KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Milan i Branislav ostvarenje sna! ♡♥

+13
Ema78
Simona
plavaptica
Shizika
cicsa80
KoMetaK
MAAKKI
bubi80
caci
pcelica
missile
BiKsi :)
Vecka
17 posters

Strana 3 od 3 Prethodni  1, 2, 3

Ići dole

Milan i Branislav ostvarenje sna! ♡♥ - Page 3 Empty Re: Milan i Branislav ostvarenje sna! ♡♥

Počalji od Vecka 4/12/2013, 22:24

[Only admins are allowed to see this image]

Vecka

Broj poruka : 1318
Location : Beograd
Datum upisa : 18.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

Milan i Branislav ostvarenje sna! ♡♥ - Page 3 Empty Re: Milan i Branislav ostvarenje sna! ♡♥

Počalji od Vecka 4/12/2013, 22:24

Nas prvi crtez, zajednicki :)

[Only admins are allowed to see this image]

Vecka

Broj poruka : 1318
Location : Beograd
Datum upisa : 18.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

Milan i Branislav ostvarenje sna! ♡♥ - Page 3 Empty Re: Milan i Branislav ostvarenje sna! ♡♥

Počalji od Vecka 4/12/2013, 22:26

Popeo se nasto, samo da sedne u baricu! :)

[Only admins are allowed to see this image]

Kako smo proveli ovo leto... :)

[Only admins are allowed to see this image]

Vecka

Broj poruka : 1318
Location : Beograd
Datum upisa : 18.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

Milan i Branislav ostvarenje sna! ♡♥ - Page 3 Empty Re: Milan i Branislav ostvarenje sna! ♡♥

Počalji od Vecka 4/12/2013, 22:32

Prvi put na nogama! 7 meseci i 3 nedelje :)

[Only admins are allowed to see this image]

Momak i devojka, Mika i Nadja :)

[Only admins are allowed to see this image]

Nase malo drustvance se kupa u fontani na Tasu :p

[Only admins are allowed to see this image]

Za one koji nisu znali, ovako se oblaci sorts! :)
A ovo je prvo Mikino samostalno oblacenje sortsa.

[Only admins are allowed to see this image]

Moja mala kupalica! :)

[Only admins are allowed to see this image]

Gde smo bili ovog leta? Very Happy Na Olimpu :)

[Only admins are allowed to see this image]

Najveci cvet na svetu! :)

[Only admins are allowed to see this image]

Nas drugi rodjendan :)

[Only admins are allowed to see this image]

Vecka

Broj poruka : 1318
Location : Beograd
Datum upisa : 18.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

Milan i Branislav ostvarenje sna! ♡♥ - Page 3 Empty Re: Milan i Branislav ostvarenje sna! ♡♥

Počalji od Vecka 4/12/2013, 22:40

Milanova opsesija auticima :) Mamin mali decak! <3

[Only admins are allowed to see this image]

Mamin mali umetnik, pravi i pomaze mami :)

[Only admins are allowed to see this image]

Prvi put u vrticu! :)

[Only admins are allowed to see this image]

Pravo znacenje te reci kad ti se dete popne na glavu. :)

[Only admins are allowed to see this image]

Poklon koji je Milan dobio od mame i tate za rodjendan, taj dan je nosio sa sobom na spavanje! :)

[Only admins are allowed to see this image]

Jos jedna od Mikinih rodjendnaskih poklona koje voli! :)

[Only admins are allowed to see this image]

Mikino pravo umetnicko delo, njegova prva masnica! :)

[Only admins are allowed to see this image]

I seka...

[Only admins are allowed to see this image]


Vecka

Broj poruka : 1318
Location : Beograd
Datum upisa : 18.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

Milan i Branislav ostvarenje sna! ♡♥ - Page 3 Empty Re: Milan i Branislav ostvarenje sna! ♡♥

Počalji od maus 5/12/2013, 12:28

Vecka srecno otvaranje dnevnika!
Milan je mnogo sladak, a i ti mamo izgledas ki devojce od 20 leta:lol!: lol! lol! lol! 
Odgledala sam fotke, sve su stvarno prelepe:12a: osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce 
maus
maus

Broj poruka : 14046
Location : Loznica
Datum upisa : 07.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Milan i Branislav ostvarenje sna! ♡♥ - Page 3 Empty Re: Milan i Branislav ostvarenje sna! ♡♥

Počalji od Vecka 5/12/2013, 16:51

Hvala i u moje i Milanovo ime :*

Vecka

Broj poruka : 1318
Location : Beograd
Datum upisa : 18.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

Milan i Branislav ostvarenje sna! ♡♥ - Page 3 Empty Re: Milan i Branislav ostvarenje sna! ♡♥

Počalji od Vecka 14/2/2014, 23:58

Dugo nisam pisala...

Juce smo napunili 2god i 4meseca. Sada vec vrlo jasno izgovara mnoge reci. Cesto izgovara i glas R, sto je stvarno za mene veliki ponos. Sve je pocelo vrlo spontano, kao da govori od rodjenja, dosao je kod mene i rekao mi "mama mikrotalasna je pistala". Svako slovo na svom mestu, svaki akcenat pravilan. Trenutno je u fazi imitativnih igara, tako da stalno kao bajagi ide u prodavnicu i kupuje nesto ili obavlja kucne poslove, dodaje mi izmisljene stvari iz prazne ruke i prica sa izmisljenim likovima koje samo on vidi. Jako je interesantan i iz dana u dan me odusevljava sa svojim izjavama i zakljuccima.
Jos uvek se ne oblaci sam, ali ne zato sto ne ume, nego zato sto ga mrzi. Jedini nacin na koji sam usepela da ga ubedim da se obuce jeste da ga ucenim necim sto mnogo voli, u smislu "kad se obuces idemo u setnju" ili slicno, ali tek kad cuje dovoljno interesantan predlog pristaje na kompromis... vidi se da je vec sad postao lukav :)
Jos uvek sisa palac. Sad sam vec pocela da ga gadim u smislu "prljav prst, pipao si pod" ili slicne stvari, i ponekad odreaguje, ali cesce mu skrenem paznju i uspem da ga nateram da izvadi prst iz usta tako sto ga zaposlim da sa obe ruke nesto radi. A primetila sam da ima puno napredska u govoru od kad je poceo manje da sisa palac. Trenutno je zainteresovan za ponavljanje reci sa tri ili vise sloga, tipa antena, etiketa, mikrotalasna, kutijice...
Napadi histerije su (da ne ureknem) izgleda prestali i izasli smo iz faze negativizma. Sada je totalno miroljubiv, sve mozemo da se dogovorimo, cesto prihvata predloge i pre nego sto ih cuje do kraja... postao je moj pravi decak...


Evo malo nasih novih slicica
Ovako izgleda posle maminog sisanja
[Only admins are allowed to see this image]

A onda nam je bila frizerka i od tad ima pravu musku frizuricu

[Only admins are allowed to see this image]

Vecka

Broj poruka : 1318
Location : Beograd
Datum upisa : 18.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

Milan i Branislav ostvarenje sna! ♡♥ - Page 3 Empty Re: Milan i Branislav ostvarenje sna! ♡♥

Počalji od Vecka 2/4/2014, 00:27

Odavno nisam pisala pa malo da doprinesem nasem dnevniku <3

Lepo vreme, kako oci otvori istrcava napolje i ulazi da jede i spava. Obozava da igra fudbal, vozi bajs i vozi (gura) trotinet. Zajedno smo sadili cvece, jagode... u svemu on meni pomaze, moja mala desna rucica, mali pametni decak!
Trenutno smo u fazi ucenja pravilnog izgovora. Vec odavno prica, lepo se razumemo, ali do skoro nije umeo neke glasove da izgovori i odredjene reci je pogresno izgovarao ili nalazio svoje neke termine za njih. Sada je vec dosta toga savladao, zvanicno jos uvek samo R ne ume da izgovori, ostale sve glasove je bar pokazao da ume, mada ih ne koristi uvek. Sada ispravljamo sve one reci koje je vec pogresno usadio, a sada ume lepo da ih izgovara, sada kao da je odjednom jako porastao, kada ga vec mnogi drugi jasno razumeju, cak i oni koji ga nikada nisu videli lepo se ispricaju sa njim i pohvale ga kako lepo govori.
Imali smo veoma interesansntu sitauciju skoro, kada je Milan seo poered mene na krevet i uzeo balon i krenuo da mi cita slova sa balona. Balon sam mu tek naduvala i nije mu niko pokazivao slova, znaci prepoznao ih je sam?! Pitam ja njega kako zna slova, a kaze on "tata mi je pokazao!". Posle toga pricam ja mmu sitauciju, a mm meni kaze "pa da, pokazem ja njemu tako ponekad slovo, ucimo mi neka slova" i ispostavi se da je mm naucio Milana slova a da ja ni ne znam. Za sada zna nekih 10tak slova, bas sam bila odusevljena!
Obozava bockalice. Dobio je od tetke jedne pocetnicke bockalice i mnogo ih voli. Voli i da slaze slagalice, ali jos uvek mu treba dosta vremena da ih slozi, mada, vidim da se trudi i da shvata kako se slazu.
Jos uvek mu je omiljena igracka i zabava glina, kako i ne bi, kad malo malo, pa gleda kako da ugrabi od mame, da napravi i on po neku mindjusicu! <3

Evo poneka nasa slicica sa drugaricama!  osmeh srce 

[Only admins are allowed to see this image]

Vecka

Broj poruka : 1318
Location : Beograd
Datum upisa : 18.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

Milan i Branislav ostvarenje sna! ♡♥ - Page 3 Empty Re: Milan i Branislav ostvarenje sna! ♡♥

Počalji od Tangerine 2/4/2014, 03:34

Divno, umiljato dete... Pametno...
Tangerine
Tangerine

Broj poruka : 354
Godina : 38
Datum upisa : 25.08.2012

Nazad na vrh Ići dole

Milan i Branislav ostvarenje sna! ♡♥ - Page 3 Empty Re: Milan i Branislav ostvarenje sna! ♡♥

Počalji od Vecka 2/4/2014, 11:05

osmeh srce 

Vecka

Broj poruka : 1318
Location : Beograd
Datum upisa : 18.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

Milan i Branislav ostvarenje sna! ♡♥ - Page 3 Empty Re: Milan i Branislav ostvarenje sna! ♡♥

Počalji od Vecka 25/8/2014, 12:58

Da malo upotpunim nas dnevnik :)
Za oki 2 nedelje punimo 3 godine!

Ovo je moj mali princ, iza njega je njegov najbolji drug Djole, a iza njih njegova najbolja drugarica Nadja :)

Moj sin je jako druzeljubiv decak. :)
[Only admins are allowed to see this image]

Vecka

Broj poruka : 1318
Location : Beograd
Datum upisa : 18.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

Milan i Branislav ostvarenje sna! ♡♥ - Page 3 Empty Re: Milan i Branislav ostvarenje sna! ♡♥

Počalji od Niny 25/8/2014, 16:11

Lepotan mali osmeh srce osmeh srce osmeh srce Još malo pa rođendanko, divnooo srca srca srca
Niny
Niny

Broj poruka : 3309
Godina : 46
Location : Bgd
Datum upisa : 16.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Milan i Branislav ostvarenje sna! ♡♥ - Page 3 Empty Re: Milan i Branislav ostvarenje sna! ♡♥

Počalji od Vecka 23/12/2014, 10:27

Moj mali veliki momak od juce je krenuo u vrtic. Dusa nasa mila prosto obozava vrtic. Ja se salim da ga je moja mama vec lepo adaptirala na vrtic (vaspitacica, vodila unuka u svoj vrtic), ka ono ozbiljno, pita mene Mika danas kad smo dosli je l ce danas i on kao sva deca da spava u vrticu Very Happy
Sad cu da ubacim i nasu prvu vrtiku sliku :)

Vecka

Broj poruka : 1318
Location : Beograd
Datum upisa : 18.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

Milan i Branislav ostvarenje sna! ♡♥ - Page 3 Empty Re: Milan i Branislav ostvarenje sna! ♡♥

Počalji od Vecka 29/9/2015, 03:32

Evo mene ponovo u nasem dnevniku! ♡♥

Kada je Milan napunio 2 godine rodio se nas mali drugar Branislav. Milan je bio odusevljen, zeleo je da mu Branislav bude brat i da ga odnesemo kuci...
Dve godine kasnije Branislav mu je jedan od najboljih prijatelja, ali nije zaboravio da zeli brata Baneta, i tako je nase drugo ostvarenje sna dobilo ime Branislav!
Nas mali princje čaroban. Sve brige i dileme su nestale, drugo dete se voli potpuno isto kao prvo: neizmerno! Svaki pogled, osmeh i suza izazivaju toliko snazne emocije da bi srce iz grudi iskocilo.
Nas veliki decak bi bebu jednostavno opisao: ja sam kisna kap (crtani lik), Bane je nasa rosa! ♡♥

Vecka

Broj poruka : 1318
Location : Beograd
Datum upisa : 18.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

Milan i Branislav ostvarenje sna! ♡♥ - Page 3 Empty Re: Milan i Branislav ostvarenje sna! ♡♥

Počalji od tatjanica 29/9/2015, 20:53

...vecki draga,tek sad videh da imash dnevnik...neka su vam zhivi i zdravi dechaci i neka budu ponosni na svoju hrabru mamu!!!...ljubim te punooo i ilustruj dnevnik sa slikama malih lepotana da uzhivamo!!!
tatjanica
tatjanica

Broj poruka : 1508
Godina : 46
Location : kotor/subotica
Datum upisa : 28.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

Milan i Branislav ostvarenje sna! ♡♥ - Page 3 Empty Re: Milan i Branislav ostvarenje sna! ♡♥

Počalji od Tangerine 30/9/2015, 02:13

Ljubimo vas puno taj prvi Branislav I ja. :*

Juce kazem Banetu da za vikend idemo u Beograd I pitam ga sta misli kod koga, a on ce, kao iz topa: "Mike!"

Sudbinski smo povezani I time sto su nam oba Baneta krstena na isti datum, a to je Milanov rodjendan. Cudni su putevi gospodnji...
Tangerine
Tangerine

Broj poruka : 354
Godina : 38
Datum upisa : 25.08.2012

Nazad na vrh Ići dole

Milan i Branislav ostvarenje sna! ♡♥ - Page 3 Empty Re: Milan i Branislav ostvarenje sna! ♡♥

Počalji od Vecka 3/10/2015, 16:14

♡♥♡♥♡♥♡♥♡♥♡♥♡♥♡♥♡♥♡♥♡♥♡♥♡♥♡♥♡♥♡♥♡♥♡♥♡♥♡♥♡♥♡♥♡♥♡♥♡♥♡♥

Vecka

Broj poruka : 1318
Location : Beograd
Datum upisa : 18.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

Milan i Branislav ostvarenje sna! ♡♥ - Page 3 Empty Re: Milan i Branislav ostvarenje sna! ♡♥

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 3 od 3 Prethodni  1, 2, 3

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu