KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Korak po korak na putu do bete +

+55
lilly13
Arya
lenabeograd
suzanasaki
MAAKKI
kornjaca
neca73
kockicaaa
Star77
anasrce
missile
ivi
sigmabh
ivanicasale
cicsa80
hocukusurnecuzvaku
leptirko82
Endzi
SannI-AlL
Sofija Veks
Ambra
jekica
Stenli
Crvic
Ema78
dunjas
ganedina
laKole
lelas
JocY
Niny
d77
saska1
pegaz
fmala
tetreb
tatjana2
ragaco
grudva
PalcicaBg
OKacica
KoMetaK
fight&faith
InNaturaVeritas
labradorka
Ninche
bebana.bebana
zvoncica36
Vuchica
BiKsi :)
SoJa
lenjivica
sareni leptir
bak
Erata
59 posters

Strana 2 od 40 Prethodni  1, 2, 3 ... 21 ... 40  Sledeći

Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 2 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od BiKsi :) 22/10/2013, 12:25

Zvončice cvet ! Kad uspeš, onda je još veći gušt pomoći drugom, jer imaš to pozitivno iskustvo, pa te fura u dobrom pravcu! Kad ne uspeš, isto imaš želju pomoći, al si ipak lošeg raspoloženja, ili u bedaku, pa nisi ni za šta, pa ni za pisanje po forumu. A i sad stvarno imam više vremena nego i pre vto, a nego što ću ga imati i nakon porodjaja, pa me iskoristite!Laughing 

Brbljiva, ostah ti dužna juče cene, mada sam ih možda i pisala na klinici, i one su od maja meseca iz Speba:

ICSI = 240.000 din
Gonal F od 75 j = 3.000 din
Cetrotide 0.25 = 3.400 din
Pregnil od 10.000 = 620 din

To je ono što smo mi imali, za drugo ne znam, meni su sestre davale ove info, imaju u rokovniku aktuelne cene, možeš ih pitati da li se šta promenilo.
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 2 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od labradorka 22/10/2013, 12:55

zvoncica36 ::Imam par pitanja za vas.Žena iz mog komšiluka je radla fet.Danas joj je 10-i dan et.Koristi Estrofem(o kome ja nemam pojma),utrogestan,....Njoj je bila dr.Alena? iz Praga.Ona nije razumela,a ja nemam pojma da li može imati menst,dok ovo koristi?Imala je par kapi krvi 7 i 9-og dana od et,a tad je trebala da dobije(tada su napisali da može da bude implantacija).Nema nikakve simptome trudnoće.
Ja sam bila na istoj terapiji i receno mi je da se opustim jer ne mogu dobiti ciklus .Nadamo se da je implantacijsko Wink 
labradorka
labradorka

Broj poruka : 354
Location : Novi Sad
Datum upisa : 30.10.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 2 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od bebana.bebana 22/10/2013, 13:35

BiKsi :) ::Zvončice cvet ! Kad uspeš, onda je još veći gušt pomoći drugom, jer imaš to pozitivno iskustvo, pa te fura u dobrom pravcu! Kad ne uspeš, isto imaš želju pomoći, al si ipak lošeg raspoloženja, ili u bedaku, pa nisi ni za šta, pa ni za pisanje po forumu. A i sad stvarno imam više vremena nego i pre vto, a nego što ću ga imati i nakon porodjaja, pa me iskoristite!Laughing 

Brbljiva, ostah ti dužna juče cene, mada sam ih možda i pisala na klinici, i one su od maja meseca iz Speba:

ICSI = 240.000 din
Gonal F od 75 j = 3.000 din
Cetrotide 0.25  = 3.400 din
Pregnil od 10.000 = 620 din

To je ono što smo mi imali, za drugo ne znam, meni su sestre davale ove info, imaju u rokovniku aktuelne cene, možeš ih pitati da li se šta promenilo.
BIKSI,jes ti isla u spebo i uspelo ti je?ja razmisljam da idem sad kod njih.....i hvala ti unapred za sve sto mo odgovoris!
bebana.bebana
bebana.bebana

Broj poruka : 300
Datum upisa : 05.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 2 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od sareni leptir 22/10/2013, 13:41

hvala Biksi za cene ,pitacu ja sada u Spebo ,kada odem na prvi UZ ,a to bi negde trebalo 5 novembra ,naravno ako dobijem 3eg ,posto mi produzili jos 4 tabletice mikorginona.
 neznam koliko je puregon ,ali pitacu ...o tom potom....
 koliko si ti biksi ,cetrotida primila otprilike ?! ja to nisam nikad ,pa cisto onako odokativno da znam ....Wink
sareni leptir
sareni leptir

Broj poruka : 3884
Godina : 48
Location : SRBIJA
Datum upisa : 27.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 2 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od bebana.bebana 22/10/2013, 14:04

BRBLJIVA76 ::hvala Biksi za cene ,pitacu ja sada u Spebo ,kada odem na prvi UZ ,a to bi negde trebalo 5 novembra ,naravno ako dobijem 3eg ,posto mi produzili jos 4 tabletice mikorginona.
 neznam koliko je puregon ,ali pitacu ...o tom potom....
 koliko si ti biksi ,cetrotida primila otprilike ?! ja to nisam nikad ,pa cisto onako odokativno da znam ....Wink
ne znam koliko ce ti pomoci,evo jam u gaku primila 26 ampula gonal f i 5 cetrotide 0,25
bebana.bebana
bebana.bebana

Broj poruka : 300
Datum upisa : 05.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 2 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Erata 22/10/2013, 14:05

Zvončice, komšinica može slobodno da zovne kliniku i pita za svoj problem, bez obzira šta cure ovde kažu. Ja bih tako uradila, ne bih razbijala glavu, već zvala koordinatorke, ili dr. Sonju. Ona je njihov pacijent, bez obzira što joj je bila dr. Alena. Ona je pacijent klinike, a ne određenog doktora.
Erata
Erata

Broj poruka : 2458
Datum upisa : 21.06.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 2 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od zvoncica36 22/10/2013, 14:13

Erata ::Zvončice, komšinica može slobodno da zovne kliniku i pita za svoj problem, bez obzira šta cure ovde kažu. Ja bih tako uradila, ne bih razbijala glavu, već zvala koordinatorke, ili dr. Sonju. Ona je njihov pacijent, bez obzira što joj je bila dr. Alena. Ona je pacijent klinike, a ne određenog doktora.
Erata oni su joj napisali da radi betu 27.10(to je 16-i dan et).Ona je nestrpljiva.Sedim pored nje i DAVI ME.Sad se smeje što je takva.Ovo joj je prvi fet.Radila je u Maju prvu vto kod njih i ima pored ova dva embriona još 4 osmoćel.zamrznuta.Rekli su joj da ne žuri sa betom,ali...Ja sam bila takva u početku,a sad mi je pomisao na betu muka.Ona ima i temp.oko 37.Ja se nadam da je to to,ali...???

zvoncica36

Broj poruka : 2090
Datum upisa : 23.02.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 2 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od InNaturaVeritas 22/10/2013, 14:25

Hej Zvonce, u Pragu malo kasnije rade betu, to sam čula od drugarice. Nego, temperatura je OK ali ne mora ništa da znači jer je imamo i u pms-u i za vreme ciklusa, kao i u ovulaciji. Dakle, to je vrlo šizofren znak;-) Dalje, krvarenje (koje zapravo i nije "ono" krvarenje) može da bude znak implantacije baš u tim danima koje pominješ a može da se dogodi i od progesterona.

Vraćamo se na činjenicu da sve može ali i ne mora da bude znak trudnoće. Meni je ciklus krenuo dva dana pošto sam prestala d akoristim progesteron.Kasni i od njega a ne samo zbog trudnoće. Dakle, beta iz krvi je zakon i .

Dalje, ne znam za Estrofem, baš sam i ja pitala, znam da se kod fet-a gotovo obavezno koristi neki bilder endometrijuma ali ne znam da li ima veze sa ciklusom. Znam samo da stimulisani ciklus ne može da se posmatra isto kao normalan.
Ja bih, što kaže Erata, pitala doktorku, slobodno neka im piše. Srećno komšo i bez brige do puštanja krvce za betu!
InNaturaVeritas
InNaturaVeritas

Broj poruka : 864
Location : Beograd
Datum upisa : 24.02.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 2 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Erata 22/10/2013, 14:31

Nema druge nego u šetnju po Kalemegdanu :) Divan je dan, neka iskoristi. Ako je baš svrbi neka uradi betu, pokazaće makar više od 1.
Erata
Erata

Broj poruka : 2458
Datum upisa : 21.06.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 2 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Erata 22/10/2013, 14:33

Meni su u Grčkoj rekli 11 dana nakon ET trodnevnih embriona, drugim rečima 14 dana od ovulacije, iliti na dan očekivane menstruacije. Mislim da niko ne traži tako rano betu kao oni.
Erata
Erata

Broj poruka : 2458
Datum upisa : 21.06.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 2 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od zvoncica36 22/10/2013, 14:35

Ivv sve to sam joj i ja rekla,ali znaš kad ti neko ''tvoj'' kaže nema tu jačinu kao ''drugi'' koji nisu emotivno ''upleteni''.Istražile smo za estrofem,a i Labradorka je napisala dok se pije nema menst.On je za debljanje endo.Javljamo kad uradi betu.

zvoncica36

Broj poruka : 2090
Datum upisa : 23.02.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 2 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Erata 22/10/2013, 14:38

Slobodno joj ti daj da nas čita. Pozdravi je. Meni ona "miriše" na trudnicu, te ako se ispostavi da sam u pravu, hoću da me prvu vuče za nos. Posle tvog nosa :)
Erata
Erata

Broj poruka : 2458
Datum upisa : 21.06.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 2 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od zvoncica36 22/10/2013, 14:39

Erata ::Meni su u Grčkoj rekli 11 dana nakon ET trodnevnih embriona, drugim rečima 14 dana od ovulacije, iliti na dan očekivane menstruacije. Mislim da niko ne traži tako rano betu kao oni.
Muka joj je pa nema šetnje.Ja sam radila betu uvek na dan menst.tako je i trebala da se radi,ali za fet nemam pojma.Njij je 19.10.bio 30-i dan ciklusa,a betu joj rekli 27.10.Hvala

zvoncica36

Broj poruka : 2090
Datum upisa : 23.02.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 2 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od zvoncica36 22/10/2013, 14:43

Erata ::Slobodno joj ti daj da nas čita. Pozdravi je. Meni ona "miriše" na trudnicu, te ako se ispostavi da sam u pravu, hoću da me prvu vuče za nos. Posle tvog nosa :)
Ako je trudna ti si prva na redu za ''nos''.Ja ću u avanturu tek na proleće(možda).Čita ona i diktira,ali neće da kucla.Zezam je da možda moj komp zrači.Još tri sata ću je ''pustiti'' da me davi,a onda joj dolazi muž pa neka njega masira.Tek sad vidim kako je mom mužu bilo pored mene.UŽAS ako sam bila ovakva,a sigurno jesam.

zvoncica36

Broj poruka : 2090
Datum upisa : 23.02.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 2 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od fight&faith 22/10/2013, 14:51

Temperatura stvarno ne mora ništa da znači. Npr. sve vreme sam imala 37, 37.2 do 37.4 kada mi je beta bila manja od 1. Ako joj je muka, to je već dobar znak. Very Happy Držim fige za beta 
Okacice, Ragaco da malo zalijem i zaprašim zalivanje  vv  zalivanje  vv  zalivanje  vv  zalivanje  vv zalivanje  vv  zalivanje  vv  zalivanje  vv  zalivanje 
Devojkama koje se spremaju za fet sretan početak

fight&faith

Broj poruka : 1852
Location : Beograd
Datum upisa : 17.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 2 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od SoJa 22/10/2013, 15:01

BRBLJIVA76 :: koliko si ti biksi ,cetrotida primila otprilike ?! ja to nisam nikad ,pa cisto onako odokativno da znam ....Wink
Cetrotide ti daju pri kraju stimulacije, ja sam primila po tri i u SPBU i u Betaniji. Zavisi od toga kako budeš reagovala na ter.

SoJa

Broj poruka : 2029
Godina : 47
Datum upisa : 02.08.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 2 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od KoMetaK 22/10/2013, 15:06

Zvoncice, ja mislim da nije rano, jer su mi svuda van Srbije savetovali da radim betu 14. dan od aspiracije, a u poslednjem postupku mi je Kopitovicka rekla 9. dan od ET, sto je kod mene bio 14 dan posle A isto *vratili mi treceg dana embrione). Beta je bila 61, ali je bila. Ako su za par sati trebali da postanu blaste, to znaci kao da je 5. dan posle A +11 od ET, oko 16. dan posle A (manje-vise). Posto je danas izdrzala da je ne radi, moze ujutru, mada i danas jos moze, Beomedica radi 24h, ja sam krv za betu vadila u pola 1 nocu! lol! lol! Drim fige da su mucnine zbog trudnoce i da nas obradujes njenom betom uskoro! igracice igracice igracice 

KoMetaK
KoMetaK

Broj poruka : 7138
Godina : 51
Location : Italija
Datum upisa : 09.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 2 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Vuchica 22/10/2013, 15:54

BiKsi :) ::
Lenjivici našoj posebnu prašinicu šaljem, hvala Vučice! A bome i tebi, za jednog malog budućeg vučka ili vučicu! vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv 
Biksiiii ljubav ljubav ljubav ljubav ljubav 

zvoncice, navijam za tvoju drugaricu!
Vuchica
Vuchica

Broj poruka : 3208
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 09.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 2 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od OKacica 22/10/2013, 16:42

Devojke, hvala vam na zaprasivanju, divne ste!!!

Ljubim vas sve i drzim pesnice da nas sve ogreje sunce d !
OKacica
OKacica

Broj poruka : 1352
Location : Beograd
Datum upisa : 13.06.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 2 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od PalcicaBg 22/10/2013, 16:57

Okakice draga dokle si stigla?
PalcicaBg
PalcicaBg

Broj poruka : 4146
Location : Beograd
Datum upisa : 24.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 2 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od OKacica 22/10/2013, 16:59

Danas 20.diferelin i 2x3 gonala... Jos malo... poljubac 
OKacica
OKacica

Broj poruka : 1352
Location : Beograd
Datum upisa : 13.06.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 2 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od PalcicaBg 22/10/2013, 17:02

Sta kaze UZ? Jel si imala?
PalcicaBg
PalcicaBg

Broj poruka : 4146
Location : Beograd
Datum upisa : 24.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 2 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od OKacica 22/10/2013, 17:03

Jesam juce, sve je ok, imam opet u petak radost !
OKacica
OKacica

Broj poruka : 1352
Location : Beograd
Datum upisa : 13.06.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 2 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od PalcicaBg 22/10/2013, 17:08

Jeee Very Happy  Super,nek tako nastavi...Navijam jako i zalivam zalivanje 
PalcicaBg
PalcicaBg

Broj poruka : 4146
Location : Beograd
Datum upisa : 24.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 2 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od OKacica 22/10/2013, 17:09

Hvala draga ljubav !
OKacica
OKacica

Broj poruka : 1352
Location : Beograd
Datum upisa : 13.06.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 2 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 2 od 40 Prethodni  1, 2, 3 ... 21 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu