KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Korak po korak na putu do bete +

+55
nina :)
ivi
LaFolie
Lyanna
Crvic
djole42
Vuchica
zvoncica36
lenjivica
ninica2
SannI-AlL
cicsa80
InNaturaVeritas
Dacaa
anasrce
Ema78
Jelica
AriesGirl
ms_do
bulevarka
PalcicaBg
Bekanicaa
Ninche
BiKsi :)
leptirko82
dragana76ns
ragaco
midori
Ambra
neca73
Erata
labradorka
fmala
OKacica
JocY
laKole
ariadne69
KoMetaK
MAAKKI
SoJa
sareni leptir
pegaz
saska1
Endzi
lilya
tatjana2
dusa71
noja
fight&faith
Sofija Veks
Niny
bak
Stenli
lelas
d77
59 posters

Strana 16 od 40 Prethodni  1 ... 9 ... 15, 16, 17 ... 28 ... 40  Sledeći

Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 16 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od sareni leptir 11/9/2013, 17:51

moju drugaricu je isto primio dr Tulic ,i ona je zadovoljna ....
 ja sam saznala za njega,kada sm pocela da se raspituje za dobrog urologa ....njega su mi preporucili,ali eto mi ne odosmo ni kod njega ...mislili smo da se ovaj moj izlecio od ureaplazme ,ali....opet uzas !
sareni leptir
sareni leptir

Broj poruka : 3884
Godina : 48
Location : SRBIJA
Datum upisa : 27.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 16 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od ragaco 11/9/2013, 19:09

Brbljiva,ima na Klinickom i cuveni urolog Tulic,znaci drugi,ne ovaj...
Lecio se mm kod njega,preko veze nesto...uradio pregled,trazio analize,ustanovili ASA,pio Proxeed...na svaka 3 meseca kontrola...trajalo je to dve godine...dok nismo resili da potrazimo i drugo misljenje...bili neiskusni u svemu,tapkali u mraku-kao i svaki pocetak.
Nijednom mu UZ nije uradio..a da jeste otkrio bi Varikocelu,kao sto su neki sledeci dr,koji su se setili i da nam preporuce i sto nekih testova za prostatu i svasta nesto...
U daljem lecenju nista od terapija i tretmana nije pomoglo,ispostavilo se i da mu je neka operacija iz mladosti kao i voznja kamiona u vojsci sa nekom radarskom spravom za vreme '93.-ce najverovatnije jos onda napravila stetu...ali to je druga prica.
Uglavnom dr Tulicem,nacelnikom urologije u KC nismo bili zadovoljni,zbog povrsnog pristupa.Eto ako ti znaci,nesto,cisto da znas da mozda i nemate za cim da zalite sto niste otisli do njega.

ragaco

Broj poruka : 1821
Godina : 43
Location : Beograd
Datum upisa : 28.08.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 16 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od ragaco 11/9/2013, 19:11

IVV,welcome back!

ragaco

Broj poruka : 1821
Godina : 43
Location : Beograd
Datum upisa : 28.08.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 16 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od anasrce 11/9/2013, 19:21

Brbljiva hvala!

Devojke da li znate da li prof Miljic hematolog radi jos negde sem u Jevremovoj? Tamo mi rekose da je pregled 6500 affraid
Ako znate i za Elezovica, preko vas svatih da je i on dobar..(on je u Belmedici 6000din)
anasrce
anasrce

Broj poruka : 444
Location : Beograd
Datum upisa : 15.07.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 16 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od ninica2 11/9/2013, 20:19

Ivv znaci opet borba sa nasim jajCovodima grrr,meni je bio na levom,tad nije ni bilo folikula na toj strani a posle vto i dugotrajnog krvarenje i perzistentni folikul,nesto kao cista! pila dva meseca cikloproginovu da mi regulise krvarenje,i sad treba da idem kod dr da vidim situaciju donjeg trapa ali em nemam vremena a i ni volje,otici cu pocetkom oktobra kodr kopitovic pa da cujem sta dalje. Polip sam imala pre prve vto radila histero,sad mi neko rece za hidrosalpings da otklonim jajovode,ali nedam ja jos
ninica2
ninica2

Broj poruka : 1841
Godina : 44
Location : Novi Sad
Datum upisa : 26.08.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 16 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od ninica2 11/9/2013, 20:20

moja crevca za jajca :-)!
ninica2
ninica2

Broj poruka : 1841
Godina : 44
Location : Novi Sad
Datum upisa : 26.08.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 16 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Endzi 11/9/2013, 20:23

Brbljiva zagrljaj zagrljaj zagrljaj cmoka cmoka cmoka cmoka cmoka cmoka
Endzi
Endzi

Broj poruka : 646
Godina : 46
Datum upisa : 30.06.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 16 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od cicsa80 11/9/2013, 20:27

Ovde retko pisem ali vas pratim.
De ste teniserke i olimpijke?    lol! 
Labradorka, mozes ti kod Stokicke prvo privatno(jer docekati red na KCV je as), tamo joj se izjadas, napise ti sve sta treba da radis i odes kod dr opste prakse da ti napise uput...(taktika dobro razradjena i uspesna Wink). Uradi i taj ogtt da ti bude mirna glava.
cicsa80
cicsa80

Broj poruka : 2716
Godina : 44
Location : Novi Sad
Datum upisa : 23.01.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 16 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od ariadne69 11/9/2013, 20:34

Pegaz puno-puno srece ti zelim! Ne boj se, ne sekiraj se, bice sve ok! srca srca srca srca srca srca srca srca srca srcasrca srca srca srca srca srca srca srca srca srca 
ariadne69
ariadne69

Broj poruka : 244
Godina : 54
Location : Subotica
Datum upisa : 08.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 16 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od KoMetaK 11/9/2013, 20:37

Au zene, al ste danas bile vredne! lol! Very Happy 
Svidja mi se kad se ovde koraca punom parom i pise, jer to znaci da koraca ka trudnica trudnica 

Daco, dobro dosla ponovo na ove strane!

IVV, dobrodosla i ti, drago mi je da si se pokrenula!

Pegaz, neka je sa srecom FET i da se iz Praga vratis trudnica 

D77, drzim fige da postupak krene sto pre!

Brbljiva, pominjale smo dr Ilica i Kopitovicku, jer je tako lakse doci do nje i raditi posle postupak kod nje u Genezisu. Ne znam koliko kosta u Leskovcu, ali mislim da ni Genezis nije "skup", ISCI je 2.200 eura!

Srecno svim curama u postupku i izvinite ako sam neku omasila, danas nije moj dan! Rolling Eyes 

KoMetaK
KoMetaK

Broj poruka : 7138
Godina : 51
Location : Italija
Datum upisa : 09.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 16 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od sareni leptir 11/9/2013, 20:50

ragaco ::Brbljiva,ima na Klinickom i cuveni urolog Tulic,znaci drugi,ne ovaj...
Lecio se mm kod njega,preko veze nesto...uradio pregled,trazio analize,ustanovili ASA,pio Proxeed...na svaka 3 meseca kontrola...trajalo je to dve godine...dok nismo resili da potrazimo i drugo misljenje...bili neiskusni u svemu,tapkali u mraku-kao i svaki pocetak.
Nijednom mu UZ nije uradio..a da jeste otkrio bi Varikocelu,kao sto su neki sledeci dr,koji su se setili i da nam preporuce i sto nekih testova za prostatu i svasta nesto...
U daljem lecenju nista od terapija i tretmana nije pomoglo,ispostavilo se i da mu je neka operacija iz mladosti kao i voznja kamiona u vojsci sa nekom radarskom spravom za vreme '93.-ce najverovatnije jos onda napravila stetu...ali to je druga prica.
Uglavnom dr Tulicem,nacelnikom urologije u KC nismo bili zadovoljni,zbog povrsnog pristupa.Eto ako ti znaci,nesto,cisto da znas da mozda i nemate za cim da zalite sto niste otisli do njega.
 cula sam za nekog dr tulica koji radi i na jednoj privanoj klinici ,ali sad sam zaboravila kako se zove klinika...ma neka cura mi je ovde to rekla ...ali nema veze ...nadam se da nam nece trebati urolog ----i da ce se ova prica sa bakterijo zavrsiti .
  u le je ceo proces sa stimulacijom i uz moko 3000 e ..tako rekose .
kometak,kako teku trudnicki dani ?jel sve u redu ?!zagrljaj cvet
sareni leptir
sareni leptir

Broj poruka : 3884
Godina : 48
Location : SRBIJA
Datum upisa : 27.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 16 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od zvoncica36 11/9/2013, 20:52

Jeftelija ::IVV meni je Ana Mitrovic operisala hidrosalpingse. Zatvori mi zena jajovode ali zaboravi da napravi rupice da tecnost izlazi sa druge strane (ako me razumes) pa ja hidrosalpingse opet imam i ko da nisam ni bila na operaciji. Dzabe dado 500e NF-u. Kad sam videla na UZ 10 dana od operacije da opet imam hidros. doslo mi da zenu obesim u holu NF-a. Jos ja kod nje po preporuci Ivanovica otisla, kleli se u nju, pa su kasnije izmisljali kako je normalno da mi se jajovodi u VTO ponovo pune tecnoscu (a ja budala poverovala) dok mi u Jevremovoj i Genezisu nisu objasnili gde je ona budala pogresila.  1000x mi je dosla sumnja da li je uopste i zatvorila jajovode ili me samo otaljala, a to na UZ ne moze da se vidi. Tako zivim u misteriji i cekam da vidim dokle ce jajovodi da mi budu fini i ne prete da eksplodiraju, pa cu opet na operaciju Very Happy
Već sam pisala o Ani Mitrović.Mojoj svekrvi je napisala i rekla da ima folikule na jajnicima.Kad su njen izveštaj videli drugi ginekolozi plakali su od smeha.Moja svekrva ja rođena 1941.god.

zvoncica36

Broj poruka : 2090
Datum upisa : 23.02.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 16 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od zvoncica36 11/9/2013, 20:55

ariadne69 ::Pegaz puno-puno srece ti zelim! Ne boj se, ne sekiraj se, bice sve ok! srca srca srca srca srca srca srca srca srca srcasrca srca srca srca srca srca srca srca srca srca 
Kako si?Da li razmišljaš o novom postupku?Meni na red došao stomatolog.Pošto se ja vrtim u krug ginekolog-stomatolog i obratno.Čisto da idem kod nekog da me malo čačka.

zvoncica36

Broj poruka : 2090
Datum upisa : 23.02.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 16 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od zvoncica36 11/9/2013, 21:01

pegaz ::Još da vas pitam ima li neka od vas iskustva sa Fraxiparinom 0.3?
Preporučila mi Kopitovićka od dana transfera da ga sama sebi dajem u stomak bez obzira da li će ovi u Pragu to uvažiti, a inače oni u Pragu aju aspirin 100 1x1 od ET...

Ovako mi je nekako plan dakle estrofemom spremati endometrijum (i cveklu i ananas ću koristiti). Posle ET ide utrogestan, pronizon, folnak, i aspirin (to standardna terapija od dr Sonje) a mislila da dodam i taj fraxsiparin... Trebam li još nešto šta vi mislite?
Hej a da li da sad počnem folnak da pijem odmah? Uz sve ovo i eutirox moram da uzimam i da pratim tsh... v a pretpostavljam da mi je tsh povišen od kontraceptivnih tabletica (Mikroginon)...
U Pragu sad daje ženama Fraxiparin za svaki slučaj.Za endometrijum ti je najbolji Vitamin C.Jeste da ga ima u voću i povrću,ali da bi dobila preporučenu dozu Vit.C treba da pojedeš 2kg pomorandži dnevno.Onda ćeš nabiti šećer i ništa nisi uradila.Uzimaj sintetički Vit.C(iz apoteke),ali vidi da ima oblagač.Oni su manje agresivni za želudac.

zvoncica36

Broj poruka : 2090
Datum upisa : 23.02.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 16 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od zvoncica36 11/9/2013, 21:03

Žene sve vas pozdravljam,a vidim da se polako ''pokrećete'' pa se nadam da će nam jesen biti uspešna.

zvoncica36

Broj poruka : 2090
Datum upisa : 23.02.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 16 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od zvoncica36 11/9/2013, 21:04

Zaboravih da napišem Vit.C ima dosta i u kiselom kupusu,pa kome je preostao od prošle god.neka ga ručka.

zvoncica36

Broj poruka : 2090
Datum upisa : 23.02.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 16 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od KoMetaK 11/9/2013, 21:31

zvoncica36 ::Zaboravih da napišem Vit.C ima dosta i u kiselom kupusu,pa kome je preostao od prošle god.neka ga ručka.
Ma gde od prosle, ko zna kako to sad smrdi! lol! lol! Mislim da se moze ukiseliti za par dana, samo se koristi prokljucala voda umesto hladne i stigne za 4-5 dana. To je ono cega se secam dok sam bila domacica Embarassed 
KoMetaK
KoMetaK

Broj poruka : 7138
Godina : 51
Location : Italija
Datum upisa : 09.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 16 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od fight&faith 11/9/2013, 21:36

E Meta u pravu si. Taj kupus meni smrdi i kada je sezona, mogu misliti kako smrdi proslogodisnji.  b

fight&faith

Broj poruka : 1852
Location : Beograd
Datum upisa : 17.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 16 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od zvoncica36 11/9/2013, 21:36

KoMetaK ::
zvoncica36 ::Zaboravih da napišem Vit.C ima dosta i u kiselom kupusu,pa kome je preostao od prošle god.neka ga ručka.
Ma gde od prosle, ko zna kako to sad smrdi! lol! lol! Mislim da se moze ukiseliti za par dana, samo se koristi prokljucala voda umesto hladne i stigne za 4-5 dana. To je ono cega se secam dok sam bila domacica Embarassed 
E pa Kometice neke žene ga stavljaju u zamrzivač.Mnoge jedu sarme i leti.Na kraju sezone naprave sarme(grehota baciti kupus),pa na 100 stepeni jedu sarmu i piju pivo.OVO JE SRBIJA!!

zvoncica36

Broj poruka : 2090
Datum upisa : 23.02.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 16 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od zvoncica36 11/9/2013, 21:38

fight&faith ::E Meta u pravu si. Taj kupus meni smrdi i kada je sezona, mogu misliti kako smrdi proslogodisnji.  b
Sada bi te moja koleginica stavila u top.Što joj vređaš kupus,a bogami i moja svekrva,svekrva moje sestre,....mnoge.Ja kupujem vakumirani kupus u prodavnici kad je sezona.

zvoncica36

Broj poruka : 2090
Datum upisa : 23.02.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 16 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od fight&faith 11/9/2013, 21:42

I ja samo vakumirani i to jednom godisnje. Very Happy Doduse nisam ti ja neki primer domacice, a ni moja sveki, moja mama je tu jos i najbolja. Kad me grdi kaze da, po tom pitanju, vise licim na sveki nego na nju.

fight&faith

Broj poruka : 1852
Location : Beograd
Datum upisa : 17.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 16 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od zvoncica36 11/9/2013, 21:45

fight&faith ::I ja samo vakumirani i to jednom godisnje. Very Happy Doduse nisam ti ja neki primer domacice, a ni moja sveki, moja mama je tu jos i najbolja. Kad me grdi kaze da, po tom pitanju, vise licim na sveki nego na nju.
Baš te briga da li si ''neka'' domaćica.Volim da kuvam i kuvam svaki dan drugo jelo,a nekad šiznem pa spremim nešto za pet min.

zvoncica36

Broj poruka : 2090
Datum upisa : 23.02.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 16 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od ragaco 11/9/2013, 22:00

Kiseli kupus je zakon!Mi uvek naspremamo da pretekne za friz!Bude malo zilavikast list posle,ali letnja sarma je luksuz,nema svako!
Odosmo u kulinarstvo!Da ne bude skroz off,obilje vitamina C,posebno za koracaljke-pusacice dobar!

ragaco

Broj poruka : 1821
Godina : 43
Location : Beograd
Datum upisa : 28.08.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 16 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od noja 11/9/2013, 22:34

Ja volim podvarak sa mlevenim mesom zapecen u rerni mi zovemo grcki Very Happy 
Kupus je number 1 al presan nije bas preporucljiv zbog listerije u nasim pricama vto a nije ni u trudnoci tako sam se nacitala bar
noja
noja

Broj poruka : 6242
Godina : 45
Location : tamo gde Dunav teče
Datum upisa : 24.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 16 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od noja 11/9/2013, 22:41

http://www.rts.rs/page/magazine/sr/story/491/Zdravlje/1377250/Fri%C5%BEidar+%E2%80%93+rasadnik+bakterija.html
noja
noja

Broj poruka : 6242
Godina : 45
Location : tamo gde Dunav teče
Datum upisa : 24.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 16 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 16 od 40 Prethodni  1 ... 9 ... 15, 16, 17 ... 28 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu