KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Korak po korak na putu do bete +

+63
Tinche
annci
JocY
LaFolie
Arya
Lyanna
misic
Ninche
zoxa
lilya
twinsi
laKole
tetreb
hocukusurnecuzvaku
megica-pegica67
lenjivica
rada78
Za5ljana
Stenli
sigmabh
tatjana2
bombombica
bebana.bebana
aleksandar.ignjatovic.39
PalcicaBg
cicsa80
djole42
ninica2
Endzi
Ambra
jekica
Ema78
bak
Orline
fmala
ivi
OKacica
ragaco
Bebis
Crvic
Niny
SannI-AlL
dragana76ns
noja
zvoncica36
ariadne69
anasrce
lelas
Erata
KoMetaK
Sofija Veks
MAAKKI
pegaz
fight&faith
saska1
leptirko82
BiKsi :)
zvoncica76
SoJa
ivanicasale
Vuchica
InNaturaVeritas
sareni leptir
67 posters

Strana 20 od 40 Prethodni  1 ... 11 ... 19, 20, 21 ... 30 ... 40  Sledeći

Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 20 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od InNaturaVeritas 10/10/2013, 16:28

At the end, everything will be OK, if it's not OK - it's not the end;-)


InNaturaVeritas
InNaturaVeritas

Broj poruka : 864
Location : Beograd
Datum upisa : 24.02.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 20 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od fight&faith 10/10/2013, 16:34

OKacica ::IVV zagrljaj ...

Devojke, bas ste me smirile... Idemo dalje, bas sam bila puna neke pozitivne energije u vezi ove VTO i onda me ovo danas spustilo na zemlju, plus sto je dr bio nadrndan i bila sam kao na traci, zavrsila sve za "celih" 2 minuta, sve sa skidanjem gackica i oblacenjem...
Kada si u državnom programu sve je kao na traci, a nekad se na klinici čeka satima. Bar je tako bilo u NF. Bolje je da to na vreme prihvatiš, da bi izbegla da se nerviraš tokom celog postupka. Sretno Okacice! vv vv vv vv vv vv vv vv vv

fight&faith

Broj poruka : 1852
Location : Beograd
Datum upisa : 17.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 20 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od OKacica 10/10/2013, 16:49

F&F zagrljaj 

c 
OKacica
OKacica

Broj poruka : 1352
Location : Beograd
Datum upisa : 13.06.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 20 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Erata 10/10/2013, 19:31

Okacice, nije lose kada te ponekad nesto tresne, spusti, razocara pre bete. Samo da to ne bude beta. Ima mnogo primera na forumu gde stvari nisu tekle glatko, a na kraju bude beta kao kuca. I obrnuto, sve auper i na kraju nista. Misli o tome. Neka cista bude razlog za nerviranje, a beta za slavlje! Bebironcic, drzim fige za tvog borca!
Erata
Erata

Broj poruka : 2458
Datum upisa : 21.06.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 20 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od OKacica 10/10/2013, 19:41

Erata, slicno mi je rekla drugarica koja je radila VTO prosle godine, imala je endometrijalni polip, cistu, laznu mentruaciju, onesvestila se posle embriotransfera... I sad je mama jednog preslatkog deckica...

Hvala ti draga, smirila sam se, a ne bih sigurno da nije bilo vas, divnih zenica sa Kutka... Iz moje okolone mi niko ne bi mogao reci nista drugo osim "drzi se", proci ce", "kakva sad cista?" Rolling Eyes Rolling Eyes "a sta ti je to cista?" lol! lol! 

d d
OKacica
OKacica

Broj poruka : 1352
Location : Beograd
Datum upisa : 13.06.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 20 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Za5ljana 10/10/2013, 20:38

Samo da vam javim kako je bilo na pregledu. Bila sam u utorak uveče na kontroli i na UZ se vide i dalje dve tačkice, dakle možda stvarno budu dve Very Happy, rano je reći za bilo šta više. Istovremeno sam i srećna i uplašena zbog onoga što me čeka, ali ako je mogla mršava Anđa, valjda ću moći i mršava ja. Sledeće nedelje idem ponovo.

Međutim, ono što me je šokiralo jeste što mi se objasnilo zašto mi je stomak toliko otekao. Na UZ se lepo vide džinovske ciste koje su se sada stvorile na oba jajnika kao posledica stimulacije (jedna je čak 8cm, ostale po 4cm Shocked). Nisam mislila da je ovako nešto uopšte moguće! Kada pogledam svoj stomak kao da ih tačno vidim gde su. Posle godišnjeg naravno ništa od posla, sada shvatam da me niko normalan ne bi ovakvu poslao nazad, svakako, sada hodam kao po jajima i pomeram se u nekom smešnom slow-motionu u strahu da mi ne eksplodiraju :). Podsećam na one taj-či bake i deke po parkovima.
Dodat mi je u terapiju fraxiparin 0,3 svaki dan, a produžen je progesteron depo i dalje na svaki 5-ti dan.

I dalje sam optimista. Hvala vam svima na odgovorima, stvarno ste mi mnogo pomogle.
Za5ljana
Za5ljana

Broj poruka : 10
Datum upisa : 13.09.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 20 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od KoMetaK 10/10/2013, 22:26

Okacice, ja nisam imala iskustva sa cistama, ali kad su ti doktorke odavde rekle da moze da se punktira, ja im verujem, kao i sto verujem da ce sve biti ok na kraju i da cem oovde slaviti! U to ime te vucem jako za nosic i prasim trudnickom prasinom! vv vv vv vv vv 

Zvoncice, mislim da nije jos nista gotovo, sacekaj do subote, pa ces onda znati na cemu si, ali gledaj da radis u istom labu gde si i sad! navijam jako da se tvoja mrvica izbori i da beta bude OK! vv vv vv vv vv 

Za5ljana, super sto su 2 bebe, mislim da sad moras malo da mirujes zbog tih cisti. Jesi li dobila bolovanje? Mazi mrvice da se lepo ugnjezde kod mame i da se za nedelju dana vide bolje! Hoces li raditi trombofilije?
KoMetaK
KoMetaK

Broj poruka : 7138
Godina : 50
Location : Italija
Datum upisa : 09.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 20 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od InNaturaVeritas 10/10/2013, 22:33

Metašizika, gde si čoveče ženo?osmeh srce 
Zapetljana, polako se raspetljavaš, samo miruj, svim srcem navijam!!!
InNaturaVeritas
InNaturaVeritas

Broj poruka : 864
Location : Beograd
Datum upisa : 24.02.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 20 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od fight&faith 10/10/2013, 22:48

Zapetljana bravo za 2 bebe! beba beba Samo polako, miruj, kontrolisi se i sve ce biti OK.

fight&faith

Broj poruka : 1852
Location : Beograd
Datum upisa : 17.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 20 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Za5ljana 10/10/2013, 22:50

KoMetaK ::Za5ljana, super sto su 2 bebe, mislim da sad moras malo da mirujes zbog tih cisti. Jesi li dobila bolovanje? Mazi mrvice da se lepo ugnjezde kod mame i da se za nedelju dana vide bolje! Hoces li raditi trombofilije?
A jel' moram sad kad već svakako dobijam fraxiparin?
Još uvek sam na godišnjem pa nisam još bila u državnom domu zdravlja da mi otvori, ali mislim da sada kada smo videli još i onolike ciste Crying or Very sad  da neće biti sa bolovanjem problema.

InVitroVeritas ::Zapetljana, polako se raspetljavaš, samo miruj, svim srcem navijam!!!
fight&faith ::Zapetljana bravo za 2 bebe! beba beba Samo polako, miruj, kontrolisi se i sve ce biti OK.
Hoću, evo uživam, čitam knjige i neke odlične stripove koje sam mesecima pažljivo birala i skupljala baš za posle transfera. Very Happy
Za5ljana
Za5ljana

Broj poruka : 10
Datum upisa : 13.09.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 20 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od BiKsi :) 11/10/2013, 00:09

OKacica ::Devojke, bila sam jutros na uz, posle 7 boca diferenila i imam cistu 24x17mm na desnom jajniku... Bas bezveze, to nisam nikad imala... Dr mi je produzio diferelin i rekao da se javim 2/3dc da vide da li je cista pukla. Zasad mi nije dao nikakvu shemu sta posle, sve zbog ciste, a druge devojke su dobile vec sta ce primati kada im krene ciklus... Bas sam se ubedacila...
Znaš onu našu, ko zna zbog čega je to dobro. Trenutno ti deluje ni zbog čega, al možda će baš pomeranje za jedan mesec da bude sudbonosno. Možda ti punktiraju cistu, pa ne odlože, pa ipak ostane ovaj mesec sudbonosan, glavu gore, sto puta je traljavo krenulo, al se ekstra završilo. Stvarno je retko kome sve išlo na ruku, te neko cistu, te hiperstimulacije, te loše podnošenje anestezije, te loše jc, te loši spermići, pa opet sve to prodje i bude lepa trudnoća. Pogledaj mene, spermići jedva navatani :), pritom jako loši, pa trudna, kod Lafolie isto bili plivači loši, pa trudna, kod Komete samo tri spermića loćikava, ona trudna, znaš i sama koliko devojaka se zapati sa hiperom, pa trudne, koliko ih imadoše ciste pa trudne, koliko sa polipima, endometriozom i kojekakvim čudima trudne, mantramo bre da ti budeš trudna, sve se ostalo u hodu rešava, nema padanja, samo glavu gore! Šta ti može jedna bedna cista, ajd molim te, uskore će ona bit muerte, na ovaj ili onaj način! Very Happy Osmeh na lice, uskoro ćeš biti trudnica!

zvoncica76 ::evo mene sa malom betom 13,7
i jos sam prokrvarila
cekam da mi jave sta dalje
Zvončice, ostaje nam da verujemo da će se bar jedan embrion izboriti. Držim fige.

Zapetljana, što reče IVV, otpetljavaš se polako! Nema razloga da ne bude dobro, dve mrvice, ti sitna, ma imali smo ovde sitnijih ženica pa super iznele blizanačku trudnoću. Ja sam imala ciste na jednom jajniku nakon pozitivne bete, dr mi rekla što više mirovanja i leškarenja, samo po kući sam šetala i po labaoratoriji i do dr na uz. I tako punih 10 nedelja trudnoće, baš sam se fino odmorila, pravo da ti kažem, prosto mi je trebalo malo lenčarenja. Super je što možeš da čitaš, meni je koncetracija bila ne nula, nego u minusu!lol! A ni sad nisam bolja!lol! 

Koraci, navijam, vučem, prašim!
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 20 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od jekica 11/10/2013, 10:13

Kako ste zenice?ja se ne pomeram iz kreveta,za 10 tak dana mi je prvi ultrazvuk i nadam se da je sve ok.

jekica

Broj poruka : 66
Datum upisa : 02.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 20 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od jekica 11/10/2013, 10:24

InVitroVeritas ::Jekice, čestitam, nisam videla protekle postove! Želim ti uživanje u trudnoći i puno sreće!
Valjda nisam nekoga zaboavila...pardon, demencija je čudo;-)
Hvala inVitro.sa nestrpljenjem cekam prvi utrazvuk za desetak dan.Razz 

jekica

Broj poruka : 66
Datum upisa : 02.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 20 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od tetreb 11/10/2013, 10:37

E ovako drage moje drugarice beta=1324 iz prirodnih radova kako nemam pojma ja sam još u šoku mislila sam da mi kasni zbog ciste koju sam imala u predhodnom ciklusu pa nisam ni test htela da radim iz inata pa uradim betu i gledam u papir i nemogu da verujem reko dal je moj matični broj da mi nisu omašilii ma šou a posle su krenule i suze.Uradila sam i uz videli mešak u materici jeeeeeeeee d 
tetreb
tetreb

Broj poruka : 671
Godina : 43
Location : Beograd
Datum upisa : 09.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 20 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od fight&faith 11/10/2013, 10:41

tetreb ::E ovako drage moje drugarice beta=1324 iz prirodnih radova kako nemam pojma ja sam još u šoku mislila sam da mi kasni zbog ciste koju sam imala u predhodnom ciklusu pa nisam ni test htela da radim iz inata pa uradim betu i gledam u papir i nemogu da verujem reko dal je moj matični broj da mi nisu omašilii ma šou a posle su krenule i suze.Uradila sam i uz videli mešak u materici jeeeeeeeee d 
Braaaaaavoooooooooooooooooo!!!!! f b d b d b d b d b d b d b d b d b d b b d b b d b d b d b d b d b d b b d b d b d b d b b d b b d b d b b d b b b d b d 
Vuci nas za nos odmah, evo me cekam. Very Happy

fight&faith

Broj poruka : 1852
Location : Beograd
Datum upisa : 17.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 20 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od InNaturaVeritas 11/10/2013, 10:42

Samo napred Jekice! Divota! Bravo za sve vas koje ste uspele ili ste tik uz cilj!

Tetreb, pa to je sjajnooooooo! Veruješ li da se juče pitam da li je neka devojka na forumu uspela prirodno posle sve ove golgote?! I evo odgovora! Fenomenalnooooo! Čestitam!!!!
InNaturaVeritas
InNaturaVeritas

Broj poruka : 864
Location : Beograd
Datum upisa : 24.02.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 20 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od OKacica 11/10/2013, 10:44

Jao tetreb, divnoooooooooooooooooooooooooooooooooooo draga!!!! v v v v v v v v v v v v 

poljubac 
OKacica
OKacica

Broj poruka : 1352
Location : Beograd
Datum upisa : 13.06.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 20 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od laKole 11/10/2013, 10:45

jao, tetreb, kako naiđoh u pravom trenutku!!!

divno!!!!! čestitke!!!

b b bbbb

kako vidim, ima tu još trudnica, pa čestitke i njima!

ostale, žene, pozdrav! d


Poslednji izmenio laKole dana 11/10/2013, 10:45, izmenjeno ukupno 1 puta
laKole
laKole

Broj poruka : 1553
Datum upisa : 16.02.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 20 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od OKacica 11/10/2013, 10:45

jekice, samo napred!!!

Biksi draga, hvala ti na divnim recima, od jutros sam mnogo bolje zagrljaj 
OKacica
OKacica

Broj poruka : 1352
Location : Beograd
Datum upisa : 13.06.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 20 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od SoJa 11/10/2013, 10:58

tetreb, i ovde da ti čestitam, bravo curo bravo 

cveće cveće cveće

SoJa

Broj poruka : 2029
Godina : 46
Datum upisa : 02.08.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 20 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od tetreb 11/10/2013, 11:01

joooj drage moje sve vas vučem najače najače, posle sve ove muke i neuspele vto bila sam ubeđena i pomirila se nekakao da to meni ne moze da se desi al eto sam Bog me pogledao, HVALA VAM NA ČESTITKAMA LJUBIM VAS I GRLIM
da sad razmišljam da sam poslednji mesec se fokusirala na neke druge stvari i zaboravila sam na bebu a i muz mi je isao na put pa smo se opreštali i eto tada se to desilo
zagrljaj zagrljaj zagrljaj zagrljaj zagrljaj zagrljaj zagrljaj zagrljaj 
tetreb
tetreb

Broj poruka : 671
Godina : 43
Location : Beograd
Datum upisa : 09.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 20 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od fight&faith 11/10/2013, 11:09

Tetreb, presrećna sam zbog tebe.čestitamo  Drago mi je da te je, posle one golgote od VTO u kojoj si primila preko 70 menopura, Bog pogledao. Želim ti mirnu, laganu i školsku trudnoću.
navijači2 navijači2 navijači2 navijači2 navijači2 navijači2 navijači2 navijači2 navijači2 navijači2 navijači2 navijači2 navijači2 navijači2 navijači2 navijači2 navijači2 navijači2 navijači2 navijači2 navijači2 navijači2 navijači2 navijači2

fight&faith

Broj poruka : 1852
Location : Beograd
Datum upisa : 17.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 20 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od InNaturaVeritas 11/10/2013, 11:11

Ja sam oduševljena, hvala ti Tetreb za ovu vest!!! Vazda slušam da ovo postoji ali nikada nisam čula od nekoga lično. Te snajka od ove, šurnjaja od ovog, drugarica iz osnovne od te...i na kraju Tetreb zabada sa 11 m...majka prirodica vs vto 1:1 ;-)
InNaturaVeritas
InNaturaVeritas

Broj poruka : 864
Location : Beograd
Datum upisa : 24.02.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 20 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Erata 11/10/2013, 11:13

Tetreeeeeeeeb, neka vam je sa srećom, odavno nisam čula lepšu vest!
Bravo mama i tata! Ja sam poturila svoj nosić, pa vuci koliko možeš, čupaj!
Jeeeeeeeeeeeeeeee:aa83: d d d d d b b 
Erata
Erata

Broj poruka : 2458
Datum upisa : 21.06.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 20 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od bak 11/10/2013, 11:15

Cestitam i ovde! Divna, divna vest! Vuci jako, jako, jako, radost radost radost radost radost radost radost 
bak
bak

Broj poruka : 6802
Godina : 48
Location : Zemun
Datum upisa : 25.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 20 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 20 od 40 Prethodni  1 ... 11 ... 19, 20, 21 ... 30 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu