KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Korak po korak na putu do bete +

+55
nina :)
ivi
LaFolie
Lyanna
Crvic
djole42
Vuchica
zvoncica36
lenjivica
ninica2
SannI-AlL
cicsa80
InNaturaVeritas
Dacaa
anasrce
Ema78
Jelica
AriesGirl
ms_do
bulevarka
PalcicaBg
Bekanicaa
Ninche
BiKsi :)
leptirko82
dragana76ns
ragaco
midori
Ambra
neca73
Erata
labradorka
fmala
OKacica
JocY
laKole
ariadne69
KoMetaK
MAAKKI
SoJa
sareni leptir
pegaz
saska1
Endzi
lilya
tatjana2
dusa71
noja
fight&faith
Sofija Veks
Niny
bak
Stenli
lelas
d77
59 posters

Strana 31 od 40 Prethodni  1 ... 17 ... 30, 31, 32 ... 35 ... 40  Sledeći

Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 31 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Erata 19/9/2013, 07:35

Da, tmurno je nebo nad Beogradom. Kiša. Dolazile su i meni žute minute, svima nama, pa mi dođe da odustanem, pa me uhvati malodušnost, crne misli, svašta. Sve je to normalno, samo je važno da ne traje predugo. :**
Erata
Erata

Broj poruka : 2458
Datum upisa : 21.06.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 31 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od ninica2 19/9/2013, 07:46

Vreme i ovde dusu dalo za spavanje,al sta ces mora neko i da radi! Ljubim devojke i da vam raspolozenje bude lepse nego vvreme :-*
ninica2
ninica2

Broj poruka : 1841
Godina : 44
Location : Novi Sad
Datum upisa : 26.08.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 31 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Vuchica 19/9/2013, 08:05

Drage moje, dobro jutro....
Evo ja sam jutros prvi put posle komisije koja je bila u maju izvadila svoju fasciklu sa analizama Shocked da, da, strpala sam je tada u fioku i nisam zelela da je gledam! Ma ne bih je ja ni danas uzela u ruke nego sam zakazala sistematski pregled kod giše, red je...
Trebalo mi je vremena da malo olabavim. Nisam prestala  da mislim o svemu, isla sam celo leto u Savetoviste, druzila se ovde s vama, uzimala terapiju... Nadala sam se, i dalje se nadam, da ce da me iznenadi nesto...iz prirodnih radova. Pozivu iz RZFO se čak ni ne nadam

Sto reče naša mudrica Erata, potrudite se da nadjete nesto lepo u ovom tmurnom danu. A i četvrtak je, već sutra petak!!!yes 
Vuchica
Vuchica

Broj poruka : 3208
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 09.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 31 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od anasrce 19/9/2013, 10:02

Dobro jutro i od mene sunny ignorisem ovu kisu..

Vucice, izvini, nisam u toku ali zar nije predugo da cekas poziv od maja? Sto ne pozoves Front vidis sta se desava..

Ja danas idem prvi put kod dr Sumarac, jedva cekam!
anasrce
anasrce

Broj poruka : 444
Location : Beograd
Datum upisa : 15.07.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 31 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lilya 19/9/2013, 10:12

Erato, zeno draga, svaka cas na postu ljubav 

Ruzno vreme, ne volim ga, ali sta da se radi kad je tu i nece mrdati neko vreme.

Mm jutros otisao na sluzbeni put. Nije daleko i vec se javio da je stigao. Sutra se vraca i meni za ova dva dana vise od toga i ne treba.
I ako bi macka magla da ne napravi totalni skrs dok se ja ne vratim sa posla Laughing
lilya
lilya

Broj poruka : 4742
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 07.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 31 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od zvoncica36 19/9/2013, 10:13

fmala ::Ivv, svaka cast sto mu nisi ostala duzna. Tek sam sad, iz pisma, povezala problem, i shvatila o cemu se radi, iako nisam ni blizu upucena kao vi. Na zalost, ne boje se oni pasa koji laju, a ne ujedaju, kao sto vidis, ni odgovora te nisu udostojili. Oni se boje jedino medijske pompe i tuzbe. I ja kad urlam na njih, pominjem i jedno i drugo, i mogu da vam kazem da se skandala u medijima boje vise od tuzbi. A ti, kao i svaka od nas, uvek mozemo da trazimo svoja prava na nacine koje nam zakon pruza, pa sad, da li je to tuzba, svedocenje u medijima, podnosenje prijave nekoj instituciji koja kontrolise zdravstvo, ili jednstavno, otvorenim pismom (putem citanijih portala, npr.), a ja bih na mestu svake zene koja je iz svog dzepa izvalila toliki novac, itekako tuzila i trazila svoj novac nazad. Nekad bi i oni nama trebalo odstetu da plate, svaka ta stimulacija rusi nase fizicko i pshicko zdravlje, negde tome mora da se vidi kraj. I te klinike koje naplacuju tek posle transfera, nisu verovatno tako od pocetka radile, nego su se par puta opekle sa hrabrim pacijentima, koji znaju da zastite svoje pravo. I koja je to foa da ti uzmu tole pare i ne daju racun? Pa to je cist kriminal, ja to nikad u zivotu ne bih precutala! Postoji par novinara, savesnih, odgovrnih, kojima uvek mozete da se javite, koji su u stanju da posvete celu emisiju problemu, da razgvaraju i sa svojim zenama, da vas zastite, zatamne i iznesu vase istine. Jedna od njih je Mira Adanja-Polak, koja ako se tema ne uklapa u njen koncept, uvek moze da vam kaze kojoj redakciji da se obratite, ili kom novinaru.
U Segedinu oduvek rade po principu dokle stigneš toliko platiš.Ima žena koje nemaju jć.Pa zbog takvih žena i rade tako.Kad vide da stimulacija nije ok(tj da žena nema dobar odgovor)prekidaju,pa posle dva ciklusa(ako je ok) krenu ponovo.Nama se desilo dva puta da smo mi njih bukvalno podsećali da nismo platili.
Zadori kaže da najviše voli na kraju da naplate jer je po tom pitanju sujeveran,ako platiš ranije možda nemaš ok embrione.Ovde traže pare kad uđeš na kliniku i kažeš dobar dan.U Pragu smo isto platili posle et mada mislim da je embrion bio toliko loš da nije bilo svrhe vraćati ga,ali ....

zvoncica36

Broj poruka : 2090
Datum upisa : 23.02.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 31 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od d77 19/9/2013, 10:14

Anasrce, drzim palceve i cekam lepe vesti igracice 
Lilya, saljem ti malo sunca sa juga...kod mene se tek po koji oblak javlja, ali sunce greje i dalje...

d77

Broj poruka : 1742
Datum upisa : 01.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 31 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od zvoncica36 19/9/2013, 10:18

Meni vreme ne utiče na raspoloženje,a ni na moje planove.Volim da šetam i kad pada kiša,sneg,...Čak mi nekako popravlja raspoloženje kad posle posla odem sa prijateljicama u obilazak prodavnica i popijemo kafu(naravno i nešto gricnemo).Volim da nosim kišobran i da se obučem veselo kad je loše vreme.Meni je i kiša romantična,a tek velike pahuljice....Obožavam ih kad mi padaju po licu.Kad se napolju smrznem pa uđem gde je toplo počne nos da mi curi,a ja čekam moju toplu čokoladu sa obrazima koji počnu da mi gore od nagle promene temperature.Meni u svakom godišnjem dobu ima nešto lepo,prelepo.Presrećna sam što imamo sva godišnja doba.

zvoncica36

Broj poruka : 2090
Datum upisa : 23.02.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 31 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od zvoncica36 19/9/2013, 10:20

Jokić iz Valjeva je po meni super dr.,a i dr Kopitović je fenomenalna.Upoznala sam oboje.Kopitović mi je radila histero i bila sam prezadovoljna.

zvoncica36

Broj poruka : 2090
Datum upisa : 23.02.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 31 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od d77 19/9/2013, 10:25

Ja sam se tel.cula sa Jokicem i delovao mi je ok.

d77

Broj poruka : 1742
Datum upisa : 01.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 31 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od InNaturaVeritas 19/9/2013, 10:34

Dobro jutro! Kišica, ja dobila sledovanje, ovomesečna migrena, ne vidim na jedno oko...

Zvonce, sviđa mi se ta priča o Segedinu.
Gde si radila histero kod dr. Kopitović, Betanija ili...? Da imam samo histero išla bih kod nje, taman da me opravi pred postupak i histeroskopija nije skupa. Ali imam i laparo i histero, odradim odjednom i neću da plaćam kad ne moram i imam svog lekara u Frontu koji je odličan. Da, za tog dr. Jokića sam čula, preporučila mi ga je doca ginekolog.
Nisam stigla ove nedelje u Front, idem sledeće da zakažem.
InNaturaVeritas
InNaturaVeritas

Broj poruka : 864
Location : Beograd
Datum upisa : 24.02.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 31 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od fmala 19/9/2013, 10:38

Zvoncice, nisam mislila na strane klinike, mislila sam na ove nase biznis-bolnice.. Ponekad zamisljam kako su nekad ljudi odlucivali da postanu lekari da bi pomagali ljudima, a sad zamisljam uglavnom klince koji mastaju da imaju para, titulu i zene koje se loze na bele mantile. To mi je najtuznije.
fmala
fmala

Broj poruka : 1989
Datum upisa : 25.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 31 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od zvoncica36 19/9/2013, 10:46

InVitroVeritas ::Dobro jutro! Kišica, ja dobila sledovanje, ovomesečna migrena, ne vidim na jedno oko...

Zvonce, sviđa mi se ta priča o Segedinu.
Gde si radila histero kod dr. Kopitović, Betanija ili...? Da imam samo histero išla bih kod nje,  taman da me opravi pred postupak i histeroskopija nije skupa. Ali imam i laparo i histero, odradim odjednom i neću da plaćam kad ne moram i imam svog lekara u Frontu koji je odličan. Da, za tog dr. Jokića sam čula, preporučila mi ga je doca ginekolog.
Nisam stigla ove nedelje u Front, idem sledeće da zakažem.

Ja sam histero radila u Genesisu,ali je Kopitović predlagala i laparo i histero u Betaniji.Histero u Genesisu je mnogo skuplja nego laparo i histero u Betaniji.Ja sam baš htela kod nje.Jokić mi je preporučio za histero.Da sam radila laparo radila bih kod Jokića.Super kad imaš dobrog ginekologa u Frontu.Ako nije tajna ko je taj dr?Za Segedin smo i mm posle naših dr bili u šoku.Mada žene koje su bile tamo znaju koliko oni rade.Sve naše klinike mogu da se sakriju kad kažu gužva.Tamo je u pravom smislu te reči GUŽVA.Treba imati strpljenja jer se nekad dosta čeka.Što se tiče tvoje glavobolje tu postoji lek.Zažmuriš prstom nađeš najbolniju tačku u oku.Pritisneš je do granice bola.Kad to radiš moraš da stojiš i malo raskoračiš i malo saviješ kolena.Kad nađeš bolnu tačku pokušaj celo telo da izuvijaš,ali kolena da ne pomeraš.Videćeš kako će ti proći glava.Postoji razlog zašto te boli.

zvoncica36

Broj poruka : 2090
Datum upisa : 23.02.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 31 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od zvoncica36 19/9/2013, 10:56

fmala ::Zvoncice, nisam mislila na strane klinike, mislila sam na ove nase biznis-bolnice.. Ponekad zamisljam kako su nekad ljudi odlucivali da postanu lekari da bi pomagali ljudima, a sad zamisljam uglavnom klince koji mastaju da imaju para, titulu i zene koje se loze na bele mantile. To mi je najtuznije.
Ma naši su banda,ali na svu sreću ima još uvek SUPER ljudi.Ovi koji su banda obično se njihovim najbližima događaju ružne stvari.Pa se onda oni ''bore'' sa svojim kolegama.Sve u krug.

zvoncica36

Broj poruka : 2090
Datum upisa : 23.02.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 31 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Endzi 19/9/2013, 15:55

Erata svaka ti cast na postu,uljepsa ovaj ruzan i hladan dan,smrzla sam se na poslu kao p....sad spremih sebi caj i citam tvoj post od juce...queen queen queen queen queen queen queen  svaka ti je ka NJegoseva,jest da je prepisano al ipak queen queen queen queen queen queen si.....d77 generacijo,necu mjestu crnim mislima,idemo zeno naprijed,ajde Vucem tebe najjace za nossssssssssss  v   ostatku ekipe zagrljaj
Endzi
Endzi

Broj poruka : 646
Godina : 46
Datum upisa : 30.06.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 31 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od d77 20/9/2013, 06:54

Endzi, moras bas jakooo da potegnes...Very Happy 
A nemas pojma koliko mi je zao sto nismo isplanirale da popijemo jednu kaficu u Budvi, avgusta meseca...
Veliki zagrljaj

d77

Broj poruka : 1742
Datum upisa : 01.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 31 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od tatjana2 20/9/2013, 08:22

Drage moje koracaljke, evo ja sam napravila jos jedan korak... Juce sam prosla drugostepemu komisiju u Novom Sadu igra i sada cekam to cuveno pismo... KOliko ste vi cekale na njega??? Sve vas d 
tatjana2
tatjana2

Broj poruka : 41
Datum upisa : 17.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 31 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od OKacica 20/9/2013, 09:03

Bravo Tatjana!!! Neka ti je sa srecom!!!

Ja sam cekala u Bg-u pismo dva meseca(jul), da se javim za dva meseca (septembar), mozda ce se javiti neka od zenica iz NS-a i dati ti info...
OKacica
OKacica

Broj poruka : 1352
Location : Beograd
Datum upisa : 13.06.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 31 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od fmala 20/9/2013, 10:05

Tatjana, cestitam!!! radost 
fmala
fmala

Broj poruka : 1989
Datum upisa : 25.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 31 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od anasrce 20/9/2013, 10:26

Tatjana cestitam! Sve si bliza sunny 

Evo mog izvestaja od dr Sumarac, 25mg Euthyrox-a zbog malo povisenog TSH ostalo je u redu tako da nemam dijagnozu i 3*500mg Glukofaza zbog insulina koji se na Ogtt testu posle 2 sata ne vraca u normalu. Na kontrolu za 6 nedelja sa ponovljenim tsh.
Kako sam se nadala dobro sam se udala Very Happy 
anasrce
anasrce

Broj poruka : 444
Location : Beograd
Datum upisa : 15.07.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 31 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od OKacica 20/9/2013, 10:28

Super Anasrce! osmeh srce 

koliki ti je TSH?

OKacica
OKacica

Broj poruka : 1352
Location : Beograd
Datum upisa : 13.06.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 31 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od anasrce 20/9/2013, 10:43

Okacice love 
Tsh mi je bio 3.458 a posle 2 meseca oko 2.7 ali mi je ipak dala lekic, kaze bolje da bude 0.5 nego preko 2.5.

Jesi ti krenula na konsultacije?
anasrce
anasrce

Broj poruka : 444
Location : Beograd
Datum upisa : 15.07.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 31 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od d77 20/9/2013, 10:51

Anasrce, bice to sve u redu...
I ja bi trebalo do ponedeljka da ponovim TSH sa ovom svojom dozom Euthyroxa...

d77

Broj poruka : 1742
Datum upisa : 01.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 31 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od anasrce 20/9/2013, 10:54

D77 i ja tako mislim :)
Koliko ti pijes Euthyroxa? Koliki ti je tsh bio pre terapije?
anasrce
anasrce

Broj poruka : 444
Location : Beograd
Datum upisa : 15.07.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 31 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od d77 20/9/2013, 10:57

Anasrce, meni je TSH bio 1,8...ali, bila sam proslog meseca na Mikroginonu i skocio je na 2,6 i zato su mi uveli lek,  naizmenicno 25 i 12,5.

d77

Broj poruka : 1742
Datum upisa : 01.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 31 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 31 od 40 Prethodni  1 ... 17 ... 30, 31, 32 ... 35 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu