KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Korak po korak na putu do bete +

+55
nina :)
ivi
LaFolie
Lyanna
Crvic
djole42
Vuchica
zvoncica36
lenjivica
ninica2
SannI-AlL
cicsa80
InNaturaVeritas
Dacaa
anasrce
Ema78
Jelica
AriesGirl
ms_do
bulevarka
PalcicaBg
Bekanicaa
Ninche
BiKsi :)
leptirko82
dragana76ns
ragaco
midori
Ambra
neca73
Erata
labradorka
fmala
OKacica
JocY
laKole
ariadne69
KoMetaK
MAAKKI
SoJa
sareni leptir
pegaz
saska1
Endzi
lilya
tatjana2
dusa71
noja
fight&faith
Sofija Veks
Niny
bak
Stenli
lelas
d77
59 posters

Strana 37 od 40 Prethodni  1 ... 20 ... 36, 37, 38, 39, 40  Sledeći

Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 37 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Niny 25/9/2013, 09:36

D77, ne mora da znači, sačekaj pa ćeš videti. Navijam da folikula bude bb bb bb 

Ja sam juče dobila i htedoh danas da uradim FSH čisto da vidim koliki je sada, ovo mi je peti ciklus polse stimulacije, ali ipak odlučih da ne radim, da pustim još malo organizam da se odmori.
Niny
Niny

Broj poruka : 3309
Godina : 46
Location : Bgd
Datum upisa : 16.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 37 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od tatjana2 25/9/2013, 10:10

Drage moje, vidim da napredujete krupnim koracima, tako i treba samo napred navijam za vas od srca navijači1 navijači1 
Ja sam radila cervikalni i vaginalni bris i pojavila mi se enterokoka c nisam je nikad imala pa ne znam koliko je ozbiljno, ne mogu da docekam da odem kod dr. pa reko da vas pitam, sigurno ce se naci neko sa dobrim savetom...
Sve vas d 
tatjana2
tatjana2

Broj poruka : 41
Datum upisa : 17.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 37 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od InNaturaVeritas 25/9/2013, 10:24

Dobar dan! Pre svega, srećno svakoj od vas koji god korak da ste napravile, samo da je napred! Hiperbarična je odlična za sterilitet kao i razne druge stvari, podržavam.
Ja iz Fronta jutros...spremila se za kampovanje, došla u 7 i da predam knjićicu, ćorak, Vasiljević nije tu. Rekli su mi da zovem u petak i zakažem za ponedeljak, izgleda da slabo silai na konsultacije. Inače, gužva za laparo i histero je stravična, rekla mi je sestra da je do JANUARA sve popunjeno...brate mili...
Svakako ću otići i zakazati, kad god da je i mislim da ću probati da idem u NS, mada je i tamo gužva. Ne mogu da plaćam operativnu lapro i histero jer košta kao Svetog Petra kajgana.

Prošle godine sam uspela da zakažem dva meseca kasnije ali sam naglasila da ako neko otkaže, pozovu me...i uspela sam d autanačim mesec dana ranije.

Rešila sam da se ne nerviram uopšte i tako će i biti. Samo ne mogu da verujem da od svih onih lekara žene idu kod dva-tri. Divota, GAK u prestonici, manjak stručnjaka i nepoverenje do te mere. I već je transparentno, sestra odmah kaže : idite privatno. Ako ne nađem docu u ponedeljak, idem u operacioni blok i čekam ga koliko god da je potrebno. Knjigu u ruke i dočekaću, znam;-)

Što se mora nije teško. Ljubim sve!



InNaturaVeritas
InNaturaVeritas

Broj poruka : 864
Location : Beograd
Datum upisa : 24.02.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 37 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Ema78 25/9/2013, 10:32

Invitro, u NS ne mozes da idem sa uputom, iz prostog razloga sto  ti niko uput nece dati, nisu nam isti fondovi. Za nas iz Srbije se sve placa...
TVL se placa, i onda nema cekanja. U prvoj polovini cikusa se odradi pregled, daju ti sta od analiza da uradis( ks i brisevi) i sledeceg meseca, opet u prvoj polovini ciklusa se radi intervencija. Sve zajedno je kostalo oko 300 e cini mi  se, pregled i sama intervencija.

A sto se tice cena, lepo oni zaradjuju na nasoj muci...
Ema78
Ema78

Broj poruka : 4233
Location : Beograd, Srbija
Datum upisa : 23.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 37 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lilya 25/9/2013, 10:47

IVV, 30 000 je histero sa TVL u Betaniji kod Kopitovicke. Ja sam ih zvala oko 20. aprila kad sam dobila i bila sam na intervenciji vec u tom ciklusu. To znaci krajem aprila. Cini mi se da je bio 30. april.
I nije bila neka guzva tada. Dosla u podne, izljubila se sa Draganicom i Kamilicom, obavila sta sam imala sa Kopitovickom i u 13:30 vec izasla i otisli na rucak u Titel na Tisu. Milina. Nema klistiranja, nema spavanja tamo, nista ne boli, prema meni su svi bili OK. Mm su pustili u bolnicku sobu nakon intervencije posto nije bilo vise nikoga sem mene. Dosla Kopitovicka, sita se sa nama ispricala i mogu ti reci da je meni njihov tretman bio skroz OK.

U Jevremovoj je samo histero valjda 110 000, a u Jovanovoj oko 30 000. Kako bi ti rekla, ni jednima ni drugima ni dve ovce na papiru vise ne bih dala na cuvanje, a ne da me stave pod anesteziju makar i tako kratka bila.
U Frontu je guzva zato sto su dobri lekari na glasu, ostali strikaju, cute i smrde po ordinacijama, a ovi se raspadose. Nije dobro ni njima ni nama jbg.
lilya
lilya

Broj poruka : 4742
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 07.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 37 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od InNaturaVeritas 25/9/2013, 10:56

Fenomenalno! Odo' ja tamo! Znam da ne mogu na uput, nije frka d aplatim toliko ali baš soma i više evra neću...hvala žene. Draganojzla i Metica su mi već rekle, imala sam i to u vidu ali reko' deder da probam prvo ovde. Zvaću Betaniju pa ćemo da rešimo.

I super za TVL, to je više nego dobro jer kad već rade histero uradiće i ovo, bez drenova i katetera samo, moliću;-) Dosta je bilo, hehehehe.

Hvala, hvala, hvala svakoj od vas!
InNaturaVeritas
InNaturaVeritas

Broj poruka : 864
Location : Beograd
Datum upisa : 24.02.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 37 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od InNaturaVeritas 25/9/2013, 11:13

Uostalom, i u Frontu laparo košta 200, 250...

Sve znam, meni smao nije jasno kako svi trčkaju oko Vasiljevića i kao nešto uče a žene i dalje idu kod njega i još par lekara.

A privatnim bolnicama ovde neću dati jedan jedini dinar makar nemala dete, najiskrenije. Zvala sam Jevremovu prošle godine d apitam za laparo. Rekli su mi tu cenu, pitam: samo dijagnostička ili operativna? Zavisi, kaže od količine posla...more, nosite se...
InNaturaVeritas
InNaturaVeritas

Broj poruka : 864
Location : Beograd
Datum upisa : 24.02.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 37 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od bak 25/9/2013, 11:16

Ivv, moras proveriti sa njima, ali kod tvl nema radova na jajovodima,jajnicima itd samo mogu da se osmotre. Posto postoji samo jedan rezic, na zidu vagine, samo kamerica moze da udje, ne i alat Wink 
Ja radila tvl, time utvrdjeno da moram na laparo, pa mi onda radili i laparo. Obe sam radil u NS, s tim sto sam i posle laparo izasla odmah, doduse nisu nista ni otklanjali. I nu sam platila oko 30-35000. Dobro se raspitaj kod njih, tom me todom ne mogu da uklone jajovode, a ti bese na to ides, ili sam ja pobrljavila Embarassed 
bak
bak

Broj poruka : 6802
Godina : 48
Location : Zemun
Datum upisa : 25.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 37 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od InNaturaVeritas 25/9/2013, 11:38

'oćem, duše moje:12a: 
InNaturaVeritas
InNaturaVeritas

Broj poruka : 864
Location : Beograd
Datum upisa : 24.02.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 37 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lelas 25/9/2013, 15:06

Pegaz,navijam za novembar,vazno je odabrati mesec kad su hormoni ok!
Brbljiva,pisi na temi ili ovde ,sta je potrebno za hiperbaricnu komoru od analiza,ko daje uput,dr opste prakse ili ginekolog i da li je za muza potreban poseban uput.Bas mi je drago da ces i to probati ,sve sto mozes uradi i mora biti plodonosno!
Niny uradices sledeci mesec hormone ,lagano!
Ivv da sto pre dodjes do prof.Vasiljevica i da se iskonsultujes sa njim!
Ja se pripremam za histeroskopiju da uklonim polip pa da krenem u ostvarenje svojih snova ako Bog da!
Sve vas zagrljaj
lelas
lelas

Broj poruka : 1644
Datum upisa : 18.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 37 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od leptirko82 25/9/2013, 15:15

Napred, koraci!!!!!igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice
leptirko82
leptirko82

Broj poruka : 2897
Godina : 41
Datum upisa : 30.04.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 37 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od ragaco 25/9/2013, 15:17

IVV,nije samo u kadru problem,vec i u opremi.
Prosle godine u junu bila sam kod Vasiljka na laparo,zakazano 3 meseca ranije i to slucajno kod njega,zadesio se tog dana u Savetovalistu.Deset dana sam lezala tamo i tri puta bila pripremana-gladovanje ,klistir ,tabletice,infuzije-dok nisam stigla na red,jer se sterilizacija laparoskopa vrsi u Misovicu.I za histero je bilo isto tako,izmenjali su i lekare i termine,neke su pustali kuci,pa da dodju ponovo,Vasiljevic svoje pacijentkinje nije,nego smo cekale tamo.
To mi je licno on ispricao,jer sam dosla u situaciju da ga onako cutljivog pitam je li potrebno jos ''nesto'' za operaciju.Potapsa me covek po ramenu,kaze imate sve sto treba,stvar je takva i takva,lezite tu i odmarajte i ne brinite nista.
Posle me zafrkavao kao-sta fali ovde,ajd da se druzimo jos neki dan,a ja zapela da vec jednom podjem kuci.
Drenovi,kateter-zavisi sta ti rade-bez drena sutradan kuci,a mi sa drenom tek treci dan.
Ne verujem da se ista regulisala situacija,juce u Konzilijumu sretnem devojku kojo je ovih dana zakazano za 26.12...i jos uvek kosta 25 000,sa uputom naravno.
Raspitaj se ipak za NS,ali ne preskaci ni Vasiljka,meni je razgovor i pregled kod njega uvek kao melem na ranu.
D77,rekoh ti vec,laganica-prirodnjaci su skakljivi,ali ni taj iscedak ne mora nista lose da znaci.
Tatjana,Enterokokus je imao mm pprosle god cini mi se,7 dana Panklava i resena stvar,mislim da nije jedna od onih bakterija sto zilavi.Poradi na imunitetu,ona iz creva dospeva u genitalno podrucje kad je oslabljen i higijenski rezim je vrlo bitan-izvinjavam se na slikovitosti-ali obavezno nakon velike nuzde brisanje od spreda ka pozadi.
Svim koracaljkama veeeeeliki pozdrav!

ragaco

Broj poruka : 1821
Godina : 43
Location : Beograd
Datum upisa : 28.08.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 37 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od leptirko82 25/9/2013, 15:20

Ragacić, šta ima kod tebe, trenutno?
Ako sam nešto previdela, ne zameri! Svaki dan iščitavam korake, ali može nešto da m promakne. Kad počinješ boc-boc?
leptirko82
leptirko82

Broj poruka : 2897
Godina : 41
Datum upisa : 30.04.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 37 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od ragaco 25/9/2013, 15:26

Ma,Leptirko,kako udjem u korake,bar 3 nove stranice,nije ni cudo sto ne mozemo da pohvatamo sta je i kako.
Za nedelju dana krecu bocke,Diferelin prvo.
Sutra na kontrolu kod interniste,EKG mi nije dobar,dobila sam neke lekice za tahikardiju,pa ce valjda biti ok i da dobijem tu saglasnost za pocetak.
A ti? Lepršaš li u susret bebici?

ragaco

Broj poruka : 1821
Godina : 43
Location : Beograd
Datum upisa : 28.08.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 37 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od leptirko82 25/9/2013, 15:30

Sada sam u filozofskoj fazi... Baš smešno zvuči.
Od petka se aktiviram. Uradim još stvarčicu dve, pa pred komisiju, mada mi treba da repariram štošta, od TSH, do prolaktina... Uskoro idem kod Stokićke, endokrinologa. Najvažnije mi je da budem opuštena u svemu. Zamisli, po prvi put nemam u sebi neku tinjajuću nervozu, smeškam se, predosećam lepo, ne trošim se na gluposti.
Volim kad mi je glava čista, jer ona mi je oduvek bila glavni neprijatelj.
Joj,ala ću da navijam za tebe!!!!
Priželjujem da padne tvoj dnevnik, ali, naravno, ti odlučuješ!!! srca
leptirko82
leptirko82

Broj poruka : 2897
Godina : 41
Datum upisa : 30.04.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 37 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od ragaco 25/9/2013, 15:38

Taman posla da smesno zvuci!!!
Velika je stvar kad ti je glava neprijatelj,a mnogo veca kad ti je prijatelj!
Nazdravljam za to prijateljstvo i samo tako nastavi!
A dnevnik -bice- kad malo odmaknem...znacice do neba podrska i navijanje svih vas! CMOK!

ragaco

Broj poruka : 1821
Godina : 43
Location : Beograd
Datum upisa : 28.08.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 37 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od sareni leptir 25/9/2013, 21:30

cure eto mene,,,,novogodišnji 2 stigla sinoc iz Bg ,zavrsila veliki poso danas i juce .good job 
 bili smo na Torlak,predivni ljudi ,preljubazni ,ma samo reci hvale ! e to je ustanova !
 odradili smo ASA ,RUBELU(igg i igm ) ,CMV (igg i  igm )
 danas vec stigo email sa rezultatima ,gde pise da antitela nisu nadjena .rubela i cmv,jos nisu odradjeni.

 odatle smo stigli u nas grad vec u 17h i odmah krenuli ZIMA2 u Gam Banju ,jer nas je doktorka za hiperbaricnu zvala ZIMA5 da sto pre dodjemo da se dogovorimo oko termina i dodatnih analiza.
doktorka je starija gospodja iz BG,tu trenutno radi.rekla je da dragi prestane sa pusenjem sto pre,da se pregledaju zubici kod oboje ,da se popravi sta ima i otkloni kamena sa zuba.
 pitala je dali smo nekad radili briseve grla i nosa ,da to odradimo i da obavezno uradimo pregled pluca .
 dogovorili smo se da pocenemo 21 okotobra(posto nesmem da sam u mens ciklusu ).ide se deset dana,svaki dan .tretman za jednu osobu traje sat vremena ,u kapsuli ulazi samo jedna osoba .navela je da tih dana ne koristimo nikakvu hemiju na sebi ,od gelova ,losiona ,kupki ...do parfema ,lakova za kosu ..itd ,nista osim sapuna i vode .
 rekla je da nam obavezno nos bude otpusen tih dana,jer cemo naravno udisati cist kiseonik.
 naveli smo joj nase probleme sa ureaplazmom ,losim spermogramom.doktorka je jako fina ,prirodna ,rekla je da ce se sa tim tretmanima organizam ocistiti od tih bakterija ,i da su imali slucaj zena koje su odmah nakon tretamana hiperb komore ostajale prirodnim putem u dr.stanju . to su utisci sa razgovora o hiperbaricnoj komori .

 sto se tice uputa ,u mom gradu to je islo ovim redom:

 posto je u pitanju sterilitet ,ginekolog(za zenu ) a urolog (za muskarca ) daje i pise na uputu -predlog za hiperbaricnu komoru .
 sa tim uputima odlazite kod doktora opste prakse ,on dalje pise upute za oboje za vaskularnog hirurga .nakon potpisa ,pregleda vask hirurga (koji je najbitniji medju svim tim papririma ),odlazite opet na opstu praksu i ona pise uput za komisiju .
 napominjem ,ovakav redosled skupljanja papira izgleda u mom gradu ,a Vi ste u Bg ,pa mozda to ide drugacije tamo.
 komisija razmatra dali ce Vam dozvoliti tj dali ima razloga za tretmane hiperb komore .
 ja sam verujte ,na blef krenula u tu celu pricu i eto dobila upute.svi kazu da se tesko (sto se tie veze sa steriliteto )dobijaju uputi ,osim ako neko zaista ne boluje od neke teske bolesti . ja sam primer da sam uspela u tome.probajte i Vi...vredi pokusati.
  danas sam dobila rezultate toksoplazme (u mom d zdravlja !)-i tu sam pozz .....poludela sam affraid affraid affraid  kakva sad tokspolazma ??Rolling Eyes !zbunjen  v (doduse ,takav nalaz mi je bio i pred drugu vto ,pa sa odardila privatno i igg i igm ,i bila negativna na sadanje stanje a proslo -pozz ,znaci prelezala ).pa sam onda pojurila i otisla u dr grad u priv lab i odradila toksoplazmu igg i igm,pa cu videti u petak vece nalaz.b danas sam odrad
ila kolposkopiju ,vdrl i uzela briseve na ureaplazmu ! devojke ,pa mi smo oboje -NEGATIVNI na tu bakteriju ,konacno iznenađenje !d x x x x g g g sunny sunny as mnogo smo srecni oboje nemam reči  !radost radost radost bravo 
 eto sve sam to zavrsila za 2 dana ,cekam samo hormone kada dobijem i ako ne zezne toksoplazma -bice sve ok !
  malo sam Vam dosadjivala duzim tekstomm,ali sam htela i za hiperb komoru da objasnim posto su me vec neke cure to pitale .ako smeta ,molim urednicu neka prebaci na temu hiperbaricna komora .
srcasti poljupci srca srcasti poljupci srca srcasti poljupci srca srcasti poljupci srca srcasti poljupci cveće cveće cveće cveće cveće cveće cveće cveće cveće cveće cveće cveće cveće cveće cveće cveće
sareni leptir
sareni leptir

Broj poruka : 3884
Godina : 48
Location : SRBIJA
Datum upisa : 27.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 37 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od SoJa 25/9/2013, 21:40

Brbljiva, super što su nalazi dobri radost Navijam da se, posle hiperbarične, i kod vas desi prirodna trudnoća ljubav 

SoJa

Broj poruka : 2029
Godina : 46
Datum upisa : 02.08.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 37 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od sareni leptir 25/9/2013, 21:49

...a pa ne verujem da cemo iati vremena tako brzo ,za prirodnu trudnocu ,ja sam na kontracepciji ,nema nista ...
sareni leptir
sareni leptir

Broj poruka : 3884
Godina : 48
Location : SRBIJA
Datum upisa : 27.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 37 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od tatjana2 25/9/2013, 21:50

Ragaco draga, hvala ti mnogo, saf mi je lakse kad kazes da nije od onih dosadnih bakterija
tatjana2
tatjana2

Broj poruka : 41
Datum upisa : 17.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 37 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od SoJa 25/9/2013, 21:54

BRBLJIVA76 ::...a pa ne verujem da cemo iati vremena tako brzo ,za prirodnu trudnocu ,ja sam na kontracepciji ,nema nista ...
E, jbg, to mi promaklo Shocked 
Biće, onda, uspešna VTO!!! as  yes as 

SoJa

Broj poruka : 2029
Godina : 46
Datum upisa : 02.08.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 37 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lelas 26/9/2013, 08:51

Brbljiva ,hvala sto si pojasnila proceduru oko hiperbaricne komore.Bravo za nalaze ureoplazme i navijam da nalazi toksoplazme budu negativni.
Tatjana i moj muz je jednom imao tu bakteriju i niko nije pravio problem i bez antibiotika sledeci nalaz je bio ok.
Ragaco spremna sam da navijam i radujem se !
Sve koracaljke ljubim i zelim lake korake!
lelas
lelas

Broj poruka : 1644
Datum upisa : 18.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 37 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od bak 26/9/2013, 08:54

ja sam naostrila dlanove za navijanje! Vidim da ce biti burna jesen i bas mi je drago yes 
bak
bak

Broj poruka : 6802
Godina : 48
Location : Zemun
Datum upisa : 25.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 37 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od anasrce 26/9/2013, 09:05

Brbljiva bravo za sterilne briseve!!! I navijam da hiperbaricna komora da dobre rezultate u Leskovcu osmeh srce 
anasrce
anasrce

Broj poruka : 444
Location : Beograd
Datum upisa : 15.07.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 37 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od sareni leptir 26/9/2013, 09:10

devojke divne ste !
 lela38 ,kakvi su ti planovi ? odmor ili neka akcija uskoro ....vidim u potpisu da je radjena vto u junu ,isto kao i meni ....
bak,izvini ako sam nesto propustila ....vidim da je i kod tebe radjena vto ove godine i da si radila histeroskopiju kada ti je otklonjen taj septum.mene zanima sta je to septum i da li su to videli tokom hisetroskopije ili se to moze uociti tokom UZ ili nekog dr pregleda ?
anasrce,hvala .zelim i tebi da sto pre krenes u akciju ...reci mi jesi li regulisala taj tsh tj jesi li ga spustila ispod 2 ?
sareni leptir
sareni leptir

Broj poruka : 3884
Godina : 48
Location : SRBIJA
Datum upisa : 27.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 37 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 37 od 40 Prethodni  1 ... 20 ... 36, 37, 38, 39, 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu