broj poruka : 244
Godina : 54
Location : Subotica
Datum upisa : 08.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 40 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od ariadne69 13/11/2013, 21:20

Maaki, Pegaz, Ganedina - srecno! vv vv vv 
ariadne69
ariadne69

Broj poruka : 244
Godina : 54
Location : Subotica
Datum upisa : 08.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 40 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od pegaz 13/11/2013, 21:38

ariadne69 ::Maaki, Pegaz, Ganedina - srecno! vv vv vv 
Hvala ti puno što navijaš za nas... žao mi je što ti nije uspelo ovaj put ali biće sledeći, videćeš...

Ja sam u Pragu upoznala ganedinu. Neverovatno ali ležale smo jedna do druge posle transfera. Odležale smo po 2 sata posle FETa.
Inače meni je novo to ležanje jer prošli i pretprošli put ležala sam samo 20 min do pola sata. Uradili AHA uzeli EmbrioGen, dodatno sam pitala za Pregnil i dr Sonja mi je odmah dala od 2500 (to je pola od 5000 jer kod njih nema da se kupi manja doza) a na dalje mi je propisala 1500 jedinica dva puta sedmično.
Mi smo autom putovali, što se tiče puta sve super samo od Praga do Brna nije baš najbolji auto put.
Beta je 28. ako je ne uradim ranije.
Navijam za sve koje čekaju betu... meni su dve mrvice vraćene pa nadajmo se da ovaj put bude sve uredu... ljubav 
pegaz
pegaz

Broj poruka : 694
Datum upisa : 27.12.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 40 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Ninche 13/11/2013, 21:53

Pegaz, jeste li se vidjele sa Maakki? kod nje je aspiracija bila u ponedeljak ujutro, a sutra bi mogao biti transfer, ako nije bio danas?
Ninche
Ninche

Broj poruka : 1085
Godina : 52
Datum upisa : 11.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 40 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od pegaz 13/11/2013, 22:21

Ja je nisam videla ali ganedina mi je rekla da su zajedno putovale i da joj je punkcija bila u ponedeljak ne znam ostale detalje ali verovatno će se javiti...
pegaz
pegaz

Broj poruka : 694
Datum upisa : 27.12.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 40 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od KoMetaK 13/11/2013, 23:07

Pegaz, jesi li se ti to vratila u Srbiju? Vucem za nosic da nas obradujes 28. ili neki dan ranije!!! vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv 

Genedina, Maaki, praske trudnice, vucem i vas jaaako i jedva cekam da se javite sa izvestajem! vvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvv

Strumfeta, Kockice, vucem i tebe i navijam, simptomi mi se svidjaju! vvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvv

Okacice, Ragaco, prasim, vucem, jos malkice je ostalo! vvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvv

Koracaljke, srecni koraci, vuceeem vas sve! vvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvv


Poslednji izmenio KoMetaK dana 14/11/2013, 10:27, izmenjeno ukupno 1 puta
KoMetaK
KoMetaK

Broj poruka : 7138
Godina : 50
Location : Italija
Datum upisa : 09.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 40 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od leptirko82 14/11/2013, 07:33

Praske cure, navijam za vas carobni trio!!!
Okacice, gde si, nema te!
Saljem ti rodice!
Strumfeta, navijam iz sve snage!
Kockicee, otvaraj i ti prozore!!!
leptirko82
leptirko82

Broj poruka : 2897
Godina : 41
Datum upisa : 30.04.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 40 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Sofija Veks 14/11/2013, 09:49

Pegaz, Genedina, Maaki - praski trio fantastiko!!! Very Happy Very Happy Very Happy 

Navijam za sjajne visoke bete devojke!!!

beta beta beta 

vv vv vv vv vv vv vv 

vv vv vv vv vv vv vv 
Sofija Veks
Sofija Veks

Broj poruka : 2743
Location : Beograd
Datum upisa : 05.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 40 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od InNaturaVeritas 14/11/2013, 10:01

Pegaz, bravo devojčice! Navijamo, držimo fige i uskoro slavimo! Ljubim i Maki i Ganedinu, jedva ječam da se jave sa lepim vestima!

Štrumfeta, štrumfuj i budi štrumfasta, eto nama mini-štrumfova uskoro!

Ljubim sve!

-------

https://kutak.forumotion.com/viewtopic.forum?t=2730
InNaturaVeritas
InNaturaVeritas

Broj poruka : 864
Location : Beograd
Datum upisa : 24.02.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 40 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 40 od 40 Prethodni  1 ... 21 ... 38, 39, 40

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu