KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Korak po korak na putu do bete +

+63
Tinche
annci
JocY
LaFolie
Arya
Lyanna
misic
Ninche
zoxa
lilya
twinsi
laKole
tetreb
hocukusurnecuzvaku
megica-pegica67
lenjivica
rada78
Za5ljana
Stenli
sigmabh
tatjana2
bombombica
bebana.bebana
aleksandar.ignjatovic.39
PalcicaBg
cicsa80
djole42
ninica2
Endzi
Ambra
jekica
Ema78
bak
Orline
fmala
ivi
OKacica
ragaco
Bebis
Crvic
Niny
SannI-AlL
dragana76ns
noja
zvoncica36
ariadne69
anasrce
lelas
Erata
KoMetaK
Sofija Veks
MAAKKI
pegaz
fight&faith
saska1
leptirko82
BiKsi :)
zvoncica76
SoJa
ivanicasale
Vuchica
InNaturaVeritas
sareni leptir
67 posters

Strana 21 od 40 Prethodni  1 ... 12 ... 20, 21, 22 ... 30 ... 40  Sledeći

Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 21 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od fight&faith 11/10/2013, 11:16

InVitroVeritas ::Ja sam oduševljena, hvala ti Tetreb za ovu vest!!! Vazda slušam da ovo postoji ali nikada nisam čula od nekoga lično. Te snajka od ove, šurnjaja od ovog, drugarica iz osnovne od te...i na kraju Tetreb zabada sa 11 m...majka prirodica vs vto 1:1 ;-)
IVV imas ovde vise devojaka koje su prvu bebu dobile iz VTO, a drugu iz prirodnih radova: Noja, Tinche, Key, Buby (najsvezija trudnica), ima ih sigurno jos. Ne mogu trenutno da se setim, ovaj grip me bas stegao.

fight&faith

Broj poruka : 1852
Location : Beograd
Datum upisa : 17.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 21 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od ivanicasale 11/10/2013, 11:17

Tetreb cestitam ti od srca bas mi je drago!!!!
Zenske koliko trudnoca ima ovih poslednjih dana,to je bas lepo.Cestitam svima.
Nego koje su radele u Betaniju vto,cisto me zanima koliki je uspeh iz ovog ciklusa.
Pozzzzzzzzzzzz
ivanicasale
ivanicasale

Broj poruka : 2280
Godina : 36
Location : Zajecar
Datum upisa : 28.09.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 21 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od InNaturaVeritas 11/10/2013, 11:20

Ne pratim redovno i nisam toliko u toku ali drago mi je da ih ima mnogo više. Kako god, divna vest, bravo Tetreb!!!
InNaturaVeritas
InNaturaVeritas

Broj poruka : 864
Location : Beograd
Datum upisa : 24.02.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 21 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Ambra 11/10/2013, 11:26

Tetreb cestitam, bas lepa vest. Daje nadu drugima. Skolsku ti trudnocu zelim i mirne dane. Na kraju krajeva, neko to odozgo gleda sve. smajli angel 
Ambra
Ambra

Broj poruka : 1234
Godina : 51
Location : Beograd
Datum upisa : 06.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 21 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od megica-pegica67 11/10/2013, 11:30

Tetreb mila kako si mi ulepšala dan sa ovako lepim vestima, oduševljena sam i od srca ti čestitam i radujem se zajedno sa Vama usne . v v v v v v v v v v v v v v v čestitamo čestitamo čestitamo čestitamo čestitamo čestitamo čestitamo čestitamo čestitamo čestitamo čestitamo čestitamo čestitamo čestitamo bravo bravo bravo bravo bravo bravo bravo bravo bravo bravo bravo bravo bravo bravo bravo navijači2 navijači2 navijači2 navijači2 navijači2 navijači2 navijači2 navijači2 navijači2 

Vuci i mene za nosiććććććććććććććććććć poljubac
megica-pegica67
megica-pegica67

Broj poruka : 1686
Godina : 56
Location : Beograd
Datum upisa : 06.01.2008

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 21 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Vuchica 11/10/2013, 11:35

Tetreb-koko, kakva veeeeeest!! Nek je sa srecom, zeno draga!!! Da trudnoca bude skolska!!!
v v v v v v v v v v v v v v v čestitamo čestitamo čestitamo čestitamo čestitamo čestitamo čestitamo čestitamo čestitamo čestitamo čestitamo čestitamo čestitamo čestitamo bravo bravo bravo bravo bravo bravo bravo bravo bravo bravo bravo bravo bravo bravo bravo navijači2 navijači2 navijači2 navijači2 navijači2 navijači2 navijači2 navijači2 navijači2
Vuchica
Vuchica

Broj poruka : 3208
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 09.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 21 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od twinsi 11/10/2013, 11:37

Tetreb oduševila si me, kakva vijest. Divno! Želim ti laganu trudnoću!

Takođe čestitam i ostalim trudnicama!

Redovno vas čitam, ali se slabo javljam jer više nisam u toj priči.

Koračaljke pratim vas i čekam lijepe vijesti. Pozdrav!
twinsi
twinsi

Broj poruka : 384
Godina : 47
Location : Podgorica
Datum upisa : 12.06.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 21 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Ambra 11/10/2013, 11:38

Novi recept (by tetreb) za priridne radove: muza na put i oprastanje pred odlazak lol! lol! lol! 
Ambra
Ambra

Broj poruka : 1234
Godina : 51
Location : Beograd
Datum upisa : 06.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 21 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od tetreb 11/10/2013, 11:46

Drage moje volim vas najviše i vučem vas za nos jako najače možda nekoj i iščupam hi hi od jačine Laughing Erata draga zelim ti da kreneš mojim stopama što pre, Vuchice draga takođe uskači,Okačice moja mislim na tebe i vučem,Megice najdraza ne gubi nadu.Lakole moj doktore divni i najbolji,Bak draga znam da te sreća čeka najveća ljubim te i vučem,Fight Gospod sve gleda a ja samo vučem da kreneš mojim stopama,Jeftelija,in vitro,ivanicasale,Soja i mnoge druge koje željno iščekuju sunce sve vas vučem i grlim najače.mnogo ste mi drage to već znate osmeh srce 
ljubav ljubav ljubav ljubav ljubav ljubav ljubav ljubav ljubav 
tetreb
tetreb

Broj poruka : 671
Godina : 43
Location : Beograd
Datum upisa : 09.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 21 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lilya 11/10/2013, 11:49

tetreb ::E ovako drage moje drugarice beta=1324 iz prirodnih radova kako nemam pojma ja sam još u šoku mislila sam da mi kasni zbog ciste koju sam imala u predhodnom ciklusu pa nisam ni test htela da radim iz inata pa uradim betu i gledam u papir i nemogu da verujem reko dal je moj matični broj da mi nisu omašilii ma šou a posle su krenule i suze.Uradila sam i uz videli mešak u materici jeeeeeeeee d 
Tetrebeeee!!!!!!!
Ulepsa mi dan zeno draga osmeh srce 
Cestitam bravo bravo bravo bravo bravo bravo
lilya
lilya

Broj poruka : 4742
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 07.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 21 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od megica-pegica67 11/10/2013, 11:50

Erata, Niny, Bakić, Okacica poljubac 

Bebis draga i ja isto tako mislim, da punktiram ciste pa odma u akciju. Videću u ponedeljak šta će mi hirurg reći ili će mi prvo dati da pijem Primolut Nor. U svakom slučaju imam veliku želju za još jednim pokušajem. Ljubim te c 

Brbljiva 76, hvala mila, ja sam i ranije mislila da idem u hiperbaričnu komoru ali mi se nije dalo od drugih nekih stvari......znam da je hiperbarična super....Ići ću korak po korak bez žurbe. Zvala sam Genesis malo se raspitivala, a odlučila sam da idem kod dr Crnogorac kada budem credila ciste. Videćemo šta će nam reći. Radujem se bilo kakvom planu za početak. Hvala draga cvet 

Biksi trudnice moja usne , hvala ti na lepim željama, ljubim te sunny.

Ovaj naš Kutak je baš srećan i plodan neka tako i ostane v .

Sve Vas puno, puno pozdravljam i žeim sreću u borbi za jedno maleno beba beba 

ljubav  zagrljaj 


megica-pegica67
megica-pegica67

Broj poruka : 1686
Godina : 56
Location : Beograd
Datum upisa : 06.01.2008

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 21 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Niny 11/10/2013, 12:44

Tetreb, predivna vest vv vv vv vv vv  Čestitam bravo bravo bravo bravo 

Baš si mi ulepšala dan d d d  Neka ti trudnoća bude školska b b b b

Okacice, samo napred draga ljubav ljubav ljubav Devojke su ti već rekle za cistu. Biće to uspešan postupak love 

Ostale devojke srcasti poljupci srcasti poljupci love
Niny
Niny

Broj poruka : 3309
Godina : 46
Location : Bgd
Datum upisa : 16.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 21 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od MAAKKI 11/10/2013, 12:49

Za5ljana divno za dve bebe, rekose cure odmaraj sto vise likeit 

Tetreb mila cestitam i meni si ulepsala dan neka sve bude skolski d d d d d d d d d 
MAAKKI
MAAKKI

Broj poruka : 4783
Godina : 56
Location : ravnica
Datum upisa : 08.09.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 21 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od ragaco 11/10/2013, 12:59

Tetrebice na sa draga,cestitaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaammmmmmm!!!!!!!!
Eto,cuda se desavaju!Zelim ti sve naj,naj,naj!!!!

ragaco

Broj poruka : 1821
Godina : 43
Location : Beograd
Datum upisa : 28.08.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 21 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od sareni leptir 11/10/2013, 13:10

t e t r e b, e pa svaka cast !!!!  cestitam !!!!   ulepsa mi dan !!! 
  ima Boga  ! f d 
  mogu da zamislim tvoju srecu draga !!!   kao da se meni desilo ! ...tvoja beta nije mala ,,nego je beturina !!!prelepo ....predivno ! nemam reci:fsaf: 




 cuda se desavaju ,treba se opustiti ...ai kako ?! poslati muza na put ....pegla ...ili ga poslati na neka druga mesta,pa da se zajedno opustimo v  b .....?!


cetsitam jos jednom ,salu na stranu ---najbitnije je da je upalilo i da si trudnica  !!!  as b b b b b b b b b b b vv vv vv vv vv g g g g g g g g g g radost radost radost radost radost radost radost igra igra igra jumping jumping jumping jumping jumping jumping jumping smiledraw smiledraw smiledraw smiledraw smiledraw smiledraw smiledraw smiledraw smiledraw smiledraw smiledraw smiledraw good job good job good job good job good job good job sex sex good job good job sex sex good job good job poljubci poljubci poljubci poljubci poljubci mesečni radovi mesečni radovi mesečni radovi beta beta beta beta beta beta beta beta beta beta 



   c e s t i t a m       o d      srca1 
sareni leptir
sareni leptir

Broj poruka : 3884
Godina : 48
Location : SRBIJA
Datum upisa : 27.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 21 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od sareni leptir 11/10/2013, 13:13

ragaco ,kako ide bockanje ...dokle si stigla ???
sareni leptir
sareni leptir

Broj poruka : 3884
Godina : 48
Location : SRBIJA
Datum upisa : 27.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 21 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lenjivica 11/10/2013, 13:53

Tetreb, cestitam!!! Wow, kakav scenario! Sreca, sreca, radost!
lenjivica
lenjivica

Broj poruka : 617
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 06.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 21 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od tetreb 11/10/2013, 14:03

Hvala vam drage moje znači muza sto dalje lol! smislite destinaciju,da sam znala da ga ranije pošaljem Laughing 
Twinsi vučem te jako za nosić i tebe moja draga Lilya da kreneš ubrzo našim stopama da vas sunce sunny malo iznenadi,Ragaco ukrcavaj se,Brbljivice moja eto rešenja posle neuspele vto ima Boga draga vučem te najače,Niny I Makki i Lenjivica vi ste mi na redu najlepšu četvorocifrenu vam betu zelim i nosiće da vam iščupam da i vi vučete dalje
divni ste drugari rasplakaste me ljubav ljubav ljubav ljubav ljubav ljubav
tetreb
tetreb

Broj poruka : 671
Godina : 43
Location : Beograd
Datum upisa : 09.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 21 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od leptirko82 11/10/2013, 14:11

Tetrebe, odusevi me, zeno!
Cestitam ti od srca i hvala ti sto nas sve motivises! Zelim ti da ti od sa pa nadalje u zivotu sve ide glatko, da se smejes i radujes svaki dan!
leptirko82
leptirko82

Broj poruka : 2897
Godina : 41
Datum upisa : 30.04.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 21 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Erata 11/10/2013, 14:14

Rasplaka ti nas sestro slatka iznenađenje iznenađenje iznenađenje 
Erata
Erata

Broj poruka : 2458
Datum upisa : 21.06.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 21 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od tetreb 11/10/2013, 14:17

leptirko82 zagrljaj moj dragi vučem te jako najače
sve vas d 
tetreb
tetreb

Broj poruka : 671
Godina : 43
Location : Beograd
Datum upisa : 09.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 21 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od fight&faith 11/10/2013, 14:20

Leptirko sad kad središ insulin i prolaktin, ti si naša sledeća trudnica iz prirodnih radova. vođenje ljubavi

fight&faith

Broj poruka : 1852
Location : Beograd
Datum upisa : 17.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 21 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od bebana.bebana 11/10/2013, 14:24

drage moje,nas mali tigric se oplodio i podelio----sad je u mom stomacicu i cekamo 14 dana do bete
bebana.bebana
bebana.bebana

Broj poruka : 300
Datum upisa : 05.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 21 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Za5ljana 11/10/2013, 14:33

Bebana, sada lezi i uživaj i razmišljaj o tome šta ćete sve ti i tigrić jednog dana raditi zajedno, kako ćete se igrati i zabavljati. Jedi neku finu hranu da ga namamiš da ostane. :)
Za5ljana
Za5ljana

Broj poruka : 10
Datum upisa : 13.09.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 21 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Erata 11/10/2013, 14:34

A joj kakve vesti danas! d d d 
Nije to mali tigrić, to je TIGAR koji se ne da! Ima da opstane i ostane i da se izbori za sve u životu.
Ljubi, mazi, pazi, pa da slavimo za 2 nedelje.
Erata
Erata

Broj poruka : 2458
Datum upisa : 21.06.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 21 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 21 od 40 Prethodni  1 ... 12 ... 20, 21, 22 ... 30 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu