KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Slavlje za decu

4 posters

Ići dole

Slavlje za decu Empty Slavlje za decu

Počalji od HappyGirl 6/10/2013, 19:44

27.10. je slavlje za decu! Ukoliko želite da dovedete dete možete se javiti za dozvolu (za zaštićenu temu na kojoj je dogovaranje)da se prijavite. Dobrodošli!
HappyGirl
HappyGirl

Broj poruka : 13681
Location : Uvek na oblacima :)
Datum upisa : 05.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Slavlje za decu Empty Re: Slavlje za decu

Počalji od snedra 6/10/2013, 19:48

Prijavila sam se na roditeljskim dnevnicima i tamo ako sam razumela dobila dozvolu.

Hvala!
snedra
snedra

Broj poruka : 1927
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 22.05.2012

Nazad na vrh Ići dole

Slavlje za decu Empty Re: Slavlje za decu

Počalji od HappyGirl 6/10/2013, 19:52

Da, tako je!
HappyGirl
HappyGirl

Broj poruka : 13681
Location : Uvek na oblacima :)
Datum upisa : 05.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Slavlje za decu Empty Re: Slavlje za decu

Počalji od Nela72 7/10/2013, 15:39

Mi bi dosli sa sinom i ako je jos mali ali nemam pristup dnevnicima pa da vidim gde i kada. Uvek sam se radovala kad citam vase dnevnike kako se druzite da kad postanem mama mogu da se pridruzim. A vi mi stavili zabranu na forum.

Nela72

Broj poruka : 95
Godina : 51
Location : beograd
Datum upisa : 15.09.2012

Nazad na vrh Ići dole

Slavlje za decu Empty Re: Slavlje za decu

Počalji od Tinche 7/10/2013, 15:54

Nela, polako. Nisi razumela mozda.

Nikome mi ne stavljamo zabrane, vec su to dozvole za odredjene teme. Novi clanovi nemaju dozvole da vide sakrivene teme. A teme su sakrivene svaka iz odredjenog razloga a to je da se zastite privatne informacije i nasa decica. Sigurno razumes.
Uslov da se te teme otvore za nekog nije samo koliko je proslo od datuma pristupanja vec i sama aktivnost na forumu. Uglavnom je to sest meseci i minimum 700 poruka. Ko ne ispunjava ove kriterijume moze da pristupi odredjenim temama uz ispunjenje dodatnih uslova (recimo da bi videla roditeljske dnevnike moras i sama da ovtoris i vodis dnevnik svog deteta...itd)


Bas mi je drago da hoces da nam se pridruzis. Pisi Happy pp i sigurna sam da ce ti izaci u susret.
Tinche
Tinche

Broj poruka : 6399
Godina : 45
Location : bgd
Datum upisa : 08.08.2009

Nazad na vrh Ići dole

Slavlje za decu Empty Re: Slavlje za decu

Počalji od HappyGirl 7/10/2013, 23:23

Nela72 ::Mi bi dosli sa sinom i ako je jos mali ali nemam pristup dnevnicima pa da vidim gde i kada. Uvek sam se radovala kad citam vase dnevnike kako se druzite da kad postanem mama mogu da se pridruzim. A vi mi stavili zabranu na forum.
Nela nemoj da očajavaš, niko nikom nije stavio zabranu na forum nego pravila postoje i moramo da ih se pridržavamo. Pravila postavljaju roditelji i moja je dužnost kao administratora da zaštitim privatnost dece i roditelje kada to traže, onoliko koliko sam u mogućnosti. Što se tiče druženja dece naravno da ste dobrodošli. Ako si i dalje zainteresovana javi da ti dam dozvolu da bi se dodala na spisak ako vam datum odgovara.
Sve najbolje, pozdrav!
HappyGirl
HappyGirl

Broj poruka : 13681
Location : Uvek na oblacima :)
Datum upisa : 05.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Slavlje za decu Empty Re: Slavlje za decu

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu