KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

KOMETA-ceka malu Kometicu

+96
Xena
cufta
PalcicaBg
anasrce
ganedina
Botox
d77
dusa71
Sofija Veks
pluton1
brinbili
red
sareni leptir
ragaco
Strumfeta78
lenjivica
insomnia
hocukusurnecuzvaku
kockicaaa
Star77
JocY
bulevarka
Ninche
saritam
menora72
penelope
era
Ambra
snedra
Tinche
Mirjana
lolipop
medolino
bobica83
filipa.panko
pegaz
hany
buby
Erata
plavaptica
djole42
tetreb
Sofka
Orline
pcelica
InNaturaVeritas
ivka
bubi80
Ema78
tuli
Crvic
cici
Endzi
cicsa80
Vuchica
lenabeograd
BiKsi :)
bibi.libi
Marie
MAAKKI
noja
fight&faith
dr mali pariz
Struzzo
caci
dragana76ns
labradorka
leptirko82
ninica2
nina :)
fmala
JAmajka
lelas
missile
lilya
laKole
zvoncica36
LaFolie
OKacica
twinsi
bak
Simona
SoJa
SannI-AlL
Stenli
zoxa
maus
dacans
Niny
Gral
SladZana
heart84
Klarica
saska1
Shizika
KoMetaK
100 posters

Strana 3 od 29 Prethodni  1, 2, 3, 4 ... 16 ... 29  Sledeći

Ići dole

kometa - KOMETA-ceka malu Kometicu - Page 3 Empty Re: KOMETA-ceka malu Kometicu

Počalji od SladZana 9/9/2013, 08:19

Kometice u rezultate ti se i ne razumijem bas ali vas saljem ljubav gledam slike prije neki dan na fb i vidim te sa mojim prodekanom Very Happy ljubim stomacic
SladZana
SladZana

Broj poruka : 2915
Godina : 40
Datum upisa : 23.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

kometa - KOMETA-ceka malu Kometicu - Page 3 Empty Re: KOMETA-ceka malu Kometicu

Počalji od bak 9/9/2013, 12:42

Trudnjaca moja divna srca Jos malo pa expertski, jedva cekam yes 
bak
bak

Broj poruka : 6802
Godina : 48
Location : Zemun
Datum upisa : 25.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

kometa - KOMETA-ceka malu Kometicu - Page 3 Empty Re: KOMETA-ceka malu Kometicu

Počalji od LaFolie 9/9/2013, 12:43

Cula sam da je Novakovka najbolja, bas super sto ides kod nje!
Ja isto mislim da ces roditi devojcicu, ne znam zasto sunny 
Jedva cekam tvoj UZ srca 
LaFolie
LaFolie

Broj poruka : 3412
Datum upisa : 20.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

kometa - KOMETA-ceka malu Kometicu - Page 3 Empty Re: KOMETA-ceka malu Kometicu

Počalji od dacans 9/9/2013, 13:34

Stisnucemo se taman isle zajedno kod dr na preglede:lol!: lol! lol! 
IgG znaci prelezanu infekciju...daklem nemoj da brigas...opusti se ljubimo te smajli angel smajli angel smajli angel smajli angel 
dacans
dacans

Broj poruka : 926
Godina : 50
Location : Novi Sad
Datum upisa : 25.05.2012

Nazad na vrh Ići dole

kometa - KOMETA-ceka malu Kometicu - Page 3 Empty Re: KOMETA-ceka malu Kometicu

Počalji od lilya 9/9/2013, 13:40

Jos malo, jos malo pa stiskanje... sreca sreca sreca sreca sreca 

U rezultate se ne razumem nista. Samo znam da ti je sve dobro i da ce sve biti dobro yes 

Sta je to cisticna fibroza Embarassed
lilya
lilya

Broj poruka : 4742
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 07.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

kometa - KOMETA-ceka malu Kometicu - Page 3 Empty Re: KOMETA-ceka malu Kometicu

Počalji od Endzi 9/9/2013, 14:11

Kometa rodicemo mi djevojcice,osjecam to...ja nisam isla na ekspertski,doktor kod koga sam radila VTO,kad sam mu to napomenula da radim,mi se ladno nasmijao,i rekao,da mi je on sve vidio na UZ,izmjerio promjerio,a ti drugi vole sebe da kite raznim titulama,pa se tako kite i sa tim Eksperti...Dabl obavezno radi...osmeh srce
Endzi
Endzi

Broj poruka : 646
Godina : 46
Datum upisa : 30.06.2013

Nazad na vrh Ići dole

kometa - KOMETA-ceka malu Kometicu - Page 3 Empty Re: KOMETA-ceka malu Kometicu

Počalji od Endzi 9/9/2013, 14:12

A svidja mi se inace tvoj tikercic,meden je sreca
Endzi
Endzi

Broj poruka : 646
Godina : 46
Datum upisa : 30.06.2013

Nazad na vrh Ići dole

kometa - KOMETA-ceka malu Kometicu - Page 3 Empty Re: KOMETA-ceka malu Kometicu

Počalji od Shizika 9/9/2013, 15:21

Kometice, ne moramo primjetiti da imamo herpes (narochito onaj drugi tip Wink ), izgleda tebe blago dotakao. Gledaj da jachash imunitet, mislim da je med antiviralan, mora biti josh prirodnih i bezbjednih u trudoci preparata. Beba ce od tebe naslijediti antiviralna tijela i sve je OK.
osmeh srce
Shizika
Shizika

Broj poruka : 5408
Godina : 54
Datum upisa : 14.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

kometa - KOMETA-ceka malu Kometicu - Page 3 Empty Re: KOMETA-ceka malu Kometicu

Počalji od LaFolie 9/9/2013, 15:24

udri po belom luku!
bila je u pragu jedna devojka koja je imala u martu zive rane po telu, pa je sonja poslala kuci i odlozila ET. Ali za granicnu vrednost se ja ne bih sikirala. Vitamini i beli luk.
LaFolie
LaFolie

Broj poruka : 3412
Datum upisa : 20.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

kometa - KOMETA-ceka malu Kometicu - Page 3 Empty Re: KOMETA-ceka malu Kometicu

Počalji od Endzi 9/9/2013, 15:32

MOJ IgG je 400,tako da te ne brine...to kad sam vidjela sok me strefio,al kasnje mi je objasnjeno da se to tjelo izborilo sa herpesom i da imam jak imunitet ....i doca kaze da svaka druga,treca zena je imala taj CMV,a da nije znala tj.da ga je na nogama prebolovala,posto ima simptome kao i gripa
Endzi
Endzi

Broj poruka : 646
Godina : 46
Datum upisa : 30.06.2013

Nazad na vrh Ići dole

kometa - KOMETA-ceka malu Kometicu - Page 3 Empty Re: KOMETA-ceka malu Kometicu

Počalji od leptirko82 9/9/2013, 19:25

Masem Kometi i Kometici!!! ff ff ff
leptirko82
leptirko82

Broj poruka : 2897
Godina : 41
Datum upisa : 30.04.2013

Nazad na vrh Ići dole

kometa - KOMETA-ceka malu Kometicu - Page 3 Empty Re: KOMETA-ceka malu Kometicu

Počalji od cici 9/9/2013, 21:44

SRECNO OTVARANJE NAJLEPSEG DNEVNIKA NA SVETU!
Presrecna sam zabog vas, uzivajte u ovoj trudnoci, u sledecoj ce sve da bude drugacije love 
Zelimo ti da sve prodje skolski, dosadno. ja sam dugo mogla da udjem u sve svoje stvari, samo nisam mogla rajveslus da zakopcam kako su nedelje odmicale. Po meni, stomak mi je bio mali pa sam namerno oblacila uze mace da se vidi. Ponosno sam setala moj stomacak. tako zelim i tebi, glavu visoko gore, osmeh ide sam a za njim stomacak likeit

sreca sreca sreca sreca sreca ljubav ljubav ljubav ljubav ljubav smiledraw smiledraw smiledraw 
cveće cveće cveće 
cici
cici

Broj poruka : 2588
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 17.02.2010

Nazad na vrh Ići dole

kometa - KOMETA-ceka malu Kometicu - Page 3 Empty Re: KOMETA-ceka malu Kometicu

Počalji od Crvic 9/9/2013, 22:23

Meta, srećno, zdravo, lagano i nezaboravno bilo!
Uživaj u trudnoći!

ljubav 
Crvic
Crvic

Broj poruka : 267
Datum upisa : 26.06.2012

Nazad na vrh Ići dole

kometa - KOMETA-ceka malu Kometicu - Page 3 Empty Re: KOMETA-ceka malu Kometicu

Počalji od dragana76ns 9/9/2013, 22:34

Kometici, samoda vas ljubnem i to vise puta usne usne usne usne usne usne usne usne usne usne usne usne 
imas poruku na Wup Very Happy 
dragana76ns
dragana76ns

Broj poruka : 4182
Godina : 47
Location : Novi Sad
Datum upisa : 12.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

kometa - KOMETA-ceka malu Kometicu - Page 3 Empty Re: KOMETA-ceka malu Kometicu

Počalji od maus 9/9/2013, 22:54

Kad ono bese stizes u NS? Vi`s mogla sam skoknuti da vas sve tu zagrlim i stisnem.

Ljubuckam i tebe mila!
maus
maus

Broj poruka : 14046
Location : Loznica
Datum upisa : 07.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

kometa - KOMETA-ceka malu Kometicu - Page 3 Empty Re: KOMETA-ceka malu Kometicu

Počalji od KoMetaK 10/9/2013, 01:18

SladZanaPK ::Kometice u rezultate ti se i ne razumijem bas ali vas saljem ljubav gledam slike prije neki dan na fb i vidim te sa mojim prodekanom Very Happy ljubim stomacic
Sladzo, pretpostavljam da je prof. iz CG i pretpostavlajm ko je, zezali se sve vreme na Konferecniji (zalila sam se sta sam sve radila za tu Konf. u maju! Rolling Eyes ). Kako je svet mali! yes Sigurno imamo i nekog iz Prokuplja ili Nisa zajednickog! lol! 

lilya :: Sta je to cisticna fibroza Embarassed
Cisticna firboza je bolest koja zahvata unutrasnje organe i koja moze da pravi prblem pre svega sa plucima i pankreasom, a cesta je u Mediteranskim zemljama i EU i zato insistiraju da se radi to genetsko istrazivanje. Koliko shvatih to u Srbiji nije obavezno i nama je dr rekao da je mala verovatnoca da imam ja, ali da proveri da mi se neki preci nisu skitali po Evropi i ostavili mi u nasledje. lol! Ne valja kad i otac i majka imaju mutaciju tog nekog gena a ako ima samo jedan, nije strasno. Mi smo predostroznosti radi radili oboje analize, i hvala Bogu, sve je ok kod oboje.

Endzi ::Kometa rodicemo mi djevojcice,osjecam to...ja nisam isla na ekspertski,doktor kod koga sam radila VTO,kad sam mu to napomenula da radim,mi se ladno nasmijao,i rekao,da mi je on sve vidio na UZ,izmjerio promjerio,a ti drugi vole sebe da kite raznim titulama,pa se tako kite i sa tim Eksperti...Dabl obavezno radi...osmeh srce

IgG je 400,tako da te ne brine...to kad sam vidjela sok me strefio,al kasnje mi je objasnjeno da se to tjelo izborilo sa herpesom i da imam jak imunitet ....i doca kaze da svaka druga,treca zena je imala taj CMV,a da nije znala tj.da ga je na nogama prebolovala,posto ima simptome kao i gripa
Endzi, ti si me juce podstakla onim testom da citam gluposti po netu, i te bapske price, slatko sam se ismejala cega sve nema i mislim da cu sutra na tenane otvoriti novu temu - bapske price i pol bebe! lol! lol! Tako ti ja po nekim racunima sa neta i tabelama cekam decaka! Laughing Laughing ma vazi! Ne verujem im nista! Razz 
Niej ovo ekspertski sto radim, vec double, samo ga ovde zovu ekspertski pa ga nazvah i ja tako. Hvala ti za ovaj IgG, utesila si me, shvatam i ja da sam imuna time, ali me plasio malo IgM. CMV nisam radila, moj blesavi dr opste praske zaboravio da mi da uput za njega. Sinoc kad iskontrolisah sve shvatih da ga nemam u rezlutatima. Svakako, CMV spada u grupu herpes virusa i to znam da imam visok IgG za njega, radila pre par godina, mozda mi je zato herpes povecan a ne zbog herpesa? Ne znam, nsiam pametna, ali se ne nerviram vise! lol! 

maus ::Kad ono bese stizes u NS? Vi`s mogla sam skoknuti da vas sve tu zagrlim i stisnem.

Ljubuckam i tebe mila!
Dolazim 23. ali je to ponedeljak, pa ne verujem da se damo organizovati. Rolling Eyes No Mada cu biti u Bg-u 20. a to je petak Very Happy Uh, kako bih volela da sitsnem ANchi! Very Happy Very Happy 

Caci, hvala draga na cestitkama! Very Happy I ja cu tesno da oblacim da mi se vidi stomak, samo da mi preraste zadnjicu, ovako ona prva i dalje upada u oci! Laughing Laughing lol! 

ja sam bila jutros kod dijabetologa, zaboravih sinoc da napisem da imam i to u repertoaru. Rolling Eyes Uspeli smo da dodjemo do doktorke koju mi je gisa preporucio, ali se razocarah u startu u nju. Rolling Eyes Pricala je telefonom dobrih 10 min kad smo usli i slusali smo njenu prepirku sa muzem, a sve zato sto je njihov sin imao nocas udes, njenim autom, pa je ona pricala muzu sta da radi sa autom! v c Tretirala me je ko dijabeticara, iako mi je glukoza bila na donjoj granici, a rezultat iz avgusta i ispod. Jedva dodjoh do reci da joj objasnim da me je gisa uputio nanju jer uzimam metformine a ne zbog glukoze i rece mi samo da prestanem sa metforminima, nije dokazano da stete u trudnoci (posle mog ubedjivanja!) ali ni da koriste posle trudnoce, pa mi ne treba! Rolling Eyes Dala mi je uput za OGTT ali tek u 23. nedleji trudnoce i da onda odem kod nje sa tim nalazom. Eto, toliko buke ni oiko cega, jer cu ja nastaviti svakako da ga pijem, Kopitovicka mi je juce porucila do kraja 12. nedelje i vise verujem njoj nego ovoj koja mi se posvetila 2 minuta. Eto, nisu samo lekari u Srbiji takvi! yes Ima i ovde bisera!

I da pribelezim i ovde, bili danas na nekoj svadbi, grad prepun turista i turistickih vodica, ljudi koje znamo i koga god da smo sreli mm se hvalio kako smo trudni i onda se zezao na racun nejgovog stomaka da i on odrzava trudnocu! lol! lol! Na koktelu posle vencanja ista prica! Laughing Laughing Svi su me zagledjivali, ispitivali najneverovatnije stvari, savetovali da radim kako se osecam, davali preporuke za lekare i mazili stomak! lol! lol! Bila sam u centru paznje skoro pa ko i mlada! lol! I stvarno sam se na trenutak osecala tako trudno da sam se na kraju u povratku kuci posvadjala sa jednim pakistancem (visokim ceo metar!) oko mesta (na koje sam ja prethodno sela, a on je hteo da mi ga otme) da je ceo autobus gledao u nas dok sam ja urlala (bez vidljivog stomaka!!! lol! lol! ) - ja sam trudna, ja moram da sedim, secu ti u krilo i zalepicu te za tu stolicu, nemoj da bi mi falilo nesto, zgazicu te ovde ko sumsku jagodu!!!! lol! lol! lol! Laughing Laughing Pola autobusa se smejalo, ali ja zadrzah svoje mesto! Laughing Laughing Stvarno sam bila spremna da ga zgromim u trenutku onako minijaturnog, jos kad sam ustala, sagla se i unela mu se u facu ovolika, to je trebalo videti! lol! lol! POceo je majcinski instikt da radi ozbiljno! Wink yes lol! 
KoMetaK
KoMetaK

Broj poruka : 7138
Godina : 50
Location : Italija
Datum upisa : 09.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

kometa - KOMETA-ceka malu Kometicu - Page 3 Empty Re: KOMETA-ceka malu Kometicu

Počalji od dacans 10/9/2013, 07:40

Kako isprica da si ispickala tog pakistanca..nesto me strecnu...ja ti pre neki dan poslala poziv da obavezno dodjes da te ja isp....ko ce tu koga sad mi nije jasno:asdf: zbunjen zbunjen zbunjen ..al drma me trema od tebe sa probudjenim majcinskim instinktom:a133: boks boks boks boks boks borba borba borba borba borba borba borba 
dacans
dacans

Broj poruka : 926
Godina : 50
Location : Novi Sad
Datum upisa : 25.05.2012

Nazad na vrh Ići dole

kometa - KOMETA-ceka malu Kometicu - Page 3 Empty Re: KOMETA-ceka malu Kometicu

Počalji od SladZana 10/9/2013, 09:01

KoMetaK ::
SladZanaPK ::Kometice u rezultate ti se i ne razumijem bas ali vas saljem ljubav gledam slike prije neki dan na fb i vidim te sa mojim prodekanom Very Happy ljubim stomacic
Sladzo, pretpostavljam da je prof. iz CG i pretpostavlajm ko je, zezali se sve vreme na Konferecniji (zalila sam se sta sam sve radila za tu Konf. u maju! Rolling Eyes ). Kako je svet mali! yes Sigurno imamo i nekog iz Prokuplja ili Nisa zajednickog! lol! 

Pazi kad se sretnemo na nekoj svadbi lol! 

A za autobus placem od smijeha, mogu misliti kako je to izgledalo Very Happy dobro ce taj sledeci put da razmisli prije sijedanja lol! 
SladZana
SladZana

Broj poruka : 2915
Godina : 40
Datum upisa : 23.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

kometa - KOMETA-ceka malu Kometicu - Page 3 Empty Re: KOMETA-ceka malu Kometicu

Počalji od tuli 10/9/2013, 13:53

Kometo, ženo, pa ti si TRUDNA:aa2: radost radost d d d d 
DIVNO,DIVNO da trudnoća protekne što bezbrižnije, da bude devojčica koju priželjkuješbebe 
Prosto se oduševih kad ugledah tvoj TD sreca 
tuli
tuli

Broj poruka : 3308
Datum upisa : 24.11.2008

Nazad na vrh Ići dole

kometa - KOMETA-ceka malu Kometicu - Page 3 Empty Re: KOMETA-ceka malu Kometicu

Počalji od Ema78 10/9/2013, 14:39

Kometo, znaci pocinje hormonska zurka...uzivaj zeno u tom ludovanju...

Inace, bila je neka prica oko antitela prosle godine, ne mogu da se setim koja kutanjka je imala problem pa se ispostavilo da je sve to normalno u trudnoci...

Ljubim ja tu tvoju kometicu i uzivaj!
Ema78
Ema78

Broj poruka : 4233
Location : Beograd, Srbija
Datum upisa : 23.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

kometa - KOMETA-ceka malu Kometicu - Page 3 Empty Re: KOMETA-ceka malu Kometicu

Počalji od bubi80 10/9/2013, 15:04

Pa ja se neupisah jos u tvoj dnevnik!Embarassed 

Izvini draga!
Od srca ti zelim srecno otvaranje dugo ocekivanog dnevnika!
Da sve prodje laganini i da sa radoscu svi docekamo to malo stvorenje!
Ljubim te!

cveće cveće cveće
bubi80
bubi80

Broj poruka : 521
Godina : 43
Datum upisa : 07.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

kometa - KOMETA-ceka malu Kometicu - Page 3 Empty Re: KOMETA-ceka malu Kometicu

Počalji od BiKsi :) 10/9/2013, 17:17

Kometice, verujem da je to sa antitelima ok, samo je bitno da jacas imunitet, i mozda da izbegavas vece mase ljudi. Ja sam kontala da ako je igg povisen da si prelezala herpes, a ako je igm povisen da ga i trenutno imas, al verovatno ja to dobro nisam skacila. Bas me zanima sta ce ti dr reci, pisi obavezno. Meni je to bilo poviseno pre vto, pa mi dr tako objasnila, ili sam je ja tako shvatila, ko ce to sad znati.

Ismejah se fino za mesto u busu, koji si ti lik! Mogu zamisliti tog Pakistanca kako te je gledao! Rade te hormoni samo tako!lol! 

Ljubim vas, a ja eto imam predosecaj da ti nosis decaka! Bacacemo pasulj, nema nam druge!lol! 

BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

kometa - KOMETA-ceka malu Kometicu - Page 3 Empty Re: KOMETA-ceka malu Kometicu

Počalji od ivka 10/9/2013, 21:43

Meta draga malo kasnim ali ti zato hiljadu puta zelim srecnu divnu i laganu trudnocu sa rodjendanskim poklonom...beba 

....i nama je velika beta bila poklon bas na petogodisnjicu braka mozes misliti srca1 covek bi rekao nemoguce kad ono gle cuda ima nas jos radost 

Grlim i saljem poljubce osmeh srce 
ivka
ivka

Broj poruka : 666
Godina : 45
Location : Beograd
Datum upisa : 27.09.2011

Nazad na vrh Ići dole

kometa - KOMETA-ceka malu Kometicu - Page 3 Empty Re: KOMETA-ceka malu Kometicu

Počalji od Endzi 11/9/2013, 00:50

Tacno tako Biksi IGg je herpes koji je nekad bio,a IGm koji sad postoji....BICE CUrica :)
Endzi
Endzi

Broj poruka : 646
Godina : 46
Datum upisa : 30.06.2013

Nazad na vrh Ići dole

kometa - KOMETA-ceka malu Kometicu - Page 3 Empty Re: KOMETA-ceka malu Kometicu

Počalji od lilya 11/9/2013, 10:14

Ijaoj ja te zamisljam u busu i placeeem lol! lol! lol! 

Hvala na objasnjenju c
lilya
lilya

Broj poruka : 4742
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 07.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

kometa - KOMETA-ceka malu Kometicu - Page 3 Empty Re: KOMETA-ceka malu Kometicu

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 3 od 29 Prethodni  1, 2, 3, 4 ... 16 ... 29  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu