KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Korak po korak na putu do bete +

+55
nina :)
ivi
LaFolie
Lyanna
Crvic
djole42
Vuchica
zvoncica36
lenjivica
ninica2
SannI-AlL
cicsa80
InNaturaVeritas
Dacaa
anasrce
Ema78
Jelica
AriesGirl
ms_do
bulevarka
PalcicaBg
Bekanicaa
Ninche
BiKsi :)
leptirko82
dragana76ns
ragaco
midori
Ambra
neca73
Erata
labradorka
fmala
OKacica
JocY
laKole
ariadne69
KoMetaK
MAAKKI
SoJa
sareni leptir
pegaz
saska1
Endzi
lilya
tatjana2
dusa71
noja
fight&faith
Sofija Veks
Niny
bak
Stenli
lelas
d77
59 posters

Strana 12 od 40 Prethodni  1 ... 7 ... 11, 12, 13 ... 26 ... 40  Sledeći

Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 12 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lilya 10/9/2013, 15:35

ragaco ::Lilya:12a: 
Ima kod nas na kutku citava tema iz dva dela o IR nevezano za PCOS.Ja sam odatle krenula.
Znam, znam, ali sam ubedjena da sma o tome citala jos negde.
lilya
lilya

Broj poruka : 4742
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 07.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 12 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Ambra 10/9/2013, 15:41

Moj secer je bio i ostao dobar a IR neznatno povisena. Uvalise mi ga preventivno i kao dobar je za VTO. Od tog "dobar je" ja ne videh nikakve koristi osim sto se ja godinu dana smaram sa problemima stomaka i zeludca. Zato sad cekam da prodje vto pa da izbacim siofor.
Ambra
Ambra

Broj poruka : 1234
Godina : 51
Location : Beograd
Datum upisa : 06.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 12 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od anasrce 10/9/2013, 15:52

Drage moje (usudicu se tako da vas nazovem) Embarassed 

Nova sam, nisam ni znala da mogu na ovoj temici da vam se pridruzim jer sam mislila da je predvidjena tek kad udjem u postupak..
Nisam puno pisala, nisam skoro nista znala o ovome, ali sam od VAS mnoooogooo naucila!!! To NIKADA necu zaboraviti! Nekoliko devojaka mi je nesebicno odgovaralo na pp i davalo savete iskrenije i srcanije od bilo koga!
Citajuci temice, upoznala sam vas, bice mi drago da i vi upoznate mene, i da cu i ja vama moci da pomognem na neki nacin!
Eto tek danas i vides za prikupljanje parica... ali nikad nije kasno! Sutra cu dati svoj skromni doprinos.
Svim jesenjim damama zelim punoooo srece!!!! osmeh srce
anasrce
anasrce

Broj poruka : 444
Location : Beograd
Datum upisa : 15.07.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 12 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Sofija Veks 10/9/2013, 16:26

Auu zene drage Very Happy  Moze li taj siofor da uzimamo i mi koje nemamo problema sa insulinom, ali bi veoma bile srecne ako bi skinule 5-7 kg, meni nikako tih nekoliko dodatnih sto su se u poslednjih godinu dana nalepili ne odlaze... smajli angel 
Sofija Veks
Sofija Veks

Broj poruka : 2743
Location : Beograd
Datum upisa : 05.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 12 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od anasrce 10/9/2013, 16:31

Sofija ja se nadam da moze :)
Ja cu sl.nedelje uzeti rezultate Ogtt testa, pa idem kod dr Sumarac 19.sep.. Iskukacu i ja taj Siofar ili Glukofage cisto da podpomogne moje skidanje kg :)
anasrce
anasrce

Broj poruka : 444
Location : Beograd
Datum upisa : 15.07.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 12 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Ambra 10/9/2013, 16:39

Samo se vi zayebavajte sa sioforom :)) Posle cete da kukate ko ja :))
Ambra
Ambra

Broj poruka : 1234
Godina : 51
Location : Beograd
Datum upisa : 06.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 12 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od fight&faith 10/9/2013, 16:44

Sofija Veks ::Auu zene drage Very Happy  Moze li taj siofor da uzimamo i mi koje nemamo problema sa insulinom, ali bi veoma bile srecne ako bi skinule 5-7 kg, meni nikako tih nekoliko dodatnih sto su se u poslednjih godinu dana nalepili ne odlaze... smajli angel 
Potpisujem yes


Poslednji put izmenio fight&faith dana 10/9/2013, 18:13, izmenio ukupno 2 puta

fight&faith

Broj poruka : 1852
Location : Beograd
Datum upisa : 17.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 12 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od anasrce 10/9/2013, 17:04

Jeftelija ::Samo se vi zayebavajte sa sioforom :)) Posle cete da kukate ko ja :))
Nada poslednja umire Wink 
Javljam sta mi Suramac bude rekla king
anasrce
anasrce

Broj poruka : 444
Location : Beograd
Datum upisa : 15.07.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 12 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od BiKsi :) 10/9/2013, 18:15

Anasrce, dobrodošla, imaš raznoraznih tema, mislila sam da znaš! No, bitno da si otkrila ovu našu družinu u pravo vreme, i da ti postupak bude plodonosan baš!

Erato, meni je prof Šumarac rekla da glukofaz smiruje jajnike i utice na kvalitet jc, al ja imam policistične, al verujem da mora uticati i kod devojaka koje nemaju policistične, sve je to nekako povezano, pravo malo vrzino kolo. Te bih ga ja nastavila piti, do 12. nedelje trudnoće, a začas to proleti, ma da te zaprašim, nisamo odavno.vv vv vv vv 

Eto, od srca vam želim da prekinete gluko, al u 12. nedelji trudnoce, a to nek vam bude sto preeeeee!

Sto se tice prepiske od pre neki dan, nema me po dva dana na forumu i uvek neki kuršlus Laughing , ja bih se složila sa Erato i Ljiljom Laughing , davanje ne podrazumeva i da će se vratiti istom merom, niti treba očekivati. Vrati se na drugoj strani, to je ono što je super, i tako kruži sve to. Da ima pogubitisa, da ima onih koji dele info više od drugih, sve stoji, al ne možemo mi sad menjati pojedince u ovim godinama, moja Bulevarkice, džaba...Niti ima potrebe. Pomažemo se koliko i kad možemo, koliko nam vreme i pamet dozvoli. Što se tiče parica i skupljanja, uvek je tako, kao i mimo virtuelnog života. Sve je na nama, hoćemo li il nećemo da budemo ovakvi ili onakvi. Mene ima na svim temama, dokonost, radoznalost, a volim i da budem primećena!lol! E kad stigne bebe, videćemo koliko će vreme da dozvoli da šetam forumom, ne smem ništa obećati! Opet mi se čini da sam često na vto dnevnicima, jer ova priča najduže traje, trudnoća samo 9 meseci, prodje začas, a vto priče umeju, nažalost, da se oduže...ja volim da svratim ovde, pa poželim curama plodonosne predstojeće dane, da ih poguram ako nekako mogu u datom momentu, jer meni je ovaj naš Kutak mnogo pomogao, i devojke koje pišu. Svaki novi roditeljski dnevnik, meni je bio znak da svaka cura uspeva, ima neki red, ajde tako da kažem, al stvarno je malo cura koje nisu uspele, ili su se povukle iz ove priče iz drugih razloga.

Isto tako i meni nekad prija da ne posećujem forum, prosto naidje, kao što u realnom životu nisam uvek raspoložena za druženje sa meni dragim ljudima. Sve je to ljudski.

I još da kažem:lol!: , al vas ubih,lol!  da me najviše iscrpljuju ista pitanja po sto puta, nekima možeš odgovoriti po hiljadu puta, kao da ne slušaju. Eno tamo na temi plodni dani, rekoh curi da piše ovde, i link joj ostavih, al džaba...

Ostajte mi što pre trbušaste i debele!Very Happy Very Happy Very Happy 
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 12 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Erata 10/9/2013, 19:17

Jesi pametna Biksi, svaka ti je zlatna!:) Ja sam napravila prvi korak. Od crnke postala plavusa:) Sad mozemo dalje!
Erata
Erata

Broj poruka : 2458
Datum upisa : 21.06.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 12 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od BiKsi :) 10/9/2013, 20:05

Erata, je l momak sad treba ponovo da te muva, ili te je prepoznao?!Laughing 

Svaka promena prija!
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 12 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od fight&faith 10/9/2013, 20:06

Biksi nam je ovde prava pametnica, ali pametnica sa velikim srcem. Oli će stvarno biti privilegovan što će ga vaspitavati takva mama. igra

fight&faith

Broj poruka : 1852
Location : Beograd
Datum upisa : 17.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 12 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od fight&faith 10/9/2013, 20:09

Erata plavuša!  f

fight&faith

Broj poruka : 1852
Location : Beograd
Datum upisa : 17.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 12 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od leptirko82 10/9/2013, 21:33

Erata, verujem u moc promene!
Kad se zivot pretvori u Dan mrmota(nadam se da si gledala film), negde treba preseci!
Ja odlucih da pustam kosu. i to je korak na putu do bete +!
leptirko82
leptirko82

Broj poruka : 2897
Godina : 41
Datum upisa : 30.04.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 12 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Erata 10/9/2013, 22:47

Leptirko, ja ne gledam tv, ni filmove. Meni tv sluzi za brisanje prasine. Sto se mene tice, mozemo se vratiti u kameno doba, ali da imamo internet.:) Meni je uvek u zivotu pomagala promena boje kose. I frizure. To bi neki psiholog mogao lepo objasniti. Skinula sam i 2 kg dobijena od onog silnog visenedeljnog lezanja u trudnoci. Ostaje jos 2-3 + treninzi pa da budem ona stara. Planiram akupunkturu i bioenergicara, da probam i to, pre svega da meni bude bolje, a mozda pomogne i za bebu. Psiholog takodje. Treba mi tim ko Novaku Djokovicu, a cilj je Vimbldon i 1. mesto na tabeli:)
Erata
Erata

Broj poruka : 2458
Datum upisa : 21.06.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 12 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od pegaz 11/9/2013, 08:26

Drage moje... eto lagano sam počela sa pripremama za FET... znači opet estrofem 2 mg ali ovaj put ću koristiti dve nedelje 2x1 a onda 2x2 nastaviti, u međuvremenu pratiti TSH da se snizi na 2.5 bar (pijem eutirox), ne bitan je dan ciklusa za transfer nego jednostavno pratim endometrijum i kad bude najpogodniji tada idem na FET i to bi moglo potrajati i preko 20 dana. Ne znam šta da vam kažem, osećam kao da je ovo neka obaveza koju moram da obavim i to je to jer crpim poslednje i psihičke i finansijske izvore...
pegaz
pegaz

Broj poruka : 694
Datum upisa : 27.12.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 12 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od d77 11/9/2013, 08:29

Pegaz, izdrzi...jos samo malo i onda ces nas bodriti sve nas koje tek ulazimo u postupak zagrljaj 
A gde ces raditi FET?
Ja danas pijem poslednju tabl.Mikroginona i onda cekam veštica i ako nema ciste, krecem sl.nedelje sa VTO. Imam neki utisak da ce se iz nekog razloga opet odloziti postupak.

d77

Broj poruka : 1742
Datum upisa : 01.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 12 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Dacaa 11/9/2013, 08:36

Drage moje saborke samo da vas ljubnem i pozelim srecu!Tu sam virnem na brzinu vidim sta se desava a kod nas i dalje nista novo pa skupljam snagu za novi pocetak.Samo napred!    sreca 
Erata samo da znas da 90% zena razmislja kao ti  Wink   Bilo kakav problem resavaju kosom.Promenom frizure.Uglavnom su to drasticne promene.I zena se posle oseca kao nova i to joj da snagu da onako lepsa i zadovoljnija bori se  yes
Dacaa
Dacaa

Broj poruka : 800
Godina : 40
Datum upisa : 29.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 12 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od labradorka 11/9/2013, 08:40

Pegaz srecno u Pragu!!!Tu sam za sve informacije!!molitva 
d77 da sto pre udjes u postupak,odagnaj crne misli i samo pozitivno!!
labradorka
labradorka

Broj poruka : 354
Location : Novi Sad
Datum upisa : 30.10.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 12 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od d77 11/9/2013, 09:20

Hvala, labradorka...
zagrljaj 

d77

Broj poruka : 1742
Datum upisa : 01.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 12 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od ninica2 11/9/2013, 10:18

Dobar danic koracaljke saborke! Neko je pitao za glukofaz ili siofor da uzima na svoju ruku,mislim da nebi trebalo to raditi,ipak je to lek koji prvenstveno regulise secer i insulin,n nikad se ne zna sta moze da skodi. Devojke koje se spremaju u postupak srecno kao i ostalim cekalicama!ljubim i grliim punoo
ninica2
ninica2

Broj poruka : 1841
Godina : 44
Location : Novi Sad
Datum upisa : 26.08.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 12 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od ninica2 11/9/2013, 10:29

Htedor napisati i zaboravih,moje iskustvo sa glukofazom 3x500,kako kad nekad dijareja,cesto ne znam sta bih jela a mogu i da nejedem,samo sto se lek pije uz hranu pa moram i jesti! Smrsala sam 11kg i prezadovoljna sam,uskoro pocinjem sa vezbama i plivanjem valja zategnuti telo i podignuti guzu,jedino sto mi je zaoo sto sam imala lepe cvrste grudi a sad :-p mada mm se nezali :-) htedoh jos sto sta reci ali na poslu sam,ustajanje u 4h mi isprazni i ovo malo pileceg mozga sto imam! Pegaz,vucice,ragaco,valjd
ninica2
ninica2

Broj poruka : 1841
Godina : 44
Location : Novi Sad
Datum upisa : 26.08.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 12 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od fight&faith 11/9/2013, 10:31

Pegaz navijam draga za bar jednu bebicu. beba I zalivam za sto bolji endometrijum. zalivanje zalivanje zalivanje zalivanje zalivanje zalivanje zalivanje zalivanje zalivanje zalivanje zalivanje zalivanje zalivanje zalivanje zalivanje zalivanje zalivanje zalivanje zalivanje zalivanje zalivanje
Za endo su dobri i ananas, cvekla, E vitamin i sto vise kretanja zbog prokrvljenosti.Very Happy
D 77 drzim fige da sve bude OK i da mozes u postupak.
Dacoo nema te 100 godina. usne 
Ninice ne brini za glukofaz, to se mi samo salimo. lol!

fight&faith

Broj poruka : 1852
Location : Beograd
Datum upisa : 17.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 12 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od ninica2 11/9/2013, 10:35

Samo se vi salite,ima onih koje citaju pa mogu da probaju da skinu kg nemam smajlice :-) jao nisam ljubnula moju Dacu :-* draga kako si?
ninica2
ninica2

Broj poruka : 1841
Godina : 44
Location : Novi Sad
Datum upisa : 26.08.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 12 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od d77 11/9/2013, 10:35

Na mene izgleda Glukofaz uopste ne duluje, kao i mnogi dr.lekovi...
Ja uzimam 2x1 od 500 i uopste nemam tegobe. Samo mi se jednom desilo da sam imala mucninu, ali popila sam uvece lek, iako sam bila mrtva gladna...takodje, uopste mi ne utice na kg. Oni miruju na 55kg.
fight&faith, hvala zagrljaj 

d77

Broj poruka : 1742
Datum upisa : 01.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 12 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 12 od 40 Prethodni  1 ... 7 ... 11, 12, 13 ... 26 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu