BiKsi :) - Koka nosilja

Strana 37 od 40 Prethodni  1 ... 20 ... 36, 37, 38, 39, 40  Sledeći

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole

Re: BiKsi :) - Koka nosilja

Počalji od Sami taj 22/12/2013, 23:54

Jooooooooooj Bixi, sto se ismija i smo isplaka citajuc te  lol! 
Super, bebica ce sutra kuci aBd, sa 2500 kilice se izlazi sa nenatologije  radost radost bravo za bebu, sto napreduje, ne brini za te analize to je rutina na nenatologiji i sve ce biti uredu, vidjeces, uh jedva cekam da ispricas pricu o prvom zagrljaju u vasem domu  zagrljaj Bila si hrabra, snalazljiva i opet hrabra, najhrabrija, takva je mama.
Draga moja sok od jabuke je najbolji za laktaciju, kad probas osjetices i sama kako nadolazi mlijeko a ako promjetis da ti cice postaju trvde, uzmi gazu natopi u toplu vodu (taman da mozes drzati na grudima) i stavi na mjesta koja ti postaju tvrda i vidjeces kako odma olaksa i nestaje ugrusaka u mlijecnim kanalima, takve sam savjete dobivala na nenatologiji.
Nema s pojma koliko me raduje sve sto pises, presretna sam zbog vas.P.S. vjeruj da bi i ja opet prosla sve isto, samo da osjetim bebicu u stomaku i da opet rodim  yes 
Drzim fige i jedva cekam slijedece izvijesce o trojcu   srca1 

Sami

Broj poruka : 4068
Godina : 41
Datum upisa : 20.11.2008

Pogledaj profil korisnika

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od fmala taj 23/12/2013, 07:14

E da, Bixi, super je crni luk za mleko, od njega nadolazi kao ludo.

fmala

Broj poruka : 1989
Datum upisa : 25.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Niny taj 23/12/2013, 09:23

Kakav divan izveštaj  srca srca srca Dobro je da si bila pribrana (mora neko  Wink  ). Vaše pilence stiže uskoro kući pa ćete da se mazite i ljubite puno, punoooo

cveće cveće cveće cveće cveće 

Jedva čekam da čujem kako ste čupku malom dali ime  bebe 
 ljubav ff  ljubav ff  ljubavff   ljubav ff ljubav

Niny

Broj poruka : 3277
Godina : 39
Datum upisa : 16.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od zoxa taj 23/12/2013, 10:45

noja ::
zoxa ::E da, prije godinu dana se porodila nasa prva komsinica i mi otisli na babine. Nina naravno isla da vidi kako beba klopa,  zeni skroz ozbiljna rekla da je krava!
Komsinica se nije ljutila kaze, nikad joj niko na ljepsi nacin nije rekao da je krava.
Tako da razumijemo tvoj novi nadimak. Puse jos jednom!
Tako mene sad Andrea cudno gleda zasto ja izbacujem s i s u nista joj nije jasno zaboravila kad je ona njupala
A sta kaze Nina za Bjanku jel gleda ?  :)))))

Bixi super za muzu izvestaj isto procitan u dahu ... sve si lepo opisala ...
Super za utorak jedva cekamo da se mirisete svo troje  srca

Kad je Bjanka dosla na svijet to vise nije bio hit, vidjela je dojenje u komsiluku :)
Nina je na pocetku htjela probati siku, probala i zaista joj nije interesantno. Ne obraca paznju.

Biksi puse jos jednom i jos jednom!!!

zoxa

Broj poruka : 2601
Godina : 40
Datum upisa : 25.11.2008

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od ivka taj 23/12/2013, 11:05

Draga moja Biksi,
umalo ne padoh mrtva kada sam juce procitala da cekate bebin dolazak, a zakacila sam se da te pitam kako podnosis otoke !!!!!!!!!!!!!

Od jutros citam sve postove i naizmenicno se smejem i placem Veeeeeeeeliiikiiiii ogromaaaan yagrljaj i poljubac za najbolju porodicu na svetu i toliko cestitki da cu morati postepeno da ih pisem narednih dana, jer sam jos uvek presrecna i bez reci!!!!!

sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca

Ja danima brinem sta ako krene, pre vremena....kad eto vidis eto sta ako krene = dobijes najsladju bebu na svetu pre drugih....nije ni cudo sto je srce pozurio, zna koliko mu se mama i tata raduju!!!!

eto rasplakah se ponovo  ljubav 

neka vas zdravlje i sreca prate u korak svaki

vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv 

ivka

Broj poruka : 666
Godina : 38
Datum upisa : 27.09.2011

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od tetreb taj 23/12/2013, 12:45

Pernata drugarice sve čestitke za slatko najslađe pilence na svetu a i tati pevcu ponosnom čestitam rođenje sina.
Mnogo si me obradovala mi smo slavila sv.Nikolu pa ja nisam na forum ni svraćala,ulepšala si mi dan divnim,najlepšim vestima
 sreca  sreca  sreca  sreca  sreca  sreca  sreca  sreca  sreca  sreca  sreca  sreca  sreca  sreca  sreca  sreca  sreca  sreca  sreca  sreca  sreca  sreca  sreca  sreca  sreca  sreca  sreca  sreca  sreca  sreca  sreca  sreca  sreca  sreca  sreca  sreca  sreca  sreca  sreca  sreca  sreca  sreca  sreca  sreca  sreca  sreca  sreca  sreca  sreca  sreca  sreca  sreca  sreca  sreca  sreca  sreca  sreca  sreca  sreca  sreca  sreca  sreca  sreca  sreca  sreca  sreca 
 vv  vv  vv  vv  vv  vv  vv  vv  vv  vv  vv  vv  vv  vv  vv  vv  vv  vv  vv  vv  vv  vv  vv  vv  vv  vv  vv  vv  vv  vv  vv  vv  vv  vv  vv  vv  vv  vv  vv  vv  vv  vv  vv  vv  vv  vv  vv  vv  vv  vv  vv  vv  vv  vv  vv  vv  vv  vv  vv  vv  vv  vv  vv  vv  vv  vv  vv  vv  vv  vv 

tetreb

Broj poruka : 671
Godina : 36
Datum upisa : 09.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od maki79 taj 23/12/2013, 13:24

Biksi bas sam se obradovala kad sm procitala da bebac sutra dolazi kod svoje mamice i tatice. Auuu ala ce da padne sutra mazuljanje i cmakanje. Od sutra ste nerazdvojan trojac. Ljubim te puno i naravno pile malo a Rodjenog pozdravljam.

maki79

Broj poruka : 1879
Datum upisa : 15.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Vuchica taj 23/12/2013, 13:27

Biksi, mamita, drzim fige da Prća sutra stigne svojoj kućići!  wavecrowd wavecrowd wavecrowd 

Vuchica

Broj poruka : 3145
Datum upisa : 09.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od BiKsi :) taj 23/12/2013, 13:36

O hvala vam drugarice moje mile i drage!

Zoka, Nina mi je hit sa izjavom koju je uputila komšinici! Al takva su deca, iskrena potpuno, ništa sladje!

Fmala, crni i beli luk pročitah da se izbegava u ishrani dok se doji, pored silnih nekih namirnica, a ja se projela kao prava, konačno bez gorušice, jedem kao mećava! I stolica mi je kao nekad, o sreće li moje! Laughing 

I danas smo bili kod prćivojevića, kulira i spava, verujte da ga još nijednom nisam videla otvorenih očiju, ili je spavao ili je imao gazice preko očiju zbog nabacivanja nove boje! Wink

Uradili su mu uz glave, sve je ok, očni lekar ga je pregledao i koliko je u ovom momentu to moguće da se vidi, rekao da je sve ok sa očnim dnom, popodne će mu raditi uz stomaka. Sutra ujutru da zovemo da vidimo da li ga puštaju kući tog dana ili sutradan. Eto, sutra ćemo sve znati. Ne gubi više ni na kilaži, već dobija, i to me raduje. Pupak mu još nije otpao, bilo bi super da se i to sutra desi. :) Uvek se setim one epizode Seksa i grada kad mačka uhvati pupak od Mirandinog malca! lol! 

Rodjeni je otišao do grada da pozavršava neke stvari, trebalo bi i kuma da nahvata i prijavi malog, pa vam popodne otkrivam ime! :) Izdržite još malkice! A samo da vam kažem da su mu klinci od mog brata već smislili i nadimak! :)

LJubim vas i stiskam, i odoh, vreme je za mužu!

Ja`80-hipotireoza,hašimoto,PCO,hiperinuslinemija,pai-1 4g/5g,mm`79-azospermija;u braku 12 otkačenih godina,a zajedno 15; iz prirodnih radova nikad ništa (njegovi plivači ustvari ne znaju da plivaju, a sad im kasno da nauče, blam ih, jer su matori! Very Happy); iz "manje prirodnih" radova:1.Spebo,2009.ICSI-beta 2.5, biohemijska, 2. Spebo 2010.FET-beta 463-biohemijska,3. Spebo 2013.ICSI-beta 168,8, 7.6.2013. videli srce 14.12.2013. Kinder suprise! 4.Spebo,2016.ICSI-beta 4.
Lilypie Fourth Birthday tickers

BiKsi :)

Broj poruka : 20440
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od maki79 taj 23/12/2013, 13:40

Jupiiii Biksi za dobar uz glave i pregled okica. Videces popodne i uz stomacica ima da bude u besprekornom stanju, a sutra deckonja ide kuci.

maki79

Broj poruka : 1879
Datum upisa : 15.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od MAAKKI taj 23/12/2013, 14:01

Super da je Cupko odlicno, sve ide po planu i kako treba, nadam se da ce sutra kuci pa da budete prava  family love 

MAAKKI

Broj poruka : 4781
Godina : 49
Datum upisa : 08.09.2010

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od BiKsi :) taj 23/12/2013, 15:15

Momak je prijavljen!  Very Happy 

Znate da smo imali više opcija i dugo nam je trebalo da skontamo koje ime da izaberemo, ja sam odbacila Mihailo, kao moj favorit, Rodjeni je odbacio Konstantin, kao njegov favorit, i onda smo izabrali treću opciju, tako da se momak zove

srce A  srce r  srce s  srce  e  srce  n srce  i srce  j srce  e  srce

Klinci od mog brata su mu već dali nadimak Arsa s Marsa! Laughing

Ja`80-hipotireoza,hašimoto,PCO,hiperinuslinemija,pai-1 4g/5g,mm`79-azospermija;u braku 12 otkačenih godina,a zajedno 15; iz prirodnih radova nikad ništa (njegovi plivači ustvari ne znaju da plivaju, a sad im kasno da nauče, blam ih, jer su matori! Very Happy); iz "manje prirodnih" radova:1.Spebo,2009.ICSI-beta 2.5, biohemijska, 2. Spebo 2010.FET-beta 463-biohemijska,3. Spebo 2013.ICSI-beta 168,8, 7.6.2013. videli srce 14.12.2013. Kinder suprise! 4.Spebo,2016.ICSI-beta 4.
Lilypie Fourth Birthday tickers

BiKsi :)

Broj poruka : 20440
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od zoxa taj 23/12/2013, 15:17

Arsenije   osmeh srce

zoxa

Broj poruka : 2601
Datum upisa : 25.11.2008

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Niny taj 23/12/2013, 15:31

Jeeeeeeeeeeee, čupko ima ime i to baš lepo  osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce 

Klinci su ludi  lol!

Niny

Broj poruka : 3277
Godina : 39
Datum upisa : 16.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od JocY taj 23/12/2013, 15:32

Divno ime a bogami i nadimak  lol!  osmeh srce

JocY

Broj poruka : 2076
Datum upisa : 20.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od MAAKKI taj 23/12/2013, 15:43

Bravo decko je dobio ime Arsenije  srca srca srca srca srca srca srca srca 

Arsa s Marsa genijalni su klinci  sreca 

MAAKKI

Broj poruka : 4781
Godina : 49
Datum upisa : 08.09.2010

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od bebica mala taj 23/12/2013, 15:49

Arsenije  radost radost radost radost radost radost 

neka vam je ziv i zdrav,nadam se da ce cim prije biti u tvom zagrljaju i u svome domu da
ga milujes ,pazis i uzivas zasluzila si to drugarice draga.grose bisous cveće cveće

cveće cveće cveće cveće cveće cveće cveće cveće cveće cveće

bebica mala

Broj poruka : 749
Godina : 41
Datum upisa : 27.01.2012

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od SannI-AlL taj 23/12/2013, 15:55

Ime je divno  srca  srca  srca 
Arsenije ,baš deluje.Onako skroz.
Sad će da se jave cure Genesis-ke i da naFale ovo ime  yes .
A klinci su genijalci -nadimak pravi.Arsa s' Marsa  g  g  g  g 
Tako i bi:odjednom ,bup, pade nama Arsa  love 
Grl,ljub,stis za mamiku Šarulju i Arsu ,malca genijalca i tatu Rođenog.
Da UZ prođe ok i da koliko sutra budete svi zajedno.I da majka vidi oke sina svoga.
 srcasti poljupci

SannI-AlL

Broj poruka : 1526
Godina : 45
Datum upisa : 02.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od leptirko82 taj 23/12/2013, 16:57

Dusica lepa , cupava je dobila ime!  ljubav

leptirko82

Broj poruka : 2897
Godina : 34
Datum upisa : 30.04.2013

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od SladZana taj 23/12/2013, 17:26

srca Arsenije  srca 

SladZana

Broj poruka : 2744
Godina : 33
Datum upisa : 23.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Botox taj 23/12/2013, 17:35

BiKsi :) ::Momak je prijavljen!  Very Happy 

Znate da smo imali više opcija i dugo nam je trebalo da skontamo koje ime da izaberemo, ja sam odbacila Mihailo, kao moj favorit, Rodjeni je odbacio Konstantin, kao njegov favorit, i onda smo izabrali treću opciju, tako da se momak zove

srce A  srce r  srce s  srce  e  srce  n srce  i srce  j srce  e  srce

Klinci od mog brata su mu već dali nadimak Arsa s Marsa! Laughing
Biksiliiiiiiii  osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce 
predivno ime, ali zaista, zaista, opet sam u temi imena, pa me zanimaju, i ovo je pre predivno.... divno ce mu stajati  smajli angel 
i jedva cekam da ga zgrabite iz bolnice i bez kuci  osmeh srce 

Botox

Broj poruka : 4342
Godina : 30
Datum upisa : 10.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od hocukusurnecuzvaku taj 23/12/2013, 17:43

srca srca srca Arsenije  srca srca srca  prelepo ime božanstvena  likeit osmeh srce 
Arsa s' Marsa  lol! lol! lol!  klinci su kraljevi  sunny 

hocukusurnecuzvaku

Broj poruka : 1595
Godina : 34
Datum upisa : 03.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od fmala taj 23/12/2013, 17:50

Aaaaaaaa, ime je divno! Znas i sama koliko ja patim za Arsenom, a to je isto ime, samo ovo moje malo skraceno Very Happy Arsa s Marsa mi se jos vise svidja! Very Happy Pa vala bas vas je i zadesio ko s Marsa ou noc!
Za jako zacinjenu hranu znam i ja, ali mislim da za crni luk nema frke, ja sam ga jela, mislim, nisam preterivala, ali nisam nesto videla ni da smeta, samo da bas navali mleko posle. Al ako nemas manjak mleka, ni ne opterecuj se, jedi sve normalno i pij sto vise tecnosti i to je to.

fmala

Broj poruka : 1989
Datum upisa : 25.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Ninche taj 23/12/2013, 18:54

diiiivnooooooo!!!

Pusa za Arsu s Marsa!!!

ljubav 

Ninche

Broj poruka : 1085